Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Érdekes megfigyelés. [link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#752) Wesder válasza Carlos Padre (#751) üzenetére


Wesder
félisten

Olyan ügyes volt a megfigyelés hogy a Most Powerful Xbox màr a TGA-n is elhangzott. Többször utaltak rà így, mint a Most Powerful Console-ként.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#753) Carlos Padre válasza Wesder (#752) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sikeresen megláttad a lényeget, ahogy mindig :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#754) Wesder válasza Carlos Padre (#753) üzenetére


Wesder
félisten

Te hozol àllandóan console war bullshitet, nem én.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#755) RudY válasza Carlos Padre (#751) üzenetére


RudY
addikt

Nálunk eddig is így volt a honosított oldalon:
XBOX SERIES X
A valaha volt leggyorsabb és legerősebb Xbox.

Jó megfigyelő a csóka, csak kicsit lemaradt.
A Sony is nyilatkozta már, hogy nem "igazi" RDNA2 lesz, hanem köztes. Gondolom az AMD tisztáztatta velük, hogy ne legyen egyiküknél se ez a megnevezés, mert az igazi RDNA2 kártyákhoz képest ez megtévesztő.

PS5: is architecture not RDNA 2? A Sony engineer answers [link]

Precisely, the PS5 will be equipped with an CPU based on AMD Zen 2 with 8 cores at 3.5 GHz, 16 GB of GDDR6 memory and an AMD RDNA 2 GPU, with 10.28 TFLOP. However, after the announcement of the specifications, someone expressed some doubts regarding the support for RDNA 2, assuming that the latter will be only partial, as if it were a middle ground between RDNA 1 and 2.

"Rosario Leonardi, an engineer at Sony Computer Entertainment Europe, gave us some interesting explanations, responding to a private message on social media: “I know you are curious, but I am legally bound and I cannot say anything that has not been made public. As you probably know, the architecture of PS5 is a middle ground between RDNA1 and RDNA2, with unique characteristics. Even PlayStation 4 Pro was a sort of hybrid between GCN2 and 4 ". Recall that for RDNA we mean Radeon DNA and it is a GPU architecture coming out in 2020, which should provide a 50% improvement in performance compared to RDNA1.

The engineer Leonardi is configured as a trusted source, but in this regard, we would expect statements more in-depth technical , since judging from what has emerged, there is still much that we need to know about the new console, and that still there was release fully. Also, remember that more than PS5, also the Xbox Series X will support RDNA2 , and it seems that the PC will get in advance , suggesting that Microsoft will support it entirely."

[ Szerkesztve ]

(#756) Carlos Padre válasza Wesder (#754) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most abban, hogy a Microsoft eltünteti a sajtóanyagaiból az RDNA 2 hivatkozást és már nem a világ legerősebb konzoljaként hivatkozik rá, hanem csak mint az eddigi legerősebb xboxként mégis mi a konzol war bullshit?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#757) Wesder válasza Carlos Padre (#756) üzenetére


Wesder
félisten

A tweet maga a bullshit. A vilàg legerősebb konzolja szlogent meg nem most szedték ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#758) l.skywalker válasza Carlos Padre (#751) üzenetére


l.skywalker
félisten

Padre, ne ebbe a topikba pls. ez maradjon meg haterkedes nelkul, jo?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#759) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#760) opr válasza Wesder (#752) üzenetére


opr
veterán

"Többször utaltak rà így, mint a Most Powerful Console-ként."
Na jo, de holnap is Powerful Console lesz?

;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#761) ldave


ldave
félisten

Xbox Series dobozok jól eltérőek lesznek egymástól:

A Slime draws near! Command?

(#762) Wesder válasza ldave (#761) üzenetére


Wesder
félisten

Szegény nagyi bemegy majd a boltba és teljesen össze lesz zavarodva. Kb semmi eltérés nincs a két doboz között.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#763) hombre[EU] válasza ldave (#761) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azért,hogy a képzeletbeli nagymamák/szülōk ne keverjék össze :D

Life, Uh, Finds A Way

(#764) opr válasza ldave (#761) üzenetére


opr
veterán

Nekem tetszik, igy eleg annyit mondani anyunak, hogy a feher/fekete dobozos xbox-ot vegye. Aki tudja, az ugyis tudja, viszont aki nem tudja, annak ez konketan eleg nagy segitseg. Akinek meg csak az olcsobbra van penze, az ugyis az ercedula alapjan fog donteni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#765) RudY válasza ldave (#761) üzenetére


RudY
addikt

Szerintem fék, dobozon nincs rajta hogy XSX vagy XSS. ;] :DDD

(#766) Def26 válasza ldave (#761) üzenetére


Def26
félisten

4k 120fps, mondja a dobozon. Ez azt jelenti, hogy ha ez alatt van valami akkor perelhető? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#767) tihibaby válasza Wesder (#762) üzenetére


tihibaby
senior tag

Meg kell neki mondani,hogy az ocsóbb,egylapos rezsóst vegye! :DDD

(#768) Wesder válasza tihibaby (#767) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, aztàn az unoka tényleg egy rezsót talàl a fa alatt, mert a mama elfelejtett szemüveget venni.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#769) Wesder


Wesder
félisten

Ubinak azért kellett nevet vàltoztatni a Gods&Monsters-nek, mert a Monster beperelte őket. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#770) opr válasza Wesder (#769) üzenetére


opr
veterán

Ez most komoly? Az ilyet amugy engedik? Ugy tudtam, hogy ilyen trivialis, gyakran hasznalt, raadasul mas kontextusu dolgoknal nem lehet ilyen miatt perelni. Illetve lehetni lehet, csak nem nyered meg. :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#771) Wesder válasza opr (#770) üzenetére


Wesder
félisten

Copyright ügy miatt kellett vàltoztatni, az gondolom beletartozik ebbe. Igazàból mindegy mi a címe, mert vàrós ez Zelda: Odyssey

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#772) kwzatz válasza opr (#770) üzenetére


kwzatz
őstag

Tényleg beperelték (double facepalm) őket, de alapvetően azt nyilatkozták, hogy nem ez volt a névváltoztatás oka. Egy ilyen pert megnyerhetnének (amiatt is, amit említettél), de pénz és idő, szóval egyszerűbb nevet változtatni, főleg ha találnak valamit, ami szerintük még jobb, mint az eddig tervezett.

(#773) opr válasza Wesder (#771) üzenetére


opr
veterán

Rakerestem, es basszus, tenyleg. :W
Agyam eldobom. Az almat a tesco-ban mikor keresztelik at, mert ugyanaz a neve, mint a prominens cegnek? :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#774) Carlos Padre válasza l.skywalker (#758) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Legalább te ne mennél le erre a szintre hamár wesder úgyis mindenütt ott van. :( Direkt nem xboxos topikba raktam be nehogy az legyen hogy , hö a hülye héter megint beszótt aikszbokszra a héter hülye hö, a héter. Tanuljátok már meg kiszűrni a lényeget a digitális zajból és figyelmen kívül hagyni az esetleges kommentháborút.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#775) Wesder válasza Carlos Padre (#774) üzenetére


Wesder
félisten

Az a baj hogy a tweetnek a fele se volt igaz, a màsik fele meg flame.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#776) Carlos Padre válasza Wesder (#775) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A tweet arról szólt,hogy a Microsoft eltüntette az RRNA 2-ről szóló utalásokat és a világ legerősebb konzolja szlogent az xbox weboldalról. Melyik fele nem igaz és melyik fele flame?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#777) Moby válasza Carlos Padre (#776) üzenetére


Moby
addikt

Én most ezt látom a magyar oldalon a X specinél:
GPU. 12 TFLOP, 52 CU @1,825 GHz, egyedi RDNA 2 GPU
A világ legerősebb konzolja helyett a "A VALAHA VOLT LEGGYORSABB ÉS LEGERŐSEBB XBOX" szerepel.

(#778) Wesder válasza Moby (#777) üzenetére


Wesder
félisten

És mindig is ez volt.
Egyszer làttam vilàg legerősebb konzolja szlogent, azt is LnB posztolta valahova valamiért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#779) Moby válasza Wesder (#778) üzenetére


Moby
addikt

Ottvolt az, de át lett baszarintva az egész oldal, a szövegek, a minden az S miatt, az ár miatt, meg úgy minden. Lehet, hogy ha nagyon akarnám elő tudnám túrni ezt a világ legerősebb konzolja dolgot, mert ezt én is láttam még pár napja, de időt ebbe én most nem teszek. Vagy ott van, vagy nincs, de énszerintem nem ELDUGTÁK, vagy mire akar most ez a hír kifutni :D

(#780) Wesder válasza Moby (#779) üzenetére


Wesder
félisten

Még csak nem is hír volt, csak egy szerencsétlen fanboi. Erre mondta l.skywalker hogy ezt itt nem kéne, és igaza is van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#781) RudY válasza Carlos Padre (#776) üzenetére


RudY
addikt

Az RDNA 2 egyébként totál kavarás, kezdve a Sony mérnök nyilatkozatától, aki a közösségi pletykákra elmondta, hogy nem "igazi" RDNA 2 lesz, hanem köztes, amit később mégis cáfoltak, mert ez így nem jó, hanem az egyedi a megfelelő elnevezés, de mégis inkább RDNA 2. :DDD
A lényegen nem változtat, mindkét konzolban RDNA 2, vagy RDNA, de leginkább egyedi RDNA lesz, ahogy egyre több normális helyen már így is kerül feltüntetésre.
AMD-nél még maradt - egyelőre - a 2. [link]

[ Szerkesztve ]

(#782) Carlos Padre válasza Wesder (#780) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Xboxos oldalaktól mégsem várható el, hogy megosszanak ilyen információkat. Vagy mondjuk az usb c és a wifi 6 hiányát a jövőállóság vonatkozásában. Elnézést hogy érdekesnek tálaltam ezeket a fejleményeket. A továbbiakban beszéljünk téged érdeklő dolgokról amik nem bántják a kis fanboy lelkedet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#783) opr válasza Carlos Padre (#782) üzenetére


opr
veterán

Ezt ne itt mar legyszives. Eddig olyan jol ment a topik, tenyleg kulturalt volt a beszelgetes, ne kezdjunk mar el szemelyeskedni. Plane nem egy hulye tweet miatt, amit valami noname emberke rakott ki. Plane nem olyan miatt, mert esetleg valtoztat a szohasznalaton a marketing. Legjobb lenne kb ignoralni a marketinget ugy minden szempontbol, onnan barmi ertelmes barmilyen oldalrol, sot, konzolokon kivul nezve is az utobbi 30 evben meg nem jott. :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#784) ldave válasza Wesder (#778) üzenetére


ldave
félisten

Csak hogy honnan is a szlogen:

A Slime draws near! Command?

(#785) Wesder válasza Carlos Padre (#782) üzenetére


Wesder
félisten

Én tisztàban vagyok vele hogy nem lesz Wifi6 meg USBC Xboxon, de mit kezdjek vele úgy őszintén? Az se érdekel hogy hogyan marketingelik azt a szaros konzolt. Egyéb óhaj?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#786) Wesder válasza ldave (#784) üzenetére


Wesder
félisten

Na mondom én hogy làttam valahol.
De mintha annyira szàmítana hogy promózzàk úgy rugóznak ezen egyesek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#787) Wesder


Wesder
félisten

Azért ehez pofa kell rendesen. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#788) Carlos Padre válasza opr (#783) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én befejeztem a témát, de egyszer, tényleg csak egyetlen egyszer talán meg lehetne próbálni, hogy a mondanivaló lényegére koncentrálunk és nem indít valaki azonnal válaszul hülye héter konzol war bullsittel, és megnéznénk akkor mi történik. Písz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#789) l.skywalker válasza Carlos Padre (#774) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem a lényeggel van baj, hanem a várható válaszokkal :D

És azért ne ide, mert ezt a "kollégák" direkt ilyen safe zone-nak csináltk.

Részemről a téma valid ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#790) Wesder


Wesder
félisten

Azért ez a 700€-s belépő a nextfenbe igen baràti. Kicsit sajnàlom hogy nincs helyem a PS5-nek is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#791) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Dirt 5 Xbox SS gameplay. Ebben mi a nextgen?Kb semmi. [link]

(#792) RudY válasza ProEvoFan (#791) üzenetére


RudY
addikt

Miért lenne nextgen, ha most októberben jelenik meg? Valakit csúnyán becsaptak. :DDD

(#793) l.skywalker válasza ProEvoFan (#791) üzenetére


l.skywalker
félisten

A 120FPS-el lesz nextgen
https://www.xbox.com/en-US/games/dirt-5

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#794) Wesder válasza ProEvoFan (#791) üzenetére


Wesder
félisten

Abban, hogy ebben a generàcióban nem volt 120fps-es jàték + a Dirt 5 alapból szarul néz ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#795) hombre[EU] válasza Wesder (#794) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem hiszem,hogy szarul fog kinézni...maximum azon a gépen :D
már a DirtRally2 is nagyon szép pc-n [link]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#796) RudY válasza hombre[EU] (#795) üzenetére


RudY
addikt

Épp ez a röhej, hogy ahhoz a képest a Dirt 5 messze nem olyan, mintha húdebitang lenne :U [link]

[ Szerkesztve ]

(#797) hombre[EU] válasza RudY (#796) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én az elsō trailert láttam csak és ott nem emlékszem ennyire lapos grafra...remélem nem ezek a jó minōségū textúrái a játéknak :)

Life, Uh, Finds A Way

(#798) RudY válasza hombre[EU] (#797) üzenetére


RudY
addikt

A trailer szépséges volt, de a demo és gameplay videók valami botrányosak. :((
Jó, lesz 120 fps az új konzolokon, de így könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#799) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Epic vs USA
Lesznek itt problémák. [link]
Ehhez véletlen sincs köze az Applenek, ugye?

(#800) kwzatz válasza ProEvoFan (#799) üzenetére


kwzatz
őstag

"Ehhez véletlen sincs köze az Applenek, ugye?"
Fordítva közelíted meg a dolgot. Kínához/Tencenthez van köze mindennek, az Apple-Epic botránynak is. Úgy néz ki, ez az a pont, amikor az USA ráunt a szubverzióra. Reddit felkészül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.