Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) opr válasza Wesder (#1393) üzenetére


opr
veterán

Olyan az MS-nel meg nem fordult elo, hogy valamit jol csinaljanak, es ezt ne kurtoljek vilagga. Mas cegnel se gyakori. Hulye lenne nem vilagga kurtolni, hogy jol all, ha jol all. Erre jo pelda, hogy a gamepass elofizetesek szamaval mar kerkedtek. Par ev mulva senkit nem fog erdekelni a mostani generacio, siman elmondhatjak, milyen keves volt, meg jobban is nezne ki a honnan jutottunk hova szam.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1402) sp8787 válasza hombre[EU] (#1396) üzenetére


sp8787
addikt

Anugy viccet felreteve ha vennek egy ilyet vszinu raknek ra vmit(pl. kalapot :DDD ) mert kulonben 24/7 "porosodna" es itt nem is igazan magaval a szaraz porral van a baj.

Mondjuk nem lattam se robbantott-at vagy teardown-t, lehet van vmi extramegoldas amit alkalmaztak.

(#1403) hombre[EU] válasza sp8787 (#1402) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azt mondják standby módban nagyon meleg és mint tudjuk a meleg levegō felfelé áramlik így a por nem ül meg benne :DDD

ahogy írták azt kinyomja bekapcsolás után, de ha teszel egy dobozos játékot a tetejére akkor védve vagy :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1404) Wesder válasza opr (#1401) üzenetére


Wesder
félisten

Előfordulhat. Mindenesetre a mostani 9. generàció szerintem jobb lesz mindenkinek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1405) opr válasza Wesder (#1404) üzenetére


opr
veterán

Egyetertek.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1406) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Játékfejlesztők kritizálják az új Xboxot [link]
Index cikk, csak összefoglalja pár fejlesztő véleményét a kicsike Xboxról.

(#1407) oriic válasza ProEvoFan (#1406) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki tudná az eredeti cikket linkelni a fejlesztők hozzászólásával? Kedves Herpai Úr megint olyanokat állít, ami emlékeim szerint nem úgy van. (Pl ez a "borzasztóan felzaklat" dolog is sántít nekem. :D )

Mondjuk azt sem értem, hogy miért nem írja le az id-s ürge nevét (Billy Khan), vagy legalább tenne egy linket az eredeti hozzászólásoknak a mentett képéhez. (Kerestem, de ahogy látom az adott Twitter hozzászólás törölve lett)

szerk: Mondjuk a cikkíró ugyanezt eljátszotta már pár napja, amikor arról írt, hogy a PS5 javíthatatlanul tönkremegy, ha elromlik az SSD. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1408) Wesder válasza ProEvoFan (#1406) üzenetére


Wesder
félisten

QD jobb ha meg sem szólal, mivel Xbox devkit közelében sem voltak soha.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1409) RudY válasza oriic (#1407) üzenetére


RudY
addikt

Erre hivatkoznak mindenhol: [link]
Amúgy: :DDD
Sony is still supporting ps4 for 4 more yers so that's way worse David Cage.

Ráadásul:
Regarding Quantic Dream, as we develop our own technology and engines, we are determined to optimize our titles for each platform. Being now a PC developer, we are implementing scalable features based on the platform, which is very helpful to highlight what the hardware has best to offer.

Mondom én, aki idáig sírt, az vagy bekerült a csapatba (ha nem is önként), vagy fejleszteni fog. :P

[ Szerkesztve ]

(#1410) oriic válasza RudY (#1409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, ennyit találtam én is csak.

Live-Die-Respawn

(#1411) zkxdn válasza RudY (#1409) üzenetére


zkxdn
őstag

"supporting ps4" az nem azt jelenti hogy minden egyes játék meg fog jelenni PS4en.
Abszolút irreleváns hogy mennyire jó vagy nemjó a fejlesztőknek a Series S témában.

(#1412) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

hagyjuk már a szerencsétlen S-t...mindenki tudja,hogy...nem kell még naponta belerúgni :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#1413) RudY válasza zkxdn (#1411) üzenetére


RudY
addikt

Az csak egy hozzászólás volt a sok közül, de kb. ugyanúgy szakértenek ott is a cikk alatt, mint máshol. ;]

(#1414) Wesder


Wesder
félisten

"Xbox Series X is a pretty frosty boy"

link

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1415) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1416) NyMRooD válasza Wesder (#1415) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mondjuk a játék nevét is bedobhatnád, mert ez így tök jó ha mondjuk az rdr2-ről van szó, de tök gáz ha a Minecraftról :)) (vagy fortnite vagy cod vagy bármi más ami nem érdekel :D)

u.i. most látom aláírásod, csak annyit mondanék, hogy, Finkle az Einhorn : :DD

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1417) Wesder válasza NyMRooD (#1416) üzenetére


Wesder
félisten

Destiny 2. Igen ez lemaradt. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1418) NyMRooD válasza Wesder (#1417) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az sajna nálam érdektelen, de gondolom sokan örülnek majd neki.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1419) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1420) Def26 válasza oriic (#1419) üzenetére


Def26
félisten

nagy eltalálták ezt a házat. Nekem baromira tetszik. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1421) hombre[EU] válasza oriic (#1419) üzenetére


hombre[EU]
veterán

128W...hát nem igazán dolgozott :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1422) sp8787 válasza hombre[EU] (#1421) üzenetére


sp8787
addikt

Stressz teszt. :DDD

Mondjuk ennek kb az egvilagon semmi ertelme.
Ez vmi markenting anyag vagy mi a bubanatos franc?

(#1423) hombre[EU] válasza sp8787 (#1422) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem,most azt a pletykát akarják megdönteni miszerint meleg volt :)
de az hogy mennyire lesznek melegek azt a következō ~Rockstar játék fogja eldönteni nem a mostani játékok

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1424) RudY válasza hombre[EU] (#1423) üzenetére


RudY
addikt

hmmm rockstar is belehúz lmbtq ügyileg? :DDD

(#1425) sp8787 válasza hombre[EU] (#1423) üzenetére


sp8787
addikt

Nade ez meg nem is a vegleges hw, legalabbis amennyire kepben vagyok.
Ennel azert lehetnek meg erdekes dolgok mert miert ne.

Amugy aki ilyet/olyat akar venni azt aztan ez sztem teljesen hidegen/melegen hagyja.

(#1426) hombre[EU] válasza sp8787 (#1425) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a hw már végleges csak a software nem

Life, Uh, Finds A Way

(#1427) Carlos Padre válasza oriic (#1419) üzenetére


Carlos Padre
veterán

50 fok nem sok egy nem nextgen játék futásakor? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1428) mike1334


mike1334
veterán

Egyes tesztelők az új xbox sarkainál 90 fokot mértek...szögmérővel.
Más tesztelők tudni vélik, hogy azért van a gyengébb xbox, hogy ne fejlesszenek rá a cégek, mert ha jönne rá játék, akkor kigyulladna a terheléstől...

:U

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1429) ProEvoFan válasza mike1334 (#1428) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Itt pont az a félő, hogy mostoha gyermekként fogják kezelni az SSt.Multiplatform játékoknál kérdés mennyire éri meg foglalkozni a kisebb géppel.Az eladási mutatók majd megmondják nekik.
Viszont most hogy az MS bevásárolt egy csomó kész stúdiót, így az exkluzív játékaik most megmutathatják mire is képes az SS/XSX. Ki más mutatná meg, mint a belsős stúdiók? Lásd Sony exkluzív játékokat. Elvileg most minden adott, hogy az MS stúdiók kihozzák az xboxból a "maximumot".

[ Szerkesztve ]

(#1430) Def26 válasza ProEvoFan (#1429) üzenetére


Def26
félisten

" Elvileg most minden adott, hogy az MS stúdiók kihozzák az xboxból a "maximumot"."

Én veszek xsx -t is, de olyan megfogalmazhatatlanul pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban, hogy csak na. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1431) ProEvoFan válasza Def26 (#1430) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem két-három év múlva kezdenek szállingózni ezek a címek.
Tudom, tudom...MS a szolgáltatás megszállottja lett...de csak van annyi eszük, hogy villantanak valamit az új stúdiókkal, ha már felfoghatatlanul sok(k) milliárd dollárért megvették.

(#1432) Wesder válasza ProEvoFan (#1431) üzenetére


Wesder
félisten

Az egyetlen, akinek villantania kell, az az Initiative.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1433) F_Peter válasza Wesder (#1432) üzenetére


F_Peter
őstag

Rájuk én is nagyon kíváncsi vagyok. És nagyon remélem, hogy nem a Sony exeket akarják majmolni, hanem újdonsággal állnak elő.

(#1434) Carlos Padre válasza Wesder (#1432) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na igen, a világ lebőgése lenne ha nem egy GOTY esélyes játékkal indítanának.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1435) Wesder válasza F_Peter (#1433) üzenetére


Wesder
félisten

A probléma az, hogy sokan az MS Pajkos Kutyàja/Sànta Mónikàja-ként kezelik, és biza azt vàrjàk tőlük. A jàtékosok legalàbbis.

Persze simàn léhet hogy végül csak a Sànta Kutya/Pajkos Mónika marad. :))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1436) Chaser válasza oriic (#1419) üzenetére


Chaser
titán

sztem ez sántít
kerestem fogyasztási adatokat sx-ről, nem találtam, nyilván szuper titkos egy termék fogyasztása
pletyka szintű "melegszik" a gép sztorikat találtam, amire az egyik ms-xbox fejes ragált alami olyat, hogy nem lesz számottevően nagyobb hőtermelés mint one x-nél volt, és hogy ilyen pici házba ilyen teljesítmény az amúgyis baba
nálam ez azt jelenti fog enni rendesen ( :

szerk:
van info arról, hogy sx jön fehérben is? vagy csak a fekete marad

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1437) Wesder válasza Chaser (#1436) üzenetére


Wesder
félisten

Mit értesz "rendesen" alatt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1438) NyMRooD válasza Wesder (#1435) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mondjuk ha jól tudom az MS hirdeti AAAA játéknak, szóval "sokan" csak a hivatalos kommunikáció miatt várnak egetrengető csodát.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1439) Wesder válasza NyMRooD (#1438) üzenetére


Wesder
félisten

A 4A nem csak elíràs volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1440) NyMRooD válasza Wesder (#1439) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha az is volt azt felkapta a "sajtó", de az ellenkezőjéről nem jött hír.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1441) hombre[EU] válasza F_Peter (#1433) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mivel VR-ra nem dolgozhatnak így sok újdonság nem maradt :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#1442) hombre[EU] válasza Chaser (#1436) üzenetére


hombre[EU]
veterán

220-240W körül lehet a max fogyasztása, 200 körül simán fog fogyasztani terhelés alatt szerintem

Life, Uh, Finds A Way

(#1443) F_Peter válasza hombre[EU] (#1441) üzenetére


F_Peter
őstag

Az újdonság az amiről még nem tudsz. :)
Nem technológiára gondolok, hanem élményre.

(#1444) hombre[EU] válasza F_Peter (#1443) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is az élményrōl beszélek, abból újat már csak a VR tud adni...pontosan ezért az a következō lépcsōfok a gamingben

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1445) opr válasza hombre[EU] (#1444) üzenetére


opr
veterán

Azért ez közel sem igaz, max játéktechnikai értelemben, de igazából még ott se. Történet, univerzum, stb szempontból bőven elég újat mutatni, ha az jó.
Lásd, pl a Mass Effect, mint kiváló példa. Játéktechnikai szempontból konkrétan semmiben nem mutatott semmi újat semmilyen szempontból egyik rész sem, mégis legendás, abszolút bent van a legjobb játékok között, és szerintem okkal.
Lehet itt újat és jót csinálni VR nélkül is. Mondom ezt úgy, hogy én pont annyira szeretem a VR-t, hogy ahhoz, hogy egy nem VR játék érdekeljen, tényleg valami maradandót kell leraknia az asztalra.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1446) hombre[EU] válasza opr (#1445) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ME,mint új? kotor után..hát nemtudom :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1447) sp8787 válasza opr (#1445) üzenetére


sp8787
addikt

Majd az a jatek tudod amelyik nem is letezik valojaban, csak egy mitosz.

(#1448) F_Peter válasza hombre[EU] (#1444) üzenetére


F_Peter
őstag

Mi anno a Doom megjelenésekor mondtuk naívan hogy innen már nincs tovább. :)

Én nagyon sok újdonságot el tudok képzelni és abszolút nem vr fronton.

(#1449) hombre[EU] válasza F_Peter (#1448) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de már nem ott tartunk :) és a quake óta fps fronton semmtörtént megváltás, egykét új fícsör

Life, Uh, Finds A Way

(#1450) Chaser válasza Wesder (#1437) üzenetére


Chaser
titán

jóval a one x étvágya fölött - 250w-270w körül tippelem a plafont, %-osan az sok one x--hez képest - , abban talán 230 v 250-es táp volt, 180w körül evett játék alatt

hombre
kíváncsi vagyok, de majd kiderül
zen 3xxx all core 3,6-ig szinte termeli az áramot, talán 3,66ghz az all core boost a gépben, kérdés a vga mennyit eszik

F_Peter
ha élményt akarsz és még nincs még oleded, azzal "kimaxolod"
ég és föld más megjelenítőhöz képest a játék

szerk:
attólfügg melyik doomnál, ha az originél akkor szegényes a fantáziád ( :
ha a 2016-osnál az más, anno sok démont pont úgy képzeltem el, ahogy megvalósították a 2016-osban
de q3 óta multi élményben nekem egyik sem hozott újat, szingleben a doom 2016 az korrekt volt - az új ugri-bugri verzió már nem fogott meg egyáltalán ingame videókkal, mint az elődje -

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.