Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Wesder válasza Adam_Shepard (#1550) üzenetére


Wesder
félisten

6.-àig embargó van a gépen, szerinted?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1552) Carlos Padre válasza Adam_Shepard (#1550) üzenetére


Carlos Padre
veterán

-igen
-Valami 667GB plusz a bővítés
-amíg le nem merül
-van
-mindent IS
-legyen kompatibilis, ennyi

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1553) Ctrl+Alt~Del válasza Adam_Shepard (#1550) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Penteken sok minden kiderul

W | W | H | W | W | W | H

(#1554) EmThor


EmThor
addikt

Kérésre ide:
Ps5 se atmos, se dolby vision, se quick resume, es a ps5 jatekokat se lehet kulso meghajton tarolni - ha minden igaz amit irnak. Ezek mondjuk peccsel OS szinten orvosolhatoak.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1555) NyMRooD válasza EmThor (#1554) üzenetére


NyMRooD
őstag

Quick resume-ról a gs tesztben is beszélnek, egyszerre 3 játékkal működik szóval nem tudom hol olvastad de... Atmos talán tényleg nem lesz, ahelyett lesz a saját megoldás a'szem.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1556) EmThor válasza NyMRooD (#1555) üzenetére


EmThor
addikt

Ezek igazabol aprosagok ugy gondolom. A kulso hdd tarolast ha megoldjak onnantol kezdve a tobbi raer sztem ugymond.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1557) Madwe válasza NyMRooD (#1555) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dv helyett pedig ott a hgig.
de pl freesync pro sincs rajta, csak sima vrr, ami szintén egy kutya kb.
külső meghajtón tárolást én nem láttam h tiltanák, egyedül a belső ssd bővítés az ami egyelőre még nincs engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

(#1558) hombre[EU] válasza EmThor (#1554) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez a külsō hdd-s benne volt a review-kban?

Life, Uh, Finds A Way

(#1559) RudY válasza hombre[EU] (#1558) üzenetére


RudY
addikt

PS5 games can be stored on an external HDD but need to be copied back to the SSD to play, though the near-instantaneous loading times for PS5 games make this palatable. However, it’s worth noting that losing time later to the task of moving stuff around when my SSD invariably fills up may feel a bit like robbing Peter to pay Paul.
[link]

(#1560) Madwe válasza RudY (#1559) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ez a ps5 címekről szól, amit eddig is tudtunk? Bc ps4es címek mehetnek onnan, nem?

(#1561) AxBattler


AxBattler
félisten

DF - PlayStation 5 Backwards Compatibility Tested - And It's Fantastic!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1562) hombre[EU] válasza RudY (#1559) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na akkor perfekt

Life, Uh, Finds A Way

(#1563) Wesder válasza NyMRooD (#1555) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs QR, mert bezàrja a jàtékot, csak hàt ugye gyorsan lesznek megnyitva az SSD miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1564) RudY válasza hombre[EU] (#1562) üzenetére


RudY
addikt

Ugyanakkor máshol: :U

It’s worth noting that save data isn’t the only thing that the PS5 won’t let you transfer to a USB device. The console also blocks players from moving entire games to external storage. While it’s no surprise that players can’t play PS5 games from external storage, given the speed of the PS5’s internal SSD, it is a little surprising that Sony won’t let players use external USB drives as “cold storage” to free up space on the SSD without having to re-download games.

PS5 save files can effectively only be backed up to PlayStation Plus cloud storage
https://www.polygon.com/2020/11/6/21551875/ps5-save-data-backup-cloud-usb-storage

[ Szerkesztve ]

(#1565) hombre[EU] válasza RudY (#1564) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na ez már nem jó :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#1566) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

If Xbox is Netflix, then PS5 is cinema | Console analysis @gameindustry.biz

Life, Uh, Finds A Way

(#1567) Ctrl+Alt~Del válasza RudY (#1564) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Na ez mar nem jo hir. :( Bar en azt hiszem Xboxot veszek. :)

W | W | H | W | W | W | H

(#1568) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Töltési idő összehasonlítás régi játékokban [link] , 15-20 másodperc is lehet a Series X előnye a PS5-höz képest.

/s

(#1569) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Általánosságban vicces, hogy a Playstation 5 és Series X|S topikban kirobban sokszor a konzolháború, ide meg nem ír senki. :DDD

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1570) Wesder válasza kazuma921 (#1569) üzenetére


Wesder
félisten

Ennek az az oka hogy a vitàt kirobbantó hsz nem itt íródik meg, àthozni meg màr senkinek sincs kedve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1571) Madwe válasza Wesder (#1570) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem itt irodik meg mert a topik neve elriasztja őket. Kulturaltan, meh :)

(#1572) Wesder


Wesder
félisten

Inkàbb ide rakom.

Az ilyen aljas olcsó húzàsokat jobban utàlom, mint az exklúzivitàst.
Engem nem érint, mert nem CoD-ozok, de azért ez pofàtlansàg.
Persze, akinek PS-e van, és CoD-ozik az biztos tapsikol emiatt õrömében.
Értem én hogy a Sony-nak ez pénzbe kerül, de talàn azért mégsem kellene a màsik platformon jàtszókat hàtrànyosan megkülönböztetni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1573) Madwe válasza Wesder (#1572) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem ezzel nincs gondom: ezek olyan előnyök, amiket microtranzakcióval mind megvehetsz (slotokban nem vagyok biztos, de az csak kényelmi funkció amúgy is, többi is csak shortcut) azaz kb annyi, h az adott user helyett a sony perkálta ki ezt a pár szart :)

(#1574) hombre[EU] válasza Wesder (#1572) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pay Sony to Win

Life, Uh, Finds A Way

(#1575) Wesder válasza Madwe (#1573) üzenetére


Wesder
félisten

Jó persze, de az ilyen valahogy jobban b@ssza a csőrömet, mintha megvették volna CoD IP-t exklúzívnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1576) kazuma921 válasza Wesder (#1572) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Hála istennek én sem CoD-ozok (szerintem úgy szar ahogy van :DD ), de én sem támogatom a tartalom elzárását más platformoktól. Korábban csinálta minden cég, manapság már csak a Sony erőlteti, hát egészségükre. Semmit nem vásárolok meg, amiben elzárt tartalom van, szerencsére nem is érdekelt eddig egyik sem, a Marvels Avengers is az egyik leghitványabb játék, amivel valaha játszottam.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1577) Madwe válasza kazuma921 (#1576) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ezek nem elzárt tartalmak, más platformon is meg kehet ezeket venni... az elzárt tartalmat amúgy én se szeretem. Az ilyen egyedi, adott konzol ikonikus figuráját beletesszük skinbek dologgal nincs bajom csak kb :)

[ Szerkesztve ]

(#1578) opr válasza Wesder (#1572) üzenetére


opr
veterán

Hát, igazából ez mind olyan előny, amin lehet tapsikolni, vagy épp sírni, de vihar a biliben, mind csak jól hangzik, marketing bs, a valóságban pont rohadtul nem számít semmit.
Pedig kicsit már megijedtem amikor írtad, hogy valami külön játékmód, vagy egyéb szemétség lesz, mert az konkrétan érint, mert akikkel játszani szoktam, azok közül csak én vagyok ps-es, a maradék boxon tolja, de így le sincs szarva a dolog. Talán a legelején, az első három napban, vagy ha nagyon keveset játszol, akkor az első két héten számít az extra weapon xp, utána az se számít semmit.
Sőt, nekem ez még jó is lesz, mert a banda maradéka kb négyszer annyit játszik, mint én, így meg talán nem leszek annyira rohadtul lemaradva, mint most. :D

Ui.: engem pl jobban izgat az, hogy lesz-e nextgen - prevgen crosspaly, és ha igen, milyen minőségben, mert ez viszont fontos lehet.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1579) Wesder válasza opr (#1578) üzenetére


Wesder
félisten

Van valami extra zombi mód, ami PS Only egy évig. Ezt se értem de tényleg. A pókemberes Avengersen màr túltettem magam, mert Anthem módjàra földbe àllt a jàték. :DDD Tudom g.ci dolog, meg sajnàlom is azt, aki bukott rajta 20k-t, amiért beleugrott Day1, de ez sajnos ilyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1580) opr válasza Wesder (#1579) üzenetére


opr
veterán

Na, az már zavar. Ha szar, akkor nem, de ha kiderül, hogy az a legjobb játékmód, akkor morci leszek, mert hiába lesz ps5, így gyakorlatilag én se fogom tudni játszani egy évig. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1581) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#1550) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na, akkor ha már feloldották az embargót válaszolna valaki pls?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1582) hombre[EU] válasza Adam_Shepard (#1550) üzenetére


hombre[EU]
veterán

van account share
667GB
játéktól függ 7-10 között számolhatunk
1080p60... 4K60HDR manuálisan indítva
demons soulst lejátszani
hw kompatibilitás "hiba" néhány játékkal, de a 99% mūködik ill. ahol volt ps4pro performance patch (unlocked fps) ott stabil 60fps a Pro felbontása mellett + patchek is jönnek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1583) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Tudom ez csak magánvélemény, de engem kezd idegesíteni ez a Call of Duty-val való dobálózás a tárhelyekkel kapcsolatban.
Sokan szidják a Series S-t és a Playstation 5-öt, hogy jaj, 250 GB az új Call of Duty, alig lehet majd mást feltelepíteni ezekre a konzolokra. A Call of Duty tárhely szempontjából pont a leghulladékabb mocsok az összes közül, ráadásul nem is mindenki játszik vele. Aki meg CoD fan, tudhatná, hogy ha konzolt vesz, ez a fos szeretett populáris játéktermék nagyon sok helyet foglal, így már a vásárlás pillanatában mérlegelni kellene, vagyis kellett volna.
Közbe jönnek az infók, hogy egy AC Vallhalla összesen 45 GB a PS5-ön, vagy egy Sea of Thieves KEMÉNY 17 GB Series S-en.
Agyamra megy a karantén is. :DDD

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1584) Wesder


Wesder
félisten

The Series X SSD is attached to the board via M.2 Slot covered by a flat copper heatsink. The Series X SSD can be changed in case of repair, without having to change the motherboard.

Még az is lehet hogy idővel otthon is rakható bele 2TB-os SSD, mert szabvànynak tűnik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1585) wjbhbdux válasza Wesder (#1584) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A videokártya nem vehető ki? Segítene a pc-s készlethiányon :DDD

/s

(#1586) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ubisoft féle konzol raytracing :DDD hát nem egy Spider-Man

Life, Uh, Finds A Way

(#1587) Wesder válasza hombre[EU] (#1586) üzenetére


Wesder
félisten

Nemhogy örülnél hogy ennyi legalàbb sikerült.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1588) hombre[EU] válasza Wesder (#1587) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fō a részvétel, nem? :D mi a jó isten ez...legalább ki lehetne kapcsolni,hogy ne 30hz-en menjen, de inkább ezt az izét kell bámulni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1589) Wesder válasza hombre[EU] (#1588) üzenetére


Wesder
félisten

Most làttam egy màsik videót, ha esik az eső és köd van, attól még a talajon a tiszta ég tükröződik vissza. Nagyon ügyes ez az Ubisoft.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1590) hombre[EU] válasza Wesder (#1589) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha az utca túloldaláig nem lövik ki a sugarat akkor az ég biztosan cubemap :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1591) kazuma921 válasza hombre[EU] (#1586) üzenetére


kazuma921
aktív tag

A Ubisoftnak vannak mindig ilyen ügyefogyott megoldásai, de a nagy kérdés az, hogy mindig ilyen az RT a Legionsben, vagy ez egy egyszeri eset? Mert ez így elég ergya. Viszont láttam videót, Series X és Series S-en, ott elég szépen csillognak villognak a pocsolyák, szóval úgy gondolom lesz értelme ennek a Ubis RT-nek is, csak néha ilyen... gagyi. :DDD

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1592) hombre[EU] válasza kazuma921 (#1591) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem hiszem,hogy egyszeri eset, de azt sem hogy késōbb nem fognak több teljesítményt kihozni a konzolokból.
azért az,hogy a pocsolyában megcsillan egy féklámpa vagy egy komplett utcát tükrözöl vissza (Miles Morales) az nem ugyanaz :) illetve azokat ssr-rel is lehet

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1593) zkxdn válasza hombre[EU] (#1586) üzenetére


zkxdn
őstag

Francba má pedig PS5ön terveztem végigjátszani tavasszal :DDD :W Hátha addig patchelnek rajta egy kicsit :D
GTX 1660 videókártyámhoz képest jó a ray tracing....mert van (kb, részvétel a fontos) :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1594) hombre[EU] válasza zkxdn (#1593) üzenetére


hombre[EU]
veterán

erre én azt mondom inkább ne legyen :DDD ez nemhogy 30-at, de még csak 1 darab framet sem ér

Life, Uh, Finds A Way

(#1595) Carlos Padre válasza Wesder (#1589) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az már úgy nem raytracing, csak valami kamu.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1596) Wesder válasza Carlos Padre (#1595) üzenetére


Wesder
félisten

Tééényleeeg? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1597) sasa134 válasza hombre[EU] (#1586) üzenetére


sasa134
addikt

Szakemberre kéne ezt bízni :K :B ;]

Avanti Roma

(#1598) hombre[EU] válasza sasa134 (#1597) üzenetére


hombre[EU]
veterán

úgy érzed a ubisoftnál nem dolgoznak szakemberek? :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1599) Wesder válasza hombre[EU] (#1598) üzenetére


Wesder
félisten

Ott csak a grafikusok dolgoznak, meg szagemberek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1600) EmThor


EmThor
addikt

Kinn van a digital foundry Ps5 review.

"Fizetett promociot tartalmaz" - értesített a youtube a video lejatszasanak az elejen de nem tudom mire vonatkozik.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.