Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) wjbhbdux válasza Szabi® (#337) üzenetére


wjbhbdux
veterán

2017-ben vettél 2014-es procit (ami csak 2013-as generáció refresh volt), tehát már nem gyártották így az utolsó megmaradt darabokat vetted felárral, újabb generáció gyorsabb, olcsóbb procija helyett.
Talán a DDR3 olcsósága játszott közre a döntésedben? Sajnos ez a RAM gyártók sara, a DDR4 kartellezett ára csak hosszú évek múltán normalizálódott, de a többi alkatrészt elnézve belefért volna egy modernebb platform is ha nem szórod a pénzt.

Z alaplap húzhatatlan procihoz egy 10-es kidobás minimum. 15k-s hűtő sem kell éppen rá.

380x, amikor már volt ~harmadával erősebb rx480 is 80k alatt akkoriban, ami ma is elmegyeget 1080p felbontáson a legtöbb játékkal.

Legközelebb a Milyen asztali gépet vegyek? topicba fáradj be tanácsokért mielőtt ennyi pénzről döntesz

/s

(#352) Szabi® válasza wjbhbdux (#351) üzenetére


Szabi®
addikt

De nagyot írtál most,apukám.......Kell a kétperces hírnév igaz ? :D

"K-s" Procival indult a vas,az meg húzható,és ahhoz kellett a hűtő.És nem csak a ram árak voltak kartelezve,hanem a vga-k is. Bányász korszak megvan ? 130 ezer volt egy mezei 1060,kb a lesilányabb hűtővel 2017-ben. :)
De majd befáradok a pc-s topikba,hogy sok okos dolgot halljak :R

[ Szerkesztve ]

(#353) Wesder


Wesder
félisten

Na pont az ilyen semmire sem való vitàk miatt sem létezik nàlam a PC mint gaming.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#354) Szabi® válasza Wesder (#353) üzenetére


Szabi®
addikt

Az hagyján,ez az úr elolvasta az utolsó két hsz-t és arra reflektált,felfelé már nem scrollozott,akkor esetleg látta volna a lényeget.... :D
Így írt egy felesleges hsz-t

[ Szerkesztve ]

(#355) opr válasza Wesder (#353) üzenetére


opr
veterán

+1. Meg a csalok, meg a driverek, meg az irritalo, megtalalhatatlan hibak, amik masok ~azonos gepen nem jelentkeznek... Meg reszemrol azert, mert ismerem magam. Ha a desktop gepemre kerul jatek, akkor kb el lehet felejteni, hogy azon munka fog tortenni, a hobbiprojektekkel meg igy is boven tul lassan haladok. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#356) wjbhbdux válasza Szabi® (#352) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezek szerencsétlen egybeesések, rosszkor rossz helyen vettél gépet, nem egy általánosítható negatív dolog a PC piacra az elmúlt 30+ évben kétszer pár hónapos bányász fellángolás (aminek pozitív hozománya hogy most 30k-ért kapsz olyan GPU-t az aprón ami átvészeli majd a PS5 generációt is). És szintén nem kifogás arra, ha hosszú távú céllal akkoriban már low-end alkatrészeket vettél.

[ Szerkesztve ]

/s

(#357) Szabi® válasza wjbhbdux (#356) üzenetére


Szabi®
addikt

Semmi probléma nincs az én gép vásárlásommal.Jó vas volt az akkor.
Tudod utólag már könnyen okos az ember,az hogy most kiguberálod az árakat,és termékeket,hogy mi lett volna a jó.....hol van már a tavalyi hó.....
Tudtam ,hogy mit veszek,mennyiért ,és mire .
Itt volt egy felvetés visszább,300 k-ból 5 évre olyan gépet összerakni,ami viszi a gémeket,és lehetőleg nem lowba,és huszon fps-ekkel.Én írtam hogy ez nem működik.
Konzisztens Pc-t ,x évre,x játékokhoz nem lehet építeni,képlékeny a piac,túl sok a változó.
Erre jöttél te,hogy majd jól megmondod ,hogy ez így nem jó.
Csakhogy nem erről volt szó :)

[ Szerkesztve ]

(#358) opr válasza wjbhbdux (#356) üzenetére


opr
veterán

Melyik az a vga, amit most meg tudsz venni 30k-ert, es olyan eros, hogy 7-8 ev mulva is med/high beallitasokon fog futtatni egy akkor megjeleno AAA jatekot? Ha mutatsz nekem ilyet, eskuszom rarepulok kb azonnal.

ui.: Ahogy latom, meg a 1050Ti is 30k korul megy az apron, az meg konkretan mar ma is keves, nemhogy 7-8 ev mulva. :U

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#359) Szabi® válasza wjbhbdux (#356) üzenetére


Szabi®
addikt

"aminek pozitív hozománya hogy most 30k-ért kapsz olyan GPU-t az aprón ami átvészeli majd a PS5 generációt is)."

Igazad van ,tényleg egy terhelés alatt ,0/24-ben ketyegő lestrapált vga-t kell megvenni,és az átvészeli a ps5-öt .
Ez egyre jobb :D

[ Szerkesztve ]

(#360) opr válasza Szabi® (#359) üzenetére


opr
veterán

Ah, nem ertesz Te ehhez. Igaz, hogy ha hatalmas mazlid van, csak 6 honap utan doglik meg es nem egy eleve sutoben uj eletre hivott peldanyt kapsz, ami egy hetig is csak akkor huzza, ha folyamatosan lengeted a gephaz mellett a lesarkazott cpu es gpu-kkal diszitett samanbotot, mikozben hexdumpot kantalsz ritmikusan, de nem ez a lenyeg.
Az a lenyeg, hogy elvileg nyers eroben kihuzza azt a 7-8 evet.

Most attol, elegansan tekintsunk el, hogy ez valoszinuleg egy 2080(Ti)-re is csak szajhuzgalva igaz, plane ha ugy halad es fejlodik az RT, ahogy.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#361) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#356) üzenetére


hombre[EU]
veterán

rendben volt a véleményed...addig a 100dolláros "ps5 vga"-ig :D azt nem kellett volna...
szerintem, most minimum egy 2060super kell ahhoz,hogy ps5 minōség alatt (hogy mennyire azt nemtudom) játszhass majd az 5év múlva megjelenō játékokkal...de én inkább egy 3000es szériára fizetnék be (fogok is),amellyel biztosan nem lesz gond (NVcache, decompression ,új dlss)

Life, Uh, Finds A Way

(#362) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Igen, simán össze lehet hozni 300-ért egy értelmes gépet: [link]

(#363) keIdor válasza l.skywalker (#347) üzenetére


keIdor
titán

5 éves a GTX-960. Az mire elég ma?
Na, ebből sejthető, hogy 2025-ben hol lesznek az általad említett kártyák.
Nem csak sebességben, tudásban is elavultak lesznek.
Nem a mai DLSS és RT lesz akkor már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#364) opr válasza Alcsi69 (#362) üzenetére


opr
veterán

Sehol, senki nem mondta ennek az ellenkezojet. :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#365) Szabi® válasza opr (#360) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezek az emberek mágusok. :D
Tényleg ékes példái ezek a fórumtársak annak,amikor érzelmi véleményt próbálnak "elhitetni",
logikát,észérveket,tapasztalatokat kukába dobva .
De én voltam a buta ,minek akarok én tényszerű magyarázatot adni,amikor eleve a valóságot sem egyformán éljük meg :F :K

(#363) keIdor Pontosan, a 2060 5 év múlva ugyanez a kategória lesz. :R

[ Szerkesztve ]

(#366) keIdor válasza Szabi® (#365) üzenetére


keIdor
titán

Illetve ne felejtsuk el, hogy most minden 8. generáció port, a 9. generáció néhány hónap és startol.

Jókat mosolygok itt a 3600X-en is... mikor a konzolban lesz a 8c/16t variáns. Az lesz a standard. Akkor mire lesz elég -2 maggal ugyanaz úgy, hogy limitál a Windows, a DirectX stb.?
2022-2025 között? :)

Jó nagy pofonba szalad bele az, aki azt hiszi 1000€-ból megússza. Az összes mai hardvert elengedik addigra, driveresen, mindenhogyan, nem fogbak rá optimalizálni, egy 2080Ti egy darabig visz mindent izomból, de elavult lesz, a felépítés, az architektúra. Nem hogy annak a középkategóriás variánsa. Nem tudom egyesek hol élnek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#367) Szabi® válasza keIdor (#366) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze,de nem látják a fától az erdőt.....
Megvettem én is annó a gtx 295-öt,menő gyerek voltam 2009-ben.
896 bit,1700mb memória,Nah! mondom itt 8-10 év gaming lesz .
Kijött 2012-ben a Far Cry 3, szószerint megdöglött alatta. :D
Alig tudtam annyira levenni a játékot ,hogy élvezetes legyen.
Haver a 8800Gtx-el járt ugyanígy.

2080 Ti oké 3-4 max 5 évig tolja,aztán jönnek valami szoftveres bravúrok,és vége .

[ Szerkesztve ]

(#368) NyMRooD válasza Szabi® (#350) üzenetére


NyMRooD
őstag

Aláirásomban lévő géppel én simán el voltam 5 évig, pedig ~'13-ban amikor vettem a videokártya több mint 2 éves volt ha jól emlékszem. A gép maga (gpu nélkül) volt kb 200-300, de picit másképpen megközelítve belefért volna. Tény az elmúlt egy évben már munka közben is előjönnek a gyengeségei,meg biztos találnál olyan játékot ami el sem indulna rajta a gpu miatt, de ami engem érdekelt minden ment elfogadható beállításokkal. Ettől függetlenül egyetértek veled, ma 300k-ból játékra is időtálló PC-t nem vagy csak nagyon nehezen lehet összeállítani, sajna a gpu középkategória már rég 100ezer Ft felett van.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#369) keIdor válasza Szabi® (#367) üzenetére


keIdor
titán

Max 2-3 évig szabad előre gondolkozni, nem tovább.
Az új VGA generációnál is azt beszélik, hogy bekapcsolod majd az RT-t és szinte nem is esik majd a teljesítmény. Meglátjuk, de ha igaz, pont az ilyen példák tökéletesek arra, hogy nem lehet és nem is kell ilyen 5 évekre előre gondolkozni. Nem tudsz és nem is lehet.
Meg kell venni, amit a pénztárca és igények egyensúlya enged, a mára. Nem 5 évre, idénre, esetleg jövőre.
Tovább nem. Annyit változik a hardverek felépítése, hogy nem is lehet annyira előre tervezni.
A 1080p is ma már low-end, a mostani konzolok magasabb felbontáson renderelnek, 4K-val kéne már foglalkozni, a DLSS majd megoldja, hogy futtatható is legyen, akár a natívnál jobb minőségben.

Konzolon is AI upscaling lesz, csak az AMD megoldásával. Akkor a 60fps sem volna akadály.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#370) hombre[EU] válasza Alcsi69 (#362) üzenetére


hombre[EU]
veterán

értelmes a mai napon, csak most nem a mai napról van szó. kapcsold be raytracinget meg ugorj egy felbontást a 1080p-rōl ;) a 6gb videómemória szintén nem lesz elég semmire

Life, Uh, Finds A Way

(#371) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Azt a milyen kulturált beszélgetés folyik a nextgen konzolokról az elmúlt pár oldalon.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#372) Wesder válasza Carlos Padre (#371) üzenetére


Wesder
félisten

Idetévedt egy mustàros, és úgy érezte hogy nem lesz ez így jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#373) l.skywalker válasza Carlos Padre (#371) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az én hibám. Rosszul tapasztaltam, az ismerőseim többsége már régen nem tud játszani a 1060-asokkal. Hazudtak nekem. Szabi89-nek van igaza, kell egy minimum félmilliós gép.

Vagy egy jó YT véleményvideó...:U

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#374) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vajon hova fog beférni a ps5/Xbox X mitoménhogyhivják?

[ Szerkesztve ]

(#375) keIdor válasza ProEvoFan (#374) üzenetére


keIdor
titán

Xbox felmérések alapján marad kb. ahol a One van.
PS5 szerintem eléri a 100m+ -t idővel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#376) l.skywalker válasza keIdor (#375) üzenetére


l.skywalker
félisten

Még kevesebb is lehet mint a One. Az xCloud és a PC miatt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#377) erahurka válasza ProEvoFan (#374) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem a PS2 szintje megdönthetetlen. Most a válság miatt biztos lassabb lesz a start, lesz egy kis ideje kapaszkodni a Microsoftnak.

(#378) Wesder válasza ProEvoFan (#374) üzenetére


Wesder
félisten

Mintha szàmítana.
Úgy aztàn sok értelme van, hogy a Sony a konzoleladàsra hegyezte ki a stratégiàjàt, az MS meg a GamePass-ra, ami ugye nekik mindegy min, csak vegyed és hasznàld.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#379) ProEvoFan válasza Wesder (#378) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hagyjuk már ezt a butaságot...
MSnek is kell az konzol eladási darabszám, hiába van gamepass.Nincs vevő, nincs gamepass előfizető.
PC piacra nem bízhatja magát.Steam, Epic Store stb...

[ Szerkesztve ]

(#380) Tegla80 válasza ProEvoFan (#379) üzenetére


Tegla80
addikt

"PC piacra nem bízhatja magát."
ezert mosta ossze a konzolos piacaval par eve a pc-t. ;)

Sony® & PlayStation®

(#381) Wesder válasza Tegla80 (#380) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#382) ProEvoFan válasza Tegla80 (#380) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Így van.De közben kellenek a Xbox eladások is, nem elég ehhez a pc játékos közösség.

(#383) RudY válasza ProEvoFan (#379) üzenetére


RudY
addikt

Az Xboxhoz köthető szolgáltatások bevétele 11 százalékkal nőtt, ami 943 millió dollárral hozott többet a konyhára, mint 2019-ben. Ennek nagy része a Minecraftból és az egyéb digitális eladásokból származik, de nem mehetünk el szó nélkül az Xbox Live Gold és az Xbox Game Pass mellett sem, melyek népszerűsége szintén nőtt az elmúlt időszakban.

Végeredményben a gamingből származó bevétel 2 százalékkal nőtt az előző évhez képest, ami azt jelenti, hogy 189 millió dollárral sikerül megugrani a korábban felállított lécet.

Szeretnék ilyen bevételekkel "háborút veszteni", nyilván jut belőle kólapizzasültkrumplira is, szerintem nem kell őket félteni. ;)

Nem tudom jó példa-e, de egy próbát megér.
Importőrként foglalatoskodom 5-6 éve. Van 8 olyan cég ebben a kategóriában, akik hozzám képest nagykutyának számítanak, tehát hozzájuk képest lófütty vagyok, kvázi totál vesztes a rangsorban... és itt jön a de: ártörés és mindenféle gennyeskedés nélkül megfogtam azt a viszonteladói és fogyasztói réteget, akik imádnak és ragaszkodnak hozzám. Nincs egy perc pihenő se, mert kicsi és nagyon telített a hazai piac, viszont "vesztesként" meglehetősen jól megélek belőle.
Több szempontból sem tudom megoldani azt, amit a konkurensek, de nyújtok olyat és másképp, amire van stabil vevői réteg. Tőlem se várják el, hogy lemossam a piacvezetőket (bár vannak ilyen hangok is), de ezt nem tudom megoldani és nem is erőltetem. Tehát, ha nem tudom ugyanazt nyújtani, akkor más irányba megyek, nem olyan bonyolult ez.

[ Szerkesztve ]

(#384) l.skywalker válasza ProEvoFan (#379) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rosszul tudod. Phil Spencer egyszer nyilatkozta, hogy mindaddig lesz dedikalt hardver amíg a rajongók igényelni fogják. Szabadon fordítva ez azt jelenti, hogy csak azért készül új konzol, mert van az a 20-30 millió felhasználó, aki meg is veszi.

De az irányok máshova mutatnak. Ez nem hülyeség. Ha nem is vesszük azt alapul hogy az Azure mennyire megy, vagy azt hogy a legismertebb irodai csomag, az Office hogyan lett szolgáltatás, ott a legegyszerűbb indok, hogy miért nem érdemes az Xboxot ugyanarra a piacra versenyre szánni, ahol a Playstation is van - ez az indok maga a Playstation. 150 vs. 35 millió különbsége az indok.

De sokan rosszul értik, hol is tart ez a dolog. A Game Pass nem a megváltó, hanem a transzformátor. Előbb jött a sima Game Pass, majd a for PC, majd a Game Pass Ultimate, és az első komoly lépés a konzol mint dedikált hardver másik vágányra állításában az xCloud éles bevezetése lesz, ami most ősszel be is kerül a Game Pass Ultimate-be és idén jön hozzá a Win10 kliens.

És a Win10 kliens megjelenése után a potenciális 30 millió konzol tulaj kibővül potenciális bruttó 1 milliárd xCloud tulajjal.

Hogy működőképes-e, senki nem tudja. De nekem pl sose volt PS4-em de a PS Now-t egy ócska laptopon már kipróbáltam egy Xbox One kontrollerrel. Ha csak új 100 millió felhasználót tudnak bevonzani az xCloud-al, már ott vannak ahol sose lennének dedikált hardver eladással.

Az utolsó fontos dolog pedig az új Xbox neve. Amikor kiderült, hogy Series X lesz a neve, már lehetett olvasni, hogy innentől Xbox lesz az általános elnevezés. Ez lesz az egész ökoszisztéma neve. Xbox mint konzol, PC, xCloud mobilon, PC-n. A Series pedig mindig kibővül egy új betűvel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#385) Szabi® válasza l.skywalker (#373) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha elméleti síkon sem értem meg azt,amit írtunk 3-4-en,arról én nem tehetek.
"Rosszul tapasztaltam" Abból amiket összeírtál visszább,nekem az körvonalazodik,hogy saját tapasztalat nemsok van.
Lehet szájat húzni,meg teleböfögni lózungokkal a topikot,a tényeken nem változtat.

(#386) l.skywalker válasza Szabi® (#385) üzenetére


l.skywalker
félisten

Így van. Teljesen igazad van. Nincs se tapasztalatom, se viszonyutasi alapom, se ismeretem. Elnézést kérek azért, mert túl húztam a témát.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#387) Carlos Padre válasza l.skywalker (#384) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én már megpendítettem azt is, hogy a microsoft áttér a platfordizájn tervezésre amire oem-ek építenek majd hibrid gémerpécéket és a microsoft csak az xbox certified plecsniket adja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#388) NyMRooD válasza Wesder (#378) üzenetére


NyMRooD
őstag

Anélkül, hogy temetném az MS-t vagy magát az Xbox-ot (főleg, hogy egy xss-t ha lesz én is tervezek venni, ha nem akkor meg majd egy xsx-et) az xCloudot meg még figyelmen kívül hagyva (az valszeg nagyot fog menni, lásd Sony-nál is láthatóan a korlátozott elérhetőség és a korábbi árazás a visszahúzó erő) a PC-s piac nem lenne valami szerencsés választás a konzol piac helyett az MS-nek, mert egyrészt nem szeretik őket annyira a pc-s gamer világban, másrészt meg az MS Store sehol nincs a Steam-hez viszonyítva, de további konkurenciának (amik jobban állnak tudásban is) ott az Origin, Uplay, Epic store is és előbbi kettőnek van gamepass-hoz hasonló megoldása is és szvsz a steam és epic is meglépi előbb utóbb (legalább is Gabe bácsinak nagyon kellene valamit csinálnia). Ezt a hülyeséget meg nagyon gyorsan el kellene felejteniük, hogy nem a Sony a versenytársuk, ha nem az akkor miért versenyeznek a Sony-val erőben, miért várják a ps5 árát és miért kezdtek el ex címeket gyártani/venni? Nekem tetszik az az irány amerre elment az MS, még jól is elsülhet, csak ne csináljanak úgy, minta nem érdekelné őket a konzoleladás, mert még a játékosok elhiszik és ha már az MS is temeti az xboxot mint konzolt, akkor ők is fogják.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#389) zkxdn válasza NyMRooD (#388) üzenetére


zkxdn
őstag

Akárhogy is nézzük minden eladott Xbox Series X egy potenciális GamePass előfizető, szóval míg milliók vesznek konzolt addig nem szabad elengedniük...

[ Szerkesztve ]

(#390) Wesder válasza zkxdn (#389) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom egy 30-50 milla db az amire azt mondanàk hogy még megéri gyàrtani a konzolt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#391) zkxdn válasza Wesder (#390) üzenetére


zkxdn
őstag

Szerintem annyi meglesz a Series X és a Series S-ből. A Series S nagyon jól fogyhat, ha tényleg jól beárazzák és lesz értelme a konstrukciónak/elképzelésüknek.

(#392) Carlos Padre válasza zkxdn (#391) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Főleg úgy, hogy a lockhartban erősebb processzor lesz, mint a ps5ben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#393) zkxdn válasza Carlos Padre (#392) üzenetére


zkxdn
őstag

Na de mennyi Teraflops? A francot se érdekli a proci :P :P :D

(#394) opr válasza zkxdn (#393) üzenetére


opr
veterán

Amúgy ilyen téren (ha a pletykák igazak), zseniális koncepció a lockhart. Ha a cél az 1080p,vagy akár a 720p, akkor bőven elég lehet az a 4tf ugyan olyan szintű látványra, mint az xsx. Persze csak ha igazak a pletykák, és a különbség csak a cu/órajel a két gpu között.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#395) zkxdn válasza opr (#394) üzenetére


zkxdn
őstag

Remélem a 4TFet ugyanúgy fogják pörgetni marketing dumába mint a 12őt :DDD :DDD

(#396) opr válasza zkxdn (#395) üzenetére


opr
veterán

Valszeg éppenhogy meg lesz említve. :DDD
Amúgy nem mintha számítana, Detroit, GoT, TLOU2 megmutatta, mit lehet kihozni 4tflopsból, nekem az a látvány már bőven elég (csak legyen is az kihozva).
Lockhartnál a fő kérdés az ár. Ha kihozzák valahova 100khuf közelébe, GPU-val együtt egyedül megnyerheti a generációt a főleg multiplatform játékokkal játszó népeknél, erő ide vagy oda.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#397) zkxdn válasza opr (#396) üzenetére


zkxdn
őstag

Figyelj ha 1080p-n tudni fogja azt amit a Series X tud 4Kba akkor már engem megvettek. (Persze jó kis bónusz lenne egy lemezmeghajtó is nékem :)) )

(#398) opr válasza zkxdn (#397) üzenetére


opr
veterán

Szintén.
Teljes áru konzolnak meg lesz egy ps5 lemezes verzió, pár év múlva, mikor megjelenik a fable meg a többi jól hangzó box ex, akkor lockhart.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#399) NyMRooD válasza opr (#396) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jaja én is így tervezem, a bejelentett játékokkal (új Obsidian játék, Fable, meg volt még 1-2 érdekesebb) + GPU-val 100k-ig baromi jó vétel lesz, főleg ha csak a felbontásról kell lemondani, de én még a 60Fps-t is elengedem ha cserébe a stabil 30 Fps meglesz és részletességben hozza amit az sx + mellé egy ps5, illetve mielőtt ezeket beszerzem ps4 pro-ról váltok switch-re.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#400) Carlos Padre válasza zkxdn (#395) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem, csak az folyik majd a csapbol is, hogy a procija erosebb a ps5nel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.