Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) RudY válasza Wesder (#1300) üzenetére


RudY
addikt

...vagy hogy okos amcsi gyerek bedobáljanak minden apró biszbaszt, amit szépen pörget a venti, apu örömére ;] :DDD

(#1302) Wesder válasza RudY (#1301) üzenetére


Wesder
félisten

"A folytatàshoz kérem dobjon be 25¢-et!"

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1303) Sirandrish válasza Wesder (#1300) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ott kell bedobni a kaját a jószágnak ami él benne? :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1304) hombre[EU] válasza Wesder (#1302) üzenetére


hombre[EU]
veterán

MTX Slot :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1305) Carlos Padre válasza Wesder (#1286) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ilyen erővel a teljes Xbox közösség 10 éves, mert meghaladja a technikai szintjüket egy csavar ki- vagy becsavarása.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1306) Wesder válasza Carlos Padre (#1305) üzenetére


Wesder
félisten

A kis buborékodban biztos így van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1307) Carlos Padre válasza Moby (#1281) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a vicces benne, hogy volt panasz a ps4re, hogy leolvasztotta a laminált felületet a bútorlapról, az xboxnak meg az a forró oldala amin fekszik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1308) Carlos Padre válasza Wesder (#1306) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az én kis buborékom a tágas internet :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1309) Sirandrish válasza Carlos Padre (#1307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most már le a laminált felületekkel! ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1310) Carlos Padre válasza Sirandrish (#1309) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Logikus váltás ps4ről :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1311) Sirandrish válasza Carlos Padre (#1310) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amit a PS4 nem bírt leolvasztani, azt ez fel is gyújtja :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1312) Carlos Padre válasza Sirandrish (#1311) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én arra gondoltam, hogy vissza tudja vasalni az elvált felületet vele ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1313) F_Peter válasza Carlos Padre (#1305) üzenetére


F_Peter
őstag

Ezt nem a felhasználók tolják, hanem a gyártók csipkelődnek egymás között. Azt meg tudjuk jól hogy miért.
Azt mondjuk nem tudom hogy miért pont az UK oldal feküdt rá ezekre.

(#1314) dreampage válasza F_Peter (#1313) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

A britek szeretik a szarkasztikus humort. Az Xboxnál csak az amerikai csatornák a központiak, a helyi csatornákra engedélyezett a saját tartalmak készítése, a helyi közönségnek, jellegzetességeknek megfelelően. Gondolom a britek még nagyobb önállósággal bírnak a legnagyobb európai piacként.

A játéknak soha nincs vége.

(#1315) F_Peter válasza dreampage (#1314) üzenetére


F_Peter
őstag

Ez oké, de tudtommal anno a pletyka arról szólt hogy a központi (USA) MS tárgyalt a Sonyval a használt piac felszámolásáról.a de lehet pont erre nem jól emlékszem. Én meg ezt az egész trollkodást onnan eredeztetem.

[ Szerkesztve ]

(#1316) Carlos Padre válasza F_Peter (#1313) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ezt pont az userek tolják.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1317) F_Peter válasza Carlos Padre (#1316) üzenetére


F_Peter
őstag

Persze, de azért mert a szajukba adják.

[ Szerkesztve ]

(#1318) Carlos Padre válasza F_Peter (#1317) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És ahhoz mégis mennyire kell kreténnek (vagy 10 éves szintűnek) lenni?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1319) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Érdekes olvasni az Xbox SX melegedési problémákat.Pedig ez a Playstation sajátossága volt eddig.
Ha kell kölcsön radír, kiveszem a PS4 slimen alól, és szívesen kölcsön adom. :D

(#1320) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#1319) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nincs melegedési problémája...csak egyszerūen melegszik :D
fognak ezek(mindkettō) rendesen...mondjuk a ps5 llimitek közé van szórítva szóval nem nagyon fog változni (anomáliák nélkül), de az xboxot még meg sem hajtották (smt + rdna feature-ök)

Life, Uh, Finds A Way

(#1321) #48581376 válasza ProEvoFan (#1319) üzenetére


#48581376
törölt tag

Nincsenek melegedési problémàk, simán kamu.

Mellesleg gondolod a PS5 belsejében hűvös passzát szél fog keletkezni ilyen teljesítmény mellett?

(#1322) VTom válasza ProEvoFan (#1319) üzenetére


VTom
veterán

Mi a probléma egyébként? Nem olvastam semmit a témában, csak láttam, hogy több helyen írjátok.
Nem azt figyelték meg a szemfüles userek, hogy az összes hőt a tetején tolja ki a konzol?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1323) ProEvoFan válasza #48581376 (#1321) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem gondolok semmit, mert nem érdekel milyen forró vagy sem, csak fura, hogy ezt többen megjegyezték az Xbox SXnél, mikor a kocka forma a jobb hűtés miatt lett.
A slimen négy éve forró, mint az állat, sűvít, mint a hurrikán.Tojás is süthető rajta, de leszarom.Még mindig müködik.Évi kb 2000 órát van használatban.Hárman használjuk.
Ezek a melegedési/hangos a gép problémák engem sosem érdekeltek.

(#1324) ProEvoFan válasza VTom (#1322) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

[link] + pár napja Twitteren is ez megy.

[ Szerkesztve ]

(#1325) Carlos Padre válasza VTom (#1322) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Microsoft alacsonyan járatja a ventilátorát, nehogy hangos legyen, emiatt viszont nagyon meleg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1326) balazs025 válasza Carlos Padre (#1325) üzenetére


balazs025
senior tag

Ami kb olyan meleg, mint a one x. Azzal meg semmi probléma.

(#1327) ldave válasza Carlos Padre (#1325) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom abban is 350W körüli tápegység van, legfeljebb annyira lehet meleg :) Egy mai csúcs videokártya több hőt termel, mint itt az egész konzol.

A Slime draws near! Command?

(#1328) Wesder válasza ldave (#1327) üzenetére


Wesder
félisten

300-as tàpot kapott. Furcsàlom is hogy a PS5-ben 350-es lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1329) VTom válasza Wesder (#1328) üzenetére


VTom
veterán

Hámmer a PS5 jobb.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1330) Carlos Padre válasza balazs025 (#1326) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Újságírók szerint meleg, fanboyok (főleg akik még nem is látták élőben) szerint meg nem, majd kiderül ez is a jövőben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1331) Wesder válasza Carlos Padre (#1330) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem tudok rajta steaket sütni, mert úgy az igazi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1332) balazs025 válasza Carlos Padre (#1330) üzenetére


balazs025
senior tag

Már megint nem vagy hajlandó normális megnyilvánulni és jössz ezzel a sz*ros fanboyozással. A hírek eddig leginkább két tesztelő tapasztalatáról (legalábbis, amiket én olvastam ott ugyanaz a kettő jött fel) szóltak. Bár Tom nem a legelfogulatlanabb, de ő is cáfolta, hogy túl meleg lenne. Aaron, mint ms alkalmazott is, és Jeff Grubb szerint se ez a helyzet. De ha tényleg megannyi olyan hiteles újságíró/tesztelő van, aki túl melegnek tapasztalta, biztos tudsz linkelni egy párat. Bár biztosat csak forgalomba keülés után fogunk tudni, de tényleg szívesen fogadom, mert érdekel, hogy tényleg ez e a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#1333) VTom válasza Wesder (#1331) üzenetére


VTom
veterán

Csepegtető tálcát tegyél alá, mert lyukacsos a teteje.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1334) opr válasza Wesder (#1328) üzenetére


opr
veterán

Valoszinu igy skalazodik a hw. Magyarul tobb, alacsonyabb orajelu egyseg kevesebbet eszik, mint kevesebb, de magasabb orajelu. Annyira nem meglepo, ha belegondolsz, ez kb miota vilag a vilag igy van, fizikat nem lehet atverni, tobb egyseg azonos orajelen kvazi linearisan skalazodik fogyasztas-hotermeles szempontbol, az orajel emelesenel pedig egy darabig, a nagyon alacsony orajeleknel szinten, felette meg nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1335) Wesder válasza opr (#1334) üzenetére


Wesder
félisten

Az oké, csak gondoltam azzal, hogy picit magasabb a GPU órajele, viszont kevesebb egységgel szàmol, hogy nem fog többet fogyasztani. Mondjuk nem mintha szàmítana vàsàrlàs szepojtjàból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1336) Wesder válasza balazs025 (#1332) üzenetére


Wesder
félisten

Annyira feleslegesen koptatod neki a billt hogy nem igaz. Megírtàk hogy grillezhetsz az SX-el. Inkàbb örüljũnk hogy jàték közben az ebéd is készülhet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1337) Madwe válasza Wesder (#1328) üzenetére


Madwe
nagyúr

Persze, mert a sony usereknek van pénzük, nem árérzékenyek, jut pénz áramra is. A budget xbox a gamepassal vissza kellett vegye a fogyasztást, h a havi gamepass mellett fussa még az elműs számlára is ;] ;]

(#1338) zozika84 válasza balazs025 (#1332) üzenetére


zozika84
őstag

Ne foglalkozz vele :R
Csak hozza a szokásos szintet :DDD
Ha az emberek túlélték a forró és hangos ps4 Pro-t, akkor ezzel sem lesz probléma :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#1339) F_Peter válasza Carlos Padre (#1330) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem inkább a párduc mintás one x volt inkább meleg. :)

(#1340) Carlos Padre válasza balazs025 (#1332) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Annyit írtam, hogy több újságíró megírta, hogy meglepődtek rajta mennyire meleg, mire a fanboysereg egyből ugrott, hogy nem, nem igaz, még csak állást sem foglaltam a dologban mert nem tudni kinek van igaza, de nem bánom legyek én a hater.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1341) balazs025 válasza Carlos Padre (#1340) üzenetére


balazs025
senior tag

És megint jössz a f*szságoddal. Most még csak nem is utaltam rá, hogy hater vagy, és nem is foglaltam állást. Annyit kértem, hogy ha te találkoztál még olyan újságírói tapasztalatokkal (leszámítva azt a kettő tesztelőt, akire mint mondtam a legtöbb cikk hivatkozik) akik ezen az állásponton vannak, akkor légyszíves linkeld be, mert érdekel. Én csak próbáltam mutatni, hogy nem csak légbőlkapott ellenvélemény van, hanem bár nem elfogulatlan, de olyan emberektől származik,akik valós tapasztalatokkal tudnak szolgálni.

(#1342) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Lara Croft, Playstation 1 kosztüm. Cicik vs Xbox.SX.Ez tetszik :D
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#1343) F_Peter válasza ProEvoFan (#1342) üzenetére


F_Peter
őstag

Itt is csak a szokásos kérdés jön elő : mekkora a latvanybeli különbség az SX és SS között? :)

(#1344) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1345) RudY válasza Wesder (#1344) üzenetére


RudY
addikt

(#1346) zkxdn válasza Wesder (#1344) üzenetére


zkxdn
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD

(#1347) hombre[EU] válasza RudY (#1345) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én azt hallottam a bungie megveszi a micrót

Life, Uh, Finds A Way

(#1348) Wesder válasza hombre[EU] (#1347) üzenetére


Wesder
félisten

Hol? MM vagy Euronics, esetleg Saturn?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1349) RudY válasza Wesder (#1348) üzenetére


RudY
addikt

Majd black friday alkalmával. :D

(#1350) Wesder válasza RudY (#1349) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire rosszul menne nekik, hogy egy Micro-ra BlackFriday-t vàrnak? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.