Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) l.skywalker válasza Tegla80 (#500) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyértelmű, hogy ez is közrejátszik. De valahol logikus is, a gyerek hazamegy és mondja az anyjának, hogy vegyen Xbox-ot mert van a többi srácnak is és csak 60k.

Ha ez a cloud gaming valamiért bejönne, akkor meg boldog boldogtalan telefonon fogja tolni és csillagászati árban lesznek a kontrollerek ill. a mobilra csatolható bizbaszok.

De kvázi mondhatjuk, hogy nem baj, kell ez a sokszínűség ráadásul a mélyebb tartalmú/értelmű/mondanivalóval rendelkező játékokat már az itteni közösség is megosztva próbálja ki.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#502) zkxdn válasza l.skywalker (#501) üzenetére


zkxdn
őstag

"De kvázi mondhatjuk, hogy nem baj, kell ez a sokszínűség ráadásul a mélyebb tartalmú/értelmű/mondanivalóval rendelkező játékokat már az itteni közösség is megosztva próbálja ki."

Ezt kifejtenéd bővebben? :R

Mert pont ez a félelmem a cloud gamingel kapcsolatban. Hogy a játékok elmennek a game as service irányba. Mert ha megmaradnának 8-10-30 órás singleplayer egyszer végigjátszod aztán vége story játékoknak akkor nem kéne minden egyes hónapban előfizetned. Pedig PS3/PS4 erában pont ezekre függtem rá és a multik kerültek számomra a háttérbe.
Ezért örülök hogy a Sony és az MS másféle úton jár mert legalább mindenki megtalálja a neki valót. Én örülök hogy a Sony (csúnyán szólva) ilyen maradi/régies még. :))

(#503) Wesder válasza zkxdn (#502) üzenetére


Wesder
félisten

A GaaS és a Cloud Gaming-nek semmi köze egymàshoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#504) zkxdn válasza Wesder (#503) üzenetére


zkxdn
őstag

Legyen igazad.
Talán ha nem is a cloud gamingnek de a Game Passnek úgyérzem van köze. Halo is GaaS lesz 10 évre terveznek vele mint az első Destinynél stb. Kb úgy mintahogy a netflixnél mindennek sorozatnak kell lennie, és minden résznek min 1 órásnak kell lennie mert csak mert.
De ez még mindig csak az ÉN félelmem :))

(#505) Wesder válasza zkxdn (#504) üzenetére


Wesder
félisten

A GamePass-nek sincs semmi köze a GaaS-hez mivel megtudod venni az adott jàtékot. Akkor lenne alapja a félelmednek ha XY jàték csak GamePass előfizetéssel lenne jàtszható, és nem vehetnéd meg.
A GamePass nem azért van, hogy minden hónapban fizetsd a 10+15$-t, (függetlenül attól hogy az MS ezt szeretné) hanem ha van benne olyan, ami neked nincs meg, de kipróbàlnàd, az a 300ft nem tétel rà. Meg a teljes àras 3000ft sem, ha mondjuk több game is van, amivel jàtszanàl. Netflixet se fizeted ha nem nézed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#506) l.skywalker válasza zkxdn (#502) üzenetére


l.skywalker
félisten

A tapasztalatom az, hogy a fórumon is érthetően inkább az FPS, FIFA, COD típusú játékokkal játszik a nagy többség. Én pl. gyakran futok bele abba, hogy egy szerintem szenzációs játékkal a barátlistámon alig páran játszanak és azok közül is páran épp fél órát.

A cloud gaming, legalábbis amit jelenleg képvisel nem a Game as Service típusú játékokra fókuszál. Szerintem nem véletlenül. Mindig lesz egy késés a felhős játékban, most képzeld el ezt egy CoD-ban vagy egy bármilyen multi FPS-ben, egy Battle Royale-ban. Élettelen dolog nálam legalábbis, hogy a cloud gaming az a live action típusú online only multi játékok otthona legyen. Turn based típusú még csak-csak, de inkább single vagy valami coop cuccra lesz jó még sokáig. Később, amikor már kidolgoztak olyan technológiákat, amivel kiküszöbölhetőek azok a törtmásodperces késések, amiket egy átlag user nem, de egy tapasztaltabb észrevesz, akkor már azt mondom, hogy beszélhetünk róla.

Én 2 dolgot választanék külön: a streaming alapú játékplatformot és a konzolost. Pl. itt az Xbox. Hiába, hogy most jön az XsX és az xCloud, a célközönség nem ugyanaz. Az xCloud olyanoknak vonzó, akik soha nem fognak konzolt venni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#507) F_Peter válasza zkxdn (#502) üzenetére


F_Peter
őstag

Maradi és nem live service?

Csinálnak mondjuk egy játékot, abból a fejlesztésből kivesznek néhány részt amin kisebb módosítások és skinezés történik, majd Dlc-ként megveheted, és ezt mondjuk 3szor. Amihez nagyobb munka kell valamivel, azt meg már egyenesen next gen system srllernek hívjuk. 🙂
Nem, ez nem maradi, csak más.

(#508) Wesder


Wesder
félisten

Most màr ott tartunk a Hot Chips 2020 SX prezentàció utàn, hogy az SX-ben egy mobil 5700xt lesz, a Sony meg a PS5-tel fejlesztette ki az AMD-nek a RDNA3-at. Szeretnék én is kapni abból a cuccból, mint amit a pónik legelnek mert vidàm gondolataim lehetnek tőle.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#509) zkxdn válasza Wesder (#508) üzenetére


zkxdn
őstag

Hahahha RDNA3.... az már a PS3ba is volt a Cell Proci mellé :P
Mostmár az RDNA5öt fejleszti a Sanyi meg az AMD :D

#506 l.skywalker THX :R

(#510) opr válasza Wesder (#508) üzenetére


opr
veterán

Komolyan, hol olvasol ilyeneket? Néha jól esne, amikor olyan kedvem van, hogy röhögök az ilyenen, nem a fejem fogom. Ok, ritkán van ilyen, de akkor viszont kell a cucc. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#511) Carlos Padre válasza Wesder (#508) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A másik oldal elmés szösszeneteit nem olvasod? Azok szoktak igazán elborultak lenni :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#512) Carlos Padre válasza opr (#510) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Twitter pl.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#513) Wesder válasza Carlos Padre (#511) üzenetére


Wesder
félisten

Az RDNA1? Kamu 4K meg nincs 120fps? Az is vicces. :C

A 4x 2080Ti GPU az SX-ben is mókàs.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#514) ProEvoFan válasza Tegla80 (#500) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is ez a tapasztalat.
Szülőknek a gamepass nagyon eladja az xboxot.

(#515) hombre[EU] válasza opr (#510) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fura hely ez a twitter :DDD
a srác aki a ps5 1080p-ben szenved az új Resivel "infót" hozta, bevallotta (egyébként leakelt ō már jót is capcomtól) ,hogy ō találta ki azért,mert (úgy érezte)sok negatív hír jött az xboxról és ezzel akarta "kompenzálni"... ne legyen túlságosan egyoldalú a helyzet :DDD [link]
egyébként most pontosan ugyanezt csinálja jeff grubb is...nem török pálcát felettük, de érdekes,hogy úgy érzik, kamuval kell egy multimilliárdos cég szekerét tolni mikor saját maguk rúgják mellé a ziccereket

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#516) Wesder válasza hombre[EU] (#515) üzenetére


Wesder
félisten

Na meg ugye azt is mondta hogy nem éppen jàratos a témàban. Ilyenkor simàn kettéfejelném a monitort idegàllapotban , hogy miért kell ilyen szànalmas retardnak lenni, de tényleg?!

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#517) ProEvoFan válasza Wesder (#516) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szánalmas az, aki elhiszi ezt a sok(k) faszságot.

(#518) Carlos Padre válasza Wesder (#516) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te meg úgy nyilvánítasz véleményt cikkekről és hozzászólásokrol, hogy az első mondatot se olvasod végig. Egykutya.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#519) Wesder válasza Carlos Padre (#518) üzenetére


Wesder
félisten

Rossz szokàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#520) Carlos Padre válasza Wesder (#519) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagyis nem vagy éppen járatos a témában ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#521) zozika84 válasza Wesder (#508) üzenetére


zozika84
őstag

Akkor így jön ki az a 200% teljesítmény difi a PS5 javára ;] ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#522) Carlos Padre válasza zozika84 (#521) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem, az csak akkor jön ki, ha az Xbox tényleg nem tud egyszerre textúrázni és RT számolni, a ps5 meg de.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#523) zozika84 válasza Carlos Padre (#522) üzenetére


zozika84
őstag

Az tulsagosan nagy difi lenne a két gép között. Ps5-ön sem végtelen a sávszelesség, hiába tud egyszerre mindent

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#524) l.skywalker


l.skywalker
félisten

És mindeközben a Nintedo háza táján:

Nintendo Switch “Pro” May Support 4K Resolution – Rumor

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#525) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Gamescom Opening Night Live

Augusztus 27. 20:00, de az adás már 19:15-kor kezdődik a YouTube-on

Ami eddig várható:

- Fall Guys: Season 2
- Call of Duty: Black Ops - Cold War
- Destiny 2: Beyond Light
- World of Warcraft Shadowlands
- DOOM Eternal Campaign Expansion
- Mafia: Definitive Edition
And more...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#526) hombre[EU] válasza l.skywalker (#525) üzenetére


hombre[EU]
veterán

langyos

Life, Uh, Finds A Way

(#527) l.skywalker válasza hombre[EU] (#526) üzenetére


l.skywalker
félisten

De azt írták lesz vagy 38 cím... ha ezek a húzócímek, mi lesz a többi? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#528) zkxdn válasza l.skywalker (#527) üzenetére


zkxdn
őstag

God of War Ragnarok ;]

(#529) hombre[EU] válasza l.skywalker (#527) üzenetére


hombre[EU]
veterán

inkább mutassanak ilyen Kena,Pathless,Ascent stb új játékokat,mint ilyen cod,meg dlc-k, season passok stb...ok a Mafia1 gameplayre én is kiváncsi vagyok

Life, Uh, Finds A Way

(#530) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az elemzők szerint az év végi eladásokban nem fognak dominálni a next-gen konzolok:
https://gamerant.com/ps5-xbox-series-x-holiday-sales-prediction-2020/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#531) hombre[EU] válasza l.skywalker (#530) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azt mondja több switchet fognak eladni az életciklusa közepén,mint amennyi induló nextgen konzolt? wow such a smart person :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#532) Carlos Padre válasza l.skywalker (#530) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Japánban és az xbox. Esetleg. Nyugaton szerintem nagyot fog menni a ps5.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#533) zkxdn válasza hombre[EU] (#529) üzenetére


zkxdn
őstag

Kívánságod teljesítve :DDD
-- [link] --

Don't miss the world premiere @PlayStation 5 demo of Ratchet & Clank: Rift Apart with @insomniacgames #ps5

Watch @gamescom Opening Night Live, streaming Thursday at 8 pm CEST / 2 PM ET / 11 AM PT

(#534) l.skywalker válasza Carlos Padre (#532) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyértelmű, de direkt nem arra értik, hanem a konzol eladásokban számokban még nem a nextgen lesz a kelendő. A rajongók közt biztos és a PS5 biztos. De ők azt mondják, hogy a PS5+Xbox Series X össz eladása év végéig nem lesz nagyobb, mint a (PS4 Pro + PS4 Slim + Xbox One X + Xbox One S + Nintendo Switch) eladásai.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#535) l.skywalker válasza hombre[EU] (#531) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elemző. Nem lőhet mellé :D

A jósnő is azt mondja mikor belépsz, hogy: tudtam, hogy jönni fogsz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#536) Carlos Padre válasza l.skywalker (#534) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Feladom :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#537) l.skywalker válasza Carlos Padre (#536) üzenetére


l.skywalker
félisten

Never Give Up: A Teacher's Motto | Never give up, Inspirational ...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#538) zkxdn válasza zkxdn (#533) üzenetére


zkxdn
őstag

After our Ratchet & Clank #ps5 demo, @insomniacgames will be joining me to talk about the game on #OpeningNightLive!

What do you want to know about the game?
-- [link] --

(#539) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Egy kis olaj a tűzre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#540) l.skywalker válasza Carlos Padre (#539) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ez a topik pont nem olajos :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#541) Def26 válasza Carlos Padre (#539) üzenetére


Def26
félisten

anyám. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#542) Wesder válasza Carlos Padre (#539) üzenetére


Wesder
félisten

De legalàbb a PS5 RDNA3.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#543) opr válasza Carlos Padre (#539) üzenetére


opr
veterán

Ez most kiégette az agykérgem felületi részeit. Regenerálódásra nincs esély. Ha valaki keresne, a sarokban leszek, a páfrány alatt fogok ülni, miközben sírok, mert egyszerre nem tudom az ujjam szopni és ragasztót is szívni a bal szemhéjammal.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#544) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Uccsó Xbox?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#545) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#539) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ennyit lovagolni a verzió számon :DDD custom gpu-k, azt kérnek bele amire szükségük van...
RDNA 2 architecture is the foundation for next-generation PC gaming graphics, the highly anticipated PlayStation 5 and Xbox Series X consoles. Ott van az AMD oldalán :D

Life, Uh, Finds A Way

(#546) Wesder válasza Carlos Padre (#544) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#547) zkxdn


zkxdn
őstag

(#548) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Joseph Staten returns to Halo

Tipikusan az a hír, amiről nem tudom eldönteni, hogy most jó vagy rossz. Jó, hogy visszajön egy régi igazi Halo veterán és jó kezekben van a fejlesztés vagy rossz, mert akkora a baj, hogy őt is be kell vonni.

Összességében az utóbbira tippelnék, elég nagy fejetlenséget érzek most ott... :(

Szomorú

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#549) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Egy kis ps5 tech demo és AAAA bullshit. [link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#550) zkxdn válasza Carlos Padre (#549) üzenetére


zkxdn
őstag

AAAA ez honnan jött? :DDD :F The Initiative lenne az? Tipikus MS, mondjuk több számot vagy betűt és akkor menőbbek leszünk. AAAA és 12TF :DDD

Az én forrásaim meg aztmondták, hogy Sony Debrecenben nyitott egy tripla-A stúdiót Cory Barloggal az élen.
Source: Dude trust me ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.