Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Sirandrish válasza ProEvoFan (#596) üzenetére


Sirandrish
legenda

ELég nagy hülye vagyok, de ennyiért(200+) még én se venném meg (PS5). :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#602) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#603) sasa134


sasa134
addikt

ezek alapjén megteszem a tippem a PS5 árára:
PS5 DE - 429Eur
PS5 - 549Eur

Avanti Roma

(#604) Deck válasza sasa134 (#603) üzenetére


Deck
titán

Az én tippem:
PS5 DE: 399$
PS5: 499$

PS5

(#605) NyMRooD válasza Deck (#604) üzenetére


NyMRooD
őstag

Reálisan:
PS5 DE: 449$
PS5: 499-549$

Amire a Sony-tól számítok:
PS5 DE: 499$
PS5: 549-599$

De ne legyen igazam.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#606) RudY válasza Wesder (#602) üzenetére


RudY
addikt

Szerintem nálunk neccesen, de beszorítják 200 ezer alá mindkettőt (PS5, XSX).

(#607) Wesder válasza RudY (#606) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy legyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#608) zkxdn válasza Wesder (#602) üzenetére


zkxdn
őstag

OMG akkor mostmár tényleg hírek miatt van annyi komment az Xboxos fórumba??? Hát ez a nap is eljött... :C :C :C :DDD :DDD :DDD

(#609) Wesder


Wesder
félisten

Series S reveal trailer

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#610) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS5 tippem.
Digi 349 euró.
Lemez 499 euró.

[ Szerkesztve ]

(#611) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#610) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a 349 hogy jött ki? ingyen kapja a sony a nandot meg a ramot? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#612) sasa134 válasza hombre[EU] (#611) üzenetére


sasa134
addikt

vágyakat kifejezni lehet :DDD

Avanti Roma

(#613) Wesder válasza hombre[EU] (#611) üzenetére


Wesder
félisten

Twitteren màr megy az Ultimate 449/349-es kombó. :DDD

449 hogy olcsóbb legyen, mint az SX és 349 hogy csak picit legyen dràgàbb, mint az SS.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#614) zozika84 válasza Wesder (#613) üzenetére


zozika84
őstag

Egyre jobb :DDD :DDD
Aztán lehet kapunk egy annyira magas árcédulát, hogy egyből elfolyik a magzatvizünk :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#615) hombre[EU] válasza Wesder (#613) üzenetére


hombre[EU]
veterán

még a 399es digital is nagyon aggresszív...szerintem nem is lehetséges. ez alá menni?!

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#616) Wesder válasza hombre[EU] (#615) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem is 399 lesz az AD gép. Egyszerűen annyira dràgànak érződik a PS5 hogy szerintem nem lesz olcsóbb, de lepjenek meg.

A Series S-en is ott spóroltak ahol tudtak. Mind az SX és SS ilyen megúszósnak hat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#617) hombre[EU] válasza Wesder (#616) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen az S elég fapados és így is 300. plussz 100 dollárért nagyobb chip, több memória,nagyobb-gyorsabb tárhely, + egyéb költség (táp,hūtés) nem hiszem,hogy belefér...

Life, Uh, Finds A Way

(#618) RudY válasza Wesder (#607) üzenetére


RudY
addikt

Remélem nem kavar be nagyon a japóknál az aktuális tájfun, mert még az is közrejátszhat. PS5 egyébként ott kerül gyártásra vagy kiszervezték?

(#619) zozika84 válasza RudY (#618) üzenetére


zozika84
őstag

Ha jól tudom Kína kapta meg a gyártást :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#620) Wesder


Wesder
félisten

Most màr értem honnan volt ismerős a Series S.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#621) Deck válasza Wesder (#620) üzenetére


Deck
titán

:Y

PS5

(#622) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#611) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Úgy ahogy a többieknek. ;]
Meglátjuk.Az olcsó Xbox miatt Sonynál most vakarhatják a fejüket.Hiába nem tud annyit, mint a ps5/nagyobb Xbox, de szerintem az ára miatt sok embernek (nem a hc ps5 arcoknak) alternatíva lehet, egy ps5 helyett és mint tudjuk, a casual réteg dobja meg az eladásokat.
Konkrétan nekem is tetszik ennyiért.Szerintem jövőre veszek is egyet a gyereknek.

(#623) hombre[EU] válasza Wesder (#620) üzenetére


hombre[EU]
veterán

figyelj,ha fektetve rakod pont olyan,mint egy one s a fekete rész nélkül :) nem értem miért ebbōl a szögbōl mutogatják :D

egyébként,ha jól számolok ez ~350gb szabad hellyel jön...vagy olvasót, vagy beépített hdd-t azért rakhattak volna bele. megoldható csak ez megint olyan megoldás,mint a kontrollerük,hogy még neked kell akksit/elemeket vásárolni bele

Life, Uh, Finds A Way

(#624) Wesder válasza hombre[EU] (#623) üzenetére


Wesder
félisten

Nem szeretem a beépített akkut a controllerben így nekem ez nem gond. A tàrhellyel én is gondban leszek, esélyes a Seagate bővítőkàrtya.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#625) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#622) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hogyan jött ki a többieknek? :D

már a 399 is sakk-matt lenne...$100-ral olcsóbb,mint a sx hasonló teljesítménnyel...de abhoz komoly veszteséget kellene bevállalni.
a series s nekik mindegy, nem a low-end piacra pozicionálják...pár év múlva mikor megjelenik a Pro, arra ott lesz nekik a ps5. addigra a ss teljesítményben lehet el is fogy

Life, Uh, Finds A Way

(#626) Moby válasza NyMRooD (#605) üzenetére


Moby
addikt

+1

449;549-re dobok én is egy tippet.

(#627) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

én meg azt tippelem,hogy gyorsabb ramot kap a retail verzió :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#628) Sirandrish válasza Deck (#604) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy 400dodos DE-nek nagyon tudnék örülni.
Bár mire ideér lenne 500 :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#629) Sirandrish válasza Wesder (#620) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#630) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Bloomberg- Nintendo Boosts Switch Production by Another 20%

Several outside game developers, speaking anonymously as the issue is private, said that Nintendo has asked them to make their games 4K-ready, suggesting a resolution upgrade is on its way.

A Nintendo spokesman declined to comment.

Life, Uh, Finds A Way

(#631) l.skywalker válasza hombre[EU] (#630) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nintendo Is Asking Developers To Make Switch Games 4K-Ready – Rumor

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#632) Wesder válasza l.skywalker (#631) üzenetére


Wesder
félisten

A jàtékok màr most 4K ready-k, csak a gép nem. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#633) Wesder


Wesder
félisten

Vàrom a Digital Foundry One S/One X/Series S/Series X/PS4/PS4 Pro/PS5 videójàt a CP2077-ről.
Lesz vele munka rendesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#634) zozika84 válasza Wesder (#633) üzenetére


zozika84
őstag

Azt én is. Bár furamód a Series S teljesítményére vagyok leginkább kíváncsi :))

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#635) l.skywalker válasza Wesder (#633) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az Ubisoft meg fog feküdni a 8 felé optimalizációval a Valhlallánál :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#636) Wesder válasza l.skywalker (#635) üzenetére


Wesder
félisten

Nyolc?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#637) l.skywalker válasza Wesder (#636) üzenetére


l.skywalker
félisten

PC

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#638) Wesder válasza l.skywalker (#637) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, PC-t én nem szàmolom mert nem fix.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#639) RudY válasza l.skywalker (#635) üzenetére


RudY
addikt

A Stadiát kihagytad, pedig nagy köztük a szerelem. ;] :P

(#640) VTom válasza l.skywalker (#635) üzenetére


VTom
veterán

Ha valaki, akkor ők biztosan. Rengeteg erőforrást szoktak ebbe fektetni. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#641) l.skywalker válasza VTom (#640) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Breakpoint-ba fektethettek volna akkor :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#642) VTom válasza l.skywalker (#641) üzenetére


VTom
veterán

Azon ugyanaz a csapat dolgozott, mint anno az AC: Unity optimalizáción :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#643) Sirandrish válasza l.skywalker (#631) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jöhet minden ami Nintendo :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#644) Wesder


Wesder
félisten

Sràcnak kicsit elgurult a gyógyszere szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#645) opr válasza Wesder (#644) üzenetére


opr
veterán

Fejjel lefele vette be az aszpirint, megesik.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#646) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én valahogy így tolnám, ha nem lenne család/gyerekek :D
Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#647) Wesder


Wesder
félisten



I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#648) hombre[EU] válasza Wesder (#647) üzenetére


hombre[EU]
veterán

dizájnra,méretre nekem ez a legmegfelelōbb...kár,hogy nem tudnak gyártani bele nextgen teljesítményt :DDD majd 3nm-en

Life, Uh, Finds A Way

(#649) opr válasza Wesder (#647) üzenetére


opr
veterán

Nagyon kis kompakt, tovabbra is tetszik, ahova a ps4 pro befer, oda ez is, szoval valoszinuleg megvan a helye is, plane, hogy a ps5 erosen sanszos, hogy ugyanoda nem fog beferni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#650) Sirandrish válasza Wesder (#647) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az alsó sor itt van a TV alatt/mellett :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.