Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) sp8787 válasza Madwe (#1147) üzenetére


sp8787
addikt

Ha a Sony ugyanezt a tiszteletet/torodest vagy nevezzuk barminek nem adja meg a generacio legjobb jatekanak akkor mennyenek a sunyibubanatba.

Akkor veszek egy ikszbokszot oszt jatszani fogok rajta a .... ,hogy mit hokommel arrol gozom nincs. ;]

@(#1146) zkxdn
Mert mi ez? Attack of The Purple?

(#1152) Madwe válasza sp8787 (#1151) üzenetére


Madwe
nagyúr

DoA nem? Bikinis csöcsös bunyós téma, tippre azt mondanám :D

Sony kicsit elszállt megint utóbbi időben, remélem most kicsit szarul teljesít majd s az ms meg nyakára jön, jót tenne az mind ms-es mind ps-es tábornak...

[ Szerkesztve ]

(#1153) zkxdn válasza sp8787 (#1151) üzenetére


zkxdn
őstag

Most nem tudom eldönteni hogy viccelsz vagy tényleg nem tudod, ami két dolgot eredményezhet: Fiatalabb vagyok nálad, vagy nem játszol fighting gamekkel :DDD

Dead or Alive (6)

Csak írd be Youtubera vagy Steamre és olvasgass kommenteket vagy lesd meg a microtranzakciókat...elég érdekes a game az biztos :DDD

(#1154) zkxdn válasza Madwe (#1152) üzenetére


zkxdn
őstag

Volt szó valami Boost Moderól nem? Cerny beszédében :F

(#1155) sp8787 válasza Madwe (#1152) üzenetére


sp8787
addikt

Ahhh softp bunyo.
OK megvan.

Ne teljesitsenek sz*arul mert az semmire nem vezet (lasd MS full kesz jatek excl vesznek, ha errol fog szolni a gen nem a fejlesztesrol akkor az egy vicc, engem mondjuk vszinuleg egyaltalan nem erint) hanem oldjak meg.
Vagy monnyanak le! :D

(#1156) sp8787 válasza zkxdn (#1153) üzenetére


sp8787
addikt

Fighting game-el a Mortal Kombat-al jatszottam eloszor es utoljara az meg ha jol nezem 28 eve volt.

(#1157) Madwe válasza sp8787 (#1155) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, ha szarul teljesítenek akkor kénytelenek lesznek felhasználóbarát politikát tolni. Ps2 sikere után ps3 kezdetben teljesen elszállt üzletpolitika volt, ami miatt oda kellett tegyék magukat. Ps4 esetén megint elkényelmesedtek, s szolgáltatásokban kezdenek teljesen lemaradni. Ha ms felmászik rájuk, kénytelenek lesznek megint kicsit jobban odatenni magukat (ha ezt érted oldják meg alatt, akkor egyről beszélünk :) )

(#1158) zkxdn válasza sp8787 (#1156) üzenetére


zkxdn
őstag

28 éve? Oké akkor mindkettő igaz. :DDD
Az internet népe meg nagyon az mondja, hogy a PS5ön is jobban fognak teljesíteni a játékok. Majd kiderül. :))

(#1159) AxBattler válasza hombre[EU] (#1144) üzenetére


AxBattler
félisten

Előfordult már, hogy jogi kérdések, vagy egyéb ok miatt eltűntek címek egyik-másik webshopból. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1160) hombre[EU] válasza ldave (#1145) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az Xbox BC csapata nagyon jó munkát végzett...sok játékot mutattak,amelyek beavatkozás nélkül 60fps.
valami biztosan lesz a Sonynál is, de nem hiszem,hogy ennyire jól fog mūködni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1161) Deck válasza Madwe (#1147) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#1162) ldave válasza hombre[EU] (#1160) üzenetére


ldave
félisten

Remélem a héten kiderül. Azért nem lenne jó, ha az lenne a vége ennek a történetnek, hogy egyedül az exkluzív játékok terén nyújt többet a PS5 (persze annak, akinek ez számít), minden másban az Xbox jár előrébb.

A Slime draws near! Command?

(#1163) hombre[EU] válasza ldave (#1162) üzenetére


hombre[EU]
veterán

meglátjuk, ez még idōközben úgyis alakul majd...azért nem érzem azt a lemaradást...a nextgen kommunikációban/tervben inkább a ps5 jár elōrébb. eddig a series x egy vga cserének tūnik, míg a playstation már megmutatta,hogy ha befizetsz a platformra akkor rövidtávon (1-2év) mi vár rád

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1164) Deck válasza ldave (#1162) üzenetére


Deck
titán

Jogos. :)

PS5

(#1165) chipesz válasza hombre[EU] (#1163) üzenetére


chipesz
őstag

Azért azzal nem értek egyet hogy a nextgen kommunikációban a PS5 jár előrébb.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1166) zkxdn válasza chipesz (#1165) üzenetére


zkxdn
őstag

Most se mutathattak egy nextgen gameplayt se a hands on videókban. Míg a PS5öt csak ezzel reklámozták.
Nézd Ratchet hogy ugrál dimenziók között ugye milyen kafa az új SSDnk? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1167) hombre[EU] válasza chipesz (#1165) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én nem láttam eddig xboxtól semmit ami nextgen...sōt series x-en semmit, a bc-n kívül :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1168) chipesz válasza hombre[EU] (#1167) üzenetére


chipesz
őstag

Ja, én azt hittem nextgen kommunikáció alatt az új gépek témáját érted, nem a gameplay-eket. Mert abban az MS sokkal lényegretörőbb, és mindent tudunk a konzolok kinézetéről, a visszafelékompatibilitásról, a Smart Delivery megoldásról. A Sony-nál meg sokkal titkolózóbbak, bő egy hónappal a launch előtt már nem kellene nyitott kérdésnek lennie szerintem. Megmutatták már a PS hátulját egyébként? Nyilván részletkérdés, de na, érdekelne. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1169) F_Peter


F_Peter
őstag

Mindenki az előnyösebb oldalát szereti mutatni. :)

(#1170) Wesder válasza chipesz (#1168) üzenetére


Wesder
félisten

Meg.
Tàp, HDMI, 2 USBA.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1171) hombre[EU] válasza chipesz (#1168) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen, a jàtékokra gondoltam...miért mire van a doboz? :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1172) zkxdn válasza chipesz (#1168) üzenetére


zkxdn
őstag

Igen megmutatták :))

(#1173) RudY válasza hombre[EU] (#1171) üzenetére


RudY
addikt

Pedig mindegyikből volt már bemutató, pl.

The Medium - 2020
CrossfireX - 2020
Call of the Sea - 2021
Avowed - 2021-2022
Forza Motorsport 8 - 2022?
Scorn - 2021-2022?
Helblade II - ?
S.T.A.L.K.E.R. 2. - ?
Everwild - ?

PS4 pro-t cseréltem volna előbb 5-re, de ez felhozatal nekem csábítóbb egyelőre, mint hogy majd jön gow2, hzd 2 valamikor. Remélhetőleg a Sony nemcsak a folytatásokra ül rá.

[ Szerkesztve ]

(#1174) hombre[EU] válasza RudY (#1173) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ennek a 90% CGI volt eddig :D ,nemhogy realtime gameplay...persze akit meg lehet venni ennyivel ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#1175) Wesder válasza hombre[EU] (#1174) üzenetére


Wesder
félisten

Volt gameplay, de max PC-n.

Amúgy neked miért gond ha Béla gameplay nélkül is megveszi az Xboxot?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1176) zozika84 válasza hombre[EU] (#1174) üzenetére


zozika84
őstag

Jelen ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#1177) hombre[EU] válasza Wesder (#1175) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem aztán nem gond,hogy Béla mivel játszik :D
onnan indult,hogy valaki szerint a ps5 nextgen kommunikáció nem tart elōrébb...mert az xbox megmutatta a BC-t és a cgi trailereket?

Life, Uh, Finds A Way

(#1178) Wesder válasza hombre[EU] (#1177) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk inkàbb úgy hogy az MS magabisztosabbnak tűnik az új gépekkel, míg a Sony-n az làtszik hogy annak a 10 év alatt felépített hype-nak a lendületével akarja elindítani a PS5-öt. Eddig úgy néz ki hogy elég ez is nekik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1179) Deck válasza zozika84 (#1176) üzenetére


Deck
titán

+1 :P

PS5

(#1180) hombre[EU] válasza Wesder (#1178) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk,hogy a playstation azt csinálja amit szokott...a micro meg próbálja a pc hardware piac marketingjét tolni,mert nincs mivel eladni a gépet...az elmúlt 4-5év alatt ültek a babérjaikon,minden évben ígérgettek,hogy jobb lesz aztán mindent a nextgen lapra tettek fel...és most itt állnak megint letolt gatyával és egy közepkategóriás pc-t reklámoznak meg prevgen játék katalógust.
elhiszem,hogy van sok embernek ez elég, ott a backlog vagy olcsó a gamepass...nekem ez a gép eddig semmit nem tudott mutatni. ekkora multitól én többet várok, diktálni kellene a tempót

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1181) Wesder válasza hombre[EU] (#1180) üzenetére


Wesder
félisten

Írtam màr koràbban is, ha Sonyverő dolgokat vàrsz az Xboxtól, akkor vàrhatsz a végtelenségig, mert nem lesznek. Soha.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1182) ldave válasza hombre[EU] (#1180) üzenetére


ldave
félisten

Itt most a lényeg az lenne, hogy az MS sorra mutatja be a gép különféle lehetőségeit és merül fel a legtöbbünkben a kérdés, hogy ez vajon lesz-e PS5 esetében is. Választ pedig nem kapunk.

A Slime draws near! Command?

(#1183) csabi0805 válasza hombre[EU] (#1180) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Már boccs de te nagyon elfogult vagy. :DD
Egyenlőre a nagy Sony lófaszt nem mutatott meg a nagy csoda gépéből,míg például az Xboxról tegnap jöttek ki tesztek.

"nekem ez a gép eddig semmit nem tudott mutatni"
Miért a Sonynak a gépe mit tudott mutatni? :Y

(#1184) Wesder válasza csabi0805 (#1183) üzenetére


Wesder
félisten

Nextgen gameplayt példàul. A tegnapi "tesztek" meg inkàbb BC showcase-ek voltak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1185) hombre[EU] válasza Wesder (#1181) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem ez ōszintén k...a kevés...és csalódott vagyok (nem elfogult),mert elhittem,hogy itt a váltásra majd most...
nyugi, el fog jönni az az idō is,hogy az xgs stúdiók fogják dominálni a ~game awardsokat, de szerintem illett volna, az elmúlt évek után, robbantani valami komolyabbakat mostanra

Life, Uh, Finds A Way

(#1186) opr válasza csabi0805 (#1183) üzenetére


opr
veterán

"Egyenlőre a nagy Sony lófaszt nem mutatott meg a nagy csoda gépéből,míg például az Xboxról tegnap jöttek ki tesztek."

Erdekes, En pont forditva latom a dolgot. Eddig a box osszesen annyit mutatott, hogy nedda TFLOPS, meg megy rajta a regi jatek, amibol egy par okosan kivalogatott cim tud tobb fps-t az uj konzolon BC modban.
Biztos van, aki ezert vesz nextgen konzolt, de pl En nem tartozom ezek koze. Nekem mutasson nextgen jatekot es lehetoleg lassam is azon a nextgen jatekon, hogy nextgen. Jol kinezo cgi trailert mar bo 20-30 eve tudunk csinalni, az esetek 90%-ban semmi koze a vegleges jatekhoz. Nekem ahhoz, hogy meginduljon a nyalcsorgas a nextgen vasra, nextgen jatek kell, amit nem PC-rol mutogatnak (es meg ugy is csunya, lasd HALO, ami mai napig az egyetlen cim, ami meg lett mutatva, es meg az is PC-n futott...), hanem a konkret vason fut es jol es szep es meg is jelenik belathato idon belul.

Engem most a box teljesen elvesztett par evre, pedig tervben volt egy XSS+GPU, de perpill konkretan nincs ertelme megvenni, mert nincs miert. Majd ha elkezdenek jonni az exkluziv jatekok, amiert erdemes lesz venni, ES olyan lesz a minoseguk, hogy azert erdemes boxot venni, akkor fogok.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1187) Wesder válasza hombre[EU] (#1185) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig van 5 stúdió, ami nem mutatott semmit. Igazàból ha az Initiative nem tud mutatni valami majdnem Sonyverőt akkor tényleg jobb ha nem is vàrod meg úgy bàrki hogy itt most vàltàs legyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1188) AxBattler válasza opr (#1186) üzenetére


AxBattler
félisten

PS5-nél melyik cím volt az, ami meggyőzött?
Komolyan kérdezem, mert én ott sem láttam semmi érdekeset... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1189) opr válasza AxBattler (#1188) üzenetére


opr
veterán

Amik engem erdekelnek: Deathloop, Destruction Allstars, Horizon Forbidden West, Astro's playroom (imadom az astrobotot!), az uj Abe jatek, meg lehet kiprobalom a rachet & clank-ot is. Igy hirtelen ennyi. Boxon meg az uj halot vartam nagyon, de hatalmas csalodas volt, remelem picit meg kupalnak a dolgon megjelenesig, aztan akkor lehet csak legy egy box es vegigtolom a teljes szeriat, mert eddig kevesebbel jatszottam, mint nem, de amivel de, azt szerettem.

szerk: ui: lehet meg a Sackboy-t is megnezem, akar meg jo is lehet.

Ha teljesen oszinte vagyok, akkor a fentebbi jatekok nekem siman kitartanak egy evig. Plusz a mostani backlogom is eleg nagy. Igazabol az van, hogy beesik a PS5, onnantol kezdve szerintem mar csak a mostani backlog + amiket felsoroltam, es elvagyok minimum ket evig. Addigra meg ki tudja mi jon meg, ujabban hihetetlen minosegi jatekok voltak Ps fronton, amik kozott raadasul volt uj IP is, nem csak xy cim n-edik resze, pl a Ghost of Tsushima is zsenialis es kb a semmibol jott.

szerk2: De azert engem se fog meg minden, pokember pl olyan szinten nem erdekel, hogy el se tudom mondani. Nem igerek semmit, de siman lehet, hogy abbol az lesz, hogy ps5 topikban lepasszolom valakinek a kodomat amikor kijon es kesz. Egyszeruen olyan szinten nem erdekel, hogy az elozo verzio kb 10 percig kotott le es meg is untam, meg a helyet is sajnalom ra.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1190) Deck válasza AxBattler (#1188) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy ezt írod xbox-osként.. :))

PS5

(#1191) _drk válasza Wesder (#1187) üzenetére


_drk
őstag

Amúgy én nem tudom, hogy nem lehet ki jelölni egy stúdiót amiben még is bíznak és hoz nekik ha nem is egy naughty dog féle szintet, hanem legalább egy days gone vagy Tsusima játékot.
Ezt tipik open world öt azért nem olyan nagy szám megcsinálni, csak adni kell nekik plusz 1-2 évet, hogy legyen idő kitölteni, és minőségibb exkluzívnak el lehessen adni.

(#1192) AxBattler válasza opr (#1189) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát, én ezek közül egyiket sem írtam volna, de ízlések és pofonok... egyébként ja, szvsz még 1 év, mire érdemes lesz váltani.

(#1190) Deck
Jaja, akkora Xbox-os vagyok, hogy a DS4 adja a másikat! :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1193) hombre[EU] válasza Wesder (#1187) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tōlük elsō játéknak nem is várok olyat...de a Playground,Coalition vagy Bethesda Sw. remélem egy klasszikust tesznek le az asztalra majd pár év múlva. nem tudom mit terveznek jövōre, de a 343 fiaskó után szerintem üres a puttony

Life, Uh, Finds A Way

(#1194) Wesder válasza hombre[EU] (#1193) üzenetére


Wesder
félisten

Coalitiontől én nem vàrok semmit, mert làtszólag csak Gears-hez értenek, de ahoz sem túl jól.
Playground Games Fable-je lehet jó, de igazàból nem tudom hogy Horizonon kívül dolgoztak e màssal, és hogy vajon sikerül e nekik az olyan vàltàs, ami a Guerillànak összejött a Killzone -> Horizon-nal. A Bethesda meg kb szóra sem érdemes szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1195) ldave


ldave
félisten

Számomra az lesz egyre nyilvánvalóbb mindkét oldalt nézve, hogy rohadtul nincs kész egyik cég sem erre a generáció váltásra, de muszáj már megjelenni az új géppel, legyen az bármilyen állapotban.

A Slime draws near! Command?

(#1196) opr válasza ldave (#1195) üzenetére


opr
veterán

Ezt miből szűrted le? PS konkrétan erősebb felhozatallal nyit, mint anno a PS4-nél, még BC nélkül is.
Box oldalon én azt érzem, hogy ha vártak volna még egy évet, akkor nagyon tudnának tarolni, de most elég... Üres. Az egész. De van fény az alagút végén, simán lehet hosszú távon nagyon jó generáció lesz a series x|s.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1197) ldave válasza opr (#1196) üzenetére


ldave
félisten

Számomra egyedül a Demon's Souls ér valamit az első napos kínálatból.

Ennek a Destruction AllStarsnak pont ugyanazt a sorsot látom, mint ami az EA-féle Rocket Arena jussa volt (most rá kellett keresnek a címére, mert nem jutott eszembe).

A Godfall még jó is lehet, de ezeknek a looter játékoknak mindig kell legalább egy kiegészítő, hogy a kezdeti félresikerült dolgaikat kijavítsa.

A Slime draws near! Command?

(#1198) opr válasza ldave (#1197) üzenetére


opr
veterán

Na, látod, engen meg az hagy teljesen hidegen. Egyszerűen mindegy mi van, nem tudok annyit játszani, hogy egy Demon's Soulsnak legyen értelme. Sokszor mire van időm folytatni egy játékot, már az irányítása is csak kb-ra van meg, így meg nem lenne sok esélyem akár csak az első bosson is átjutni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1199) hombre[EU] válasza Wesder (#1194) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezzel mondjuk nem értek egyet. a Coalitionnek, nekem úgy tūnik, eddig Gearst kellett csinálni, értsd: tutira kellett menni egy bejáratott IP-vel...de még lehet,hogy ō a fekete ló. az unrealt nagyon vágják, össze tudnak rakni egy komoly játékot...a megfelelō kreatív vezetéssel bármi lehet. és ugyanez a helyzet a playgrounddal is.
a bethesdánál pedig nem tudjuk az elmúlt években mi történt belül, csak a végterméket láttuk...egy ilyen stabil háttérrel,amit a micro tud biztosítani még bármi megtörténhet. biztosan van ott még több száz ember aki tudja hogyan kell jó sandbox rpg-t csinálni :)
100%-ig biztos vagyok abban,hogy elōbb-utóbb minimum pariban lesz (inkább lenyomja) az xgs a ps studios-szal,mert olyan tōke van most a birtokukban... de jó lenne már élvezni ennek a gyümölcsét

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1200) opr válasza hombre[EU] (#1199) üzenetére


opr
veterán

Ez nem holnap lesz, pláne ha esetleg még a céges kulturán is kell alakítani. Igazából szerintem ez úgy fog kinézni, hogy ami már megy, az menni fog végig, úgy, ahogy van, max minimális változtatásokkal. Aztán ha a mostani elkezdett projektek befejeződtek, lehet kavarni. Itt nagyon hosszútávú dologról beszélünk, simán lehet, hogy igazán ennek a gyümölcsét nem is most a nextgenben fogjuk látni, hanem majd utána.
De szerintem jó lesz az, csak ki kell várni azt az 5-10 évet. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.