Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10002) zozika84 válasza Wesder (#10001) üzenetére


zozika84
őstag

Ez a beszéd :DDD :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#10003) negyven2 válasza zozika84 (#10002) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#10004) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A mesterséges intelligencia megváltás és átok is lehet a játékiparnak [link]
Telex cikk.Érdekes.

(#10005) zozika84 válasza negyven2 (#10003) üzenetére


zozika84
őstag

:DDD :C :DDD :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#10006) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag




[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#10007) Wesder válasza ρσгτσ (#10006) üzenetére


Wesder
félisten

RDR2 elment 53M mennyisègben, de egy Series/PS5 verzió megcsinálása már büdös. :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10008) .LnB válasza Wesder (#10007) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az RDO-t sem frissítik. Teljesen elengedték a játékot. Annyival jobban megy a GTA V, hogy nem éri meg nekik foglalkozni vele. Elég durva. Már stúdió örömében tapsikolna ilyen számok láttán, ők meg csak vállat vonnak. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10009) hombre[EU] válasza .LnB (#10008) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és nem a legjobb stratégia 1 darab IP-re építeni egy egész kiadót :D

Life, Uh, Finds A Way

(#10010) homerhamm válasza .LnB (#10008) üzenetére


homerhamm
addikt

Most már látszatra a GTA Onlinet is elengedték. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10011) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Sony considers partial spin-off and listing of financial services unit

Nem tudom, hogy mindenki el tudja -e olvasni. 8 milliárd dollárt terveztek egyesülésekre, felvásárlásokra, de ez nem kifejezetten konzol szegmensben, hanem összességében nézve.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#10014) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

jól megtippelték :D

Life, Uh, Finds A Way

(#10015) Moby válasza hombre[EU] (#10014) üzenetére


Moby
addikt

Annak a polygonos állatnak, aki olyat leír, hogy komfort, meg fidelity, akkora saller kéne, hogy két napig ne tudja merre az előre. Aztán egy kiadós pert akasztani a nyakukba. Ez a PSVR2 az egyik leggázabb, legtöbb hazugsággal kibélelt hw kiegészítő a játéktörténelemben.

(#10016) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog


[link]

Szóval az Xbox bemutatón, Playstaton 5 exkluzív játékot fognak leleplezni. :U
Ezért "szeretem" ezt a Gamestar "gamer" magazint, mert ezek tényleg értenek "gamekhez". :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10017) homerhamm válasza .LnB (#10016) üzenetére


homerhamm
addikt

Blikk színvonal. :D Anúgy az ilyen "GAMER(!!)" magazinban már több a filmes hír, mint a videojátékos hír. PC Guru, IGN, és társai úgyszintén.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10018) Wesder válasza .LnB (#10016) üzenetére


Wesder
félisten

A Microsoft már annyira sem törődik az Xbox-szal, hogy a saját showján is a Playstation szekerèt tolja. Seems legit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10019) .LnB válasza Wesder (#10018) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10020) opr


opr
veterán

Nagyon kivancsi vagyok, a ma esti showcase-en mit fog mutatni a sony, es mi mikorra jon.
Amugy is cefet jol allnak megint (szedd mar ossze magad MS bakker), de szvsz most van eselyuk akkorat odaszurni, hogy egy huszarvagassal "megnyerjek" ezt az egesz generaciot is. Kivancsi vagyok, hogy elnek-e a lehetoseggel, mert eddig ez az ev pusztulat gyenge mindket oldalon, es lassan azert mar ev kozepen vagyunk.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10021) hombre[EU] válasza opr (#10020) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem kell erōlködni, ezt az évet már úgyis elvitte a nintendo. zelda után idén minden csak "nem rossz" lesz :D legyen beat saber meg last of us division és kész
na megyek is a brightbloom virággal kivilágított homemade hoveremmel felfedezni a földalatti depthset :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10022) opr válasza hombre[EU] (#10021) üzenetére


opr
veterán

A nintendo szamomra teljesen kulon kategoria, abszolut kulon kezelem oket. Ok nagyon (nagyon-nagyon-nagyon-huderohadtul :DDD) szepen elvannak a sajat kis vilagukban, se nekik nem konkurencia a ket asztali konzolgyarto, se a ket asztalinak nem konkurencia a nintendo.
Plane, hogy azt latom, hogy az esetek nagy reszeben akinek van nintendoja, annak van mellette vagy gamer PC, vagy PS, vagy Xbox is, vagy ezeknek random kombinacioja. Olyat nagyon ritkan latok, hogy valakinek van Switch, de semmi mas gaming HW nincs neki.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10023) Wesder válasza opr (#10020) üzenetére


Wesder
félisten

Teljesen mindegy mit mutat ma a Sony. A Microsoftnak a legfontosabb feladata hogy az Xbox One katasztrófát valahogy helyrehozza. Szerintem ez a generáció nekik erre fog elmenni. Ne felejtsük el hogy a One majdnem az utolsó generációjuk volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10024) Moby válasza opr (#10022) üzenetére


Moby
addikt

Ezt én is így látom. Sőt, ha jól végiggondolom idén 3 játékot vettem teljes áron: Hogwarts Legacy (PC), Zelda TOTK (Switch), Dio4(PC). Hogy ez a két szerencsétlen tróger mit bohóckodik össze, ez maximum az elvakult rajongókat érdekli :D

(#10025) opr válasza Moby (#10024) üzenetére


opr
veterán

Engem érdekel, pedig nagyon nem vagyok elvakult fanboy. :P

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10026) Moby válasza opr (#10025) üzenetére


Moby
addikt

Vannak a magyar focinak is rajongói :) Nekem ezek ketten olyanok, mint a ferencváros meg az újpest gigászi harca :DDD

(#10027) hombre[EU] válasza opr (#10022) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pedig szerintem mind ugyanazt akarja és ez a célja: a pénzem. és most a nintendo kapta a hetvenet,nem ōk :D és most egy darabig nem is fognak látni egy fillért sem...

Life, Uh, Finds A Way

(#10028) opr válasza hombre[EU] (#10027) üzenetére


opr
veterán

Szvsz nem is veletlen, hogy nem jott ki mostanaban se MS, se SONY AAA jatek. Senki nem olyan hulye, hogy egy Zelda-val akarjon versenyezni. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10029) hombre[EU] válasza opr (#10028) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na a showcase-bōl kiderült,hogy az xbox után mehet a ps is a fenébe :DDD jó lesz a switch meg az rtx

Life, Uh, Finds A Way

(#10030) zozika84 válasza hombre[EU] (#10029) üzenetére


zozika84
őstag

Nehéz ezt beismernem, de most sajnos igazad van :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#10031) Moby válasza opr (#10028) üzenetére


Moby
addikt

Fú ezek annyira beijedtek a Zeldától, hogy egész évre eltakarították a játékaikat :DDD

(#10032) F-ECT$ válasza hombre[EU] (#10029) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért összességében nem volt olyan rossz, csak az embereknek már irreálisak az elvásársaik.

Dive ever, work never.

(#10033) Moby válasza hombre[EU] (#10029) üzenetére


Moby
addikt

Igen, tonképp elég gyenge pc show-t csinált idén a sony, ezzel együtt amit idén megspóroltam az úgynevezett konzoljátékokon, azt valszeg inkább hw fejlesztésbe teszem. Dragon's Dogma 2-höz kelleni fog :)

(#10034) Farkassacred válasza F-ECT$ (#10032) üzenetére


Farkassacred
őstag

De akkor a játékok ára is irreálisan magasak. Csak fele olyan jó, akkor csak a felét fizetem ki, köszi. :K Vagy inkább meg se vennénk őket és akkor talán jönne a Zelda félék cunamija..
Vicc ez az ipar, de javarészt mi tehetünk róla.

(#10035) opr válasza hombre[EU] (#10029) üzenetére


opr
veterán

Hát... Ez most nem volt túl erős, az biztos. :DDD
Spiderman, metal gear solid, meg nekem az a vicces zombis psvr játék volt a valami. A többi annyira fos, noname, dögunalom tucatszar volt, hogy arra szavak nincsenek.
És megint nem volt egy szó sem semmi Astro-ról... :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10036) Wesder


Wesder
félisten

Másfèl èv után ez elèg ergya volt.
A Bungie milyen kis független maradt, ahogy azt igèrtèk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10037) oriic válasza Wesder (#10036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Marathon jön Xbox-ra is szóval végül is hja :D

Live-Die-Respawn

(#10038) opr válasza oriic (#10037) üzenetére


opr
veterán

Ja, tényleg, az is olyan volt, hogy lószart se tudtunk meg róla, de akár még érdekes is lehet.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10039) NyMRooD válasza F-ECT$ (#10032) üzenetére


NyMRooD
őstag

De, rossz volt és nem azért mert túl nagy volt a hype, hanem azért mert nem voltak Sony címek, konkrétan volt a SP2, Marathon és Destiny 2 dlc és ennyi az 1+ órás előadáson, ez kevés volt egy showcase-hez szerintem, inkább maradtak volna idén is a State of Play-eknél, 1-1 saját játék megvillantásához az is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#10040) oriic válasza opr (#10038) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi nem lesz azon érdekes. Nem az eredeti Marathon remake-je lesz, hanem egy open world extraction PVP-s multi játék...

Live-Die-Respawn

(#10041) Wesder válasza oriic (#10037) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor èn tèvedtem, sorry.

Pár indie címen kívül itt most nem volt semmi èrdemleges.

Most komolyan ezèrt vettèk meg a Heaven-t is?

MS-től se számítok sok mindenre. Adják ki az idènre igèrt címeket, azt jóvanakkor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10042) ρσгτσ válasza opr (#10035) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Phantom Blade Zero szerintem nem tűnik rossznak. Én arra kaptam fel a fejem. Engem például a póki annyira nem izgat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#10043) opr válasza oriic (#10040) üzenetére


opr
veterán

Bleh. Akkor részemről storno az is.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10044) opr válasza ρσгτσ (#10042) üzenetére


opr
veterán

Póki engem sem, általánosságban beszéltem, hogy arra harapni fog a nép, mi vitte el a showt a hátán.
Nekem személy szerint volt a macskás platformer basz, ami tetszett (pirates of the purribbean vagy mi volt a címe), volt még egy platformer, amiben talán van potenciál, de már nem is emlékszem ennél többre belőle, csak hogy mintha lett volna, meg az a vicces zombis vr-os.
Mgs is olyan, hogy abból lehet akármi is futottak még szinttől goty-ig.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10045) hombre[EU] válasza F-ECT$ (#10032) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem volt rossz, csak majdnem minden multiplatform :D nekem azt kellett volna látnom,hogy miért tartstam meg a ps-t a köv ~20hónapra

(#10033) Moby ja dogma2, alanwake2,ghostrunner2, metalgear remake...meg a cat quest :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#10046) pzstm


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10047) ρσгτσ válasza opr (#10044) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gondoltam, hogy általánosságban írtad. :) Én semmi extrát nem vártam ettől a műsortól, mert ami tényleg várható volt ex címek közül az amúgy sem igazán érdekelt. Így csak a fent említett volt meglepetés számomra.

A többi meg ugye multiplatform, amit valószínűt majd úgysem PS -re veszek meg.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#10048) tboy93


tboy93
nagyúr

Nekem a stream-kütyü tetszik. Azt lehet beújítom karácsonyra.

(#10049) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Drágaszágomnak jó kisz játékot cináltak az előzetesz értékelészek szerint :D

Lord of the Rings: Gollum Reviews
6.5/10 - TechRaptor
6/10 - Shacknews
5.5/10 - Try Hard Guides5
/10 - But Why Tho?
4/10 - We Got This Covered
4/10 - Gamer Escape
4/10 - GGRecon
3/10 - Twinfinite
3/10 - Inverse
3/10 - PCGamesN
3/10 - WellPlayed
2/10 - The Guardian

Hamar lesz bundliban meg előfizetéses szolgáltatásokban

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10050) opr válasza tboy93 (#10048) üzenetére


opr
veterán

Te vagy az elso ember, akitol nem azt hallom, hogy teljesen ertelmetlen baromsag. :Y
Mi tetszik benne?
Marmint, mi az, amiben tobbet ad, mint egy telefontarto meg egy konti hozza?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.