Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) Zeki válasza MADcat (#26650) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jogász topik-ban írtam
és a Lakáshitel, lakásvásárlás topikba.

[ Szerkesztve ]

(#26652) PBA válasza KILLERLALA (#26632) üzenetére


PBA
aktív tag

Tévedés, ferdítés: én személyesen ügyintéztem a belépést, a szerződést, a SIM kártyát. Nem volt gond, nem bujkáltak előlem, szerintem más elől sem teszik. :)

És igen, a szerződéskötéskor megkapod a SIM kártyákat, én is megkaptam, szerintem mindenki más is megkapta. Persze lehet rizsázni postázásról, stb... de attól még valótlan állítás.

Mindenki azt választ akit és amit akar. :) Nekem senki ne rajzoljon ötletszerűen számlát, tetszőleges tartalommal. Az legyen a szolgáltató feladata.

[ Szerkesztve ]

(#26653) PBA válasza MADcat (#26636) üzenetére


PBA
aktív tag

Így van, az IQPRO az isten - már akinek. :) Persze amint van rá alkalom, hangoztatni is kell, nyilván. :)

(#26654) MADcat válasza PBA (#26653) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Voltam velük kapcsolatban, panaszom nem lehet rájuk. De úgy egészséges, ha helyén kezeljük a dolgokat. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26655) KILLERLALA válasza PBA (#26652) üzenetére


KILLERLALA
tag

Én csak leírtam mit tapasztaltam.
S, olvasom más mit !
Ennyi !
Ha ti jól érzitek ott magatokat, engem nem zavar !

(#26656) Zolo1111 válasza vegyszer (#26623) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

services-t nézd meg.

(#26657) Zolo1111 válasza DrBubo77 (#26610) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

hát nem tudom. Már kezdek félni ezzel a lassítással. De hát én nem vettem semmit észre☺

(#26658) DrBubo77 válasza Zolo1111 (#26657) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Az adatkeret elfogyása után 27-36 kbps/61-89kbps sebességet mértem IT Services-nél. De az egymás utáni netcsomagok között nem nagy az árbeli különbség.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26659) #79335424 válasza PBA (#26652) üzenetére


#79335424
törölt tag

Karácsony előtti héten 2X voltam náluk, két kártyáért. Az elsőt azonnal elkevertem otthon, úgyhogy kártyapótlás lett belőle. Símán lezongoráztuk az ügyet két telefonhívással.

(#26660) peti020


peti020
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék az iQpro flottáról, hogy mik a tapasztalatok, és hogy milyen módon kell befizetni a számlát, van-e elektronikus számla? Most kerülnék be először egy flottába és hát olvasom, hogy nem mindenkinek pozitív a tapasztalata a iQpro-val.
Csak a teljesen korlátlan net érdekelne tőlük :)

Válaszotokat előre is köszönöm! :)

Ami nem öl meg, az nem elég büdös :D

(#26661) nimfas válasza peti020 (#26660) üzenetére


nimfas
addikt

Most tették helyre a én esetemet is... 3 hónapja nem jött számla, díjbekérő.
A héten le is lett tiltva a net.... Kiderült, hogy az én számom valahogy máshoz került. Ki lett bogozva a dolog, jött is számla az eddigi befizetésekről, és díjbekérő az eddig nem rendezett 3 hónapról.
Remélem most már rendben lesz minden vele. :)

(#26662) csapee válasza peti020 (#26660) üzenetére


csapee
senior tag

Én eddig 4 hónap alatt egy díjbekérőt kaptam. Telefonhivasra majd utána néznek szöveg, de semmi változás. Lehet hogy a többieknek rendesen megy, ez csak saját tapasztalat.

Csapee

(#26663) PBA válasza KILLERLALA (#26655) üzenetére


PBA
aktív tag

:) Képzeld el, ha még zavarna is téged, hogy mi jól érezzük magunkat itt. :)

Én választás előtt alaposan körbejártam a dolgot, tájékozódtam, telefonáltam, utána olvastam. Majd ez után választottam a nekem megfelelőt. Nekem fontos, hogy a szolgáltató számlázzon, fontos volt, hogy Pesten személyesen tudjak ügyintézni. Az nem volt fontos, hogy esetleg picivel drágább a másik flottánál. Nem érek rá sz@r@kodni a számlákkal, könyörögni, hogy küldjék, stb. Nincs rá időm, dolgozok, utazok jobbra-balra. Kényelem van: Mytelenorba belépek, klikk, számla kifizet kártyával a világ bármely pontjáról, oszt csókolom. Működik, ennyi. Nekem ezek a szempontjaim.

(#26664) GaborGh válasza PBA (#26663) üzenetére


GaborGh
őstag

+1!

De kár neki magyaráznod (belsős ember), mert iqpro az isten, a többi meg sz@r, én már réges rég ignoráltam, mert a falat kaparom a hülyeségeitől.. 😉

[ Szerkesztve ]

(#26665) #79335424 válasza PBA (#26663) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyébként mi lenne a probléma az iQpro -nál a számlabefizetéssel? Nekem az Euroquattro -s, 4100Ft -os kártyám van, amit nem a Telenor számláz. Az összeg adott, fix. A netbankban az adatokat betettem egy sablonba. Havonta egy gombnyomás. Ha Forintos számlám lenne, akkor lehetne teljesen automatikus is az utalás. Sztem ez az iQpro esetében is működne.

[ Szerkesztve ]

(#26666) csapee válasza #79335424 (#26665) üzenetére


csapee
senior tag

Például idén az áfa csökkentés miatt nem tudom a pontos összeget. :U

Csapee

(#26667) Zolo1111 válasza DrBubo77 (#26658) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Köszönöm az infót. Remélem akkor nem lesz gond☺ Mondom idáig csak pozitívat tudok rájuk mondani, de kicsit megijedtem ezzel a lassítással, hogy most akkor mi az igaz.

(#26668) nimfas válasza csapee (#26666) üzenetére


nimfas
addikt

4,357.74 elég pontos? :)

3693*1,18

(#26669) MPeter87 válasza peti020 (#26660) üzenetére


MPeter87
őstag

Szia!

Én átutalással fizetem, nem tudom máshogy lehet-e, de ez a legkényelmesebb nekem. Vagy besétálok egy otp-be és befizetem a számlájukra.
A tapasztalatok megoszlanak. néhány embernél nagyon összevissza vannak a dolgok, nem érik el őket stb.. Nekem mindent sikerült azonnal intéznem velük, telefonon és mail-ben is.

(#26663) PBA

Nem érsz rá szarakodni, de személyesen ügyintézgetni ráérsz? :U
Nem akarok kötöszködni, de ez elég hülye duma. :D Mail és telefon sokkal egyszerűbb.
Tényleg nem értem, hogy akinek eddig problémája volt, miért nem sikerült elintézni a dolgot. Nekem eddig mindent sikerült megoldani. Elején a díjcsomaggal volt gondom, de telefonáltam és meg lett oldva.

[ Szerkesztve ]

(#26671) csapee válasza nimfas (#26668) üzenetére


csapee
senior tag

4GB-os csomag :U
Amúgy mostmár megvárom míg kikapcsolják, nem szeretem ha szopatnak.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#26672) nimfas válasza csapee (#26671) üzenetére


nimfas
addikt

Ez a korlátlan csomag. 4GB eredeti árát sem tudom. De ha neked olyan volt akkor a nettó árat szorzod 1,18-al.

(#26673) csapee válasza nimfas (#26672) üzenetére


csapee
senior tag

Nah igen és nyomtassak magamnak díjbekérőt meg számlát. ;)
Jeleztem a problémát innentől ott pattog a labda.

Csapee

(#26674) 426os válasza DrBubo77 (#26658) üzenetére


426os
őstag

Ma volt a forduló és aktiválódott a 3GB. Majd márciusban ilyenkor megnézem, hogy mi van ezzel a lassítás dologgal. Nincs kizárva, hogy az ügyintéző nem tudta mi fán terem a flotta (mondtam neki, hogy flotta, a net csomag árait is magától mondta, csak a sebességkorlátozásban voltak eltérő infóink).
Érdekes viszont, hogy tegnap egyáltalán nem volt netem, hirtelen elvágták a 100MB-os csomagot. Biztos nem fogyott el egy nap alatt, de reggel az az sms üdvözölt, hogy mégis. Valószínűleg így sikerült megoldaniuk a csomagváltást, de ma már minden klappol, az ígért 7/2Mbps sebességnek is többszörösét mértem. :K

.

(#26675) nimfas válasza csapee (#26673) üzenetére


nimfas
addikt

Nálam is volt kavarc, de a héten rendeződött a dolog. De van alternatíva párszáz forinttal olcsóbban. Igaz hogy 5eFt/sim a beugró, tehát 10-12 hónap mire 0-n vagy. :D

(#26676) PBA válasza MPeter87 (#26669) üzenetére


PBA
aktív tag

Te tényleg kötözködni akarsz (vagy csak kötöszködni? Nem mindegy!). Nyilván egy szerződés aláírása a legegyszerűbben leggyorsabban személyesen történik. Utána viszont nem vagyok kötve semmihez és senkihez, szolgáltatónak fizetek kártyával. Tudsz jobbat? Ne tudd már jobban, mi felel meg nekem! :)

Nekem nincs bajom az IQPRO-val, ahogy írtam korábban is, soha nem voltam velük kapcsolatban, de a jelenlegi feltételeik mellett nem is leszek. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#26678) cincinatus válasza peti020 (#26660) üzenetére


cincinatus
tag

A korlátlan netre sztem be lehet lépni hozzájuk. Elutalod a fix összeget minden hónapban és kész. Csak hanghívásra semmilyen formában ne használd a kártyát, még hívásfogadásra, bejövő SMS-re sem.

Telefonálásra viszont nem ajánlanám őket, mert ott a számlázással folyamatos gondok vannak. Egyébként is vannak jobb csomagok hanghívásra.

(#26685) cincinatus


cincinatus
tag

Hogy kicsit ON-ba tegyem a fórumot. Az olcsomobilflottak.hu-n vadi új csomagok vannak, aki most keresgél szerintem kérje le emailben tőlük a feltételeket :)

(#26686) arnyekxxx válasza nimfas (#26609) üzenetére


arnyekxxx
veterán

No, ezt a hsz-t úgy irom, hogy a B593-tól kapja a netet dróton egy WR743ND és ezen a tplinken lóg a pc-m meg a telefonom

(#26687) nimfas válasza arnyekxxx (#26686) üzenetére


nimfas
addikt

Sirály! :) Igazából az érdekelne még hogy FTP-n elérném-e wan oldalról, azaz dmz-t tud-e vagy vmi ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#26688) arnyekxxx válasza nimfas (#26687) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ez így most egy kicsit kínai volt, nekemre lefordítva az lenne a kérdés, hogy a modem mögött levő routerre kötött valamiftpszerverre be lehet-e lépni valahonnan máshonnan a neten keresztül? Mert ezt nem tudom kipróbálni, nincs ftp-s cuccom

(#26689) #79335424 válasza nimfas (#26687) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt akartam én is kérdezni, hogy ilyenkor mi a szitu a külső elérésekkel.

(#26690) arnyekxxx válasza nimfas (#26687) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a menüjében van olyan az advanced részben, hogy
DMZ
port mapping
UPnP

(#26691) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

Ez a Mobil flották topik, a routeres kérdéseket lehetőleg valami hardveres vagy szoftveres topikban tárgyaljuk ki!
Köszönöm.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26692) tahepa


tahepa
senior tag

Ez működik még , élő még?
A PH topikja halott.

(#26693) 4Grider válasza tahepa (#26692) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Frondeo élő flotta.

(#26694) Sátán44 válasza Sátán44 (#26628) üzenetére


Sátán44
addikt

Valóban nem volt automatikusan aktiválva a 4g. Ma reggel kaptam egy smst, "hálózat frissítést végzünk", kérem indítsa újra a telefont. Újraindítás után lett 4g-m :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#26695) arcszesz válasza arcszesz (#26640) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Lehet hogy nem voltam eléggé türelmes. Épp most hozta a postás a sim kártyákat. Úgyhogy egyenlőre minden rendben. :))

(#26696) papi77 válasza arcszesz (#26695) üzenetére


papi77
addikt

Naugye :D
Egyáltalán miért nem hozta el az irodából a szerződéssel együtt?
Na mindegy, az a lényeg,hogy megérkezett.

Az első: NOKIA 1611

(#26697) munkacsia


munkacsia
újonc

sziasztok ! Segítene nekem valaki ebbe a flottába szeretnék csatlakozni csak nem találom az elérhetőséget hozzájuk !

(#26698) DrBubo77 válasza munkacsia (#26697) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Keress rá az Euroquattro nevére vagy uzlet.telefonflotta@gmail.com.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26699) impact2 válasza munkacsia (#26697) üzenetére


impact2
tag

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#26700) cincinatus válasza cincinatus (#26685) üzenetére


cincinatus
tag

Pontosítanom kell, az olcsomobilflottak.hu ajánlatokba, benne vannak már az Euroquattro-s csomagok is, amiket jobban megéri direktben megkötni ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.