Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28201) Gézengúz válasza JetiRulez (#28199) üzenetére


Gézengúz
addikt

Vagy 1szerűen jobb klikkel katt a fájlra és társítsd az adott programhoz, a pipát hagyd bent, hogy mindig azzal nyissa...

(#28202) JetiRulez válasza CPT.Pirk (#28200) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ott nem tudok semmit sem beállítani. A listában nem szerepel a RAR. Hozzáadni meg nem tudok.

Gézengúz: Hiába van társítva.

Azt mondja pár napja még működött az egyszerű módszerrel. Valami azért biztos el lett ott állítva.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28203) WonderCSabo válasza JetiRulez (#28202) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Itt nézted: Beállítások -> Alkalmazások ?

Nekem fel van telepítve a WinRAR progi, és a listában ott is .rar fájl.

(#28204) pethYeti


pethYeti
addikt

bet365.com másnak is használhatatlan firefox-szal? Annyira akad mint semmi más...

[ Szerkesztve ]

(#28205) CPT.Pirk válasza pethYeti (#28204) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kattintgattam ide oda az oldalon, de tök gyorsan ment. Használsz adblock-ot? Ha nem, akkor lehet h. pár reklám fogja a géped.

JetiRulez: regedit pucolás, winrar újrarakás, böngésző gyári alapbeállítása, esetleges fölösleges kiegészítők eltávolítása...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#28206) pethYeti válasza CPT.Pirk (#28205) üzenetére


pethYeti
addikt

Itt se akad a görgetés mint a veszedelem?

(#28207) CPT.Pirk válasza pethYeti (#28206) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem, talán csak egy nagyon picit, de az is ritka. Megnéztem viszont, adblock nem befolyásolja.

szerk: igen, be van kapcsolva

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#28208) pethYeti válasza CPT.Pirk (#28207) üzenetére


pethYeti
addikt

Akkor neki állok letíltogatni a kiegeket. Gondolom finom görgetés nálad is be van kapcsolva?

Meg esteleg nálad ki van kapcsolva a flash protected mód? Most minden kieget letiltva is akad de nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#28209) Gallac


Gallac
senior tag

Nekem az a bajom az uj 15-ös verziót feltettem és a https protokollal nem boldogul, rinyál valami tanúsítványokért, valamint pl a gmailbe bejelentkezem és egy csomó grafikai elemet nem jelenit meg, görgető sáv, gombok stb.

Ötlete valakinek?

Win 7 prof 64 bites magyart használok.

köszi

[ Szerkesztve ]

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#28210) CPT.Pirk válasza Gallac (#28209) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Eddig mi volt fent? A tanúsítványkezelésnél mi van beállítva?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#28211) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Mitől lehet az, hogy néhány oldalon az elmentett felh.nevet, jelszót nem "autofilleli", és a lenyíló menüből a felhasználói név kiválasztása után sem írja be automatikusan a jelszót? Nem tudom, hogy ez közrejátszhat-e, de nem-https oldalakon is előfordul.

(#28212) WonderCSabo válasza EmptyParadox (#28211) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbáld meg kitörölni az elmentett nevet, és újra megjegyeztetni vele.

(#28213) EmptyParadox válasza WonderCSabo (#28212) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Hmmm... nincs különbség, ugyan ez a helyzet. Lehetséges, hogy maga az oldal van így megírva?

(#28214) WonderCSabo válasza EmptyParadox (#28213) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Amennyire én tudom, van erre lehetőség, igen.

(#28215) kranazoli


kranazoli
senior tag

Mozilla Firefox 15.0.1

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#28216) creed33


creed33
aktív tag

Tisztelt WonderCSabo ,illetve más hozzáértők!
Összeomlott a böngészőm,ezt követően figyelmetlenségem okán az asztalra helyeződött a "Régi Firefox adatok" mappa,illetve alapállapotba állt vissza a róka.
Legyen valaki oly kedves és válaszolja meg hogy ezen mappa segítségével mi módon tudnám visszaállítani a korábbi állapotba a böngészőt ;) .

Köszönöm!

(#28217) WonderCSabo válasza creed33 (#28216) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Feltételezem, hogy a régi firefox adatok mappában a profilod másolata található. Úgy tudod visszaállítani, hogy ennek a mappának tartalmával felülírod az első hszben leírt profilmappád tartalmát.

(#28218) creed33 válasza WonderCSabo (#28217) üzenetére


creed33
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm mester hogy rád mindig lehet számítani! :C :R

(#28219) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, az miért lehet hogy Facebookon ha percről perce bigyóban görgetek totál laggol az egész lelassul Facebook is iszonyatosan terheli procit, HW gyorsttás be van kapcsolva elvégre akkor VGA-t kéne terhelni nem? 6-os firefox alatt ilyen problémám nem volt..
Most 14-es van..

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#28220) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Valaki mondja meg a legújjab firefoxban hol kell a lapfüleket alulra helyezni ? mert az atya istenért se találom.... és kiakaszt
Köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#28221) kranazoli válasza Kiskokó (#28220) üzenetére


kranazoli
senior tag

Szerintem ugyanott, mint eddig is lehetett: Jobb klikk pl. a tab-ok mellett és klikk menüsor.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#28222) Kiskokó válasza kranazoli (#28221) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt nem teljesen értem. ne ma menüsor kell nekem hane ma lapfüleket akarom alulrarakni az alá ahol a webcimet lehet beirni

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#28223) S-Attila válasza kranazoli (#28221) üzenetére


S-Attila
aktív tag

A legújabban ez a lehetőség már megszűnt. Mármint, hogy ezt a menüsorból meg lehessen oldani.

(#28224) Kiskokó válasza S-Attila (#28223) üzenetére


Kiskokó
veterán

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Sehogy se megoldható??
Nem birok hozzászokni hogy felül van és nem alatta úrsiten.... mi lesz igy velem.. XD

Akkor semmi lehetőség?
Köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#28225) S-Attila válasza Kiskokó (#28224) üzenetére


S-Attila
aktív tag

A tippem szerint az about:config oldalon kell a browser.tabs.onTop változó értékét false-ra állítani.

Jól tippeltem. :D

[ Szerkesztve ]

(#28226) hodostamas


hodostamas
addikt

Ez a 15-ös FF agyon veri a Chrome-t. Ahol sok a kép, chrome már nálam kezd szaggatni, lehalni. FF simán görget, semmi gondja neki. Nagyon összerakták ebbe a verzióba a GPU gyorsítást :C Pedig aztán low end gpu-m van...

(#28227) kranazoli válasza S-Attila (#28223) üzenetére


kranazoli
senior tag

Ooops, ezt nem tudtam. :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#28228) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! lehet valahogy a harmadik féltől származó sütik elfogadását is kivételezteteni?

Nem szeretném alapból elfogadni, viszont a PH-MA-egyéb átjáráshoz jól jönne, de csak náluk (egyenlőre...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28229) joecontra


joecontra
addikt

Ti tudtok DownloadHelper-rel Youtube-ról letölteni?
Nekem csak 0 bájtos vackok jönnek le, bármit akarok tölteni. Másnál is jelentkezik a probléma?

Üdv,
J

(#28230) CPT.Pirk válasza joecontra (#28229) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt hiszem ilyen volt nálam is. Ezt a kieget tudom ajánlani, ez működik: [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#28231) Steelmanus válasza joecontra (#28229) üzenetére


Steelmanus
addikt

En nem hasznalom a DownloadHelper-t, NetVideoHunter Video Downloader 1.9.1 hasznalom helyette, ez mukodik, es sok mas helyrol szarmazo videot is letud tolteni, persze nem mindenhonnan de probald ki. Ha jol emlekszem valaki mar jelezte hogy nem tud letolteni videot de linkelte is hogy a Google avatkozott bele a dologba.
De a Greasemonkey 1.0 + YousableTubeFix script kombo is letud tolteni,
sot meg sok nagyon hasznos opcioi is vannak, pl reklam eltuntetes a videokrol stb.

[ Szerkesztve ]

(#28232) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok!
Hol lehet beállítani,hogy a böngészőben megnyitott oldalak lapszélhez illeszkedve jelenjenek meg,ne középre tolva? (Ennek a jelenségnek az előzménye,hogy átállítottam a felbontást 1600x1200-ra 1280x1024-ről 22" CRT használok,ha ez számít valamit)

Good hunting,STALKER !

(#28233) joecontra válasza CPT.Pirk (#28230) üzenetére


joecontra
addikt

Köszönöm a reakciókat.

CPT.Pirk
Amit te linkeltél az sem akart egyből tölteni, kitöröltette velem a YouTube cookie-kat azután ment. De ezzel a Downloadhelper is jó lett.

Steelmanus
Köszönöm a te hozzászólásodat is, a kiegészítők amiket linkeltél szintén hasznosak.

Üdv,
J

(#28234) mrszitya válasza joecontra (#28229) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nálam eddig nem volt gond a DH-rel, de már más is panaszkodott rá korábban.

(#28235) joecontra válasza mrszitya (#28234) üzenetére


joecontra
addikt

Egész idáig nekem se volt gondom vele, ma délután kezdte. A YouTube cookie-k törlése volt a megoldás.

Üdv,
J

(#28236) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Ezt miert csinalja a FireFox frissites? Csak most vettem eszre, teszem ujra csak erdekel hogy masnal is ilyen?

(#28237) DS39 válasza joecontra (#28229) üzenetére


DS39
nagyúr

én az Easy Youtube Video Downloadert használom, azzal tökéletesen megy.

Steelmanus: nálam csak egy van, a legfrissebb. (és auto-update-tel frissült)

[ Szerkesztve ]

(#28238) Nobuo válasza Steelmanus (#28236) üzenetére


Nobuo
tag

Nálam is így van. Én a 15-öst tiszta telepítéssel tettem fel.

(#28239) Steelmanus válasza DS39 (#28237) üzenetére


Steelmanus
addikt

En manualisan a Sugon keresztul frissitettem, mert az Automatikus tiltva van, csak jelzest kerek ha van uj verzio. Mindegy, mar ujra is telepitettem tiszta telepitessel a 15.0.1-et, csak kicsit meglepett a dolog, de ahogy latom Nobuo is ugy jelezte hogy nala is ketto van, ha jol ertelmeztem.
Koszonom a valaszokat.

(#28240) myke01 válasza Steelmanus (#28239) üzenetére


myke01
senior tag

Ezt én sem értem ,nálam is ugyanez a pálya . :)

(#28241) HZoli87 válasza Steelmanus (#28236) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam rendben van, én is a súgón keresztül frissítettem.

(#28242) CPT.Pirk válasza Steelmanus (#28236) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálam csak egy van, kézzel kerestem frissítést, mikor itt valaki írta, hogy kijött a 15.01

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#28243) DS39 válasza Steelmanus (#28239) üzenetére


DS39
nagyúr

nem hiszem hogy az a különbség. inkább az hogy nálam az a Mozilla Maintenance Service uninstallálva van.

(#28244) Nobuo válasza Steelmanus (#28239) üzenetére


Nobuo
tag

Jól értelmezted, nálam is kettő van, de fogalmam sincs miért...

(#28245) dean23


dean23
csendes tag

Segítségeteket szeretném kérni!
Befagyott a youtube firefox-on, annak ellenére, hogy frissítettem a flash playert. Erre fogtam magam és frissítettem magát a fox-ot is. 7.00-ról 15.01-re. Youtube megjavult, de a firefox képernyőterülete - tehát oldalsáv és menüsor kivételével - betöltéskor és görgetéskor iszonyatosan villog. Próbálkoztam azzal, hogy uninstall, gép újraindítás és reinstall, de a probléma ugyanúgy fennáll! Van vkinek ötlete?!
Win7 oprendszert használok. :(

(#28246) HZoli87 válasza DS39 (#28243) üzenetére


HZoli87
veterán

Kicsit bonyolítsuk a helyzetet, nálam telepítve van (Mozilla Maintenance Service), mégis csak egy Firefox szerepel a programok között a frissítés (15.0.1) után. :)

(#28247) Kiskokó válasza S-Attila (#28225) üzenetére


Kiskokó
veterán

Örök hála ! :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#28248) dredbiro


dredbiro
senior tag

erre senki nem tud megoldást? :F

Good hunting,STALKER !

(#28249) DS39 válasza dredbiro (#28248) üzenetére


DS39
nagyúr

fix méretű weboldal esetén max. ctrl + -szal tudsz operálni.

(#28250) dredbiro válasza DS39 (#28249) üzenetére


dredbiro
senior tag

A nagyítást használtam eddig is szükség esetén.Ezek szerint nincs más megoldás,vissza kell állítanom a felbontást? :F

Good hunting,STALKER !

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.