Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) Bad Pritt válasza _drk (#10998) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nagy hibámnak tartom, hogy eladtam a base PS4-emet. Azt gondoltam hamar elengedik a kezét, jó áron mentek nagyon, úgyhogy lepasszoltam fél évvel a PS5 launch után, de igazából a mai napig elég lenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11002) l.skywalker válasza _drk (#10998) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én PC-re váltottam, azóta az Xbox-ot alig használom, csak a gyerekek. Szinte minden elérhető PC Xbox app-ban. Ezért is kacsintok egy új esetleges PS5 Slim irányba illetve egy Switch felé. Ez utóbbit szigorúan a gyerekek miatt ofc. :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11003) _drk válasza Bad Pritt (#11001) üzenetére


_drk
őstag

Aki több új játékkal játszik azoknak azért már jobb az új konzol szerintem. Meg nyilván akinek van pénze és ideje is kihasználni.
Valamivel csak szebb, meg gyorsabb is, szerintem probléma mentesebb is optimalizáció és egyéb fagyások és bugok téren, de erre nincs nagyobb rálátásom.

Most vesz az ember 220-ért ps5-ot vagy SX-et akkor legalább 5 évre le van tudva és max minőségben tolhat mindent.

Mondjuk ha lesz pro konzol azt tuti skippelem már, de azt is csak azért mert sajnálnám rá a pénzt.

(#11004) consono válasza _drk (#11003) üzenetére


consono
nagyúr

De hát pont ez az, hogy nem mindent, kell mindegyik platform is, meg Switch is és PC is a kimaradóknak :D
A viccet félretéve én pont ezért tartottam meg a PS4-et: van egy halom játék, ami jön oda meg egy másik halom, amire nem jutott idő korábban.

"In God we trust. All others must bring data"

(#11005) NyMRooD válasza negyven2 (#11000) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jah, hát ign, azért is linkeltem a szöveg mellé.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#11006) _drk válasza consono (#11004) üzenetére


_drk
őstag

Valamit el kell engedni azért. PS5+PC+switch és rá a játékok egy vagyon.
Meg ugye lehet okosba tolni.
PS-t mondjuk úgy néz ki gen végén érdemes venni. Akkorra már exek fillérekért mennek és egymás után csak a jó játékok rohadt nagy élményt nyújtanak, így gen elejétől csak igy csepegtetve azért van hiány érzet.
PC-n is pár év lemaradással ki jön a matek. Most egy rtx 2070el és mellé valami jobb proci már kijön 250 környékén és már 1440pben el lehet bohockodni.
Switchet beszerezni jó áron majd el is adni, elvileg sok bukó nincs benne.
Közben meg mehet az Xbox gamepassal és annak a pár új játéknak ami megjelenik.

Csak ez jó sok baszakodas és türelem is kell ami már egy külön hobbi a Gaming mellett.
Hardver aprón szórakozni, mellette meg várjál Kratosra vagy Zeldára akár éveket is...

(#11007) consono válasza _drk (#11006) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, mivel nem kenyérre kel, pont ezért nem adom el se a PS4-et, se a Switchet, még ha ritkán is vannak bekapcsolva, a lehetőség legalább megvan. Meg ezért veszek leárazáskor, online, nekem nem megy az a seftelősdi :) Mondjuk új PS-t én is csak a generáció vége felé tervezek, mert tényleg nem nagyon van olyan, ami csak ott van és játszani akarnék vele...

"In God we trust. All others must bring data"

(#11008) ProEvoFan válasza Wesder (#10999) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Magyarul mit is jelent?

(#11009) l.skywalker válasza ProEvoFan (#11008) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kitolták a vizsgálat végső határidejét. Ugye ha jól emlékszem, miután az USA-ban az MS lépéselőnybe került (kvázi nyert), a briteknél egyértelművé vált, hogy a teljes elutasítás helyett valamilyen megállapodás felé kell fordulnia a CMA-nak, így jelezték, hogy felülvizsgálják a döntésüket, nehogy előforduljon az, hogy az MS kivonul a brit piacról vagy a piac egy részéről. Az eredeti határidő erre július 18 volt, most ezt tolták el. Azt mondják, hogy az MS az ABK-ból megszerzett felhős jogokat egy külsős cégnek el fogja adni az Egyesült Királyságban, ezzel a CMA is elégedett lesz. Gondolom ezt futják most meg még. Hogy ez milyen hatással van a jövő heti végleges döntésre azt nem tudom, de a NASDAQ már bejelentette, hogy hétfőtől véget ér az ABK részvények kereskedelme.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11010) zozika84 válasza l.skywalker (#11009) üzenetére


zozika84
őstag

Szerintem nem lesz hatással a hétfőre. Legalábbis ha azt vesszük, hogy hétfőtől nincs külön ABK részvény.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#11011) negyven2 válasza l.skywalker (#11009) üzenetére


negyven2
veterán

Hétfőn csak a NASDAQ-100-as tőzsdei indexből kerül ki az ABK. Az ATVI részvények még elérhetőek lesznek a NASDAQ-on. Azt majd csak a lezárást követően (annak hivatalos bejelentése után) vezetik majd ki.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11012) Wesder


Wesder
félisten

A "new version" of The Last of Us Part II is in the works for PS5 according to the series' composer.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11013) consono válasza Wesder (#11012) üzenetére


consono
nagyúr

Én ezt nem értem. OK, remasterelték az elsőt, már azt is nehezen nyeltem le, de az még eredendően PS3-as játék volt, elfogadtam. De ez végkép a rókabőr... Vagy a "new version" az lesz, hogy kicserélik a HBO-s sorozat színészeire a karaktereket???

"In God we trust. All others must bring data"

(#11014) Wesder válasza consono (#11013) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet PC port is.
Azzal meg egy natív PS5 verzió.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11015) Wesder


Wesder
félisten

ReadyPlayerNone

Home - OWO

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11016) Wesder


Wesder
félisten

The Competition Appeal Tribunal has scheduled a Microsoft / CMA case management conference for July 17th "to consider the application made jointly by all parties to adjourn these proceedings pending further discussions between the CMA and Microsoft."

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11017) l.skywalker válasza Wesder (#11015) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor ha leesek többszáz méter magasról összezúzza a testem? 😃

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11018) Wesder válasza l.skywalker (#11017) üzenetére


Wesder
félisten

Az esès biztosan.
Viccet fèlretève egy ilyen RP1 kezeslábas nem lenne rossz VR-hoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11019) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez most kicsit meglepett, hogy megszűnik az Xbox Family& Friends augusztus 15-től

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11020) hombre[EU] válasza l.skywalker (#11019) üzenetére


hombre[EU]
veterán

túl olcsó volt. mennyire jött ki 5€/fō?
gyorsan még augusztusban csinálok 2év gpu-t,mert úgy tūnik a beetetési idōszak véget ér :D

Life, Uh, Finds A Way

(#11021) l.skywalker válasza hombre[EU] (#11020) üzenetére


l.skywalker
félisten

Vajon akkor más régiókban is megszűnik?

Már véget ért mindenhol szinte. Már csak 3:2-ben váltják a Gold-ot is. De várható volt. Van itt olyan (me!), aki már majd 5 éve élősködik az MS csecsén.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11022) Wesder válasza l.skywalker (#11021) üzenetére


Wesder
félisten

Szintèn èn is kezdetektől konvertáltam. Nincs okom panaszra hogy 5 èv után megszünt ez a lehetősèg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11023) l.skywalker válasza Wesder (#11022) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én kaptam 2x6 hónap GPU-t mert kétszer éjjel néztem a Gears4 eSport közvetítését :DDD Egyszer pedig az Amazon árult 2x6 hónap GPU-t egy áráért, de csak egyet adtak - megreklamáltam, simán refundolták és azt mondták hogy az a fél év ajándék volt. Másfél év volt ingyen :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11024) ProEvoFan válasza l.skywalker (#11019) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a baj, hogy ezt még nem tudom a saját profilomon aktiválni, mert januárban jár le....a franc. Ugye jól tudom?

(#11025) hombre[EU] válasza l.skywalker (#11021) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#11026) l.skywalker válasza ProEvoFan (#11024) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mármint GPU-ról F&F-re? Azt lehet most is váltani, de a lényeg, hogy hirtelen az MS bejelentette, hogy augusztus 15-el ez a Family&Friends csomag szűnik meg, ami így élt pár hónapot. Nem marad más csak a rendes GPU amit Gold-ból már csak 3:2-ben lehet konvertálni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11027) l.skywalker válasza hombre[EU] (#11025) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja a kép később jelent meg. Igen ez találó 😆

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11028) hombre[EU] válasza l.skywalker (#11027) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lassan ért ide 92-bōl :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#11029) negyven2 válasza l.skywalker (#11026) üzenetére


negyven2
veterán

Pontosabban alig egy évet, mert tavaly szeptember elsején indult el. És nem, már július 10-e óta nem lehet előfizetni a The Game Pass: Fast and Furious-ra... :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11030) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Larry Hryb / Major Nelson

ZX Spectrum - Commodore 64

(#11031) l.skywalker válasza negyven2 (#11029) üzenetére


l.skywalker
félisten

De minden régióban véget ért?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11032) l.skywalker válasza ρσгτσ (#11030) üzenetére


l.skywalker
félisten

Viszi magával a Family& Friends-et

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11033) homerhamm válasza hombre[EU] (#11025) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez a kép büntető. :O

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11034) negyven2 válasza l.skywalker (#11031) üzenetére


negyven2
veterán

Igen, mindenhol (azon pár országban) ahol elérhető volt az első és második körben (utóbbiban voltunk mi is) véget ér a szolgáltatás a jelenlegi formájában. Hivatalosan kiértékeli k, és annak eredménye alapján fognak majd döntést hozni, hogy hogyan tovább.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11035) Wesder válasza ρσгτσ (#11030) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11036) negyven2


negyven2
veterán

Ha 12 órán belül nem hoz döntést, vagy a Microsoft-nak kedvező döntést hoz a fellebbviteli bíróság az FTC fellebbezésével szemben, akkor igazából magyar idő szerint szombat reggel 9:01-kor akár véglegesítheti is az ABK felvásárlást a Microsoft!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11037) zozika84 válasza negyven2 (#11036) üzenetére


zozika84
őstag

Reméljük a legjobbakat...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#11038) Wesder


Wesder
félisten

The 9th circuit has denied the FTC's request for injunctive relief. Microsoft is now free to close its Activision Blizzard deal after 11:59PM PT today, as long as the UK situation can be resolved.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11039) negyven2 válasza Wesder (#11038) üzenetére


negyven2
veterán

Így viszont, hogy megszületett a döntés, várhatnak keddig is (mert talán hétfőn át tudják verni a UK-ben is így), mert nem igazán tud már az FTC bármit is tenni ellene.

Vagyis még ott van a Supreme Court lehetősége is, de szinte 100%, hogy ott is veszítene az FTC, ráadásul lényegében az tényleg fölöslegessé tenné magát az FTC létét...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11040) Wesder


Wesder
félisten

1983: Brian Fargo starts company thanks to deal with Activision
1991: Allen Adham starts what would become Blizzard thanks to deal with Fargo
2002: Fargo starts inXile, later makes deal with Bethesda
2003: Fargo's former staff start Obsidian
2023: Microsoft owns all the above

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11041) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

AYANEO AIR 1S Ultra Thin & Light OLED AMD 7840U Handheld


[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#11042) ProEvoFan válasza l.skywalker (#11026) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aha.Ok.
Xbox fórum közkedvelt eladójánál 24K a 13 havi GPU. Erre még azt mondom ok.

(#11043) Moby válasza ProEvoFan (#11042) üzenetére


Moby
addikt

Gamivon annyiért 19 hónapot rakok össze.

(#11045) _drk válasza ρσгτσ (#11044) üzenetére


_drk
őstag

Mi a T*K*M az a szó kereső? :))

(#11046) Bad Pritt válasza _drk (#11045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Benne van a nevében. :D Vagy te sosem játszottál a Boggle-lel?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11047) ρσгτσ válasza _drk (#11045) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Például ez.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#11048) _drk


_drk
őstag

Így már vágom! :DDD
Köszönöm! :R
Asszony régebben tolta ezeket , de gyorsan lejött róla.

Azért néha várok egy "játék felvilágosodás" ra
Külső szemlélőként kb semmit nem fognak fel belőle.
Mondjuk a legnagyobb baj még mindig az irányitás, hiába adod oda valakinek a joyt, egyszerűen idő kell megtanulni ami nem 5 perc.
Mondjuk még a telefonos játékok is ilyenek... Persze nem a szókereső meg a Cindy crush mert ezek pont azért kurva népszerűek mert a világ legegyszerűbbjei. Egy ujjal az első pillanattól fogva tudos mit csinálsz.
Ha ebbe kitalálnak valami forradalmit akkor lesz még nagyobb bumm a játékoknak.

(#11049) consono válasza _drk (#11048) üzenetére


consono
nagyúr

Még nagyobb boom??? Szerintem az a 75% már így is baromi magas arány. Nálunk a családban én vagyok az a 25%, aki nem játszik mobilon, de nem is fogok :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#11050) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egyre több helyen olvasom a Starfield kapcsán, hogy az MS szerint fontos és jó dolog az exkluzívitás... :D Na, mi történt? Eddigi nem volt az.....lol

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.