Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Sürgősen kellene valamilyen trükk flash videó letöltésére, keresve sem találtam most semmit. Video downloadhelper és downthemall volt, 0 eredménnyel.

(#28902) Gézengúz válasza Panthera (#28901) üzenetére


Gézengúz
addikt

Yt?

Sajna csak egy szálon dolgozik, de hardveres gyorsítás van benne + ingyenes...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28903) Panthera válasza Gézengúz (#28902) üzenetére


Panthera
őstag

A Download Flash and Video sem lett jó, de most már elegem van. Nem yt, de most már nem is érdekel, azért köszi. :((
Egy másik meg feltett valami Hotspot shield helper alkalmazást, anélkül hogy kértem volna és a kiegészítők közül sem tudom törölni. Erre van ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#28904) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Egy egyszerű problémára keresnék megoldást. Egy vadiúj 64 bites Win7 lett felrakva. Már korábban is használtam a képernyőméret testreszabásához, a NoSquint kiegészítőt, most az a gondom ezzel, hogy beállítom a nekem megfelelő métretre, de ha kilépek, majd újra vissza, nem tatja meg ezt beállítást, hanem az alap jön vissza. Korábban ezzel nem volt ilyen gondom, ott egyszer belőttem a megfelelő méretre, és amig nem módosítottam mindig az maradt. Szóval a kérdés adódik, mit nem csinálok jól?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28905) S-Attila válasza Panthera (#28903) üzenetére


S-Attila
aktív tag

(#28906) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Melyik verziótól működőképes a pdf.js?

(#28907) embe válasza DS39 (#28898) üzenetére


embe
nagyúr

Előzmény.

Sajnos nem jött be a tanácsod. :(

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28908) Panthera válasza S-Attila (#28905) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi, nem lett jó, úgyhogy letöltöttem a yt-ről egy hasonlót. Onnan érdekes módon le lehet szedni bármit.

(#28909) embe válasza embe (#28907) üzenetére


embe
nagyúr

Na megoldódott. A FF böngésző kiterjesztések között tiltottam le valamit...és már működik.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28910) Krystal_s válasza pendre54 (#28904) üzenetére


Krystal_s
addikt

Kiegészítők - NoSquint beállítások General fülön az elsőt kell bejelölni, Remember per-site settings between Firefox restarts.
Alapból, ha jól emlékszem a második van bejelölve, miszerint minden kilépéskor elfelejti a beállításokat.

(#28911) utgyuru


utgyuru
aktív tag

RSS-ben lehet valahogy szűrni? Azt akarom megcsinálni, hogy van egy rss feedem a könyvjelző eszköztáron, és csak azokat mutassa benne, amiben egy megadott szöveg szerepel. Meg lehet ezt valahogy csinálni?

(#28912) HZoli87


HZoli87
veterán

Most frissült a böngésző (16.0.1 -> 16.0.2).

Release Notes

[ Szerkesztve ]

(#28913) S-Attila válasza HZoli87 (#28912) üzenetére


S-Attila
aktív tag

A 16.0.1 sem volt valami hosszú életű. :))

(#28914) vlevi válasza S-Attila (#28913) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azért csak tovább tartott mint a 15.0, vagy a 16.0 :D

(#28915) myke01 válasza HZoli87 (#28912) üzenetére


myke01
senior tag

Érezhetően gyorsabb lett (legalábbis nálam :) ) .

(#28916) joecontra


joecontra
addikt

Sziasztok!

A DownloadHelper már megint vacakol.
Képeket szeretnék egy cikkből letölteni, rá is kattintok a jpg (9)-re, megmondom neki, hogy hová mentsen, meg is jelenik a DownloadHelper ikon mellett hogy (9), de a letöltés csak nem indul.

Mi lehet a gond, illetve mit tehetnék? Mert kicsit zavar.

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#28917) Apollyon válasza HZoli87 (#28912) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen, és egy újabb bejegyzés került az Uninstall or change program menübe, továbbá a tálcán is kétszer van már a Fox, és ráadásul új mappába telepítette magát (tehát kettő van) :W

Megint uninstall -> reinstall móka volt, mert elfelejtettem kikapcsolni az automatikus frissítést...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#28918) DS39 válasza Apollyon (#28917) üzenetére


DS39
nagyúr

nem tudom hogy sikerül ezt nektek produkálni, nekem amióta FF-ot használok, frissítéskor mindig felülírta a régit.

én azt ajánlom hogy azt a Mozilla Maintanance Service-t kukázzátok, lehet az zavar be, meg az UAC.

(#28919) S-Attila válasza DS39 (#28918) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Nálam fent van a szolgáltatás is, az UAC is engedélyezve van, mégis csak egy menüpont van a Programok eltávolításánál.

(#28920) Apollyon válasza DS39 (#28918) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Standard userként használom a Win7-et, UAC maxon van, de a maintanance service-t sosem telepítettem még.. Amúgy meg csak 16-os verzió óta csinálja ezt, előtte sosem volt ilyen probléma.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#28921) mrszitya


mrszitya
senior tag

(#28922) DS39 válasza Apollyon (#28920) üzenetére


DS39
nagyúr

az FF12 óta települ az a Service, nem neked kell telepíteni. de ha S-Attilánál nem csinál ilyet akkor nem az lesz a gond.

ami az UAC-ot illeti, főleg maxon, nem tudom hogy bírod ki hogy egy "felsőbb hatalom" kérdőre vonja minden lépésedet számítógép használat közben. (nálam fél napot élt) ;]

(#28923) Apollyon válasza DS39 (#28922) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De nálam nincs telepítve, mert FF telepítésnél megkérdezi hogy telepítse-e és mindig kiszedem a pipát. UAC meg csak a rendszerközeli programok indításakor szól be, illetve a rendszerbeállításokkor. Amiket meg ritkábban indítok/alkalmazok.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#28924) DS39 válasza Apollyon (#28923) üzenetére


DS39
nagyúr

az FF 14-et telepítettem utoljára, annál még nem kérdezett rá, azóta meg csak frissíti magát.
(legalább volt némi ész Mozilláéknál, hogy már nem rakja fel azt mindenáron)

a problémád ill. jó pár embernél előforduló probléma, hogy az új frissítés, új külön telepítés lesz továbbra is rejtély, mert ha csak ezt a fórumot nézem, van akinek csinálja, van akinek nem. nálam se XP-n, se 7-esen nem csinálta még. :U

[ Szerkesztve ]

(#28925) Wind-Storm válasza joecontra (#28916) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Nem ismerem a programot és nem is tudom, hogy még mikre használod ezen kívül, de ha csak erre, akkor Eszközök/Oldal adatai/Média fülön ott lesznek a linkek vagy egyből Mentés másként gombra nyomsz.

(#28926) Carpesz


Carpesz
csendes tag

Sziasztok!

Olyan probléma van,hogy ha a youtuben nézek egy videót,a kép megáll,viszont a hang továbbra is zökkenőmentesen megy.Aztán mozdítok az egéren,és a kép is frankón a helyére kerül.Érdekes,hogy próbáltam operával,ott semmilyen gond sincs.Esetleg valakinek valami ötlete,hogy a mozilla alatt miért nem megy??Előre is köszi a segítséget!!

(#28927) netpeti98 válasza Carpesz (#28926) üzenetére


netpeti98
addikt

Kapcsold ki a protected módot, gondolom mostanában frissítették mert nálam is szaggattak a videók egy frissítés után. :(
Protected mód kikapcsolása.

Üdv netpeti98

(#28928) Carpesz


Carpesz
csendes tag

Köszi szépen,de sajnos nem találom a fájlt amit írtál.Kereső sem találja,nem tudom miért.....

(#28929) netpeti98 válasza Carpesz (#28928) üzenetére


netpeti98
addikt

XP-t használsz? Ott ilyen nincs ha jól tudom.
De nem kelle keresni egyszerűen csak bemásolod a fájl mappáját a Windows intéző címsorába C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash (ha más partíción van akkor annak a jelét.)
És ott kell lenni a fájlnak.

Üdv netpeti98

(#28930) Carpesz válasza netpeti98 (#28929) üzenetére


Carpesz
csendes tag

Szia!

Win. 7 van a gépemen.Nem vagyok nagy szakértője a témának,jobbára felhasználó szinten mozgok.Sajnos kicsit bonyolultnak tűnik,de a megadott mappát nem találom.Ha meglenne,beírni már sikerülne gondolom.

Üdv: Gyula

(#28931) netpeti98 válasza Carpesz (#28930) üzenetére


netpeti98
addikt

Akkor Flash reinstall?

Üdv netpeti98

(#28932) Carpesz válasza netpeti98 (#28931) üzenetére


Carpesz
csendes tag

Ilyet sem találtam...

(#28933) netpeti98 válasza Carpesz (#28932) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem ilyen nincs is arra gondoltam hogy töröld le a Flash Playert és telepítsd fel újra. :)

Üdv netpeti98

(#28934) Carpesz válasza netpeti98 (#28933) üzenetére


Carpesz
csendes tag

Ja értem...bocs a tudatlanságomért.Megpróbálom.

(#28935) DS39 válasza netpeti98 (#28929) üzenetére


DS39
nagyúr

ha 32 bites win7e van, akkor system32-n belül kell keresni.

[ Szerkesztve ]

(#28936) Carpesz


Carpesz
csendes tag

Újratelepítettem a flash playert.Most úgy néz ki,mintha működne a lejátszás,nem akadt meg a videó.Köszönöm még egyszer a segítséget,és a türelmet!

Üdvözlettel: Gyula

(#28937) Carpesz válasza DS39 (#28935) üzenetére


Carpesz
csendes tag

Szia!

Köszi szépen,megnézem azért ott is ahol írtad,bár most már jónak tűnik.

(#28938) myke01


myke01
senior tag

Mi a f@xért ellenőrzi minden indításnál a kiegészítők kompatibilitását a 16.0.2-re frissítés óta ez a "nyamvadt róka" :D ?

(#28939) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok!Egy olyan problémám lenne, hogy youtube videó nézésekor ha 1080p be van kb 3/4 megáll és a legvégéhez viszi, de ha 720p-n van akkor gond nélkül viszi végig ez miért lehet?

(#28940) HZoli87 válasza myke01 (#28938) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam nem ellenőrzi. Reset vagy egy újratelepítés megoldja. ;]

(#28941) myke01 válasza HZoli87 (#28940) üzenetére


myke01
senior tag

Reinstall nem oldotta meg , előzmények törlése sem (cookie,gyorstár,stb.) . Kezdek berágni a rókára (ismét) :O .

(#28942) tááo válasza Panthera (#28901) üzenetére


tááo
csendes tag

Szia!

Talán próbáld meg ezt. Igaz ez fizetős. :U

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#28943) myke01 válasza myke01 (#28941) üzenetére


myke01
senior tag

"Reinstall nem oldotta meg , előzmények törlése sem (cookie,gyorstár,stb.) . Kezdek berágni a rókára (ismét) :O ."

Egyébként erről van szó ,hogy miért futtatja minden indításnál a következőt ?

16.0.2-re frissítés óta "játssza" ezt .

(#28944) joecontra válasza Wind-Storm (#28925) üzenetére


joecontra
addikt

Köszönöm a választ, ezt a lehetőséget ismertem már.
Egyébként videókat és képeket szoktam vele letölteni (egy ideje már nem, mert nem működik).

Üdv,
J

(#28945) Teaway válasza gabesszg (#28939) üzenetére


Teaway
veterán

Linkelj egy példát, megnézem.

Nincs itthon csokid??

(#28946) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Flashplayer probléma, ha a youtube vidik utolsó 30-10 másodpercekor jelenik meg a végső ajánló mozaik?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28947) neooen


neooen
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy miért jeleníti meg némely honlapokat így [link] az összes böngésző?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#28948) ledgeri válasza neooen (#28947) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Megfelelő a nyelvi beállításod mindenhol?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28949) neooen válasza ledgeri (#28948) üzenetére


neooen
aktív tag

Arra gondolsz, hogy nincs e valahol oroszra állítva, vagy ilyesmi :)?! Mert akkor minden ok, magyarra van állítva. Nem mindegyik honlapnál van ilyen gond és nem mindenhol. Prohardver kezdője pl teljesen jó, de ha hozzászólást írok, akkor már az fogad, amit linkeltem.

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#28950) ledgeri válasza neooen (#28949) üzenetére


ledgeri
nagyúr

kérdezz rá a PH-bug topikjában, de nézd meg az első hsz-t is!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.