Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Wesder válasza zkxdn (#550) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel az A-k a jàték költségvetését jelölik, és az MS "végtelen" pénzből gazdàljodik, ezért simàn ellocsolhat annyit a projektre hogy egy komolyabb AAA költségvetése hozzàvetőlegesen egy napközis projekt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#552) hombre[EU] válasza zkxdn (#550) üzenetére


hombre[EU]
veterán

job listingben használták egyszer és rájuk ragadt :D szerintem ez onnan jött,hogy ōk nem is játékban gondolkodnak hanem úgymond "platformban"...mint pl. a WoW.
nekem ez egy olyan projektnek tūnik eddig,aminek csak 2 szélsōséges végkimenetele lehet: vagy rohadt nagyot fog szólni és mindenki ott akar lenni, vagy elvernek rengeteg casht és megy kukába...reméljük nem az utóbbi valósul meg, de nemnlennék azon sem meglepōdve. ritkábban szokott bejönni az a hozzáállás,hogy lerakunk egy zsák pénzt,körbe állítunk egy rakás random embert és csináljátok meg a magic-et :D

nagyon szubjektív: az xbox problémáját nem lehet pénzzel megoldani. az identitás hiánya, a kultúra hiánya, de még egyértelmū üzenet sincs...ezeket ki kell alakítani,nem lehet megvenni. a videójáték mūvészet (is), emlékek-érzések...a négyká hatvan gémpessz csak üres szavak, EZ ami velünk marad. és mégis fordítva ülnek a lovon

Life, Uh, Finds A Way

(#553) opr válasza Wesder (#551) üzenetére


opr
veterán

Lásd még: halo, 500 milla, meg amiről még nem tudunk. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#554) zkxdn válasza hombre[EU] (#552) üzenetére


zkxdn
őstag

A szubjektív véleményeddel teljesen egyetértek... pénz az MSnél és a Sonynal is van. MSnél ahogy már írták is szinte végtelen, egyáltalán nem ez hiányzik :))

(#555) Wesder válasza opr (#553) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, vagy Anthem, ami "AAA" és kukàba való, vagy Hellblade/Plague Tale, amik "AA" létükre igazàn minőségi jàtékok voltak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#556) opr válasza Wesder (#555) üzenetére


opr
veterán

Abszolút, maga a pénz önmagában semmi, a megfelelő kezekben jóval kevesebb is több. Persze az ideális felállás az, amikor mindkettő adott.
Szerintem ha kitart az MS, lesznek itt jó dolgok, most egy halo megcsúszás (ami akár még lehet jobb is később, nem lehet tudni) miatt nem kell leírni őket.
Láttunk már pár példát gyenge kezdés utáni erős folytatásra. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#557) Wesder válasza opr (#556) üzenetére


Wesder
félisten

Azért az "új" stúdiókban làtszik a potenciàl, és az hogy egy ilyen Bleeding Edge vagy Grounded projektet is simán végigenged az MS, abból én azt làtom hogy a csapatoknak tényleg nem lesz megkötve a keze. Egyébként ezt a szerencsétlenkedést talàn az mentheti meg, ha mutatnak valamit a The Initiative-tól, ami végre nem PC-n fut, hanem az SX-en, hisz nekik màr februàrban volt demójuk. Nem értem hova, meg minek rejtegetik.:F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#558) zkxdn válasza Wesder (#557) üzenetére


zkxdn
őstag

Megvárják a Sonyt, hogy nekik van-e AAAA játékuk ;]

(#559) Wesder válasza zkxdn (#558) üzenetére


Wesder
félisten

Amilyen csapatot oda összeraktak, és azzal sem lesz odabaszós, hàt akkor szerintem adjanak ki mindent mindenre, mert jobban jàrnànak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#560) zkxdn válasza Wesder (#559) üzenetére


zkxdn
őstag

Hány fős a csapat amúgy? :))

(#561) Carlos Padre válasza Wesder (#559) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a baj, hogy ez olyan mint a foci. Összevásárolatod a legnagyobb neveket, beleölhetsz iszonyat lóvét, de ha nincs, aki csapatot csináljon belőlük akkor cseszheted. Ez hiányzik a Microsoftnál, hozzáértő vezetők.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#562) opr válasza Wesder (#557) üzenetére


opr
veterán

Nekem a medium keltette fel az érdeklődésem. Alapvetően nem vagyok egy nagy horrorjátékrajongó, de annyira új, eredeti és ötletes a koncepció, hogy megvett kilóra. Ezért gondolom, hogy jó az irány, mert pénz az van, újításra való szándék úgy látszik, hogy van, illetve ötlet is van. Ok, lehet pár baki be fog csúszni, sőt, konkrétan valószínű, nameg a managementnek is tanulnia kell, ez a halon nagyon látszik, de azért közép-hosszú távon korántsem látom olyan rossznak a helyzetet, mint sokan lefestik.
Szerintem ez mindkét oldalon egy nagyon jó kis generáció lesz, érdemes lesz beruházni mindkét konzolra. Max legroszabb esetben boxra picit később.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#563) Wesder válasza opr (#562) üzenetére


Wesder
félisten

The Medium az timed ex, max akkor nem, ha XGS a kiadó, mint a Tell Me Why-nàl.

Szerk.
Bloober Team a kiadó, így biztos hogy csak timed.

Én a Kena-t remélem hogy csak timed mert szivesebben jàtszanàm majd az SX-en.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#564) opr válasza Wesder (#563) üzenetére


opr
veterán

Ooohhh, na az még jobb hír! :R
De tök mindegy, van ott még. Haloval pl még csak 1-2 játékkal játszottam, de nagyon tetszettek, azokat végig akarom játszani. Fable is érdekesen hangzik. Ha esetleg jönne egy új AoE is, ami menne boxon is, akkor meg kb a nyálamon csúsznék egészen a boltig. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#565) Wesder


Wesder
félisten

Ez hogy jött össze? :DDD
Mit szívott a zsűri?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#566) Wesder


Wesder
félisten

Lehet mégis csak lesz Wesder Mode™ a PS5-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#567) Carlos Padre válasza Wesder (#566) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Erahurka mód inkább.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#568) Wesder válasza Carlos Padre (#567) üzenetére


Wesder
félisten

Stipistopi levédettem TÉEM-mel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#569) oriic válasza opr (#553) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg mindig kamu az 500 millas Halo. De azert idonkent feljon a tema latom. :D

Live-Die-Respawn

(#570) l.skywalker válasza oriic (#569) üzenetére


l.skywalker
félisten

Te is kaptál belőle mi? :D

A fordításért :P

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#571) hombre[EU] válasza oriic (#569) üzenetére


hombre[EU]
veterán

még 2-3év halasztás +2 stúdió és ott is van az 500nál :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#572) opr válasza oriic (#569) üzenetére


opr
veterán

Miert kamu? Van erre valami forras? Vagy csak az is ilyen hulye "bennfentes" baromsag info volt?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#573) oriic válasza opr (#572) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Többek között anno Frankie: (Frank O'Connor dev director)

[link]

"Vagy csak az is ilyen hulye "bennfentes" baromsag info volt?"

XboxDynasty hozta le, minden fajta forrás nélkül a hírt, aztán sokan felkapták anélkül, hogy utánanéztek, hogy lenne-e bármilyen alapja a dolognak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#574) opr válasza oriic (#573) üzenetére


opr
veterán

Kicsit lassu vagyok ma (meg a fejem is hasogat), ugyhogy csak vegigporgettem, de eskuszom nem lattam itt olyat, hogy mennyi a halo infinite koltsegevetese. Emberek megemlitettek az 500 millat, de tagadast nem lattam a dologra. :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#575) Moby válasza opr (#574) üzenetére


Moby
addikt

A legtöbbjükbe örökre beleégett ez az 500 millás dolog :) De nem is lehet senkit hibáztatni ezért, abszolút nem tűnt "irreális" nagyotmondásnak az ms féle nagyotmondások sorában, miután ugye olyanokkal zsibbasztották a népeket éveken át, hogy az xbox one kontrollerének kifejlesztése 100misi fellett emésztett fel, meg a hasonló bullshitek :)

(#576) F_Peter válasza opr (#574) üzenetére


F_Peter
őstag

Megemlíthetem a 800 milliót is, aztán arra sem találsz tagadást. :)

(#577) hombre[EU] válasza Moby (#575) üzenetére


hombre[EU]
veterán

200milliót kellett volna elkölteni,hogy legyen egy normális analog stickje ami nem driftel 1év után :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#578) opr válasza Moby (#575) üzenetére


opr
veterán

Az attol fugg. Marketinggel meg egyebekkel (hulye management) egyutt oszejohet az 500 misi, bar teny, hogy kuzdeni kell erte.
Amugy szemely szerint olyan 150-et, nagyon max 200-at latok realisnak, kizarolag fejlesztesi koltsegnek, meg a management balfaszkodasaval egyutt is.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#579) opr válasza F_Peter (#576) üzenetére


opr
veterán

De, mindkettore cafolat, ha egy megbizhato, hiteles forras mond egy masik szamot.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#580) hombre[EU] válasza opr (#578) üzenetére


hombre[EU]
veterán

marketing+új épület meg a fōnökasszony bónuszai :DDD az eredeti "hír" a fejlesztésrōl szólt...és valljuk be az eléggé hihetetlen. a gta5 a becslések szerint fele ennyibōl lett meg és az egy pöppet nagyobb projekt volt :)

Life, Uh, Finds A Way

(#581) opr válasza hombre[EU] (#580) üzenetére


opr
veterán

Nana, ne essünk abba a hibába, hogy egy projekt méretét a végtermék alapján próbáljuk meghatározni. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#582) Carlos Padre válasza oriic (#573) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A hivatalos cáfolat sem pörög csak, hogy teljes legyen a kép.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#583) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#584) Wesder


Wesder
félisten

RTX 3070 499$-ért nem is hangzik soknak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#585) l.skywalker


l.skywalker
félisten

New Ubisoft Forward event being held on September 10 [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#586) zozika84 válasza Wesder (#583) üzenetére


zozika84
őstag

Ezt használja az SX is?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#587) Wesder válasza zozika84 (#586) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#588) zozika84 válasza Wesder (#587) üzenetére


zozika84
őstag

Akkor nem lesz itt gond :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#589) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Cyberpunk 2077 shows off RTX ray tracing with new NVIDIA 30-series GPU

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#590) ProEvoFan válasza Wesder (#583) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na, akkor jöhet egyből a PS 6, mert ez a vga generáció mindent szarrá ver. ;]

(#591) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#590) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mire a micro ír hozzá egy rendes softwaret az még 2-3 év :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#592) zkxdn


zkxdn
őstag

(#593) Wesder válasza zkxdn (#592) üzenetére


Wesder
félisten

A ? nyílvàn màr csak 2-1-0 lehet, persze ga nem csúszik, aminek kb semmi értelme nem lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#594) zozika84 válasza hombre[EU] (#591) üzenetére


zozika84
őstag

Már a mostani szoftverrel is körberöhögi a Ps5; XsX párost ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#595) Deck válasza zozika84 (#594) üzenetére


Deck
titán

Tény :C

PS5

(#596) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Remélem a ps5 nem ennyibe fog kerülni.Persze pletyka, de....
Kiderülhetett, hogy nagyjából mennyiben fog kerülni az Xbox Series X, de nem fogtok örülni [link]

(#597) Deck válasza ProEvoFan (#596) üzenetére


Deck
titán

Semmi meglepő. :)

PS5

(#598) l.skywalker válasza ProEvoFan (#596) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igazából a specifikációk alapján a 600$ mindkét konzol esetében nagyon reális összeg. Persze jobb lenne kevesebb, de ha valóban hozzák azt amit eddig lehetett hallani róluk, akkor még kevés is. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#599) NyMRooD válasza ProEvoFan (#596) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mondjuk ha eldontotték fixre az árát már be jelenthetnék, szerintem még nem fix.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#600) hombre[EU] válasza l.skywalker (#598) üzenetére


hombre[EU]
veterán

600-nál már elég komoly haszonnal dolgoznának...a legdrágább komponensek a SoC, RAM és a nand. a chip mérete nem változott sokat, drágább a gyàrtás technológia szóval számolhatunk 150körül. a ram is meg van százas alatt (70-90),ha azt nézzük,hogy már tavaly ezres tételeknél $10/1gb volt a gddr6, és a nandot sem tippelném 50 fölé a teljesítménye alapján (pcie3 középkat. sebesség), új vezérlō miatt legyen 40dollár.
250-300dollárba szerintem beleférnek és a fullos MB+táp,olvasó,mūanyag,összeszerelés biztosan nem további háromszáz :)
ha csak a SoC nem kerül többszáz dollárba akkor nem tudom miért lenne ennyire drága...

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.