Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) zozika84 válasza Wesder (#6995) üzenetére


zozika84
őstag

Jó hogy mondod... kell egy Switch, már csak a Zelda miatt is :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#7002) Wesder válasza zozika84 (#7001) üzenetére


Wesder
félisten

Ha január végén megérkezik a PS5, akkor lesz itthon minden végre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7003) zozika84 válasza Wesder (#7002) üzenetére


zozika84
őstag

Nálam a Ps5 el lett adva, de majd valamikor szerzek egyet, amint elengedik végleg az előző generációt :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#7004) Wesder


Wesder
félisten

Naughty Dog is currently working on The Last of Us Part 3, and that it’ll be his ‘next game’.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7005) zozika84 válasza Wesder (#7004) üzenetére


zozika84
őstag

Király. Már várom a nem-bináris kattogókat :DDD :DDD
Viccet félretéve, remélem az első részhez áll majd közelebb hangulatban;történetben :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#7006) Wesder válasza zozika84 (#7005) üzenetére


Wesder
félisten

Lehetett volna valami új IP, azért ők mégsem egy IP stúdió, mint a Coalition, vagy a 343i, hogy mást nem is csinálhatnak. Akkor ebben a generációban kb nem is kapunk más tőlük, nagyon max a végén még beeshet valami.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7007) Bad Pritt válasza Wesder (#7006) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kemény, hogy ott tart az iparág, hogy egy ekkora stúdió generációnként egy, max két játékot tud kiszenvedni magából.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7008) Dr. Venkman válasza Wesder (#7004) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Mondjuk abból, hogy Druckmann írja a harmadik részt, nem tudom miért gondolja a twitteres jólértesült, meg a tweetből cikket író csávó, hogy az lesz a következő ND játék. Volt szó már korábban valami új fantasy IPről, nem olvastam, hogy kukázták volna.

(#7009) Wesder válasza Dr. Venkman (#7008) üzenetére


Wesder
félisten

Volt róla szó konkrétan, vagy csak konteóhuszárok rakták össze ezt az elméletet a TLOU P1 poszterekből?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7010) zozika84 válasza Wesder (#7006) üzenetére


zozika84
őstag

Szerintem pont ez lesz a gen végi cím és mellette ügyködnek még valamin, ami a Part III előtt jön majd... csak ne a Part II REMAKE legyen az :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#7014) Wesder válasza NyMRooD (#7012) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon remélem hogy az új UP esik be hamarabb, mert se az UC se a TLOU széria nem érdekel, más meg sajnos nem volt tőlük az előző 10 évből.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7025) opr válasza Wesder (#7004) üzenetére


opr
veterán

Nah, ez jo hir, bar ND-nal ez kb azt jelenti, hogy ugy ~3-5 ev mulva lesz belole valami leghamarabb.
Remelhetoleg hangulataban a part1-hez lesz kozelebb, a part2-ben az Abby-s reszek annyira rohadt unalmasak (egyszeruen hiaba nyomjak a dramat, az egesz karakter nem tud erdekelni, de semennyire), hogy meg mindig nem sikerult ravenni magam, hogy ujra leuljek ele es befejezzem. Pedig az Abby-s reszek elott zsenialis a p2 is, meg allitolag ha ezen tulszenvedem magam, ez is jo lesz, de... Agh, egyszer biztos eljutok addig, hogy befejezzem, de nem most lesz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7026) _drk válasza Wesder (#7016) üzenetére


_drk
őstag

Amúgy ez se olyan erős felhozatal!
Okés, a Ragnarök nagyon-nagyon jó! Meg Horizon is jó de folytatások és csúsztak 1 évet.
A GT 7 már ami egy gyengébb folytatás de az is késett...
A másik 2 nagyobb remaster.
Baseballról nem nyilatkozom. Ha az nagyon jó lett és új akkor törölhető a komment :D

Szóval okés a 2 nagyobb játék miatt teljesen korrekt lett az év, de ha indítást és tavalyi évvel együtt nézem azért már nem olyan szép a helyzet.

Persze még mindig jobb mint a Micro....

(#7027) l.skywalker válasza _drk (#7026) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem a Sony legnagyobb húzása az elmúlt 1 évben a sok PC-s megjelenés és tervezett megjelenés. Ezzel kiléptek a komfortzónájukból, de szerintem pozitív hatással van a piacra, főleg most mikor a hardveres készleteik nehezen voltak elérhetőek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7028) Bad Pritt válasza l.skywalker (#7027) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát amúgy igen, nagyon kedvesek, hogy jön a Returnal meg a Part 1 is kb. egy éven belül (Steam Deckem örül :D). Ráadásul nem is veszik félvállról, egészen baba állapotban jelentek meg az eddigi portok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7029) Wesder válasza _drk (#7026) üzenetére


Wesder
félisten

Itt nem is feltétlen az erősségen van a hangsúly, hanem inkább a mennyiségen, illetve hogy ezek mind nagy címek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7030) Moby válasza Bad Pritt (#7028) üzenetére


Moby
addikt

(#7031) Bad Pritt válasza Moby (#7030) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt nem is tudtam, hogy megjelent PC-re. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7032) opr válasza _drk (#7026) üzenetére


opr
veterán

Az van, hogy visszaneztem, PS4 mikor/hogyan kapott milyen cimeket, es azt kell mondjam, hogy (plane a covid miatti kb egyetemes fel-1 ev csuszasokat figyelembe veve) a PS5 jatekfelhozatal konkretan felmossa a padlot a PS4-essel, ha azonos (relativ) idoszakot nezunk.

Szoval az van, hogy igen, gyenge, de a PS4 generacio elejehez kepest meg igy is jo. Ha a strategia ugyanaz lesz, mint a PS4-nel volt, akkor 2023 mar nagyon szep lesz, utana meg a generacio vegeig elmenydomping.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7033) _drk válasza Wesder (#7029) üzenetére


_drk
őstag

2 nagyobb cím, a többit inkább hagyjuk.

Csak hát itt jön be az előző téma, hogy nagyobb játékoknak 6 év, akkor ha új IP 17-18-tól a Micronak 23-24 mire ezek beérnek.

Így egyébként a Sony-t is megértem, hogy bevannak szarva mert a sok megvett IP, meg az új saját nagyobb játékok + COD konkrétan az 6 nagy játék lesz, legalább Horizon szintű + még 6 GT 7 szint egy évben csak a Microtól.

(#7034) Wesder válasza _drk (#7033) üzenetére


Wesder
félisten

A többit miért hagyjuk? Mert újrakiadás, vagy mert autós játék?
Az MLB az a Baseball játékokban olyan Top, mint kosárban a 2KNBA.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7035) pzstm válasza Wesder (#7034) üzenetére


pzstm
titán

az MLB nem az volt hogy Xbox-ra is kijött? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7036) F-ECT$ válasza pzstm (#7035) üzenetére


F-ECT$
titán

Sony fejlesztés, de kijön mindenre is.

Dive ever, work never.

(#7037) _drk válasza Wesder (#7034) üzenetére


_drk
őstag

Ha ránézek a 6 játékra, akkor az a 2 játék az amivel nekem el lehet adni a PS5-öt. Meg szerintem a nagy átlagnak is. A többi címhez már lehet mérni a Micro munkásságát is mint például a Grounded vagy az Immortality.
A GT7 szerintem gyenge lett.
Az Uncharted nem is ilyen remaster mint a TLoU.
A TLoU már egy 3. kiadás teljes áron ami egy vicc kategória így hiába nagyon szép lett.
Az MLB-ről semmit nem tudok, de ezt írtam is. Ha csak ez az egy jó baseball játék van és minden baseball rajongónak kötelező akkor valószínű nekik PS5 kell.

(#7038) Bad Pritt válasza _drk (#7037) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rákerestem erre az Immortality-re, de szerintem nem erre gondoltál. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7039) Wesder válasza Bad Pritt (#7038) üzenetére


Wesder
félisten

Állítólag ez sem egy rossz játék, és Pass-os is. Microsoftnak szerintem nincs sok köze hozzà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7040) Bad Pritt válasza Wesder (#7039) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sam Barlow csinálta, szóval tuti nem rossz. Bár nálam eddig 50-50 a csávó, a Her Story nem tetszett, a Telling Lies viszont nagyon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7041) _drk válasza Bad Pritt (#7038) üzenetére


_drk
őstag

DE!
Néztem belőle gameplayt, érdekes, de nem az én zsánerem.
As Dusk Falls is ugyan ilyen.
Ezek ugyan olyan réteg játékok mint az autós/sportos címek.

(#7042) Bad Pritt válasza _drk (#7041) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ez nem MS játék. :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7043) Wesder válasza Bad Pritt (#7042) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenre van, kivéve PS, viszont semmi köze nincs hozzá a Microsoftnak, csak GamePass-es.
(Xbox Series X|S, Steam, iOS, Android, MacOS)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7044) Bad Pritt válasza Wesder (#7043) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezért írtam, hogy nem MS munkásság eredménye.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7045) Moby válasza Bad Pritt (#7031) üzenetére


Moby
addikt

Mondjuk úgy, hogy senki sem, mert a sony mintha szándékosan eltitkolta volna, annyira egy szalmaszálat arrébb nem raktak az ügy érdekében. Ez mondjuk látszik a minőségen is. Ez az egész pc támogatás rettenetesen látens dologgá kezd válni a sonynál, mintha valami belső harc folyna a dolog körül, ahol a szembenálló felek kb ugyanakkora hatalommal bírnak. Akarják is meg nem is, csinálják is meg nem is.

(#7046) Moby válasza Moby (#7045) üzenetére


Moby
addikt

Az egy ilyen beszédes kép a dologról, hogy a megjelenés napján fentvolt minden torrentoldalon, ilyen nulla letöltéssel. Egyszerűen a pécések nem tudták mi ez. Nem tudják ma sem. Pedig az egyik legjobb, legötletesebb platformer, ami milliószor jobb, mint a szar alibigameplayel ostoboid túlszopott kétpálcás r&c rift apart című komfortgame, ami 10/10-es lett, közben meg a géming szégyene az egész.
Honnan is tudnák? A sony egy centet nem költött a reklámjára. De megcsinálkták! Moslékul. Senki nem tudja kinek, vagy minek. Egyrészt senki nem kérte. nem is kérhette, nem ismerik. Másrészt ha már megcsinálátk "maguknak", miért így? Minek?
Na ennyit erről a sony mennyire jól gondozza a pc-s portfoliót. Semennyire. Annyira, hogy a gyerekkísérgetős randomcímeit be tudja tolni streamingadókra, ahhoz meg valami fogalomnak kell lennie mindenkinek róla, különben nem ülnek le a tévék elé.

[ Szerkesztve ]

(#7047) Bad Pritt válasza Moby (#7046) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úgy érzékelem nem tetszett a Rift Apart. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7048) Moby válasza Bad Pritt (#7047) üzenetére


Moby
addikt

A grafika jóvót. Gyakorlatilag azért készült, gondolom :D A többi meg nem érdemel szót.

(#7049) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Kár, hogy Redmondban és Tokióban nem olvassák a PH-t... Találgatni lehet, de igazán nem érdemes. Az exkluzív címek, amik nem jönnek ki a másik platformra, nem nyereség nekünk felhasználóknak. Nekem legalábbis nem jobb azzal, ha PS-re nem jön ki valami. Szerintem a barátomnak sem, ha Boxra nem jön ki. Unokaöcsém meg mindkét konzollal rendelkezik. A legjobb az, ha minden platformra kijönnek a legjobb játékok. A játékfejlesztőknek és a felhasználók egészének, mindenképp.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7050) Bad Pritt válasza Moby (#7048) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kb. Alig emlékszem rá, pedig tavaly vittem végig, a PS4-es máig megvan a fejemben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.