Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) a1200 válasza netpeti98 (#29299) üzenetére


a1200
aktív tag

Vacsi után megpróbálom megcsinálni.
Nem arról van szó hogy nem értek az ilyen dolgokhoz, szeretek dolgokat állítgatni, csak semmit sem szeretnék elrontani, szeretem tudni hogy mikor mit miért csinálok, vigyázni kell a rendszeremre.

(#29302) Fandango válasza a1200 (#29298) üzenetére


Fandango
veterán

Ugyan ird mar le mennyi memoria van a gepedben, hogy ilyen elvetemult megoldasra vagysz, hogy egyszerre 5 Firefox legyen megnyitva. Bar velemenyem szerint ez semmire nem megoldas. Azt meg vegkepp nehezemre esik megerteni, mi a fenenek kell egyszerre 30-40 lapot megnyitva tartani??

(#29303) a1200 válasza Fandango (#29302) üzenetére


a1200
aktív tag

A 29249-estől mindent leírtam, ez a helyzet, olvass vissza.

(#29304) Faterkam


Faterkam
addikt

Itt kérem nagggyon sok türelmes ember van! Le a kalappal!!!! :C

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#29305) szabjan válasza Faterkam (#29304) üzenetére


szabjan
tag

Ez kéne a többi topikba is. :D

a1200
Írtad valahol régen, hogy a levelezés miatt kell a több firefox.
Mi lenne ha feldobnál egy Thunderbird -öt és készítenél 5 postafiókot, oszt csá....
Bocsi ha nem értem... :D

[ Szerkesztve ]

a vizesember

(#29306) Fandango válasza a1200 (#29303) üzenetére


Fandango
veterán

3 giga ram ezt megtalaltam, de azt meg mindig nem, hogy minek 100 megnyitott lap?

[ Szerkesztve ]

(#29307) Faterkam válasza szabjan (#29305) üzenetére


Faterkam
addikt

:)

Vagy 4 böngésző
1 Chrome
2, Firefox
3, opera
4, Seamonkey, safari, vagy bármi, (kivéve IE)
:F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#29308) a1200


a1200
aktív tag

Több oka is van hogy több Mozilla kell, már megírtam mik azok.
Azt is, hogy miért csak ez jöhet szóba, miért nem jó másmilyen böngésző.
Bárki kipróbálhatja a már megírt módon hogy melyik milyen, egyet fog érteni velem.
Kb. 2008-9-ben kipróbáltam az összes fajta böngészőt, amit akkor el lehetett érni, Netscape Navigator, Seamonkey, és volt még pár.

[ Szerkesztve ]

(#29309) netpeti98 válasza a1200 (#29308) üzenetére


netpeti98
addikt

Csak hogy tiszta legyen: 5 profilt egy azon verzióval akarsz futtatni?

Üdv netpeti98

(#29310) a1200 válasza netpeti98 (#29309) üzenetére


a1200
aktív tag

Így sosem fogok sehová sem jutni.
Világosan leírtam mindent mit miért hogyan szeretnék csinálni.
Nektek válaszolni kéne, nem visszakérdezni.

Ez profi fórumnak tűnt, de még arra sem tudott senki választ adni, hogy miért nem sikerült tegnap az automatikus frissítéssel felmenni a 17.0-nak a 16.02 után.

[ Szerkesztve ]

(#29311) Faterkam válasza a1200 (#29310) üzenetére


Faterkam
addikt

Szerintem meg nagyon sokan, nagyon sokszor próbáltak segíteni, ez a stílus viszont már el fog riasztani mindenkit, még azt is aki tényleg próbált segíteni, hidd el... :U

Remélem a nicked nem az Amiga 1200-asról van

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#29312) netpeti98 válasza a1200 (#29310) üzenetére


netpeti98
addikt

Na akkor leírtam remélem ezzel már menni fog:[link]

Üdv netpeti98

(#29313) Dany007


Dany007
veterán

Kérdésem lenne.

Pár hete Firefox indításkor feljön egy külön fülön, hogy "Plugin-check". Egy oldal, ami arra figyelmeztet, hogy pl a java és hasonló szarságok elavultak, frissítsem. De én nem akarom. Hogy lehet ezt kiiktatni?
Mocskosul idegesít, hogy minden harmadik FF indításnál ez az ablak tölt be. A FF beállításokban már letiltottam az auto-update-et. Jelenleg 16.0.2-es verzióm van.
Ha valaki tudná a választ, köszönöm.

(#29314) afgk2012


afgk2012
tag

Sziasztok!

17-es FF-om van linux alatt. Van egy régi hülyesége, ami egyre jobban zavar. Ha több fül van nyitva és kikapcsolom, feldobja ezt a táblát:

Teszi ezt annak ellenére, hogy ki van kapcsolva ez a figyelmeztetés. Van valami tippetek, hogy miért csinálja ezt nálam?

[ Szerkesztve ]

(#29315) csako válasza afgk2012 (#29314) üzenetére


csako
veterán

Azt mondod, hogy bepipálod, hogy ne kérdezze többet és mégis megkérdezi minden alkalommal?
Megpróbálhatod az about:config-ban átállítani ezt: browser.showQuitWarning true-ról false-ra

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29316) #54715584 válasza a1200 (#29303) üzenetére


#54715584
törölt tag

Visszaolvastam direkt, nem mondtad, miért kell ennyi lap, csak azt hajtogattad, hogy KELL.

A 1. hsz-től mindent leírtak, ez a helyzet, olvas vissza.

Power gombot nyomd 4 másodpercig, az minden gondot megold.

A stílusodon meg változtass.

(#29317) Fandango válasza a1200 (#29310) üzenetére


Fandango
veterán

Mar ne haragudj, de miert is lenne barkinek kotelezo valaszolni arra amit kerdeztel?
1. vagy nem akar senki valaszolni, valamilyen okbol
2. vagy nem tudja senki a valaszt arra amit kerdeztel
3. vagy valaszol valaki ami vagy segit vagy nem

Azt, hogy miert nem sikerult frissiteni a FIrefoxot sok mindentol fugghet, egyertelmu valaszt senki nem fog tudni adni ra.
Reszemrol befejeztem a veled valo barmifele beszelgetest, mert nem latom ertelmet. :U

(#29318) afgk2012 válasza csako (#29315) üzenetére


afgk2012
tag

Azt mondod, hogy bepipálod, hogy ne kérdezze többet és mégis megkérdezi minden alkalommal?

Pontosan ezt mondom. Sajnos nem reagál rá.

Megpróbálhatod az about:config-ban átállítani ezt: browser.showQuitWarning true-ról false-ra

OK, megpróbálom, de előbb nyugtass meg, hogy ezzel meg nem rontok-e el valami mást.

(#29319) #54715584 válasza afgk2012 (#29318) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem rontasz el semmit sem :)
Pontosan azt állítod be, amit jelent :)

(#29320) a1200


a1200
aktív tag

Sikerült megcsinálnom plusz 4 profilt ez [link] alapján (köszönet érte netpeti98-nak), most 5 különálló Mozilla működik. Azt gondoltam nehezebb lesz, és még más dolgokat is kell majd csinálni. Úgy látszik túlbonyolítottam a dolgot.
Nem értem miért csinált netpeti98 1 külön oldalt a futtatás-os (Run) módszerrel, ez nálam mindig file nem található hibaüzit okoz.

A frissítési hiba okát kéne még kideríteni.

[ Szerkesztve ]

(#29321) csako válasza afgk2012 (#29318) üzenetére


csako
veterán

Oké, csak biztosra akartam menni :)
monstre már ugyan megnyugtatott, de azért én is elmondom, hogy semmit nem rontasz el vele.
Amúgy lehet, hogy ezeket is false-ra kell rakni:
browser.tabs.warnOnClose
browser.warnOnQuit
browser.warnOnRestart

A neten inkább azzal küzdenek, hogy ez a fülmentéses ablak felugorjon, nekik ezeket kell true-ra állítani a browser.showQuitWarning mellett.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29322) a1200


a1200
aktív tag

A #29258-ban TigerCat írta hogy 40-50 lap is megy neki firefoxban.
Nem tudom ezt hogyan csinálja, mert most a 20 lap 2. 10 lapját ugyanabban a firefoxban külön ablakban nyitottam ki, az 1. ablakban bezártam ezeket a lapokat, majd bezártam mindkét ablakot, újraindítottam a firefoxot, erre csak a 2. ablak lapjait nyitotta ki.
Hogyan lehet mind2 ablakot kinyittatni vele pl. a PC bekapcsolásakor? Ilyenkor is ezt csinálta volna?
A 40-50 lap nem működhet 1 ablakban.
100 lapra nem akarok 10 firefoxot csinálni és kinyitni.

[ Szerkesztve ]

(#29323) netpeti98 válasza a1200 (#29320) üzenetére


netpeti98
addikt

Na végül örülök hogy megoldódott. Az írásomat azért csináltam hogy hogy egy helyen legyenek az elhangzottak, csak valahogy kimaradt az a részlet hogy nem működik nálad a futtatás (nálam működik),

Üdv netpeti98

(#29324) a1200 válasza netpeti98 (#29323) üzenetére


a1200
aktív tag

A 29322-re valami megoldás?

A frissítés elromlására?

Hogyan lehet kiirtani a mystart incredibaros fost? Mindig ez a kezdőlap új lap kinyitásakor mozillában, bármit állítok be.

[ Szerkesztve ]

(#29325) afgk2012 válasza csako (#29321) üzenetére


afgk2012
tag

:R

(#29326) TigerCat válasza a1200 (#29322) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ezerkettes barátunk Engem is megszólított, így kötelességem válaszolni, nehogy kapjak egy ráolvasást a fejemre... :)
Szóval, nálam nincs gond a sok lap megjelenítésével, bár őszintén szólva nem számolom mennyi van nyitva. Indításkor a legutóbbi lapokat nyitja meg, amit most le is teszteltem.
Pontosan 113 fület nyitottam könyvjelzőkből vegyesen. Van benne minden, nem csak üres oldalakat. Bezártam a böngészőt, ami kb. 1-2 másodperc volt i5 2500K, 8GB RAM és SATA6G SSD mellett. Újbóli megnyitáskor behozta mind a 113 fület, hiba nélkül, viszonylag gyorsan, néhány másodperc alatt. Tehát, nem csinálom extra beállításokkal, sem trükközve. A lapokat nem csak akkor nyitja, ha rákattintok, hanem azonnal. Direkt megnyitottam még egy rakat alkalmazást, amit amúgy is használok, a rendszer így is teljesen használható...
:C

Egyéb kérdés?

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#29327) embe


embe
nagyúr

Én sem kaptam erre a kérdésre választ, mégsem háborgok. ;] :P

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29328) afgk2012


afgk2012
tag

Még egy kérdés: Amikor új FF-ot nyitok és beírok ide, alapból nincsen bekapcsolva a helyesrás. Pedig mindig beállítom Meg még utána be kell állítani a magyar nyelvet is. Mit tehetek azért, hogy ezt megjegyezze végre?

Sőt, kifényképeztem:

Mert be van pipálva, de nincsen egy nyelv sem kiválasztva. Érdekes, nem?

[ Szerkesztve ]

(#29329) Adler válasza mrszitya (#29265) üzenetére


Adler
aktív tag

Szerintem a mai memóriák miatt a 64 bites rendszerek elkerülhetetlenek! Ha igaz a hír, hogy leállítják a fejlesztést akkor meg ez is elfog tűnni a süllyesztőben mint megannyi böngésző! A mai világban ilyen lépést tenni szerintem meggondolatlan húzás.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#29330) DS39 válasza Adler (#29329) üzenetére


DS39
nagyúr

chrome-ból sincs 64 bites, és a 32es is elfut simán, problem? :)

jelenleg a 64 bites rendszer azért kell hogy le tudd kezelni a 4+ GB RAMot.

egyébként Linuxon és iOSen 64bites a Fox.

[ Szerkesztve ]

(#29331) Adler válasza DS39 (#29330) üzenetére


Adler
aktív tag

Az egy dolog, hogy elfut probléma nélkül, nem ezzel van a probléma. Hanem azzal, hogy a fejlesztők milyen töketlenek! A 64 bites böngészők gyorsabbak mint a 32 bites társaik (tapasztalatból mondom), és jobban kihasználják a mostani procikat is!

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#29332) mrszitya válasza Adler (#29329) üzenetére


mrszitya
senior tag

Mozilla "hivatalos" bejelentést még nem tett a dologról elvileg, és nem írták, hogy innentől kezdve a világ végezetéig csak és kizárólag 32 bites rendszerre fognak fejleszteni, akkor is ha mondjuk "1024 bites" rendszer is lesz már.

Én messze nem temetném őket a helyedben még, inkább a Flash Playert ássuk már el végre, de minél gyorsabban, örökre. :K

[ Szerkesztve ]

(#29333) TigerCat válasza mrszitya (#29332) üzenetére


TigerCat
nagyúr

+ egy lapát föld a FP-re! ;]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#29334) DS39 válasza Adler (#29331) üzenetére


DS39
nagyúr

ez oké, de az 1.0-s userek 99%-a windowst használ, a konkurenciának sincs 64 bites, mit szenvedjenek vele, ezeket az embereket nem érdekli csak az hogy telepíthető legyen, már pedig az, és megy még Win8-on is. ráadásul oda lesz a metro-s fox is, arra gyúrnak, kell a marketing miatt, még ha PC-n bukás az a felület.
(ezt személyesen tanúsíthatom, volt szerencsém egy érintőképernyős laptopot nyüstölni amin Win8 volt, hát mit ne mondjak katasztrófa, még programot bezárni sem egyszerű azon a felületen, a windows kikapcsoló/újraindító gombját megtalálni meg egyenesen művészet :D)

[ Szerkesztve ]

(#29335) vlevi válasza DS39 (#29334) üzenetére


vlevi
nagyúr

"a windows kikapcsoló/újraindító gombját megtalálni meg egyenesen művészet"

És miután megtaláltad, még egy ugyanakkora vadászat megtalálni a kijelentkezés gombot :DDD
Nemértem, miért nem volt jó, ahogy eddig, hogy logoff-restart-shutdown egy helyen volt. Nyócban nem.

(#29336) KAMI911 válasza WonderCSabo (#13523) üzenetére


KAMI911
Topikgazda

A Firefox újabb verzióban ez a beállítás eltűnt a felhasználói felületről. Az új beállítások elérési módja a következő:
Írjuk ba a címsorba:
about:config
Keressük rá a browser.tabs.onTop kulcsra a kereséssel és változtassuk meg a kulcs értékét false-ra.

(#29337) KAMI911 válasza afgk2012 (#29328) üzenetére


KAMI911
Topikgazda

Eszközök -> Beállítások
Haladó -> Általános -> Helyesírás-ellenőrzés beírás közben

(#29338) afgk2012 válasza KAMI911 (#29337) üzenetére


afgk2012
tag

Ez be van kapcsolva. Ennek ellenére nem csinálja. :(

(#29339) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok. (#29259) Ebben tudna valaki segíteni? Mit írjak át?

(#29340) mrszitya válasza kisferi (#29339) üzenetére


mrszitya
senior tag

Címsorban nyisd meg: about:config
Ezt keresd: browser.download.manager.retention

Értékek, hogy mikor legyen ürítve a letöltési előzmény
0: Letöltés végeztével
1: Böngésző bezárásakor
2: Manuálisan

(#29341) afgk2012 válasza afgk2012 (#29338) üzenetére


afgk2012
tag

Azthiszem rájöttem mi a gond. Mert a linuxmint saját Firefoxot használ. :(

(#29342) nubreed


nubreed
veterán

Üdv!

Abban tudnátok segíteni, hogy firefox portable alatt, hogyan kell működésre bírni a java-t?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#29343) Visormail válasza nubreed (#29342) üzenetére


Visormail
addikt

(#29344) mrszitya


mrszitya
senior tag

64 bit: HWSW közben lehozta a befagyasztásról szóló hírt, akit érdekel

(2013 közepétől folytatni tervezik a projektet - legkorábban.)

(#29345) kisferi válasza mrszitya (#29340) üzenetére


kisferi
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet mrszitya .

(#29346) nubreed válasza Visormail (#29343) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi! :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#29347) a1200


a1200
aktív tag

Igen, vannak még kérdéseim. Mindent összefoglaltam 1 üziben. A fórumok azért vannak, hogy segítsünk egymásnak. Ha tőlem kérdez valaki valamit, és tudok segíteni, én is segítek. De először ezeket kéne megoldani:

1-- Nem csak az a fontos, hogy legyen elég RAM 1 ablakban 40-50 firefox lap kinyitására, meg hogy még több más program is fusson mellette, vagy hogy a böngésző bír-e órákon át kezelni ennyi lapot.
3 GB DDR2 800-am van XP SP3-mal, E2180-nal (2 GHz Dual Core), full integrált lapban.

A fontosabb az, hogy hogyan használod netezés közben 1 ablakban az 50 lapot, milyen a kezelhetősége?
Arra gondolok, hogy fent a lapok ikonjaiból egyszerre csak 10,5 db látszik, ahhoz hogy a többi lapot is elérd, állandóan jobbra-balra kell scrolloznod ezeket a nyilakkal.
Én semmiképpen sem akarok scrollozgatni, 1 ablakban 1 mozillában 15-20 lapot akarok kinyitni.
Mind az 5 példányban nyitottam ki néhány lapot, PC újraindítás után minden helyreállt.

Vagy úgy lehessen használni, mint Operában, hogy 15-20 lapot is kinyithassak (az egyikben most 28 van, ami már túl sok), ne legyen semmilyen scrollozódás, csak nyomódjanak egyre összébb a lapok ikonjai vsz-es irányban, ahogy egyre többet nyitok ki.
Ha ez nem megy mozillával, akkor baj van. Ki tud erre valamilyen megoldást?

Az nem jó, hogy ezt nem tudom megoldani, és ez miatt csak max. 10 lapot nyithatok ki 1 mozillában, mert mint írtam min. 90-100 lapot tartok nyitva egyszerre, az kizárt hogy 10 ablakban 10 külön mozillát csináljak.
A tálcán 5 mozillának csak 5 ikonja lehet, 10 nem.
A tálcám 2 soros, és csak 2×4 ikonnak van hely. A másik 3 hely másnak kell. Ha 2×5 mozilla ikont teszek a tálcára, akkor nem látszanak a beérkező levelek a gmailban (a Beérkező levelek utáni (1) jelölés). Nem lehet 3 soros a tálca.
Ugyanez miatt az sem jó, ha 1 mozillával 2 ablakban 2×8-10 lapot nyitok ki, a többi 4-nél is ugyanígy, pedig a rendszer mindkettőt visszaállítja rendszerleállítás és indítás után, kipróbáltam 2-vel is, csak valamikor a 2 ablak sorrendje fordítva van a tálcán 2 mozillánál is.

Miért nem lehet a tálcán az ablakok ikonjait, sorrendjét váltogatni, mint a bőngészőben a lapokét?

Amúgy is túl sokat kéne kapcsolgatnom 5 mozilla 10 ablakában, éppen elég az 5 is.
Az egészet úgy, olyanra kell megcsinálni, hogy minden szempontból jó legyen. Félmegoldás kizárva.
Azt írják elég jól testreszabható a mozilla, tud ilyet is?
Ez nagyon fontos, mert amíg ezt meg nem oldottam, addig nem tudom az összes Operát örökre elfelejteni, és az összes Opera lapomat átrakosgatni az 5 mozillába, és így használni a gépet.

2-- Jó lenne megoldani a 16.02-ről 17.0-ra való firissítés ismeretlen hiba miatti leállás problémáját is. Nov. 21-én is sikertelent írt ki, most nézem, tegnapra is ez van ugyanolyan óra, perc időponttal. Mintha 24 óránként megpróbálná telepíteni, de sosem sikerül. Nov. 19. van a 17.0 nevében. Lehet hogy már nov. 20-án is ezt csinálta. Csak adblock plus 2.2, divx plus web player html 5, és java console 6.0.33 van kiegészítőként. Most letiltottam a divx-et és a javat, restart, meglátom így mit csinál ma du..
Az kizárt hogy teljesen uninstalláljam a mozillát, és kézzel telepítsem fel a 17-est, mert akkor mindent kezdhetek a nulláról, a no remote-kat, az összes lap kinyitását, a beállításokat, stb., mindent elfelejtene. Bár ha a 2 helyen lévő mozilla adatokat tartalmazó mappákat elmenteném, majd a 17-esbe bemásolnám, minden beállítás újra az lenne, mint volt.
X:\Documents and Settings\felhasználói név\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles
X:\Documents and Settings\felhasználói név\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles

3-- Tervben volt hogy ha a mostani rendszeremben tönkremeny a HDD, alaplap, stb., akkor az egészet eladom, és 64 bites rendszerre, alaplapra, OS-re (winfos 8, 9, 10), firefoxra, stb. állok át, de most olvasom hogy csak évek múlva lesz (ha lesz) 64 bites firefox winfosra. A többszálúsítást is leállították. Ezt nem hiszem el. Miért csinálnak ilyen baromságot? Linuxra fontosabb volt elkészíteni?
Már évek óta léteznek a többmagos CPU-k, a több magot sem használják ki a böngészők (az XP sem), és a programok 99%-a. Miért nem fejlesztik a hardverekhez a szoftvereket is, amik kihasználják a hardverek képességeit?

Ez a 2 nem ide vág, de hátha tudja valaki a megoldást.
4-- 1 ideje valahogyan bekerült a rendszerembe a mystart incredibar fos. Sehogyan sem tudom kiirtani, mindig ez jelenik meg új mozilla lap nyitásakor, pedig a neten találtam rá leírást, de nem működött. Ötlet?

5-- XP SP3-am van, a start menüre való rányomáskor 1-2 óránként, de 1.-re mindig megjelenik a minden program ikonnál 1 szöveg, hogy nincs elég hely a start menü összes elemének megjelenítéséhez, pedig a start menü ablakban a fele hely üres, a minden program részben is van még hely, 3+16 bejegyzés van. Innen töröltem már dolgokat, de akkor is ez van. Ötlet?

(#29348) Visormail válasza a1200 (#29347) üzenetére


Visormail
addikt

2-- "meglátom így mit csinál ma du" nem kell megvárni míg eltelik az 1nap, korábban is írták már neked hogy ha bármikor bemész a Firefox gomb/súgó/firefox névjegye részbe, akkor azonnal rákeres hogy van e frissítés.
Igen ha kimásolod a profilt majd vissza akkor minden beállítás megmarad (a mozbackup programmal is ki lehet menteni/visszaállítani látja a különböző profilokat is), bár szerintem a megnyitott lapok nem maradnak meg.
Viszont ha ezt a sok oldalt elraknád a könyvjelzők közé vagy a könyvjelző eszközsávra készített mappákba 15-20asával vagy amennyit egy ablakban akarsz, akkor utána mindig meg tudod nyitni őket egyszerre, ha a mappára jobb egérgombot nyomsz és mindegyik megnyitása külön lapon.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#29349) netpeti98


netpeti98
addikt

Másnál is csak akkor nyílik meg a kiegészítő kezelő hogyha új lapot nyit? Tehát ha például a Logout.hu füle aktív és rákkatintok a kieg kezelőre nem nyílik meg, csak új lapot nyitok és ott kattintok.

Üdv netpeti98

(#29350) Visormail válasza netpeti98 (#29349) üzenetére


Visormail
addikt

Dehogy, természetesen mindig megnyílik nem kell hozzá új lap.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.