Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Bad Pritt válasza oriic (#13998) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez amúgy pletykaszinten 2022-ben is szárnyra kapott, mikor az egyik Tencent leány bevásárolta magát a FromSoftba, szóval lehet tényleg dolgoznak rajta még mindig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14002) Bad Pritt válasza Szabi® (#14000) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó jó, legyen igazad. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14003) opr válasza Szabi® (#14000) üzenetére


opr
veterán

Abszolút nem azon az egy darab kifejezésen múlt, hanem a teljes threaden, csak mostanra lett belőle elég.

Vitában cáfolni valamit úgy szoktunk, hogy alátámasztjuk adatokkal. Ezt finoman szólva nem tetted meg. Az, hogy egyre agresszívabban mondogatod ugyan azt a személyes véleményedet, az nem vita, hanem hiszi. PS5 topikban ezért nem szól senki, itt de, itt elvárt legalább egy minimális szintű vitakultúra, erről szól ez a külön topik. Konkrétan azért lett létrehozva, hogy lehessen normálisan beszélni ezekről a dolgokról, ez a színvonal, amit itt fentebb is produkálsz meg maradjon ott a ps5 meg az xbox topikban.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14004) Döglött Róka válasza opr (#13999) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Oh, gyanus volt hogy egy classic pony robbant be ide. Kosz a megerositest :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14005) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Lesz majd olyan számláló, hogy megszűnt-e már az Xbox mint a Fradi stadionnál, mikor valami fotelmérnök benyögte, hogy bele fog szakadni a metróalagútba? :D
Beszakadt-e már a Fradi Stadion a metróba? (magyarfutball.hu)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14006) homerhamm válasza l.skywalker (#14005) üzenetére


homerhamm
addikt

Azta, micsoda oldalak vannak. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#14007) zozika84


zozika84
őstag

Remélem azért a Micro nem vonul ki a hardware piacról, mert a Sanyinak már így is csak remaker/remaster kiadásokra futja.
Ha eltűntek a zöldek akkor még ennyi se lesz?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14008) F-ECT$ válasza Wesder (#13975) üzenetére


F-ECT$
titán

A Day1 GP miért távozna?

Dive ever, work never.

(#14009) Szabi® válasza opr (#14003) üzenetére


Szabi®
addikt

Felőlem, tökre le@@@om. Baromi nagy ostobaságot írt Bad Pritt az exekkel kapcsolatban, még így is, hogy a box a one éra óta elkezdett földbeállni. Annyira nem számítanak az exek hogy a microsoft úgy vásárolta a stúdiókat pár éve, mint egy részeg matróz, de ugye tudjuk az ex nem számít. Kellene azért ezeken a fórumokon a személyes rajongásunk mellett is látni az összefüggéseket. Hogy mi mikor kezdődött, és mi lett belőle. . . .
Nyugi nem írok már ide, itt az észérvek úgy vannak kisiklatva, hogy totál hülyének nézitek a másikat.

(#14010) l.skywalker válasza zozika84 (#14007) üzenetére


l.skywalker
félisten

De miért vonulna ki? Még az sem megerősített pletyka, hogy az Xbox excl. címek megjelennek PS-re és Nintendo-ra, de már ott tart a Zinternet, hogy Berlin főterén fogják nyilvánosan elégetni a megmaradt Xbox lemezes játékokat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14011) Bad Pritt válasza Szabi® (#14009) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14012) l.skywalker válasza Szabi® (#14009) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért pont Bad Pritt-et Xbox márka elfogultsággal vádolni merész kijelentés :D
De ne aggódj, nem nézünk hülyének, csak ezt a topikot nem erre a fajta "érvelésre" hoztuk létre, hanem pont az ellenkezőjére.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14013) opr válasza Szabi® (#14009) üzenetére


opr
veterán

Mindenki érti a véleményed. Most jön az, hogy a saját véleményed alátámasztod adattal, forrással, bármivel. Ő ezt megtette. Ez a különbség. Ha ezt nem érted, nem bennünk van a hiba.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14014) Szabi® válasza Bad Pritt (#14011) üzenetére


Szabi®
addikt

Szia.

#14013 opr Alátámasztottam, én a tsutshima miatt vettem Ps5-öt, az unokatesom meg a Ratchet miatt. Ez két gép.mennyi ilyen lehet még ? Milliók.

[ Szerkesztve ]

(#14015) zozika84 válasza l.skywalker (#14010) üzenetére


zozika84
őstag

Valoszinuleg nem fog de na, azért a Micro tud meredek lépéseket tenni, mert nem mindig követi a logikus döntések ösvényét :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14016) l.skywalker válasza zozika84 (#14015) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem nagyon láttam még meredek lépéseket és logikátlan döntéseket...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14017) Big_Boss válasza Szabi® (#14014) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Én azért vettem PS5-öt, mert anno PS1 volt az első konzolom (ha a sárga kazis piacos nintendot nem számoljuk), szóval "márkahűség". Meg mert a környezetemben a legtöbb embernek PS van.
A Series S-t meg pont a Forza miatt vettem. Ezzel azt támasztom alá, hogy Xbox-ot az ex-ek miatt veszik az emberek. :))
Remélem érted mi a probléma ezzel a logikával. Bad Pritt kolléga linkelte neked, hogy a PS userek hány %-a játszik csak CoD-dal.

(#14018) Döglött Róka válasza Szabi® (#14014) üzenetére


Döglött Róka
veterán

@zozika84: "Valoszinuleg nem fog de na, azért a Micro tud meredek lépéseket tenni, mert nem mindig követi a logikus döntések ösvényét" - Az MS mindig logikus és középtávon reális döntéseket hoz. Tette ezt anno az xp tablet beszántásával, a zune-al, a mobildivízióval. Erőből bármibe belevághatnak. Az hogy te nem látod át, nem azt jelenti, hogy nincs értelme a döntésnek:)

Mindig volt és lesz pénze egy piacon kipróbálni magát, ha meg nem megy, otthagyja.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14019) Bad Pritt válasza l.skywalker (#14012) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kevés dolog létezik ezen a világon, amiért kevésbé tudok rajongani, mint a jelenlegi három konzolgyártó bármelyike. :D Talán a curling, bár az It Takes Two-ban vicces volt a minijáték belőle.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14020) opr válasza Döglött Róka (#14018) üzenetére


opr
veterán

Nyertel. Erre ennel a gifnel jobb valasz nincs. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14021) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Next-gen Xbox is on track for 2026; features two SKUs including a Switch-like handheld, it's claimed

Erre eredetileg rá se kattintottam volna, de az elmúlt nap után minden is elfér. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14022) zozika84 válasza l.skywalker (#14016) üzenetére


zozika84
őstag

Akkor remeljuk a legjobbakat...lehet, hogy csak egy erősebb Series X lesz bejelentve :B

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14023) l.skywalker válasza Bad Pritt (#14021) üzenetére


l.skywalker
félisten

Most beindulnak az AI clickbait gyárak és pár nap után eljutunk az Xbox VR szemüvegig, ami már kész van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14024) opr válasza Döglött Róka (#14018) üzenetére


opr
veterán

Amugy ez a MS-xbox folyamatosan labon lovi magat dolog nekem olyan, hogy egyszeruen nem ertem.
Marmint, a turelem, a penz, a kreativ szabadsag a studioknal, meg a tehetseg is konkretan adott. Aztan valahogy megis folyamatosan dol a szar. Eskuszom nem ertem, ilyen eroforrasokkal meg elszantsaggal meg penzzel mindennel felvertezve mostanra fel kellett volna mossak a padlot a SONY-val (aki amugy raadasul ujabban szinten mindent megtesz erte, hogy konnyu dolga legyen a konkurencianak), erre az se biztos, hogy lesz a boxnak kovetkezo generacioja. Nagyon kivancsi lennek, mi megy ott, mi lehet a hiba, mi az, amit bo egy evtizede keptelenek megoldani.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14025) l.skywalker válasza opr (#14024) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem az Xbox-nál ha valóban fel lehet róni hibát, ami már nagyon-nagyon régóta kíséri őket az a stúdiók megbecsülése talán. Nem vagyok végletekig jártas a témában és nyilván sok ellenpélda is van erre a kijelentésre, de kezdve a Bungie-val a PlatinumGames-en át a LionHead-ig sok olyan felvásárlás volt, ami végül mondhatni hosszú távon a semmibe lyukadt ki. És még ha azt is mondjuk, hogy ezek régen történtek, engem aggaszt az, hogy pl. csak a Perfekt Dark esetében is már olvasni arról, hogy gondok vannak a fejlesztés folyamán. De volt ugyanerre példa a már megjelenteknél is. Nyilván sokban tévedek vagy leszűkítem csak az Xbox-ra, holott elképzelhető, hogy ez iparági probléma, de örülnék olyan alkotásoknak, amiket egyöntetűen jól fogad a gamer világ.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14026) Szabi® válasza Big_Boss (#14017) üzenetére


Szabi®
addikt

Mert az Uncharted miatt nem vették a ps-t ? A Zelda miatt nem veszik a nintendot ? Vesznek mindent az emberek, csak az arányok mások. :)
jelenleg az xbox nem képes nagy tömegeket megmozdítani, nem vonzó, nem kapja fel rá senki a fejét. hiába a gp, hiába az olcsóbb konzol árusítás, ez kevés piacnak. és a piac igazol vissza. Sokan márkahhűek a Sonyhoz, de ne felejtsük el, hogy az xbox 360-ból azért elment 80 millió. És ott még sokkal erősebb címei voltak a boxnak.

[ Szerkesztve ]

(#14027) Bad Pritt válasza l.skywalker (#14025) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

PlatinumGamest nem vásárolták fel. Vagy a Scaleboundra gondolsz csak, hogy nem lyukadt ki sehova?
Az amúgy nagy törés lehetett a kiadónak, mikor elvesztették a Bungie-t meg az Epicet, hiába nem volt belsős egyik sem és fel kellett húzni egy-egy B-csapatot utánuk, hogy tovább működjön a pénznyomda. Ráadásul aztán pont abban a live service modellben lettek nagyágyúk mindketten, ami az Xboxnak is kell.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14028) Döglött Róka válasza opr (#14024) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Folyamatosan lábon lövi magát? Nézd már meg a pénzügyi eredményeit :D

@l.skywalker: Amelyik teljesít, az meg van becsülve és nem darálják be. Obsidian, Rare, 343 (igen, ők is, bár kellett az átszervezés) mind hozza azt amit kell, pedig az utóbbi kettő rettenet szarul indult a GaaS cuccukkal.

@Bad Pritt: Bungie-ért nem kár. Oké hogy megalapozták a konzol FPS-t, de a 343 csinált ténylegesen játszható Halo multit.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14029) l.skywalker válasza Bad Pritt (#14027) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen igen, ott összevontam a dolgoakt a Scalebounddal. Ami tudom mára már egy nagyon jól kikerekített sztori, de összességében nem az egyetlen ilyen az Xbox történetében.

Bungie esetében persze vicces, hogy ők utána voltak az Activisonnál is, majd most a Sony-nál, de a Halo alapjait, ami évekig meghatározta az Xbox nevet, mégis ők tették le. Én későn léptem be ebbe a világba, 2015 után és akkor már a Halo mint fogalom már nem ugyanaz volt, mint mondjuk ha nézek egy Big Bang Theory részt és ott mondják, hogy heti Halo est van.

Én a Sea of Thievest és a Minecraft Dungeon-t szeretem, az előbbit kifejezetten sikeres játéknak tartom, de nem érzek olyan címeket, amik számomra az Xbox-ot határozzák meg, valószínűleg azért, mert nem vagyok egy nagy autós játékkal játszó játékos, így a Forza nekem csak egy a sok közül, ami nem a Need for Speed Underground 3 :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14030) l.skywalker válasza Döglött Róka (#14028) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem itt ketté kell tudni választani azt, hogy pusztán nyereséges-e vagy nyereséges és kedvelt, ismert, elismert stb. Ez nekem a Fortnite. Elismerem, hogy sikeres, sokak által kedvelt cím és még bevételt is termel, de számomra akkor is egy rossz koncepció, rossz irány maga a játék és a stílus amit (nem ő) teremtett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14031) zozika84 válasza Döglött Róka (#14028) üzenetére


zozika84
őstag

Ha nem lőné lábon magát, akkor már rég piacvezetőnek kellene lennie konzol fronton :DDD
A világ összes pénze náluk van rengeteg studió társaságában

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14032) l.skywalker válasza zozika84 (#14031) üzenetére


l.skywalker
félisten

Miért kéne piacvezetőnek lennie? Rengeteg olyan piac van, ahol több szereplő van versenyben és mindig van egy amelyik uralja, de a többi is vígan elvan, nem kell bezárnia. Lásd ott a mobiltelefon, autó vagy akármelyik másik piac. Ez nem egy BR játék, hogy a végén csak egy maradhat. Sőt, az lenne az igazán nagy gond, ha csak egy szereplő maradna a piacon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14033) zozika84 válasza l.skywalker (#14032) üzenetére


zozika84
őstag

Nem kell, de azert ennél előrébb kellene tartania eladásokban.
Szerintem most eléggé le vannak maradva.
Nincs is akkora verseny a játékosokért, mint a 7. Generacioban volt.

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14034) Döglött Róka válasza zozika84 (#14031) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Közel sem olyan könnyű a Sony beágyazottsága ellen küzdeni. 2013ban amikor az MS újítani akart a koncepción és a kiadóknak kedvezni a Sony szimplán széttrollkodta az egész rajtot. Arról nem beszélve, hogy Don Mattick úgy lépett le a kinect fiaskó után hogy valójában semmit nem csinált.

Van egy nagyon jó podcast sorozat. Business Wars with David Brown (wondery.com)
Spotify-on fent van, tök jó hangoskönyv formátuma van és pontosan követi az eseményeket.

"Nem kell, de azert ennél előrébb kellene tartania eladásokban." - milyen eladásokban? Spencer óta nem fókusz a HW eladás, hanem a szolgáltatás maga.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14035) l.skywalker válasza zozika84 (#14033) üzenetére


l.skywalker
félisten

Először azt írod, hogy "kellene lennie" aztán azt, hogy "Nem kell" de végül azzal zárod, hogy "kellene tartania".
Mostmá' döncsed má' el, hogy most akkó' mi legyen :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14036) opr válasza Döglött Róka (#14028) üzenetére


opr
veterán

Úgy értem, magukkal a játékokkal, amiket kiad.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14037) zozika84 válasza l.skywalker (#14035) üzenetére


zozika84
őstag

Szerkesztésemben,, hogy mit akarok: Versenyt, ami a 360/Ps3 érában volt :DDD
Bocsesz csak kozben ugyfel ordit a telefonba :C :C

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14038) l.skywalker válasza zozika84 (#14037) üzenetére


l.skywalker
félisten

A 360 időszakot nem csak az szépíti meg, hogy a világnak ebben a régiójában nagyban ment az RGH meg a warez?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14039) zozika84 válasza l.skywalker (#14038) üzenetére


zozika84
őstag

Passz. Nekem olyan nem volt, ellenben rengeteg játék....juhuu egyik honapban erre, másik honapban arra vettünk játékot...imadtam akkor játékos lenni

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14040) Döglött Róka válasza opr (#14036) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én nem érzem úgy, bár valszeg azért mert olyanokat ad ki amiket én amúgyis szeretek. A release quality jobban bosszant, tekintve hogy olyan sokat spórolnak már a tesztelésen (nem csak a játékoknál, mindennél), hogy vérlázító.

Narratív TPS-re ott a Sony, ez az egy, ami hiányzik a kínálatból MS-nél amúgy minden van, single player nincs. És ha belegondolsz, nincs is értelme 20 órás játékkal szórakozni nekik, mert akkor csak egy hónapra fizetsz elő.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14041) l.skywalker válasza zozika84 (#14039) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekünk még a mai napig megvan és használjuk is, főleg Kinect miatt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14042) Bad Pritt válasza l.skywalker (#14029) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A jelenlegi felhozatalból számomra sincs olyan játék, amire azt mondanám, na ez az Xbox és itt csatlakoznék a #14038-ra, hogy számomra nem a warez miatt szép emlék a 360 korszak, hanem mert volt legalább féltucat franchise, amit azzal a konzollal azonosítottam és rengeteg szép emlékem van velük kapcsolatban. Van ennek egy pszichológiája, a Game Pass meg PS Plus miatt most több játékot próbálok ki én is, viszont kevesebb marad meg belőlük maradandóan.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14043) zozika84 válasza l.skywalker (#14041) üzenetére


zozika84
őstag

Detto :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#14044) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#14040) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És ha belegondolsz, nincs is értelme 20 órás játékkal szórakozni nekik, mert akkor csak egy hónapra fizetsz elő.

Ennek amúgy pont az idei év fog ellentmondani a Hellblade, Avowed, Indiana Jones trióval.

Narratív TPS-re ott a Sony, ez az egy, ami hiányzik a kínálatból MS-nél amúgy minden van, single player nincs.

Én ezt becsülöm bennük amúgy legjobban, ha már mást nem is. :D Minden zsánerben igyekeznek alkotni valamit és behúzni különböző érdeklődésű játékosokat, ráadásul ha valaki mindenevő, mint én, annak a Game Pass maga a Kánaán.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14045) l.skywalker válasza Bad Pritt (#14042) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, ez szerintem is így van. Még lemaradással is sokkal inkább "kedves" számomra a 360-unk, mint a többi Xbox konzol amit azóta megvettünk. Mindig mondom a feleségemnek, hogy nem érdekel mi fog tönkremenni a házban, de ha a 360 meghal, lehet, hogy vele halok én is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14046) opr válasza Döglött Róka (#14040) üzenetére


opr
veterán

Lehet csak en nem vagyok naprakesz, de abszolut ugy erzem, hogy a potencialjuk nagyon nagy resze megy a levesbe. Es most termeszetesen nem az uj felvasarlasokrol beszelek, azok meg evek, mire kiderul, mi van.
Arrol beszelek, hogy ket generacioval ezelott azert volt ott egy olyan felhozatal, hogy Halo, Forza, Gears of War. Ez a harom onmagaban eleg volt hozza, hogy a fel vilag elcsoppenjen. Hol vannak a hasonlo sulyu cimek? Nem igaz, hogy lehetetlen, mert azert csak le tudtak rakni egy Hi-Fi rush-t, meg csak ki tudtak pofozni a Halo-t is... Ami amugy a tokeletes peldaja annak, amirol beszeltem, hogy mindig labon lovik magukat. Az egesz vilag az xboxon rohogott, mikor nagy buszken bemutattak. Aztan az, hogy azota kijavitottak? Hat, brand perception szempontbol pont baszhatjak, a hype azota ment a levesbe. Es a hype fontos, mert kozep-hosszutavon az adja a brand momentumot.

Szerintem nem lenne ez olyan nehez, plane MS szintu eroforrasokkal. Nem kene olyan nagyon sok. 2-3 huzocim, aminel oda van figyelve a minosegre rendesen, mar a megjelenes napjan, illetve figyelni ra, hogy ugy igazan jatszhatatlan tre foshalom azert ne essen mar ki a kezuk kozul, mert csak onmagukat alazzak a foldig. Erre kiadnak egy redfall-t. Ilyen potenciallal. En ezzel nem tudok mit kezdeni agyilag, egyszeruen nem ertem, nem tudom felfogni az egeszet.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14047) Bad Pritt válasza l.skywalker (#14045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg is értem, az egy elég dandy konzol volt, a Live, a Kinect, az elpusztíthatatlan kontroller, minden klappolt. Macska leverte pár éve a Fatet, azóta gondolkozom, hogy kéne egy használt. :D
Mondjuk ha most valaki fegyvert fogna a fejemhez és megkérne, hogy mondjak kedvenc konzolt, akkor nehéz lenne a 360 és Wii közül választani.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14048) Döglött Róka válasza opr (#14046) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem ebben bőven benne van az, hogy az MS elengedte a crunch-ot, mint fejlesztési metódust.Ha megnézed az összes nagy quality release ordas mennyiségű túlórába került. Ezért röhögtem amikor anno a naughty dog kapott rendezésre díjat, amikor közismerten széthajtják a fejlesztőket.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14049) l.skywalker válasza Bad Pritt (#14047) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem van a polcon egy redringes Halo 3 kiadású, abban akarok majdeccer bélést cserélni működőre. #sosefogok

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14050) l.skywalker válasza Döglött Róka (#14048) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én ezt nem tudtam, hogy elengedték, de közben meg nekem laikusnak úgy tűnik, hogy durván centralizáltak a fejlesztési folyamatok és iszonyat mikromenedzselés zajlik, amivel a kreativitást le lehet nyomni. És én úgy érzem, hogy hiányzik némi kreatív szabadság. De majd meglátjuk a vadiúj IP-ket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.