Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sp8787 válasza opr (#99) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem oriasi tevedes azt hinni ,hogy emeberek tobb konzolt vesznek.
Nem, a tobbseg sztem nem vesz tobb konzolt.

Lehet ezt szepiteni igy vagy ugy de akkor is 3 konzol van a piacon es kesz.
Ebbol 2 foleg az excluziv tartalmaival probalja eladni a termeket es te azt mondod ,hogy ebbe a szegemensbe akar betorni az MS.
Na ne vicceljunk mar ,hogy a Switch nem versenytars!

(#102) cenobita


cenobita
csendes újonc

Leírom ide a véleményemet az eddig látottak alapján, ha már van ilyen topik.
Én megfogom venni mindkét konzolt előbb vagy utóbb. Eddig nálam a ps5 élvez elsőbbséget, mivel ott eleve nagyobb könyvtárral rendelkezem+sony címek(amiket mutattak+amikre lehet számítani), mint xboxon; feltéve ha lesz valamilyen fekete színben (limitált, alap fekete) és a visszafele kompatibilitás is működik rendesen meg a gép is minőségileg jó lesz és persze nem lesz túl drága (max 220e, ennél többet nem szívesen). Ezután persze jönni fog az xbox is, amit valószínűleg a Hellblade 2 megjelenésekor fogok megvenni. Habár a Ms showja után kicsit csalódottabb voltam, mint a ps5 event után pedig a show az jó volt csak kicsit jobban felhypoltam magam, míg a ps5-nél annyira nem vártam semmit, mivel úgy voltam vele a Sony összes stúdiója adott ki valamilyen címet az elmúlt 1-2 évben, míg a Ms végig aludta ezt a generációt. Ms shownál meg pont azokból a címekből kaptam a legkevesebbet amikre a leginkább kíváncsi voltam: Hellblade 2, Fable. Meg úgy a legtöbb ígéretes címről alig derült ki valami: Avowed (de mivel jó kezekben van így van miért bizakodni). Tehát nekem az jött le, hogy az xbox oldalon általam várt legtöbb cím nem igazán jön belátható időn belül. A 2 show-t egymásután megnézve, kiheverve a Halo miatti csalódottságom nagyjából egyformán jó volt a 2 event talán.
Ide leírom melyik oldalról melyik játék jön be.
Xboxnál amik érdekelnek: Everwild, The Crossfire X, The Medium, Hellblade 2, Fable, Avowed, Stalker 2 (?), Warhammer: Darktide (?), Scorn (?). A Halo meg remélem fog javulni grafikailag, mert hiába tűnik jónak a gameplay meg úgy a sztori a Series X erejét ne ilyennel reklámozzák nyolc percen keresztül.
Ps5 Show: Amik tetszenek: Spiderman: MM, Ratchet and Clank 2, Kena, Returnal, Demon's Souls Remake, Horizon Forbidden West, Project Athia (?), Little Devil Inside, Residen Evil: Village. Ps show legnagyobb csalódása számomra a GhostWire: Tokyo. Meg Sp-ből mutathattak volna némi gameplay-t ha már ez jön a leghamarabb.
Ha valaki rossz show-t akar látni az nézze meg az Ubisoft Forwardot, Wd-t el se merem képzelni milyen lesz szokásos ubisoft mértékű downgrade után.
Ha csak esetleg csak az egyiket tudom megvenni (remélem erre nem lesz szükség) akkor mindenképp a ps: Des Re, Gow folytatás...... miatt.

Mindenesetre elég izgalmas generáció váltásnak nézünk elébe, de jobban örülnék neki ha már mindkét fél kiterítette volna a lapjait.

Egy kérdésem azért van, hogy mik is lesznek a nyitócímek mindkét oldalon, amik már biztosan ott lesznek?

(#103) opr válasza sp8787 (#101) üzenetére


opr
veterán

"Nem, a tobbseg sztem nem vesz tobb konzolt."
De, plane hogy evekkel el vannak tolva a generaciok. Vesz egy boxot/ps-t, aztan 3-4 evvel kesobb, mikor kijon, ha erdekli, vesz egy switch-et. Tudom, hogy nem reprezentativ, plusz meg nyugat is, de rengeteg ismerosomnek van switch-e, de egyiknek sincs csak switch-e.

"Lehet ezt szepiteni igy vagy ugy de akkor is 3 konzol van a piacon es kesz."
Teljesen kulon piac a hordozhato konzol. Igy is van kezelve.

"Ebbol 2 foleg az excluziv tartalmaival probalja eladni a termeket es te azt mondod ,hogy ebbe a szegemensbe akar betorni az MS."
Mind a harom az exclusive tartalmakkal probal magahoz kotni, ha nem igy lenne, multiplatform lenne a Csucsima, meg a Zelda, meg nem fizetett volna ki ki tudja hany vagyonnyi penzt az MS a Stalker launch ex-ert.

Csak a harombol ezt az exclusive mufajt az MS csinalja a legrosszabbul. De a penzt mar ontik, van remeny, csak epp ez idobe telik. Sok, sok idobe.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#104) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#82) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Prémium?Erre gondolsz? :)

(#105) Deck válasza ProEvoFan (#104) üzenetére


Deck
titán

Nem értem. Mi bajod a játékkal?

PS5

(#106) sp8787 válasza opr (#103) üzenetére


sp8787
addikt

1. Ha nincsenek tenyleges adataid akkor csak velemenyed lehet errol ugyhogy mehh vagyis MEHHH
2. Soha de soha senki nem kototte meg TV-re a Switch-et.SOHA!
3. yep

(#107) hombre[EU] válasza cenobita (#102) üzenetére


hombre[EU]
veterán

már nagyon sok multiplatform, first party és console launch exkluzív is be volt jelentve mindkét oldalon...nem tudom kinek volt kedve ez kilistázni,google-n lehet találsz.

Life, Uh, Finds A Way

(#108) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#104) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Bajom lenne?Semmi problémám.Imádom!
A kép prezentáció a prémium szóra. :K
Ne gondolj egyből mindig rosszra.

(#109) Deck válasza ProEvoFan (#108) üzenetére


Deck
titán

Jól van na. Most keltem nem rég :DDD :C

PS5

(#110) opr válasza sp8787 (#106) üzenetére


opr
veterán

1. senkinek nincsenek errol valos adatai, mindenki csak tippelget
2. Es? Az, hogy lehet TV-re is kotni egy fasza kis extra, de ennyi, semmi tobb, csak egy extra. De abbol mondjuk tenyleg a jobbik fajta. Igazabol a jelentoseget akkor tudnank, ha lehetne tudni, hogy a lite normalis elerhetosege ota mi az arany a lite meg a sima switch kozott. De amennyire tudom, ez az adat se ismert. :(

Amugy meg olyan szempontbol tenyleg igazad van, hogy mind a harom azon dolgozik, hogy minel tobb embert magahoz lancoljon. A nintendo meg a PS az exclusive tartalmakkal, az MS meg szolgaltatassal. Illetve ujabban ex cimekkel is, csak az meg nem ert be. En az MS strategiajara a legnagyobb veszelynek azt latom, hogy az MS-nel szokas vezetoseget cserelni teljes hatraarccal gyakrabban, mint amennyi ido alatt egy ilyen terv be tud erni.
(Errni? Grammar nazik, for the rescue! - hogy irjuk helyesen? Be tud erni, vagy be tud errni?)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#111) Bluverkill válasza ProEvoFan (#84) üzenetére


Bluverkill
tag

Nem fog eljönni. Nem érdekli őket ez. Mint ahogy sok minden más se érdekli őket. Sony mindenbe belekezd PS fronton aztán eltünik. Vegyük példának a PS vr-t mekkora hype volt körülöte aztán most meg semmi. Anno 2014-ben bele kezdtek a PS now-ba. 6 év alatt kevesebb országba jutott el mint egy fél év alatt az Xcloud. Playlinket is elkezdték aztán valahogy az is kihalt. :))

(#112) zkxdn válasza Bluverkill (#111) üzenetére


zkxdn
őstag

Idén még jött PSVR exclusive cím az Iron-Man VR és elvileg már készül a második szemcsi, plusz a legjobban fogyó VR headset lett a Playstation VR. Januárban még dicsekedtek is vele. :))
De a szolgáltatások terén nem nagyon hasítanak....

[ Szerkesztve ]

(#113) cenobita válasza hombre[EU] (#107) üzenetére


cenobita
csendes újonc

Akkor úgy mondom a konzol launch exklúzív címek.? Tehát nem a crossgen címek érdekelnek meg több ezer visszafele kompatibilis cím.
Múltkor Msnél vagy öt kizárólagos címet emlegettek a launchnál. Na mindegy akkor kikeresem a netről. Nem mintha első nap akarnék konzolt venni, csak úgy kíváncsi lettem volna. :R

(#114) Carlos Padre válasza Bluverkill (#111) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Valami felett elsiklottál. A nextgen psvr hivatalosan is jön, és a ps now is terjeszkedik tovább. Az, hogy nem emlegetik lépten nyomon nem azt jelenti, hogy elhaltak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#115) opr válasza cenobita (#113) üzenetére


opr
veterán

Szerintem halo meg spiderman es kesz, de lehet rosszul emlekszem.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#116) Deck


Deck
titán

Írok pár gondolatot ha már ilyen kultúrált a topik. Respect érte mindenkinek. :R

Wesder-el beszélgettük régen, hogy neki nagy a digitális játék könyvtára azért is boxot vesz, hogy ezek megmaradjanak. Ez ugye teljesen érthető dolog, ha valaki emiatt veszi azt. Vagy ha nem akar sokat költeni el van azokkal amik a GP-be vannak és nem érdeklik az exkluzív játékok. Forza miatt van aki vesz boxot ez is érhető ha valaki akkora fan. De ugye ne felejtsük el, hogy a GP egy szolgáltatás és úgy tudom azok a játékok nem lesznek a tieid, bármikor kikerülhetnek. Azt se tudom milyen gyakran frissül stb. Szóval a Microsoft egyedül a GP-re tud építeni.
A Sony továbbra is tárol a minőségű exkluzív játékokkal. Nekünk single player játékosoknak ez borzasztó jó hír. Minden jó single player játékot megkell becsülni. Nekem a digitális könyvtáram elég nagy.. :DDD És mivel az exkluzívok érdekelnek elsősorban, pl a Ubisoft stb címei meg úgyis jönnek mindegyikre, így egyértelmű melyiket fogom venni. Pedig gondolkoztam, hogy ha a Microsoft ledob pár ütős címet az asztalra akkor mindkettő lesz.. De már látom, hogy ez nem fog megtörténni. Főleg, hogy az első évekbe exkluzívuk sem fog jönni. És maiak topikba linkeltem mik amik biztosan várhatóak PS5-re és elég jó címek van köztük már most. És a Sony is mondta, hogy tartogatnak meglepetéseket számunkra.. :P

Legyen konzolok közti crossplay (pc-t kizárva) aztán vegye mindenki amelyiket szeretné. :C
(telefonról írtam ennyit így szinte biztos, hogy pár helyen elgépeltem valamit.. :B)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#117) hombre[EU] válasza cenobita (#113) üzenetére


hombre[EU]
veterán

konzol launch exkluzív? ps5-re tudjuk a Spidermant, a két bethesda játék (Ghostwire Tokyo,Deathloop), Godfall, Bugsnax :) , Kena: Bridge of Spirits, szerintem a Ratchet-Demons Souls közül is (ha nem mindkettō)...
xbox:halo,medium, scorn,crossfire x,ascent

ha valaki tud többet vagy rosszul írtam akkor kijavít...de ezek között is vannak timed exclusive-ok, ill szerintem crossgen is, csak az új géppel jönnek ki :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#118) Carlos Padre válasza Deck (#116) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanez itt is, egyszer majd lesz XSX is itthon , mert a Medium, Scorn, Fable érdekel, de nincs gyenge késztetés sem jelenleg a beszerzésére. Ps5 viszont jön amint lehet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#119) opr válasza Deck (#116) üzenetére


opr
veterán

Szinten, annyi kulonbseggel, hogy ha igaznak bizonyulnak a pletykak, En nem fogom kifizetni a teljes XSX arat, csak a lockhart-ot par ev mulva, meg a GP-t. Kijatszom azt a par jatekot, ami erdekel, aztan szerintem kb adom is el, hacsak nem hoznak ossze addig meg valamit, ami miatt megtartom.
(Amugy fogadas jatszik? Szerintem egyertelmuen Xbox series S lesz a lockhart neve, es akkor XOX, XOS, XSX, XSS).

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#120) ProEvoFan válasza opr (#119) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"XOX, XOS, XSX, XSS"
Ebben elvesznék. :Y

(#121) Carlos Padre válasza opr (#119) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Xbox SS White Power Edition? Szerintem nem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#122) Deck válasza ProEvoFan (#120) üzenetére


Deck
titán

Nem csak te :Y

PS5

(#123) sp8787 válasza opr (#110) üzenetére


sp8787
addikt

1. Nincs, de mivel a tobbseg COD/FIFA-zik azokat szted tobb konzolon jatsszak? :U
Ne ebbol a forumbol meg magadbol, barataidbol..etc. indulj ki. Az atlag jatekos ertsd a tobbseg sztem nem vesz tobb konzolt mert minek. Aki eddig PSen jatszotta ezeket nagy valoszinuseggel ugyanott folytatja, aki meg XBox-on az ott.
2. Erre az lenne a tippen ,hogy tavolkeleten sokkal inkabb hasznaljak hordozhato allapotaban nyugaton meg forditva.

(#124) sp8787 válasza hombre[EU] (#117) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem Bloodborne,Nioh lesz a konzol launch exlusive. :DDD
Ahogy ideer a PS abban a pillanatban szedem le a BB-t es replay utana Nioh. :K

(#125) hombre[EU] válasza sp8787 (#124) üzenetére


hombre[EU]
veterán

amíg nem raknak le egykét ~100órás új (a)rpg-t addig nekem nem kell ps5 :D most rákattantam az indiekre(kisebb játékokra) van mit bepótolni; megy a crosscode, ott salt and sanctuary, ori2, kingdom come...ps4 mellett ilyenekre nincs idō :DDD
ha kint lesz a DeS mellett az EldenRing és/vagy HZDFW akkor majd beszállok :)

btw: “I believe that a new console will bring new opportunities and we would like to create a new game, a new intellectual property for PlayStation 5. We created the Nioh series for PS4, and we would like to do the same for PS5.”

tehát For the Players :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#126) Deck válasza sp8787 (#124) üzenetére


Deck
titán

Reméljük kap valami tuningot a BB.. Ha már sikerült moddereknek is elérni a 60fps-t benne PS4-en..

PS5

(#127) Szabi® válasza opr (#99) üzenetére


Szabi®
addikt

A Switch nincs külön kezelve,az xboxosok kezelik külön (nem tudom miért)
A legelső/legrégebbi konzolgyártóról beszélünk,és a media konglomerátumok is kiemelik,hogy a Switch már lehagyta az xboxot.
Mindaddig amíg a Switch játszható dokkolt állapotban,és megfelelő mennyiségű multiplatform címet kap,addig egyenértékű .:)

(#128) opr válasza Szabi® (#127) üzenetére


opr
veterán

De akkor ilyen alapon a psp meg a vita se legyen külön kezelve? Vagy ha a ps5 mellett megjelenne egy új hordozható ps, és lenne neki egy hdmi dugója meg kontroller támogatása, akkor hogy lenne számolva? Illetve akkor az a ps5 ellenfele?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#129) Szabi® válasza opr (#128) üzenetére


Szabi®
addikt

A Ps Vita a Sony egyik mellékterméke volt,amit el is hanyagoltak,ment is süllyesztőbe.
Akkor lenne igaz az állításod ha a hdmi csak +featureként szerepelne a gépen....ennyi erőből ide hozhatnánk a Tescos 12 ezer forintos handheld gépet,azon is van hdmi.
Akkor az meg a Switchel egyenértékű :F

Attól hogy a nintendo Switch hibrid konzol,teljes értékű konzol dokkolt állapotában.
Sőt sokan használják "asztali" formában,és semmilyen hátránya nincs a konzolnak a konkurencia gépeivel szemben.
Nem látom logikusnak ezeket a magyarázatokat.
Azt a konzolt,amiből 3 év alatt eladnak több mint 50 milliót,simán bármi mellé oda lehet tenni.

(#130) ProEvoFan válasza Szabi® (#129) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy eladtak belőle 50 milliót.
Nintendo, hordozható is és tele van bejáratott ex címekkel.
Ennyi.

(#131) Szabi® válasza ProEvoFan (#130) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze, ez ennyi. A nintendonál valakik nagyon tudják mi kell a népnek. :)
Kiváncsi lettem volna mennyit adnak el belőle ,ha 2013-ban jelenik meg.

(#132) Wesder válasza Deck (#116) üzenetére


Wesder
félisten

Most az R&C miatt mindkettőt akarom. Az az MS szerencséje most hogy ezerszer jobban élvezem azt ha Xboxon jàtszom, mint PC-n.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#133) Wesder válasza Szabi® (#131) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor még a PS-t is lehagyja, mert arànyosan nézve màr most több ment el belőle.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#134) ProEvoFan válasza Wesder (#133) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, elvileg arányosan jobban fogy, mint a PS4.

(#135) Wesder válasza ProEvoFan (#134) üzenetére


Wesder
félisten

Én is vettem az Odyssey miatt. Az nagyon jó volt. A Ninti àrazàspolitikàja miatt viszont nem igen fogok rà több jàtékot venni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#136) mike1334 válasza Wesder (#135) üzenetére


mike1334
veterán

Cserébe minimális bukóval tudod tovább adni a játékaid :)
Én xbox/ps vonalon se bánnám a drága játék/kevés akció kombókat...a legtöbb játékkal egyszer játszok, így nem érzem szükségét, hogy megtartsam őket...ezért is szimpi a game pass.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#137) l.skywalker válasza hombre[EU] (#95) üzenetére


l.skywalker
félisten

+ (#98) ProEvoFan

Ezért írom le úton útfélen, hogy teljesen máshogy vagyok bekötve. Számomra a legjobb játékok, amiket életem során rajongással játszottam újra és újra, sosem a kifinomult fotórealisztikus grafikáról és a Salamon tökéről visszaverődő fényről szóltak. Szeretem a szépen megalkotott játékokat, nem rosszak, de nekem olyannyira nincs bajom a gyenge minőséggel, hogy észre sem veszem. De pl. egy részletes kidolgozás mellett jobban láthatóak lesznek számomra a hibák, pontatlanságok. Ott van az Assassin's Creed Origins. Sok fotót csináltam játékon belül és míg az Origins-ban ez nem tűnt fel, addig ebben minden alkalommal, amikor a főhőssel valamilyen felületen állok, támaszkodok, kapaszkodok és fotó módra váltok, körbeforgatásnál látszik, hogy pl. a keze vagy a lába és a felület között van egy hézag, mintha a levegőt fogná, a levegőben állna. De ez csak az én tapasztalatom/megélésem. Egy baromi jó játék, ha jó, lehet bármilyen grafikája, lásd. Portal mondjuk, de jöhet bármilyen áll-leejtős grafikával, ha nincs benne tartalom, lásd: Anthem.

Én ezért hangsúlyozom mindig, hogy minket, játékosokat sosem a platform köt össze, hanem mindig egy-egy játék. Sok ismerősöm van, akinek van PS-e, de sosem játszanak együtt, ellenben sok játékossal jókat tudtam beszélgetni olyan játékokról, amit valaki másik platformon játszott mint én. A Halo-nak is meglesz az új közönsége, ahogy a Bugsnax-nek is.

Az megint más, hogy az MS mit akart reprezentálni és mit sikerült, de én végignéztem és konstatáltam, hogy fényesebb lett a Jackal-ok pajzsa és a testpajzsok színe is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#138) Wesder válasza mike1334 (#136) üzenetére


Wesder
félisten

Nem adok el jàtékot, úgyhogy nàlam ez a kevés bukó nem érv.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#139) mike1334 válasza Wesder (#138) üzenetére


mike1334
veterán

Az szívás, annyi játék van, nekem kétszer (szinte soha) nem jut idő ugyanarra...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#140) hombre[EU] válasza l.skywalker (#137) üzenetére


hombre[EU]
veterán

figyelj,én már hetek óta ezzel (is) játszok [link] :)
nekem nem kell magyarázni a grafika vs gameplayrōl, de itt nem errōl van szó, nem az a baj,hogy nem fotorealisztikus a render...hanem rossz,amit mutattak. hibásak a jelenetek, ez nem ilyen lesz (nem is értem miért gondolja valaki,hogy ez okés :D) . és az a baj,hogy ezt mutatják meg pár hónappal a launch elōtt...ilyet nem mutogatunk, fōleg nem egy ilyen eseményen.
a gameplay-jel semmi baj a demóban látottak alapján , de ilyen rough buildet nem rakhatnak a kirakatba...ehhez képest az idén látott pre-alpha demók kész játékoknak tūnnek

Life, Uh, Finds A Way

(#141) l.skywalker válasza hombre[EU] (#140) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elhiszem, hogy a mély, mögöttes tartalma a dolognak ez. Én csak azt mondom, hogy engem az sem izgatott volna, ha überfrankó és az sem izgat, hogy ilyen.

Amúgy meg abban a korban, amikor a legnagyobb multiplatform húzócímek jellemzően 1 évvel a megjelenés után érik el a kívánt minőséget, már meg sem lepődöm. A reakciókból ítélve kivételt képeznek ez alól a Sony belsős fejlesztései, de biztos tudtok onnan is olyat mondani, amelyik óriási különbséget mutat jelenleg, mint megjelenésekor - pozitív irányba.

És ahogy Padre mondja, én vagyok az "igénytelen" réteg. Nem rossz értelemben. Játszani akarok és kész. Van erre 3 évnyi GPU-m, mivel nem vagyok Halo fanatikus, ha elrontják max kikapcsolom 10 perc után.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#142) cenobita válasza hombre[EU] (#117) üzenetére


cenobita
csendes újonc

Köszönöm :R meg opr-nak is (115#), de közbe én is utána néztem. Amúgy csak azért kérdeztem, mert még múlt hónap előtt a Hellblade 2 és új Forza is felmerült, mint launch cím. Mondjuk ezekbe már biztos voltam, hogy nem jönnek, csak a többi címnél voltam kíváncsi, hogy változott valami. Scornról nem sokat mutogattak, pedig ezt is vártam az xbox show-n, így ennél is felmerült egy kérdőjel a fejemben.

Hát ha jön a Des is launchra akkor nem biztos, hogy jövő karácsonyig kibírom.

Bugsnax is lesz, akkor nincs mese, kénytelen leszek megvenni hitelre :) .

[ Szerkesztve ]

(#143) Wesder


Wesder
félisten

Amúgy a "Ha nem tetszik amit az MS/Sony csinàl, akkor vegyél PS-t/Xbox-ot."-tal mi a gond?
Oké hogy XY leírja hogy miért nem veszi meg az adott platformot, fe utàna ha mondjàk neki hogy vegye akkor a màsikat az miért probléma?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#144) hombre[EU] válasza l.skywalker (#141) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én meg idén akartam egy jót halózni úgyhogy ajánlom nekik,hogy rakják rendbe minél hamarabb : )

Life, Uh, Finds A Way

(#145) Wesder válasza hombre[EU] (#144) üzenetére


Wesder
félisten

Ha azt mondta volna a 343 hogy ezt vitték volna a tavalyi E3-ra, és direkt nem mutattàk meg hogy most hogy àllnak, még menthetett volna a helyzeten, na meg ha még igaz is lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#146) RudY válasza Wesder (#143) üzenetére


RudY
addikt

Mert kihagytad a Stadiát. :DDD

(#147) hombre[EU] válasza Wesder (#145) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a baj,hogy már nem beszélni kell(abból van elég),hanem bizonyítani. nagyon remélem,hogy ez csak egy szerencsétlen demó volt...tavaly nyár óta (Gears5) ez lesz az elsō nagy játékuk...nem lehet beszélni,GOTY anyagot kell hozni

Life, Uh, Finds A Way

(#148) Wesder válasza hombre[EU] (#147) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem igazàból mindegy, annyiba sem nézem a 343-t hogy arra hasonlatot sem tudok írni. Szàmomra egy jelentéktelen szériàt hegesztenek màr a 3. rész óta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#149) hombre[EU] válasza Wesder (#148) üzenetére


hombre[EU]
veterán

majd játszunk Ascentet :) legalább az nextgennek hat

Life, Uh, Finds A Way

(#150) Wesder válasza hombre[EU] (#149) üzenetére


Wesder
félisten

Ez ilyen Diablo szerű cucc lesz nem? A Chorus-t is vàrom, az is jónak tűnik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.