Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-11 07:27:19

LOGOUT.hu

A topikban minden törvénytelen módszer megvitatása tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4525) philoxenia válasza devil-k (#4517) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Filmet letölteni Magyarországon legális, csak a feltöltés tilos... Nyilván nem lehet letöltés nélkül megnézni a streaming videókat sem. A torrent lehet bibis a feltöltés miatt, de arra a bizonyítás finoman fogalmazva is nehézkes utólag szerintem. Ha az ügyvédi iroda benne volt a torrent letöltésben, akkor konyhanyelven fogalmazva bűntárs, ha nem, meg honnan van információja? Egy cikk:[link]
A levelet megnézve elmennék a rendőrségre, zsarolás gyanújával. Hiszen még azt sem bizonyítja semmi, hogy neked van számítógéped. Kimegy hozzád a rendőrség teszem azt. Elmondod, hogy nem rendelkezel számítógéppel, megnézik, nem találnak. A hiperszuper állítólagos szoftver azt is bizonyítja majd, hogy neked az adott időpontban volt a birtokodban működő számítógép? Hiszen például nekem van egy halom PC alkatrészem itthon akár összeszerelve is. Rendelkezem az operációs rendszer egy példányával. A gép nincs bekapcsolva, a merevlemezen nincs telepítve operációs rendszer. Ekkor mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.