Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1710) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Úgy látom konzolháború mellett egy prohardver fórum háború is kialakulóban van. ;]

Nekem tetszik a Dualsense koncepciója, és Xboxosként személy szerint picit sajnálom, hogy a kontrollerben nincsen innováció. Ennek ellenére megértem hogy ez miért van, az Xbox egy elég erős paradigmaváltáson megy épp keresztül, és nem akarják, hogy az egyik platformon a sok közül (amin létezik az Xbox) előny legyen, míg a másik hátramarad. A jelenlegi Xbox szellemiségével teljesen inkompatibilis egy konzol exkluzív egyedi kontroller, főleg úgy hogy minden múltbeli eszköz működik az új konzollal is. Nekem nagyon szimpatikus, hogy mindkét oldal más irányba ment, már nem csak a játékok döntik el a választást a laikusnak sem. :D Marhára örülök, hogy nem kell a kukába vágnom a két kontrolleremet, egyéb kiegészítőket.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1711) opr válasza kazuma921 (#1710) üzenetére


opr
veterán

Teljesen jogos, amit írsz, egyetértünk. Mondjuk én szarásig vagyok ds4-el, még egy egyedi, bontatlan is van, de így se bánom, hogy el lett engedve a keze, szeretem az innovációt. :K
És igen, nagyon más irányba megy a két cég, nagyon izgalmas lesz a generáció kb a közepétől a végéig, már nagyon várom, hogy elteljen az a 3-4 év.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1712) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Digital Foundry: Watch Dogs Legion RT PC vs. Consoles

lényegében az RTX2060S-nek felelnek meg (ebben a játékban)

Life, Uh, Finds A Way

(#1713) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Xbox: A Microsoft elárulta, mennyien fizettek elő a Game Pass-re a nextgen konzoljukhoz [link]
Spoiler. 70%a.Szép.

(#1714) Wesder válasza ProEvoFan (#1713) üzenetére


Wesder
félisten

A 70%-ban azok is benne vannak, akik vàltottak és volt GamePass-uk, mint pl én, vagy az Xbox topikból sokan màsok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1715) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#1713) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és az pontosan mennyi ember is? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1716) opr válasza ProEvoFan (#1713) üzenetére


opr
veterán

Az már nem rossz. Pláne így, hogy jelenleg még csak nem is annyira vonzó. Amikor elkezdenek jönni az igazán fontos címek, igazi nextgen játékok, amikkel komolyabban lehet promózni a gamepasst, nem csak mint olcsó alternatíva játszani azokkal a címekkel, amiket eddig kihagytál barmilyen okból, hanem mint egy komolyanvehető AAA szolgáltatás, nem lepődnék meg, ha ez a szám akár 90% fölé menne, plusz a PC előfizetők.

Anno valamelyik topikban azt számolgattuk, hogy a mostani, nem akciós áron, ha minimum sony szintet és mennyiséget akarnak tartani, akkor úgy 80-100 millió előfizető lehet az a szám, ami fölött már konkrétan profitot is termel. Plusz pár dollár emelés a havidíjon, plusz a mobilos, meg egyéb streames felhasználók, és a következő generációt akár el is döntheti (azért csak azt, mert minimum 4-5, de inkább 8-10 év, mire a zenimax elkezdi termelni azt, amire konkrétan vették.

Hosszútávon játszik az MS, és nagyon tetszik, amit csinálnak. Ha addig kibírják, és nem lövik magukat mesterien lábon, mennybe mehetnek.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1717) Wesder válasza opr (#1716) üzenetére


Wesder
félisten

Te is tudod hogy sajàtlàbonlövésben nagymester a Microsoft.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1718) _drk válasza opr (#1716) üzenetére


_drk
őstag

A Microsoft a digitális térre játszik.Ez a jövőben rohadt sokat fog számítani hogy most miket lépnek a nagy a cégek. Mindenhol ott akarnak lenni, ami a Windows-al nagyjából él is, ezt a gaminggel a legjobb stabilizálni.
Itt csak a Sony a vetélytársa.
Az MS igazi ellenfele az Apple és a Google.
Laptop és asztali fronton az Apple van, de másra játszanak.
Szerintem még a telefon részleget se hagyták el teljesen, de oda tényleg nehéz betennie a lábát mivel az Android már jól működik, a telefon gyártók megtanulták használni és túl sok gyártó van.
Konzolnál csak 2 cég ellen kell érvényesülni, akik azért kisebbek jóval.

(#1719) opr válasza Wesder (#1717) üzenetére


opr
veterán

Igen, sajnos ez így van. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1720) opr válasza _drk (#1718) üzenetére


opr
veterán

Gaming téren az apple, Google, amazon sehol sincs, de annyira, hogy nem lepődnék meg rajta, ha a stadia part év múlva menne a gugli temetőbe a g+ (meg a többi) mellé.
Bármi más (tehát nem gaming) szempontból szerintem nagyjából igazad van, de az egy kicsit komolyabb téma, még személyesen is napokig lehetne róla beszélgetni, úgyhogy azt a részét inkább elengedem, akármilyen érdekes lehetne egy vita róla, annyi gépelést nem ér. :DDD

Telefon: az egy nagyon furcsa piac, sok szempontból is, még akkor is, ha csak sw oldalról közelítjük a témát, plusz ugye az egész mobiltelefon biznisz mint olyan szanaszét lett torzítva kínai állami pénzekkel, ami szintén közrejátszik a furcsaságában, szóval... Én nem mernék semmilyen jóslatba belemenni ilyen téren. Az biztos, hogy nagyon sok pénz van benne, ahogy az is, hogy eddig az volt a precedens, hogy minél kis gagyibb, de cuki/addiktív egy játék, annál több pénzt hoz, ezzel szemben a komolyabb, controllert igénylő streameknek kb esélyük sincs. Aztán sose lehet tudni, ez szó szerint egy nap alatt teljesen megváltozhat, vagy maradhat ugyanez a helyzet 30 évig, vagy a kettő között bármi. Nem lehet itt előre látni semmit. :N

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1721) hombre[EU] válasza opr (#1716) üzenetére


hombre[EU]
veterán

érdekes lesz látni mi lesz vele a köv. 10 évben. nagyon nehéz lesz megtalálni az egyensúlyt hogy többet vegyenek ki,mint amit beleraknak. a felhasználóknak mindenképp jó,hogy van egy ilyen opció is...mint modell szerintem ez egy végtelen cash burn a gamingben. a (komolyabb) videójáték szoftverek elōállítása nagyon drága, nagyon lassú és a többi szórakoztatóipari termékhez képest nagyon kicsi a potenciális vásárlóbázis
persze ott marad a klasszikus értekesítés is a gamepass mellett, de talán már túl aggresszív (vagy kontraproduktív) a stratégia ahhoz,hogy mindkettōbōl az optimális mennyiséget tudják kiszedni
nagyon érdekes lesz látni...kockázatos,de ugye az nélkül nincs nyereség :)
csak azt remélem,hogy ez nem fog a minōség rovására menni. túl sok tehetséget halmoztak fel és jó lenne ezeket nem elherdálni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1722) _drk válasza hombre[EU] (#1721) üzenetére


_drk
őstag

Rengeteg pénz van a gamingben és csak egyre több és több lesz. A lebecsült pc-n tavaly több pénz forgott mint bármelyik konzolon. Igaz hogy nem az MS-nek ment a bevétel de mind azon a rendszeren ment.
Szerintem az MS-nek most a Steamre fáj a foga, vagyis inkább arra a rendszerre, amilyen hatékonyan működik közösség és fejlesztés terén modokkal, early accessel mindennel.
Ha megcsinálja a mását és azt átülteti xboxra is, tehát gond nélkül megcsinál bárki egy feliratot, vagy modot az nagyon nagy win lesz.
A store-ral meg kapni fog 30%os jutalékot minden egyes elkoltott pénz után.

(#1723) opr válasza hombre[EU] (#1721) üzenetére


opr
veterán

"mint modell szerintem ez egy végtelen cash burn a gamingben"
Szerintem is, de olyan 100 millio elofizeto felett mar lehet profitabilis a dolog, foleg, ha arat is emelnek, ami szerintem 1000%, hogy meg fog tortenni, a nem is olyan tavoli jovoben. Game Pass Ultimate 3 honap most valami 20 font/euro, nagyon meglepodnek, ha a vegleges ara nem inkabb 20 font/euro/honap lenne par even belul, amint vegeter a beetetesi idoszak. Kerdes, hogy olyan aron is meg tudnak-e tartani 100 millio koruli/feletti elofizetot. Ha igen, akkor nyertek. Ha nem, akkor marad a hagyomanyos modell.
A SONY szerint jelenleg ez nem megoldhato/nem elerheto, de a SONY ugye csak konzolos nepekben tud gondolkodni, MS meg konzol+pc+telefon+piritossuto+stb, streamkent gyakorlatilag a legy seggen is ezt akarjak latni. Kerdes, hogy van-e annyi nem konzolos user, ami eleg a celhoz. Sajat, hasrautesszeru, abszolut szemelyes tippem az, hogy valoszinuleg jelenleg nincs. Kerdes, hogy par even belul lesz-e, meg hogy menyire turelmes az MS, meddig hajlando egetni a penzt, hogy cserebe majdegyszer jo lesz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1724) Madwe válasza _drk (#1722) üzenetére


Madwe
nagyúr

A modding már 20+ éve jelen van pcn, sokszor belebegtették konzoloknál (tes játékoknál pl) s rendre elvetette mind ms mind sony. A feliratokat somy saját címeinél elkészíti pl magyar piacra is. A kiadók viszont alap esetben ha tudják tiltják ezeket, a quality controllt nem akarják kiengedni a kezükből.
a steam is nagyon régóta böki az ms szemét, akkor kezdte el nyomni a saját storeját pcn kevés sikerrel (s akkor kezdett el a valve kacérkodni a linux előretolásával, de mind ms mind valve próbálkozásai elhaltak :) )
a sony a tipikus konzolgyártó bizniszben van (s a gaming az egész sony márka húzó profitot termelő ága) míg az ms szolgáltatásokban gondolkozik már egy ideje win, office terén is, mobilon is csak így tudnak s már csak akarnak jelen lenni mert elaludták, s gamingben is, s a gaming a bevételeinek elhanyagolható szeletét teszi csak ki.

google, apple viszont nagyon erős gamingben. Hc gamerek ezt nem szeretik figyelembe venni, de a mobil gaming is iszonyat pénzelet termel a f2p mikrotranzakciós bálnáival. s sajnos ez a model a konzolok felé is terjed, egy online fps/br már labdába se rúghat manapság ha nem f2p modellen alapul. Az ea fifa bevételeinek sokkal nagyobb hányada jön már mikrotranzakciókból mint eladott játékokból. Ez az irány a hc gamereknek annyira nem jó, de azért még van remény, sok műfajban még nem tudta ez a modell megvetni a lábát :)

[ Szerkesztve ]

(#1725) Madwe válasza opr (#1723) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezen a gpu vs sony exklúzív címek felálláson már sokat gondolkoztam. Igazából ha veszünk évi 2 exklúzív címet, az sony esetén 2x70usd 5 millió emberre levetítve (átlag ennyit hozhatnak első évben eladásban teljes áron).
ms esetén volt valami 50millió gpu előfizető tavaly (idén több lehet) azaz ha csak arra számoljuk a 150usd-s éves díjat (ami előbb utóbb bekövetkezik amikor bezárják a kiskapuzást) már jobban hangzik nagyjából azonos bevétellel per user de 10x akkora bázissal s kitermeli azt az évi 1-2 exklúzívot ugyanúgy, mint sonynak a hagyományos eladása, szerintem. (Ok, ebben benne van h a többi dealt a 3rd party kiadók felé is kell fizetnie, de az nem hiszem h a felénél többet vinne el, bár fene se tudja)

[ Szerkesztve ]

(#1726) Wesder válasza opr (#1723) üzenetére


Wesder
félisten

45€ a 3 havi GPU àra normàlis esetben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1727) opr válasza Wesder (#1726) üzenetére


opr
veterán

Oh, akkor beneztem. Az ugy akar meg realis is lehet.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1728) Wesder válasza opr (#1727) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy van az àrazàs, hogy havi 15€ a GPU, és hiàba veszel nagyobb csomagot, nincs rà kedvezmény. Tehàt 3 hónap 45€, 6 hónap 90€, az éves meg 180€.
Egyébként szerintem ezt a havi 15€-t simàn megéri, ha az ember új belépő. Lehet nekem sem lenne, ha nem a konvertàlós okossàggal csinàltam volna. Több jàtékom van jelenleg a sajàt könyvtàramban, mint amit a GamePass ad.
Otthon még olcsóbb is, mert csak 4200ft egy havi GPU.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1729) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Engem is teljesen beszippantott a Gamepass, és lehet hogy Ultimate GamePass nem, de sima Xbox GP feliratkozó biztos hogy maradok. Ha havi bontásban fizeti az ember és még használja is, nagyon durván megéri, elképesztő az ár/érték arány. Bevallom - és ez csak a személyes véleményem - ezért vásároltam elsősorban Xboxot és nem Playstationt, mert mire kigyűlik olyan mennyiségű PS5 exkluzív cím, hogy számomra megérje a PS5, addig százezreket spórolok a GP-vel Xboxon, nekem meg mindegy, hogy egy játékot mikor játszok.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1730) Madwe válasza kazuma921 (#1729) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk pont ha mindegy h egy játékot mikor játszol de nem mindegy h mit, akkor kezdi elveszteni a gp az előnyeit szerintem. Ok, 30k újonnan most egy játék, de fél-egy éven belül megvezsed használtan 20kért majd eladod 18-20kért... gyakorlatilag ingyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#1731) kazuma921 válasza Madwe (#1730) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ez mindenkinek a személyes ízlése és hozzáállása. Van aki évekig elvan csak a GP-ből (testvérem konkrétan megvette az Xboxát, feliratkozott GamePass-ra, és ezen kívül soha nem vett még semmit, tökéletesen elvan), van aki meg 1 db. játékot nem talál magának a 200-ból. Szóval hogy ki mit akar játszani, az túlzottan szubjektív ahhoz, hogy a GP előnyeihez vagy hátrányaihoz tartozzon. Nem kötelező a szolgáltatás senki számára, amíg nem volt GP-m én is azt éreztem hogy erre nincs szükségem, de amióta van, el se tudom képzelni nélküle a kockulást. :D Mindig találok valamit, ami bejön. Na és ez se biztos, hogy épp mindenkivel előfordul.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1732) _drk válasza Madwe (#1724) üzenetére


_drk
őstag

A mobil piac jelenleg egy káosz, a nagyobb kiadók nem véletlenül inkább a stabilabb platformokra építenek és nem szaladtak át mobilra a bevételeket látva.
Viszont xcloud-al már ott van az MS és rendes játékokat kínálnak mobilra, nem a szutykot.
De ez még új dolog, fejlődnie kell de szerintem fog is.
A Stadia is csak egy kísérlet Google részéről, de nem mint pénz szerzés, inkább tapasztalat szerzés hogy műkodik és hogy működhet akár a jövőben. Na ők nem azt tolják fullba az biztos.
Mint szoftver értékesítő az MS azt akarja hogy ott legyenek az alkalmazásai mindenhol.
Az Apple ebből a szempontból érdekes lesz, mert túl zárt szerintem. Egyen hardverek egyen szoftverekkel jelenleg működik. De őket bármikor megkerulheted.
Google és az MS-t már nem.
De látszik is hogy a nagy tech cégek sokszor csak be nyitnak hogy mi folyik itt. De az MS már most a szoba közepén vereti a Bethesda felvásárlással.

(#1733) Wesder


Wesder
félisten

A szomorú pillanat, mikor megveszed a gyereknek a PS5-öt, de ő inkabb Xboxozik. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1734) Moby válasza Wesder (#1733) üzenetére


Moby
addikt

Nekem ebből csak az jött le, hogy a 8 éves kiskölyöknek több sütnivalója van, mint a videó nézőinek, mert ő velük ellentétben pontosan tudja, hogy a doboz üres :DDD

(#1735) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Na és ahhoz mit szóltok, hogy a Microsot nem ok nélkül változtatta a marketing szlogenjüket a Series X esetében "The Worlds Strongest Console"-ról "The Worlds Strongest Xbox"-ra? Egyre több mérés, videó kerül fel az internetre, ami bemutatja hogy a Playstation 5 lényegében stabilabb, jobb teljesítményt nyújt gyakorlatilag minden third party játék esetében, még akkor is, ha a különbség nem nagy. Akadnak kamuvideók is sajnos, de még a Digital Foundry-s John Linneman is megerősítette, hogy a Playstation 5-ön gyakorlatilag az összes tesztelt játéknál az Xbox Series X alulmaradt.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1736) Wesder válasza kazuma921 (#1735) üzenetére


Wesder
félisten

Nem most vàltozott, màr a tavalyi TGA-n is úgy mutattàk be. Az hogy hébe-hóba "World Most Powerful Console volt kiírva, az csak a szokàsos balfszkodàsuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1737) Madwe válasza kazuma921 (#1735) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyébként míg az előbbit hébe-hóba elfogadnám mert sok esetben rámondhatják, h a legerősebb konzol, pont a saját kategorizálásuk miatt nem lehet a legerősebb xbox - lévén az xbox náluk már nem csak a konzol hanem egy ökoszisztéma mobiloktól konzolokon át a pckig. Márpedig nem kehet az xsx a legerősebb xbox, ha a pc-k is az xbox ökoszisztéma részei ;]

viccet félretéve, így biztosabb a slogen. Arról meg h jelenleg a ps5 jött ki jobban 3rd partyk esetén inkább a jobb apik, sdk állhatnak, amiben most ms eléggé kullog sony után, de ez javulhat.

[ Szerkesztve ]

(#1738) kazuma921 válasza Madwe (#1737) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ezzel kapcsolatban van bővebb infód? Engem tökre érdekel :D Mármint az API/SDK téma, meg hogy miért kullok az MS?

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1739) oriic válasza kazuma921 (#1735) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" nem ok nélkül változtatta a marketing szlogenjüket"

Semmit nem jelent. Sony és Microsoft is eljátszotta a "Legerősebb konzol" témát. Ez csak marketing. Ha van is különbség a teljesítmények között egyes játékokban (Mert az túlzás hogy minden Third party címben a PS5 jobb), az elenyéző, és a hétköznapi user ebből kb semmit nem vesz észre.

Live-Die-Respawn

(#1740) opr válasza kazuma921 (#1735) üzenetére


opr
veterán

Oszinten szolva ebbe nem latnek bele tobbet, mint feltetlen muszaj. Ha tippelnem kene, azt mondanam, hogy valami gebasz van SDK szinten. Majd lesz vele tapasztalat, aztan kijavitjak szepen, nem hiszem, hogy tartos lesz ez az elony, szerintem fej-fej mellett lesz a ket gep par ev mulva.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1741) T.Peter válasza kazuma921 (#1738) üzenetére


T.Peter
őstag

Egyszerubb, ha utananezel, hogy melyik rendszer milyen apit hasznal es mik a lehetosegek. Nem tudjuk, hogy jelenleg az MS milyen megoldasokat biztosit pluszban a dx12 lehetosegein tul konzolon ahhoz, hogy nagyobb befolyassal lehessen az eroforrasokat kezelni.
A backward compatible jatekok tobbnyire az alacsonyabb felbontas miatt futnak stabilabban ps-en a df elmondasa alapjan, de emellett kozrejatszhat a szoftveres hatter ami lehet ps-en jelenleg stabilabb.
Az uj jatekokrol nem lattam meg osszehasonlitast, de valoszinu, hogy a sony megtesz mindent, hogy szoftveresen kezeljek a hardveres hatranyt.

(#1742) hombre[EU] válasza opr (#1740) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hint:

Life, Uh, Finds A Way

(#1743) AxBattler


AxBattler
félisten

Ezt nem tudom, hogyan lehetne kulturáltan kommentelni, úgyhogy csak itt hagyom:
Guru3D - First PlayStation 5 that died was due to its SSD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1744) Wesder válasza AxBattler (#1743) üzenetére


Wesder
félisten

Előfordul, majd cserélik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1745) Madwe válasza AxBattler (#1743) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hibás gépet influenszerek is kaphatnak, benne van. Erre van a garancia :D nem hiszem h tervezési hiba lenne

(#1746) hombre[EU] válasza AxBattler (#1743) üzenetére


hombre[EU]
veterán

elōször is Toshiba, nem Samsung :) másodszor pedig nem hiszem,hogy tudja a Guru3D vagy az a ACG,hogy mi volt a konkréta probléma...ez lehet simàn software is. elég kulturált? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1747) AxBattler


AxBattler
félisten

Nyilván. XSX-ből is biztos volt gariztatás. :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1748) Wesder válasza AxBattler (#1747) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, nyílvàn ott is cserélik, ha bedöglik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1749) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Minden konzolból vannak sajnos hibás termékek, ez elkerülhetetlen. A média és az internet már annyira mélyen bulvár, hogy cikkek, hírvideók jelennek meg hibás eszközökről. Be**rok. Minden egyes létező tömegsoron gyártott elektronikai termék esetén előfordul, nem létezik kivétel. Nagyon sajnálom aki így járt, és én sem akarom gariztatni az XSX-emet, de tényleg benne van a pakliban.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1750) opr válasza hombre[EU] (#1742) üzenetére


opr
veterán

Eskü fogalmam sincs, hogy ezzel most mit szeretnél mondani.
Decode error-t kaptam rá. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.