Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) hombre[EU] válasza Wesder (#450) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] az volt a cél :)

Life, Uh, Finds A Way

(#452) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#449) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A hír magyarul. [link]
Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből. A sok tízévest csatába hívták. :D

(#453) Wesder válasza hombre[EU] (#451) üzenetére


Wesder
félisten

Sejtettem.

Màs.
Nem konzol téma, de nevessünk egy jót. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#454) opr válasza ProEvoFan (#452) üzenetére


opr
veterán

Semmi. You hold it wrong.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#455) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Mert nem azért vásároltam az esetek 70%-ában, mert annyira érdekelt az adott játék, hanem mert olcsón hozzá tudtam jutni egy játékhoz. Amire jutott időm és érdekelt vagy tetszett, azokkal igyekeztem játszani. Olyan ~35 játékot végigjátszottam mostani generációs konzolon (1-2-t még 360-on)

Full:
Assassin's Creed 3
Star Wars: The Force Unleashed
Middle-earth: Shadow of Mordor
Conan
Assassin's Creed 1
LEGO: Star Wars: The Complete Saga
Halo: The Master Chief Collection
Assassin's Creed: Origins + 2 DLCs
The Lord of the Rings: War in the North
Tomb Raider: Legend
Tomb Raider: Anniversary
Star Wars: The Force Unleashed 2
Deus Ex: Human Revolution
Batman: Arkham City
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Mini Ninjas
ReCore
Darksiders: Warmastered Edition
DOOM
My Friend Pedro
Halo 5: Guardians
The LEGO NINJAGO Movie Video Game
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition
Super Lucky's Tale
Far Cry Classic
Sky Force Anniversary
Trials HD
Ori and the Will of the Wisps
Trials Fusion
Adam's Venture: Origins
The First Tree
Old Man's Journey
Kingdom Come: Deliverance
Minecraft Dungeons
Assassin's Creed Odyssey

Short:
Destiny 2
Tom Clancy's The Division
Call of Duty: Ghostst
Call of Duty: Modern Warfare
Star Wars Battlefront 2
Ben Hur
Battlefield 1
Battlefiled 5

De látom, hogy mennyi felesleges címem van, már sokkal meggondoltabb vagyok. Most is veszek havonta 10-20 játékot, de már csak azokat amik tényleg tetszenek. Inkább kisebb indie címeket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#456) hombre[EU] válasza l.skywalker (#455) üzenetére


hombre[EU]
veterán

már sokkal meggondoltabb vagyok. Most is veszek havonta 10-20 játékot...
ez aranyos. a kólát már leraktam csak néha tekerek egy trombitát :D én kb 10-20 játékot játszok végig egy év alatt...persze inkább AAA-t szoktam, egy RDR2 pl. ment egy hónapig

Life, Uh, Finds A Way

(#457) l.skywalker válasza hombre[EU] (#456) üzenetére


l.skywalker
félisten

Képzeld el mennyit vettem régebben :D

Ezeket vettem mostanában:
Fallout: New Vegas
DOOM (1993)
Donut County
Yooka-Laylee: Buddy Duo Bundle
DOOM 64
INDIE BUNDLE: Shiness and Seasons after Fall
Worms Battlegrounds + Worms W.M.D
ADIOS Amigos
Gorogoa
Megaton Rainfall (gyanús, hogy ez hulladék, de volt vagy 200 forint :D)
The Mosaic
Operencia: The Stolen Sun
...

AAA címből már mindegyik megvan :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#458) opr válasza l.skywalker (#457) üzenetére


opr
veterán

Ok, ezt latva asszem abbahagyom a nyavajgast, hogy tul nagy a backlogom. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#459) l.skywalker válasza opr (#458) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én amúgy ezt némileg tudatosan csinálom. Úgy vagyok vele, hogy amíg pörög a hardver és elérhetőek a digitális tartalmak, addig bármikor játszhatok bármivel. Szerencsére nem vagyok az a fajta, aki előre felé tekint csak, nem a legújabb játékok érdekelnek elsősorban. Aki már mindennel játszott 2x, azt megértem, hogy csak az új játékok érdeklik, de én a CP2077-re se vagyok ráizgulva nagyon, mert tudom, hogy 1 év múlva is ott lesz.

A Csucsima más, mert az stílusában nagyon bejön. És itt kezdődnek a problémák, hogy mostanra kialakult az ízlésem :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#460) opr válasza l.skywalker (#459) üzenetére


opr
veterán

Oh, En is hajlamos voltam megvenni minden szart, csak aztan akkora lett a backlog, es annyira nincs idom jatszani, hogy azota lealltam a dologgal.
Ok, csalok, mert a sony ex cimek mind megvannak megjelenes napjan ingyert (:P), amik szinten novelik a backlogot... Hogy rontsak a helyzeten, azok meg meg altalaban erdekelnek es jok is... De azert haladok szepen. Jo ez igy, mert mindig lesz 5-6-7 jatek, amivel meg nem volt idom jatszani, de mar nagyon szeretnek, aztan mire odajutok, altalaban mar a kezdeti nehezsegeken is boven tulvagyunk, jo ez igy.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#461) l.skywalker válasza opr (#460) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem egy dolog segített játszani. Abbahagytam a Destiny 2-t :D

De pár hete megint visszaestem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#462) opr válasza l.skywalker (#461) üzenetére


opr
veterán

Hala egnek a Destiny 2 engem csak kb egy-ket honap erejeig kotott le, utana repetitiv lett szegeny, azota le is van torolve.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#463) hombre[EU] válasza l.skywalker (#457) üzenetére


hombre[EU]
veterán

stop shoppin...fejezd be a sekirót! :D

Life, Uh, Finds A Way

(#464) l.skywalker válasza hombre[EU] (#463) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#465) hombre[EU] válasza l.skywalker (#464) üzenetére


hombre[EU]
veterán

utána jöhet a souls széria :) szabadság,felfedezés,rpg, bossfights :D

Life, Uh, Finds A Way

(#466) hombre[EU] válasza l.skywalker (#459) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csucsima raidekkel ? az úgy bejövōs?

Life, Uh, Finds A Way

(#467) l.skywalker válasza hombre[EU] (#466) üzenetére


l.skywalker
félisten

Néztem éppen a trailert. De multi játék... valahogy ez nekem kimarad általában :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#468) opr válasza l.skywalker (#467) üzenetére


opr
veterán

Coop multi. Haverokkal, gondolkodós, taktikázós, nagyon jó cucc. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#469) hombre[EU] válasza l.skywalker (#467) üzenetére


hombre[EU]
veterán

destinyt hogy játszottad? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#470) l.skywalker válasza hombre[EU] (#469) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jó az más volt. Az beszippantott rendesen. De azóta nem csinálok olyat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#471) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#472) Wesder válasza hombre[EU] (#471) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi, majd megtanuljàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#473) zkxdn válasza hombre[EU] (#471) üzenetére


zkxdn
őstag

Petíciót!!!!! :DDD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#474) hombre[EU] válasza Wesder (#472) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ebben a Sony mocskos mancsa lesz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#475) Wesder válasza hombre[EU] (#474) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy, ez tipikus EA húzàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#476) hombre[EU] válasza Wesder (#475) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az új NFS crossplayes, szóval :)

Life, Uh, Finds A Way

(#477) Wesder válasza hombre[EU] (#476) üzenetére


Wesder
félisten

Sony-nak ezt miért érné meg?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#478) hombre[EU] válasza Wesder (#477) üzenetére


hombre[EU]
veterán

van (hasracsapok [link]) 20millió fifa játékosuk, akik megkapják ingyen a ps5 verziót, továbbvihetik a FUTot (de csak) ps5-re... nem játszhatsz másik platformról/platformal, nem viheted át a progresst. konkrétan lockolják a jelenlegi bázist. de lehet,hogy semmi közük hozzá és nem használják ki az együttmūködésüket :) úgy mint a COD-dal

Life, Uh, Finds A Way

(#479) opr válasza hombre[EU] (#478) üzenetére


opr
veterán

Az van, hogy a PS-nek nem igazan van ebbe beleszolasa egy ideje, ott az API, lehet hasznalni, crossplay tamogatott. Itt most wesder kolleganak van igaza, ez most amolyan igazi EA huzas.
En inkabb arra tippelek, hogy a gyarilag PS5 verzioja a jateknak dragabb lesz, es finoman, amolyan EA modra terelik inkabb arra a nepet.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#480) Carlos Padre válasza l.skywalker (#467) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kár, már toborzom hozzá az embereket :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#481) hombre[EU] válasza opr (#479) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is csak az ujjamból szoptam ki, de szerinted elképzelhetetlen,hogy ilyen milliárdos bizniszek közepette (FIFA-PS) megesett egy ilyen deal? :) 1-2év no crossplay míg felfut a gép

Life, Uh, Finds A Way

(#482) opr válasza hombre[EU] (#481) üzenetére


opr
veterán

Saját játékosbázis is szivatva van vele, úgyhogy nem hiszem, hogy lépne ilyet a sony, nagyon csúnyán vissza tud ütni. Plusz next gen szempontból igazából az van, hogy a fifa pont nem annyira fontos, abszolút nem system seller, olyannyira, hogy nagyon sok sportjátékos kb gen közepén szokott váltani, mert nagyon sok ideig jön az aktuális sportjáték prev genre is, lásd pl ps3, wiki:
"The last game released on the PlayStation 3 was FIFA 19, on September 28, 2018."

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#483) Wesder válasza opr (#482) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben az esetben ez màr bakker generàció vége. Mondjuk ők jàrnak jól, mert rengeteg mindennel lehet jàtszani addigra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#484) opr válasza Wesder (#483) üzenetére


opr
veterán

Igen, de azert eddig ritkan szoktak varni, mert egyre nagyobb a lathato differencia a ket verzio kozott. Persze van pelda erre is, sot, meg arra is, hogy generaciot ugranak, azt az ~1 extra evet mar kibirjak a fifa19-el, aztan a ps4 generacio ki is lett hagyva, gogo ps5, kovetkezo ~10-12 evre le vannak tudva.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#485) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ismerjük a modern kínai filozófiát? beinvitálják az új technológiát, magukévá teszik és felülkerekednek a mesteren :)
ez fog történni a videójátékiparban is,period. aki nem tudná, a legtöbb stúdió kínába outsource-ol

és most ennek lehetünk szemtanúi a nextgenben -> itt járnak (lassan)

nem véletlen,hogy a sony elindította a china hero project-et...a következō naughty dog/rockstar most van készülōben náluk. lényegében a seniorokból van hiány, de lassan beérik

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#486) l.skywalker válasza hombre[EU] (#485) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az MS-nél az a Bright Memory Infinite is kínai

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#487) hombre[EU] válasza l.skywalker (#486) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen és azt talán csak egyedül csinálja...nagyon ügyes, de azért nem erre a szintre gondoltam :) az egy félórás demo
szerintem ebben a generációban ott lesznek a AAA-ban komolyabban is, de tíz éven belül biztosan. náluk még a felsō vezetés hiányzik, de az magától jönnni fog

Life, Uh, Finds A Way

(#488) ProEvoFan válasza opr (#482) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem a FIFA/COD az system seller.
Kibaszott nagy bázissal rendelkező játékok.
Ahol több a FIFA/COD játékos, ott nagyobb az esély arra, hogy a többi játékot is arra a gépre veszi meg.
Véleményem szerint ugyan olyan fontos tényező ez a két játék sorozat, mint a Sony ex címei. :K

[ Szerkesztve ]

(#489) l.skywalker válasza ProEvoFan (#488) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem ez korosztály függő. Pl. a gyerekeim korosztályában (~8 év) mindenki Xbox One S All Digital-t vett a Minecraft miatt. 10 év körüliek a Fortnite bundle csomagokat üldözik és ahogy megyünk fel jönnek amiket te mondasz. FIFA, COD.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#490) l.skywalker válasza hombre[EU] (#463) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tegnap lenyomtam a bikát. Úgy érzem, most több nyílt ki, mint amennyit eddig bezártam :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#491) Wesder válasza ProEvoFan (#488) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, de ő arra gondolt, hogy aki most FIFA/COD jàtékos, az nem novemberben fog rohanni a nextgenért, hanem majd késöbb, tehàt nyitàs szempontjàból nem szisztemzeller.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#492) Wesder


Wesder
félisten

Martha is Dead című horror jàték eredetileg PS5-re lett bejelentve, de most úgy néz ki hogy PC/SX lesz a megjelenés 21-ben. :F Lehet hogy csak timed. Mindenesetre érdekes ez a sok horror cím Xboxra szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#493) hombre[EU] válasza l.skywalker (#490) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#494) opr válasza Wesder (#491) üzenetére


opr
veterán

Igen, köszönöm, pontosan erre gondoltam. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#495) l.skywalker válasza hombre[EU] (#493) üzenetére


l.skywalker
félisten

De má' a Mortal Shell-t akarom mellé :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#496) ProEvoFan válasza Wesder (#491) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aha...bocsi, félreértettem.
Igaza van.

(#497) hombre[EU] válasza l.skywalker (#495) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azzal én is szemezgetek :) csak tartok tōle,hogy olyan,mint a Surge...papíron jól hangzik, játszani viszont nem jó vele

Life, Uh, Finds A Way

(#498) l.skywalker válasza hombre[EU] (#497) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Surge 2 amúgy nem lett olyan rossz, mint az első. De ez a Mortal Shell egy 1v1 DS koppintás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#499) hombre[EU] válasza l.skywalker (#498) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen, ránézésre DS copy...csak általában azok csak látszólag azok, mélységük viszont nincs

Life, Uh, Finds A Way

(#500) Tegla80 válasza l.skywalker (#489) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha a szulok nem akartak volna olcson meguszni akkor lehetne ps is.De mivel a buxtarca dont es fejben a tobbsegnek mind2 csak egy konzol(mert valszeg nem is jatszanak konzolon.....ha igen 1ertelmu miert plusz1box) igy nekik csak xbox jut, mert eleg ez ennyiert. :B
Tudom rossz oldalrol nezem,de sajna En kek vok. :DDD

Sony® & PlayStation®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.