Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) hombre[EU] válasza Wesder (#1099) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az amivel még ingyen sem játszanak :D

lehet,hogy mindenki rosszkor idōzítette be (ok, a micronak feature az xbox usereknek),mert itt vannak a nyakunkon a nextgen konzolok...überfasza textúrák/assetek/particle effektek(amelyek streamen eltūnnek), 60-120fps, ALLM, stb. ezek a streamingek meg örülnek,ha nem esik szét a kép és nincs óriási delay :DDD már a ps/xbox sem volt túl acélos az elmúlt években ezek pedig még alacsonyabb minōséget kínálnak
kivéve,ha saját mega-játékkal készülnek,amely berobban

Life, Uh, Finds A Way

(#1102) Madwe válasza Carlos Padre (#1085) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mint az új avengers game pl, az is fantasztikus lett ;] [link]

(#1103) zkxdn válasza Wesder (#1097) üzenetére


zkxdn
őstag

xCloud mellett mindegyik nyalhatja a padlót. Sőt a PSNow mellett is, pedig az a rustya Sanyi kölyök amit utál az apja.
Főleg a Stadia...havi fizu majd még 70 dolcsi egy játékért.. ŐK kezdték az áremelést :DD :DDD :DDD :O

[ Szerkesztve ]

(#1104) kwzatz válasza Madwe (#1102) üzenetére


kwzatz
őstag

A Star Wars 8-9, a SW: Battlefront 2, az új Karib-tenger kalózai filmek, és legutóbb a Mulan is remek fogadtatásban részesült, hála a Disney gondos felügyeletének. :D

(#1105) zozika84 válasza Madwe (#1102) üzenetére


zozika84
őstag

Ijjj na az egy "csoda" game :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#1106) Wesder válasza zozika84 (#1105) üzenetére


Wesder
félisten

Amint pókember is bekerül, az év jàtéka lesz. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1107) zozika84 válasza Wesder (#1106) üzenetére


zozika84
őstag

Az a szomorú, hogy lehet még igazad is ebben :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#1108) zkxdn válasza Wesder (#1106) üzenetére


zkxdn
őstag

Ha még az Insomniac csinálná....de nem

(#1109) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

PS5 vs. Xbox Series X | PlayStation Girl

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1110) ldave válasza .LnB (#1109) üzenetére


ldave
félisten

Az a baj ezekkel a videókkal, hogy kb 1 percig ha viccesek, ez meg 5 perces.

A Slime draws near! Command?

(#1111) .LnB válasza ldave (#1110) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor bocsi. Nekem mind a három videójuk tetszett a témában. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1112) RudY válasza .LnB (#1109) üzenetére


RudY
addikt

vs. helyett and, dupla élvezet. :K :DDD

(#1113) zkxdn válasza ldave (#1110) üzenetére


zkxdn
őstag

Hmm egy aktív TikTok felhasználóval van dolgunk? :DDD :P

(#1114) ldave válasza zkxdn (#1113) üzenetére


ldave
félisten

Azok még egy percig sem azok :D

A Slime draws near! Command?

(#1115) zkxdn válasza ldave (#1114) üzenetére


zkxdn
őstag

Jó igaz, nálad a pont :DDD :DDD

(#1116) Wesder


Wesder
félisten

Szegénynek elgurult a gyógyszere. :DDD
"It is where it deserves! Traitors"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1117) ldave válasza Wesder (#1116) üzenetére


ldave
félisten

Van rá 1000 pesóm, hogy a kép elkészülte után kivette a kukából és visszatette a polcára :)

A Slime draws near! Command?

(#1118) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

:D

Life, Uh, Finds A Way

(#1119) AxBattler válasza hombre[EU] (#1118) üzenetére


AxBattler
félisten

:C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1120) Wesder


Wesder
félisten

Ha a Bethesda sz@r, akkor most hírtelen miért baj hogy a jàtékaik Xbox exklúzívak lesznek?

Vajon ha a Sony vette volna meg őket, akkor is menne a kapàlózàs hogy maradjon az összes IP multiplat, vagy menne a tapsvihar hogy még több exklúzív?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1121) opr válasza Wesder (#1120) üzenetére


opr
veterán

Ez most mégis honnan jött? Itt konkrétan senki nem csinálja ezt az agyatlan console wars baromságot. :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1122) sasa134 válasza Wesder (#1120) üzenetére


sasa134
addikt

Iszonyat unalmas az állandó műbalhéd/műhisztid.
A sértett óvodás szintje ez a hsz. Semmi szükség rá.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#1123) Wesder válasza opr (#1121) üzenetére


Wesder
félisten

Ja nem itt, csak úgy érdekel. 3 napja csak erről szól a Twitter, nem győzöm mute-olni a sok szerencsecsomagot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1124) Wesder válasza sasa134 (#1122) üzenetére


Wesder
félisten

Kérdések, amikre lehet normàlisan is vàlaszolni. Mivel mindkét gép lesz, így az én szemszögemből az exklúzivitàs, mint olyan màr nem lehet probléma.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1125) opr válasza Wesder (#1123) üzenetére


opr
veterán

Rossz twittereket követsz, erre nem tudok mást mondani. :DDD
Én annyit látok, hogy megy a spekuláció, hogy ex lesz, vagy timed ex lesz, vagy simán multiplatform lesz a játékok nagy része, de ennyi. Engem ennyi nem zavar, elég nagy hír, teljesen normális dolog, hogy a játékos közösség próbálja kitalálni, hogy akkor most mégis mi lesz, hogy lesz. Az egy másik dolog, hogy nincs értelme, úgyis a lesz, amit már amúgy Phil nyilatkozott is, ők se tudják, majd amikor oda kerül a sor, "case by case" eldöntik.
Amúgy részemről az van, hogy a tényleg ex játék jó, a picit ex meg nem (picit ex: pl csak a két konzolra jön, vagy az egyik konzolra meg PC-re). De ez is csak azért van, mert mocsok, gonosz, objektív, mérnöki szemmel nézem.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1126) Wesder válasza opr (#1125) üzenetére


Wesder
félisten

Az a durva hogy csak àltalànos témàkat követek, meg egy-két semleges embert.

A PC-s megjelenés fura dolog, mert ugye az MS menekülőnek vàlasztotta, mert ugye a One nagyon el lett cseszve, most meg màr igen kínos lenne visszatàncolni. Sony igazàból nem tudom miért csinàlja, màrmint a pénzen kívül.
Jó persze behúzhat új embereket a PS5 irànyàba, de aztàn lehet hogy többet àrt, mint hasznàl. A HZD PC-s sikerének egyébként örülök. Lassan màr nekem is meg kellene vennem. 10k körül màr van aprón.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1127) opr válasza Wesder (#1126) üzenetére


opr
veterán

Hzd 10k-ért elég sok... Valami 4000ft körül húztam be a mindenegyben editiont ps store-ról nem is olyan régen. Az a terv, hogy ha egyszer befejezem a TLOU2-t, akkor a HZD lesz a következő. Mondjuk ez még egy darabig nem fog megtörténni, több, mint egy hete kapcsoltam be szegény ps-t utoljára (sok volt a meló...). :O :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1128) NyMRooD válasza Wesder (#1120) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szvsz nem szar, de nekem a tipikus "akarok vele játszani majd egyszer" játékaik vannak, ráadásul mind fps nézetet használ, így inkább PC-n érdekelnek. Konzol világban, engem nem terelnének az x felé, viszont ez a felvárlás megerősítést adott annak, hogy az MS komolyan gondolja és számolni kell vele, ami már nyomós érv egy xbox mellett, legalább is nekem.

U. I. Viszont ez így tényleg balhé keltés volt, rengeteg ilyen kérdést lehet feltenni bármelyik irányba, de ezt nem veszed észre, mert az általad emlegetett kettős mérce nálad is megvan.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1129) hombre[EU] válasza Wesder (#1120) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha már bulvárba mész át akkor kérdezd meg azt is,hogy azok az emberek,akik eddig 5évente vettek egy bethesda játékot azok miért örülnek úgy,mintha holnaptól ingyen lenne az áram :DDD
ja, nem szabad a tweet alatti kommentekbe elmerülni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1130) Wesder válasza hombre[EU] (#1129) üzenetére


Wesder
félisten

Tény, hogy az se normàlis, aki a Sony bukàsàt vízionàlja emiatt. Tök jó hogy van 23 Stúdió, de elég lelakott IP-ket kaptak most, és ha 15 stúdióval nem tudtak "értékelhető" jàtékot lerakni, akkor 23-mal sem fog menni. Egyetlen pozitívum, amit làtok hogy most talàn van esély egy jó Falloutra, mert ott az inXile meg az Obsidian is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1131) hombre[EU] válasza Wesder (#1130) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát egy jó Fallout crpg (nem fps) nekem is hiányzik :)
Bethesdáéktól onnan jönnek majd komoly játékok: TES,DOOM, Wolf, ArkaneStudios is mindig készít valami érdekeset

Life, Uh, Finds A Way

(#1132) Madwe válasza Wesder (#1130) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyébként én abban bízok, h ms beleszól s más stúdiókat is bevon/hagy beleszólni néhány zenimax termékbe. Fallout, tes mond gyerekkorom óta nagy kedvencek, de amit az elmúlt 5+ évben műveltek velük az siralmas. ez kis reménnyel tölt el (mondom ezt nintendo s ps tulajként, s ps5 előrendelőként - max ha ms exklúzív lesz, lesz egy ms termékem is)

(#1133) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Bethesda alapítója szerint, amit a Microsoft birtokol, az nem lehet a Sonyé [link]

(#1134) AxBattler válasza ProEvoFan (#1133) üzenetére


AxBattler
félisten

Remekül látja meg a nyilvánvalót. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1135) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#1133) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a faszi egy boomer, úgy látszik nyom nélkül elment mellette az elmúlt évtized. Anno ilyen húzásokkal indítottak be az xboxot és szereztek is vele rajongótábort, ugyanakkor pont ezzel szedtek össze egy sokkal nagyobb ellentábort is. Ugyanakkor az utóbbi években rengeteget dolgoztak az imázsuk jobbításán rendkívül sikeresen, hülyék lennének eldobni ezt és megint magukra haragítani a gamer társadalmat egy olyan világban, ahol egy egyszerű lootbox hiszti képes tönkretenni egy játékot, csak azért, hogy a butthurts fanboyréteg elégtételt kapjon.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1136) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#1133) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mi már ezt rég kitárgyaltuk ebben a topikban :DDD és ō is csak találgat mi lesz
...a vége meg lehet az lesz,hogy összedobnak egy "PS-re portoló csapatot" és bekerül egy only-XGS gamepass a Playstationbe :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1137) balazs025 válasza hombre[EU] (#1136) üzenetére


balazs025
senior tag

Semmi, törölhető

[ Szerkesztve ]

(#1138) opr válasza hombre[EU] (#1136) üzenetére


opr
veterán

Amugy tenyleg nagyon pofatlan huzas lenne, de elmeletileg semmi nem akadalyozza meg az MS-t, hogy az EA play peldajara benyomja PS-re is a GPU-t. :DDD

A vicces az, hogy valamilyen szinten meg passzolna is abba, amit mostanaban mondanak marketingelnek, hogy nem konzolt akarnak eladni, hanem elofizetest.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1139) hombre[EU] válasza opr (#1138) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a micro nem adna "herélt" gamepasst, a ps meg nem engedi meg a teljes gamepasst :)

egyébként nekem úgy tūnik az xbox a disney modellt akarja lekövetni...össze fogja vásárolni az összes elérhetō mainstream IP-t :) aztán lesz Xbox Gaming Universe :D (MCU)

Life, Uh, Finds A Way

(#1140) opr válasza hombre[EU] (#1139) üzenetére


opr
veterán

Miért ne engedné a ps a nem herélt gamepasst?
Annyi, hogy kell hozzá a ps+, mert online és kész, mindenkinek dől a lé, öröm bódottá van, aki meg úgy érzi, hogy ez így sok, vesz egy boxot és játszik azon.
Szerintem tudna működni a dolog.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1141) NyMRooD válasza opr (#1140) üzenetére


NyMRooD
őstag

EA Access-t sem engedte be sokáig, pedig EA akarta hozni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1142) hombre[EU] válasza opr (#1140) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mert pl. egy Doom Eternalt évekig el tudja adni :) és abból komolyabb cash jön,mint ami a gamepassból lecsorogna hozzájuk

Life, Uh, Finds A Way

(#1143) opr válasza hombre[EU] (#1142) üzenetére


opr
veterán

Kiveve, ha nincs PS-en Doom Eternal, mert akkor viszont konkretan nulla cash jon be nekik.
Nyilvan, ha minden GPU jatek megjelenne PS-re is, akkor nem lenne ertelme. Viszont ha a fallout, doom, TES, meg mittudomen meg micsoda nem jelenik meg PS-en, csak GPU-n keresztul, akkor mindjart mas a leanyzo fekvese.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1144) hombre[EU] válasza opr (#1143) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a gamepass nagyrésze multiplatform...és ha a ps user gamepassbōl játsza ezeket ahelyett,hogy ps store-on megvenné(vagy elōfizetne now-ra) az kiesés
ezért írtam,hogy nekik az onlyMS játék katalógus lenne az optimális

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1145) ldave


ldave
félisten

Azért ez elég menő:

XSX visszafele kompatibilitás, azon játékok, ahol nem volt stabil az fps, most szinte mind 60, vagy ahhoz közeli sebességgel futnak.

Sony ugye nem nyilatkozott arról, hogy a PS5 miként fog ilyen esetben működni.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1146) zkxdn válasza ldave (#1145) üzenetére


zkxdn
őstag

Ohhhh ez a játékot messziről is megismerem :C :DDD ;]

(#1147) Madwe válasza ldave (#1145) üzenetére


Madwe
nagyúr

Részemről az lenne a normális, ha minden eddigi címet mindenféle optimalizálás nélkül, izomból le tudna tolni 4k@60ban mindkét nextgen konzol. Sőt, szomorú lennék, ha ez nem így lenne.

(#1148) ldave válasza Madwe (#1147) üzenetére


ldave
félisten

Azért ez nem ilyen egyszerű, csomó régebbi játék fixen 30 fps-re van megírva, oda hiába a nagyobb erő. De igen, azoknál, ahol nem fix az frame rate, hanem annyi amennyi a gépből kifér, ott alapvető elvárás hogy jobban fusson az új gépeken és mint láthatjuk, az Xbox ennek eleget tesz.

A Slime draws near! Command?

(#1149) PuMbA válasza ldave (#1148) üzenetére


PuMbA
titán

Plusz elmondják a videóban, hogy a VGA kompatibilitási módban fut, tehát az RDNA2 újdonságaiból és trükkjeiből semmi sincs, hiszen ugye nem arra írták anno a játékokat :)

[ Szerkesztve ]

(#1150) Madwe válasza ldave (#1148) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én is emlékszem még a régi quake-re, ahol fps alapú volt a fizika, s nagyobbat ugrottál ha több fpst tudtál kisajtolni a gépedből :) De persze, nyilván olyanra gondoltam, ahol nincs stabil lock és vagy azt könnyen tudják 60ra emelni, pár sor átírásával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.