Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Wesder válasza Carlos Padre (#1650) üzenetére


Wesder
félisten

Ha beàllította home-nak a konzolt, ahogy mondta, akkor nincs az az isten hogy online kell lennie, hogy jàtszon. Ahogy làtom ez a generàciót is végig fogja kisérni a szarazikszbosz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1652) kazuma921 válasza Carlos Padre (#1650) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ilyen jellegű rinyálással dugig van a twitter, ezressével lehetne linkelgetni mind az Xbox, mind a Playstation valamilyen jellegű értelmetlen savazását. Home üzemmódban minden játék megy offline, kivéve az online játékokat. :D
Én most telepítettem fel egy lemezes játékot offline, home konzolként, és day1 patch nélkül is működik.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1653) frankdelgado válasza Carlos Padre (#1649) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szerintem poénnak jó volt ez a füstöltetés, addig van remény, amíg nem fogyunk ki a hülyeségből. Kíváncsi vagyok, mennyire lesznek kreatívak a ps5 esetében. :DDD

(#1654) Carlos Padre válasza frankdelgado (#1653) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eddig semmi pedig túrom a netet :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1655) AxBattler


AxBattler
félisten

Miért nem érdemes „lemeztelenített” nextgen konzolt venni? - by BadSector

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1656) frankdelgado válasza Carlos Padre (#1654) üzenetére


frankdelgado
őstag

Persze, mert a boxosok játszanak, nincs idejük. Pedig xboxranincsenrájáték# :DDD

(#1657) Carlos Padre válasza frankdelgado (#1656) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát nem tudom, retró gémingre kicsit sokallom azt az 500 jurós árat :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1658) NyMRooD válasza frankdelgado (#1656) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem fejeznétek ezt itt be a Padréval, ez a topik pont nem erről szólt eddig,

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1659) opr válasza NyMRooD (#1658) üzenetére


opr
veterán

Egyetertek, ideje lenne ezt az 5 eves durcis gyerek szintet itt abbahagyni, pont azert jott letre ez a topik, mert az xsx meg a ps5 topikban sokszor ez ment. Elvileg ez egy olyan topik, ahol normalisabb parbeszednek kene lennie, lehetoleg partatlanul, de minimum torekedve az objektivitasra.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1660) Wesder válasza opr (#1659) üzenetére


Wesder
félisten

A falnak is mondhatnàtok, kb pont annyit érne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1661) VTom válasza AxBattler (#1655) üzenetére


VTom
veterán

Semmi új, amit ne tudtunk/mérlegeltünk volna.
Azoknak jó megoldás a digitális, akik nem feltétlenül akarnak mindennel az első napon játszani, vagy sok PS4 cím van, amit még nem játszottak végig.
Én pl. ilyen vagyok, hátra van még a God of War, Days Gone, TLoU II, Tsushima, Detroit, Spider man + MM, plusz még ott vannak a multiplatform címek, Odyssey, és társai.
Nekem tökéletes választás a digitális, pláne, hogy a PS4 Pro-ba 3db lemezt tettem be másfél év alatt, azokat is megvettem digitálisan. Többnyire arra használtam a lemezt, hogy kipróbáljam a játékot, és ha tetszett, megvettem digitálisan. Mostanában felröppentek olyan pletykák, hogy erre lesz majd lehetőség a store-ban is..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1662) hombre[EU] válasza VTom (#1661) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez sem teljesen igaz, mert én elég gyakran szoktam launchkor játékot vásárolni és amit írsz a ps4-nél igaz is volt...de a ps5-nél már nem (biztos)
míg a ps4 éra alatt nálunk 50-55-60€ volt egy új AAA lemezen addig a store-ban minden egyes új AAA 70€

na most a ps5-nél az a helyzet,hogy lemezen egy Demons Souls egy cent híján kerek 80€ és a store-ban is...DE digitálisan vásárolhatok USA-ból,ahol már csak 60€-ra jövök ki :)
és az a helyzet,hogy kb. egyszerre akciózzák az új játékokat lemezen és store-on is (sōt a ModernWarfare store-ban olcsóbban is beszerezhetō) szóval az arány nem változik.
persze eddig csak új játékokról beszéltem, a használtpiacot majd meglátjuk hogyan reagál (engem nem érdekel, nem bizniszelek idegenekkel)...de nem hiszem,hogy 1hónapon belül pl. az említett DeS-t megkapom 60€ alatt aprón

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1663) EmThor válasza AxBattler (#1655) üzenetére


EmThor
addikt

Szerintem ez hülyeség, a lemez halott dolog, évekkel ezelőtt eladtam a dvd kollelcióm pont emiatt.

Ha nagyon kell valami film pl. letöltöm, azt is lehet digitálisan archiválni. Minden másra ott a streaming, 1-2 tucat örök kedvenc van csak, azokból van biztonsági mentés (gyűrűk ura, x akták, csengetett mylord, lost).

Switch memkari játékairól is csináltam egy biztonsági mentést, külső vinyóra másolt digitális X360 játékokról is, az X1/újgen játékok pedig 2 külső meghajtón vannak tükörben.

Pár tíz évig kell amíg élek, a lemez sem tart örökké.

Digitális játékokból is sokszor van akció. Annyi igaz csak hogy ha megvetted nem lehet eladni.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1664) VTom válasza hombre[EU] (#1662) üzenetére


VTom
veterán

Igen, ez is igaz, bár nekem nincs USA accountom, de az nem jelenti azt, hogy enm is lesz :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1665) AxBattler


AxBattler
félisten

The 5 Best TVs For The Xbox Series X - Fall 2020
The 6 Best TVs For PS5 - Fall 2020

Láthatjuk, hogy PS-re eggyel több ajánlott TV létezik, szóval már emiatt is jobb... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1666) zozika84


zozika84
őstag

Állítólag most nagyot ment az Xbox a launch day-en :C
Jó lenne egy kicsit szorosabb verseny :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#1667) RudY válasza AxBattler (#1665) üzenetére


RudY
addikt

A VRR miatt? ;] :DDD

(#1668) Wesder válasza zozika84 (#1666) üzenetére


Wesder
félisten

Mihez képest, mert az oké hogy legjobb launch volt, de ez kb 1.5-2M konzol lehetett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1669) sasa134 válasza zozika84 (#1666) üzenetére


sasa134
addikt

Jók ezek a légből kapott állítások... :U

Avanti Roma

(#1670) zozika84 válasza Wesder (#1668) üzenetére


zozika84
őstag

Az kezdésnek bőven jó :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#1671) frankdelgado válasza Carlos Padre (#1657) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hà mondjuk ja..lehetett volna az ms is rendes ès kiadhatott volna egy dlc-t a gearshez. Vagy tolhatnà a felpimpelt jàtèkokat plusz zsozsóèrt, most igy mire kőccsem a pênzem?

(#1672) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Légyszi menjetek privátba, senkit nem érdekel (legalább is itt biztos nem) a farokméregetéseteket, mind a ketten fanboyok vagytok Padréval, értjük, de itt fejezzétek be légyszi.

CARLOS PADRE ez neked is szól.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1673) NyMRooD válasza sasa134 (#1669) üzenetére


NyMRooD
őstag

MS nyilatkozta, hogy náluk ez az eddigi legjobb rajt, hogy annyira-e, hogy szorosabb legyen tőle a verseny azt nem tudjuk, mert MS nem közöl számokat (x, x360, xone mennyivel startolt?)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1674) sasa134 válasza NyMRooD (#1673) üzenetére


sasa134
addikt

Jó hát ez a marketing bullshit, nyilván nem mondják majd, hogy szar rajt volt. De ez nesze semmi fogd meg jól, lehet vele triggerelni a vérpistiket.

Avanti Roma

(#1675) Wesder válasza NyMRooD (#1673) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg a One volt ezelött a legjobb a 24h alatt 1M géppel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1676) RudY válasza sasa134 (#1674) üzenetére


RudY
addikt

Ugyanakkor, ha kidobnak pontos eladási számokat, akkor az mit és milyen irányban változtat?
Befolyásolja a további eladásokat? Nem.
Megnyugtatja az xboyokat? Lesz@rják, mert nem részvényesek és akkor is azt veszik.
Megszünteti a sonyponyk lolozását? Lesz@rják, mert nem részvényesek és akkor is azt veszik.
Témát ad a bezzegeléshez? Igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1677) sasa134 válasza RudY (#1676) üzenetére


sasa134
addikt

Így van, ezért felesleges ilyen 'úgy hallottam nagyon jó volt a launch ' baromságokat beírni. Majd 6 év múlva lesznek számok aztán kiderül. Nem ebben a pár napban dől el a generáció.

Avanti Roma

(#1678) Wesder válasza sasa134 (#1677) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted majd 6 év múlva lesznek szàmok? Lassan 6 éve nem kapunk semmilyen szàmokat az eladott konzolokról.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1679) NyMRooD válasza sasa134 (#1677) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azért ez nem az úgy hallottam szint, mert Phil Spencer mondta, de a többivel egyetértek, nem oszt nem szorozz, hogy melyik konzol hogy nyit (legalább is nem az első hét számít).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1680) sasa134 válasza Wesder (#1678) üzenetére


sasa134
addikt

Sony számokat miért nem tudsz ? Arról nem tehetünk, hogy az MS-nek ez rém kellemetlen így nem osztja meg publikusan. De nem akarok belemenni, tudod te miről van szó, csak játszod az értetlent.

Avanti Roma

(#1681) Wesder válasza sasa134 (#1680) üzenetére


Wesder
félisten

Ki beszélt itt Sony-ról?

Nyílvàn nem az ő szàmaikat nem tudjuk, mikor rendszerességgel osztjàk meg hogy miből mennyit adtak el.

Az egész onnan indult hogy legsikeresebb Xbox rajt. Ezt nem fogjuk megtudni, és 6 év múlva sem fogjuk tudni hogy akkor mennyi Xbox lesz eladva.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1682) sasa134 válasza Wesder (#1681) üzenetére


sasa134
addikt

MS számok nélkül is tudod, hogy a Sony többet adott el a leköszönő generációból. Ugyanígy tudni fogjuk a következő generációnál is, hogy hogy áll a meccs.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#1683) Wesder válasza sasa134 (#1682) üzenetére


Wesder
félisten

Igen? Abból hogy a Sony elad majd 150M+ PS5-öt, én honnan fogom tudni hogy mennyi Xbox lett eladva? A szokàsos ködös tippekből? Azzal aztàn nagyon sokra megyek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1684) sasa134 válasza Wesder (#1683) üzenetére


sasa134
addikt

Estimate sales lesz, ahogy eddig is voltak/vannak, és eddig is mindenki ennek megfelelően kezelte ezeket a számokat. A piac nem hülye, meg a részvényesek, nem lehet valamire azt mondani hogy 10, ha 100, vagy fordítva.

De nem innen indult ki a dolog, hanem az 'úgy hallottam elég jól sikerült a launch'- ami színtiszta marketing bullshit, a Sony ugyanezt fogja mondani. Mert ezt kell.

Sztem a témát lerágtuk, én lezártam.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#1685) Madwe


Madwe
nagyúr

Kezdődik... :( [link]

(#1686) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Az eladott Xbox konzol mennyisége egyre irrelevánsabb lesz pöcsméregetéshez, mivel az Xbox jelenleg épp átalakul. Nem csak egy konzol, hanem egy konkrét ökoszisztéma, ami jelenleg megtalálható PC-n, Androidon, és Uncle Phil elmondása szerint terjeszkednek tovább. Számtalan PC-s játékos nem akar Xbox konzolt venni, mert minden Microsoft cím megjelenik rá, és teljes körűen támogatott, ergo PC-n is Xboxoznak, még a platform neve is ugyanaz.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1687) kazuma921 válasza Madwe (#1685) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Mi ez a földöntúli alpári mocsok?

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1688) AxBattler válasza Madwe (#1685) üzenetére


AxBattler
félisten

Csávókám kb. most fogott először ilyen kalapácsot a kezébe. Idióta. :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1689) opr válasza frankdelgado (#1671) üzenetére


opr
veterán

És akkor legyen ebben a topikban ez a zárószó, ha kérhetem. Továbbiak jelentve lesznek, itt nem ez az elvárt szint.
Mindkettőtökre vonatkozik. :W

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1690) opr válasza kazuma921 (#1687) üzenetére


opr
veterán

Minden konzolrajtnál van egy pár ilyen fogyatékos kretén. Lesz még bőven XSX meg PS5 videó is, amit szétvernek. 2 perc hírnév ezeknek bármit megér. :(

Ps4 meg xbox one launch-nál volt olyan videó, amire emlékszem is, hogy úgy verte szét pár majom a konzolt, hogy végignézette a day1 sorban álló néppel, és röhögött rajta, hogy milyen fejet vágnak. Van ilyen, kb az emberiség legalja.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1691) frankdelgado válasza opr (#1690) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vagy lehet, h görbe tükör azoknak, akiknek az alakítja az életüket, hogy mikor és milyen játékgéphez jutnak, vagy nem jutnak hozzá, vagy melyik masinából mennyit adnak el.

[ Szerkesztve ]

(#1692) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Sziasztok,

Remélem tudtok segíteni. Konzol vásárlás előtt állok. És nem tudok dönteni a PS és a Box között.

Nem mindennapos használatra kellene. Haverokkal Fifa, CoD. TV-m 4k-t tudja viszont a 120Hz -et szerintem nem és nem is szeretnék tv-t venni.

1-2 pro kontra dolgot tudnátok mondani.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

(#1693) Carlos Padre válasza Dzsoki92 (#1692) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Haverjaid min játszanak? Válaszd azt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1694) ldave válasza Dzsoki92 (#1692) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy most nem kötözködésképpen, de milyen választ vársz erre a kérdésre? A PS5 itthon még meg sem jelent, itt szerintem senkinek nincs vele tapasztalata. Az Xbox pár napja került a boltokba, talán pár embernek innen, ha van már otthon. Személyes tapasztalat alapján senki nem fog még neked tanácsot adni. Meggyőződés alapján pedig kétfajta választ kaphatsz, vegyél Xbox-ot mert... vagy vegyél PS5-öt mert... De ezek mögött nem sok érv lesz.

A Slime draws near! Command?

(#1698) kazuma921 válasza opr (#1690) üzenetére


kazuma921
aktív tag

opr: Háeziszonyat'. Nem tetszik. :D Rossz nézni, főleg abba belegondolva, hogy van aki csak álmodozik egy ilyen gépről, pl aki nem engedheti magának.

Dzsoki92: Azt a platformot válaszd, amelyiken a haverjaid is vannak. :)

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.