Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) hombre[EU] válasza mike1334 (#1050) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mind megy sorba gamepassbe nem?

Life, Uh, Finds A Way

(#1052) mike1334 válasza hombre[EU] (#1051) üzenetére


mike1334
veterán

Nemtom, volt vmi hír felújított verzióról, sztem csak az fog (a 6 meg az új rész kivételével).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1053) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#1040) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Usában valami hiba miatt nem számolta, percek alatt elfogyott mindenhol ott is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1054) Carlos Padre válasza Wesder (#1045) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyáltalán nem biztos, Padre nem ostoba fanboy.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1055) F_Peter válasza Carlos Padre (#1054) üzenetére


F_Peter
őstag

"nem ostoba fanboy"

Csak egy szó mínusz és akkor igaz. :)

(#1056) Carlos Padre válasza F_Peter (#1055) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1057) Wesder válasza F_Peter (#1055) üzenetére


Wesder
félisten

Nem fanboy? Nem ostoba? Vagy ostoba fanboy?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1058) F_Peter válasza Wesder (#1057) üzenetére


F_Peter
őstag

Ezek a verziók vannak igen. Te választhatsz. :)
Én persze arra gondoltam hogy nem ostoba, mert azért a fanboyságot durva lenne tagadni. :D

(#1059) Wesder


Wesder
félisten

Szerintetek az előfordulhat, hogy amiért az MS megvette a ZeniMax-ot, a két PS5 ex cím rosszul fog teljesíteni a kasszàknàl? Van ennek esélye, vagy a többséget ez nem érdekli, és ugyan úgy venni fogjàk, mintha mi se történt volna?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1060) hombre[EU] válasza Wesder (#1059) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a last of us mocskolódás után rosszul teljesített a kasszáknál? :DDD nem, akit eddig érdekelt az behúzza...illetva (ha erre gondoltál) a gamepass miatt, akinek ps mellett van pc vagy xbox, lehet valamivel kevesebb fog fogyni

pl. én a ghostwiret megveszem ps-re,mert az marad az elsōdleges platformom, de a deathloopot majd kipróbálom pc-n gamepassben...ha nem lenne ez a hír lehet,hogy azt is beszerztem volna egyszer

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1061) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#1060) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A ps5 exluzív címek miért jönnének xboxra és game passba?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1062) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1061) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezek timed exclusive-ok, a microsofté az ip-k,azt csinál velük a szerzōdés lejárta után amit akar

Life, Uh, Finds A Way

(#1063) Wesder válasza Carlos Padre (#1061) üzenetére


Wesder
félisten

Timed Ex mindkettő.
Ha nem fogyna, mondvàn, mert nem akarok az MS-nek pénzt adni, azzal a Sony is szívna egy kicsit szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1064) sasa134 válasza Wesder (#1063) üzenetére


sasa134
addikt

sztem a játékosok/vásárlók 99%-a nem ilyen szempontok alapján vesz vagy épp nem vesz meg vmit

Avanti Roma

(#1065) ldave válasza Wesder (#1063) üzenetére


ldave
félisten

Ezekről mindig ez jut eszembe:

A Slime draws near! Command?

(#1066) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ez US, de valószínū EU-ban is hasonló lesz a helyzet,hogy a launch után hetekkel jön a következō adag

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1067) RudY válasza Carlos Padre (#1061) üzenetére


RudY
addikt

Amit konkrétan említett azok is jönnek később mindenre, időleges exluzivitást kaptak csak. A készítőik is a felvásárolt csomaghoz tartoznak, csak sokan még mindig leragadtak a bemutatók után, hogy ez a kettő is PS5 ex.
Pont ezért furcsa a hiszti, hogy amikor ezeket promózta a Sony PS5 bemutatók alkalmával, akkor tetszett sokaknak, de most a felvásárlás után ezek is szarok lett hirtelen.

(#1068) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#1062) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor meg azt írd. Ez esetben mi változott? Ígyis, úgyis jöttek volna game passba.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1069) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1068) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyszer,valamikor,lehet,talán :) most viszont már nagyon nagy eséllyel abban a pillanatban,amikor letelik a szerzōdés

Life, Uh, Finds A Way

(#1070) Carlos Padre válasza Wesder (#1063) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem hiszem, az xbox táboron és néhány egybites ps fanbolyon kívül senki nem nyomja ennyire fullba a kretént, egyelőre. A jövő meg függ a Microsoft politikájától, de nagyon meglepne ha a hosszú évek alatt felépített jófej imázst eldobná és megint magára haragítaná a gamer sajtót és társadalmat hogy kielégítse a butthurts xbox fanboyok bosszúvágyát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1071) Wesder válasza Carlos Padre (#1070) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt most nem értem. Mi köze van ahoz az MS-nek, ha esetleg tényleg nem fognak ezek a jàtékok jól fogyni az exklúzivitàs ideje alatt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1072) opr válasza Wesder (#1059) üzenetére


opr
veterán

A játékosok 99.9%-a vagy nem is tudja, miről beszélsz, vagy nagy ívben kb le se szarja. Ha jó lesz a játék, vinni fogják, mint a cukrot. Ez egy olyan információ, amit tényleg csak azok tudnak, akik aktívan követik a történéseket, és még azok közül se mindet érdekli, max ahogy feljebb is említették, pár elvakult egybites idióta vérfanboyt. Meglepne, ha ennek bármilyen kimutatható hatása lenne az eladásokra.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1073) Carlos Padre válasza Wesder (#1071) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ja, arra céloztam, hogy egyesek (reményei) szerint nem jön több játék ps-re a Bethesdától. Mint írtam, néhány fanboyon kívül nem igazán érdekel senkit a tulajdonosváltás amíg nem borul a status quo.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1074) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

...few moments later

:D well played

Life, Uh, Finds A Way

(#1075) zkxdn válasza hombre[EU] (#1074) üzenetére


zkxdn
őstag

Ha megmutatják hol kell megvenni a Spider-Man Miles Moralest Xboxra, akkor megveszem :DDD :DDD ;] ;]

(#1076) Wesder válasza Carlos Padre (#1073) üzenetére


Wesder
félisten

Sokkal több pénzt szed be az MS h a Bethesda címek multiplat maradnak. Én sem értem ezt az exklúzív kell legyen, mert a Sony is ezt csinàlnà mentalitàst egyeseknél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1077) Wesder válasza zkxdn (#1075) üzenetére


Wesder
félisten

Hihihi hahaha.
Firstparty-k tekintetében teljesen megàllja a helyét a poszt. Egyébként MS-nél is csinàlhatnànak bàrmikor Spiderman jàtékot, mert ugye csak liszenszet kéne venni a Marveltől.
Aztàn lehet a filmes jogok miatt, ami meg ugye a Sony-nàl van, bem akar rosszban lenni a Marvel és hiàba menne oda az MS 2 kamion pénzzel, akkor is nemet mondanànak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1078) zkxdn válasza Wesder (#1077) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem csak Spider Man az egyetlen szupcsihős ámmm :K ;)

(#1079) Wesder válasza zkxdn (#1078) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, csak a legnépszerűbb, amivel kb bàrmit el lehet adni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1080) Carlos Padre válasza Wesder (#1077) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A fáma szerint nem a Sony kereste meg a Marvelt, hanem épp forditva, de amúgy igazad van, tényleg odaállíthatna egy valag pénzel a jogokért. Az más kérdés, hogy lehet nem kapná meg, mert a Marvel garanciákat szabna, hogy nem lehet rosszabb minőségű, mint az Insomniacé, amihez jelenleg egy microsoft stúdióknak sincs elég tapasztalata. A sonynak szerencséje volt az Insomniaccal, ők évek óta hasonló akciójátékokkal foglalkoznak, ott a nagy kedvenced, a közvetlen előd sunset overdrive.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1081) opr válasza Wesder (#1077) üzenetére


opr
veterán

"hiàba menne oda az MS 2 kamion pénzzel, akkor is nemet mondanànak."
A Disney? Nemet? Pénzre? :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1082) Wesder válasza Carlos Padre (#1080) üzenetére


Wesder
félisten

Most maxolom PC-n, még mindig zseniàlis.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1083) Wesder válasza opr (#1081) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt ha a Sony erre azt mondanà hogy nincs Póki az MCU-ban, akkor lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1084) NyMRooD válasza Carlos Padre (#1080) üzenetére


NyMRooD
őstag

A marvel garanciákat szabna? Nem hiszem, bármelyik Disney company csak annyit mondana, hogy oda öntsd a kamion pénzt és vidd a jogokat, de látom megelőztek.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1085) Carlos Padre válasza opr (#1081) üzenetére


Carlos Padre
veterán

+NyMRooD

Igen, az a Disney, amelyik minden részleten rajta tartja a szemét annyira vigyáz, hogy nehogy egy film, játék stb... rontsa az értékes frencsájzai renoméját és értékét.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1086) opr válasza Carlos Padre (#1085) üzenetére


opr
veterán

Aha... Erre annyit mondok, hogy Star Wars.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1087) NyMRooD válasza Carlos Padre (#1085) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem, oda figyel, hogy ne legyen körülötte botrány, ha sz@r minőségű, de jól fogy és a kutya se ugat, nem érdekli őket, vannak minden féle pixar mese alapján készült játékok, etc és volt már valszeg nem egy gagyi marvel játék is 2008 óta. Szóval ha oda állítana egy bármilyen random stúdió, hogy marvel játékot akar csinálni és meg lenne a megfelelő pénze ehhez (értsd AAA büdzsé), megkapná a jogokat.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1088) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1089) NyMRooD válasza Wesder (#1088) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mi van a másik fickó kezében, PS5 lemez? Ha igen, akkor vissza jár a hogy adj kölcsön egy játékot videó miatt :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1090) Wesder válasza NyMRooD (#1089) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom az. Egyébként új belépőknek ez teljesen jó reklàm lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1091) Carlos Padre válasza NyMRooD (#1087) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát jó, legyen neked igazad.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1092) RudY válasza NyMRooD (#1089) üzenetére


RudY
addikt

Pár órán belül tuti lesz ilyen mém. :DDD

(#1093) Wesder válasza RudY (#1092) üzenetére


Wesder
félisten

A "hogy adj kölcsönbe"-re most az ingyen nextgen verzió a kontra MS-nàl. Szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1094) Moby válasza NyMRooD (#1089) üzenetére


Moby
addikt

Az adj kölcsön egy játékot videó az mi?
Ja még a ps4 éra elején...

[ Szerkesztve ]

(#1095) NyMRooD válasza Moby (#1094) üzenetére


NyMRooD
őstag

Erre gondoltam, arra volt reakció, hogy xone-on eredetileg nem lehetett volna (meg pletykák szerint ps4-en sem), és mivel az Ms bemutató előbb volt Sony gyorsan meglovagolta :D

szerk: igen.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1096) hombre[EU] válasza Wesder (#1088) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez gondolom nem hivatalos, de jól sikerült :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1097) Wesder


Wesder
félisten

Ez így érdekes lesz.

Amazon Luna

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1098) hombre[EU] válasza Wesder (#1097) üzenetére


hombre[EU]
veterán

annyira,mint a Stadia :DDD btw az már megváltotta a világot? vagy most melyiken van a sor?

Life, Uh, Finds A Way

(#1099) Wesder válasza hombre[EU] (#1098) üzenetére


Wesder
félisten

Mi az a Stadia? ;]
Ez talàn jobb lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1100) Carlos Padre válasza Wesder (#1097) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gyakorlatilag megcsinálja azt, amit a Microsoft akart a mixerrel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.