Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 16:54:46

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26951) cincinatus válasza taip (#26950) üzenetére


cincinatus
tag

Na akkor ez komoly... Ha véletlen kiderül, hogyan történhetett ez meg, azt oszd már meg kérlek.

Barátnőmék 3 kártyával vannak bent a flottában. Eddig rendben lévőnek tűnt a fogyasztás, de szólok nekik, hogy figyeljenek ezután :F

(#26952) gabor9991 válasza Dracula72 (#26947) üzenetére


gabor9991
őstag

7624 Pécs Szigeti út 124
25-ig érjen oda, hogy számlazárás előtt le tudják zárni a számhoz tartozó számlát.

(#26948) taip

Ha nem kell a kártya tovább, nem kell bonyolítani a dolgot, ajánlott levélbe tedd bele és küldd vissza erre a címre.

[ Szerkesztve ]

(#26953) taip válasza gabor9991 (#26952) üzenetére


taip
senior tag

Majd visszaküldöm ha visszaír, hogy ez a teendőm. Honnan kellene tudnom, hogy ez az eljárás?
Plusz honnan tudjam, hogy ha visszaküldöm, onnantól nem számláznak? Bármi lehet.

Amúgy arra inkább kíváncsi vagyok, miért mértek forgalmat egy olyan SIM-en, ami még csak készülékben sem volt.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#26954) KILLERLALA válasza taip (#26953) üzenetére


KILLERLALA
tag

Miért küldöd vissza ha megkérdezhetem ?
Találtál jobbat ?

(#26955) gabor9991 válasza taip (#26953) üzenetére


gabor9991
őstag

Ez lesz a teendő, ha válaszol, hidd el.Csak ha 25-után ér oda a sim, akkor a következő hónap is ki lesz számlázva.
Nekem ezt írta, mikor kérdeztem tőle, mi a teendő, ha vissza akarom küldeni a simet, visszaküldtem és kész.
Ha ajánlott/tértivevényes levélben küldöd, ráírva a telefonszámot, akkor a kézbesítést követően valószínűleg még tévedésből sem tudná a számlát rád terhelni.

Amilyen zavaros a számlázási rendszerük, simán el tudom képzelni, hogy a forgalmi adatok más számhoz valók.Én is kaptam már idegen névre szóló díjbekérőt, a sajátom helyett, gondolom azt meg sikerült másnak elküldenie.

(#26956) kory24 válasza taip (#26948) üzenetére


kory24
őstag

Korlátlan net?

Mert ha igen akkor lehet a megosztó kártya forgalmát látod

(#26957) Dracula72 válasza cincinatus (#26949) üzenetére


Dracula72
senior tag

Köszönöm.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#26958) taip válasza gabor9991 (#26955) üzenetére


taip
senior tag

Oké, tudom hogy ez lesz a teendő, de akkor is... ha írásban jelzem a felmondási szándékomat, onnantól kezdve náluk a labda. Ha fontos, hogy visszakapják a SIM-et, akkor tegyenek érte és ne várják el, hogy fórumokból tájékozódjak, van ennek hivatalos módja is.
És tutira tudják rám terhelni, az előfizu elején is hónapokig kavarás volt.

És akkor sem kerek, hogy az én nevemre és telefonszámomra érkező díjbekérőn hogyan lehet ilyen adat.

kory24:
Eddig úgy gondoltam, hogy a társkártyának önálló telefonszáma van, plusz mi közöm hozzá?

KILLERLALA:
Azért nincs rá szükségem, mert nekem fixen telepítve kellett volna, vezetékes net helyett, több eszközzel megosztva. Sajnos nem sikerült stabil konfigot kiépíteni, folyton szakadt és belassult, nem volt használható.
Persze nem állítom, hogy ez a Telenor hibája volt, valószínűleg nem sikerült olyan modem/router kombót vennem ami alkalmas a feladatra, de ettől még számomra használhatatlan volt. És még mielőtt elkezdtem volna újabb és újabb eszközöket venni és kipróbálni, kiderült, hogy mégiscsak lehet vezetékes netet kiépíteni, régebben rosszul mondták, hogy nem. Úgyhogy megrendeltem a vezetékes netet, ahol még eszközigény sem merült fel.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#26959) Dracula72 válasza gabor9991 (#26952) üzenetére


Dracula72
senior tag

Már borítékban is van ☺
Reggel bedobom a postára.
Köszönöm.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#26960) kory24 válasza taip (#26958) üzenetére


kory24
őstag

Fő kártya, megosztó.
Csak a fő kártyának van telefonszáma, a megosztó csak a netet ossza meg.

A kártyád ha hívható/te tudsz róla hivni akkor tied fő, a másik pedig a megosztó vagy fordítva.

Bármelyik is a másik fél is ugyanazt a netet használja, ergo adatforgalmat generál

(#26961) KILLERLALA válasza taip (#26958) üzenetére


KILLERLALA
tag

Értem, és köszönöm hogy válaszoltál !
Egy próbát azért megért volna, hogy csak sima telefonba teszed a sim karit, nem routerbe, s a telefon Hotspot funkcióját használva mit mutatott volna.
De mind1 is, ahol van lehetőség vezetékes netre, ott tényleg jobb azt választani !

További szép napot !

Üdv: Laller

[ Szerkesztve ]

(#26962) nimfas válasza taip (#26958) üzenetére


nimfas
addikt

Nálam augusztus óta (6,5 hónapja) üzemel így ahogy te szeretted volna.
Tplink 1043 router és Huawei 3372 stick kombóval. Routerre kellett egy custom firm és kész.
60/40 Mbit amit itt tud.

Nekem sajnos csak ADSL 10/0,5 Mbit amit tudtak nyújtani. :W

(#26963) gabor9991 válasza taip (#26958) üzenetére


gabor9991
őstag

Igazad van, sajnos ez egy igen nagy probléma ebben a flottában is, hogy nincs írásba foglalva egyik félnek se semmilyen kötelezettsége, így nem is lehet számonkérni a díjfizetésen kívül nagyjából semmit, hiába van egy kártyabirtokosi megállapodás, az csak a birtokba vevöt kötelezi arra, hogy a kártyához tartozó díjat rendezni fogja.A szerzödés a flotta ésa telenor között jött létre és nem nyilvános.
A többi infó meg tényleg csak tapasztalatok alapján forumozók által kerül nyilvánosságra.

Stick+router párosítással net apn-t használva nálam remekül működik már rég óta az adatkártya.

[ Szerkesztve ]

(#26964) taip válasza kory24 (#26960) üzenetére


taip
senior tag

Telefonszám van, hívni nem próbáltam, nem telefonban van.
Az mondjuk jó, ha ez "normális" és nem az én netemet lopják, akkor csak elvi kérdés, hogy mi értelme ennek az adatnak, hiszen még csak azt sem ellenőrizhetem le, hogy én mennyit forgalmaztam, csak a két kártya összegét látom.

nimfas:
Nekem sajnos D-link stickben van, vagy ez, vagy a (szintén D-link) router nem akarta az igazságot. Nyilván ha azt látom, hogy muszáj megoldásra jutnom, tettem volna lépéseket, de így nem fárasztottam magam a különböző stickek és routerek kombinálásával.
Főleg, mikor kiderült, hogy van UPC net, csak a nyilvántartásban volt rosszul a lefedettség.

gabor9991:
Igen, sok minden nincs tisztázva, pedig csak 1x kellene megtenni. De pl. még arra sem voltak képesek, hogy egyértelműen leírják a szerződéskötéskor, hogy melyik címükre kell visszaküldeni az aláírt papírt.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#26965) Fifi válasza nimfas (#26962) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

Ilyen Huawei 3372 stick-et hol lehet venni, ami független?
Nekem is TP-Link TL-WR1043ND routerem van Openwrt-vel és szeretnék mobilinternetet , de nem tudom, hogy melyik kapható stick-kel működne megfelelően.

Bye, Fifi

(#26966) kano válasza Fifi (#26965) üzenetére


kano
nagyúr

3372-őt ki lehet fogni mondjuk aprón vagy jófogáson olcsón. De 1043-ból a v3 ami már tudja Ezt a sávszélt. Az én v1-em még nem annyira.

Ha jól emlékszem akkor Az iQpro nethez nincs megosztó, így az nem játszik a fiktív adatforgalom esetében a fórumtársnál. Gázos ez az iQpro ahogy látom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26967) cincinatus válasza kano (#26966) üzenetére


cincinatus
tag

Legalábbis "hivatalosan" nincs adatmegosztó. A fórumtárs példája lehet, hogy épp azt bizonyítja, hogy mégis van.

(#26968) MPeter87 válasza kano (#26966) üzenetére


MPeter87
őstag

Nem kérhető, de valószínűleg úgy oldják meg, hogy 2 kiadott kártyából 1 fő, 1 pedig megosztó kártya.

(#26969) #79335424 válasza kano (#26966) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én Aliról rendeltem a 3372 -t.
A havi 4100Ft -os Euroquattro -s kártyám is adatmegosztós. Legalábbis a MyTelenor szerint.

(#26970) kano válasza #79335424 (#26969) üzenetére


kano
nagyúr

Ok, de az ugye nem iQpro flotta.
De igazatok lehet, az iQpro is így oldhatja meg könnyen a korlátlan tetet.

Drága a 3372 alin (40$ körül).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26971) KILLERLALA válasza #79335424 (#26969) üzenetére


KILLERLALA
tag

Pedig az főkártya kellene hogy legyen !
Azt írták a 4100-es kártyához nem rendelhető adatmegosztó, hát ezért !
( megosztani a megosztót, bakker..... )

Sumák egy cég ez az EuroQuattro is, de én már az elején megmondtam ! :DDD

(#26972) KILLERLALA válasza kano (#26970) üzenetére


KILLERLALA
tag

Látod kano !!! Ezt írod:

" De igazatok lehet, az iQpro is így oldhatja meg könnyen a korlátlan tetet. "

Ezzel csak az a baj, hogy annak idején ezért , az iQpro le lett hordva a sárga földig, mocskolták, köpködték az olyan emberkék mint TE ! Meg micsoda szemétség....

A EuroQuattro is így működik, csak ott van 5-10 ezer lehúzás !!!! :K :K :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#26973) 4Grider válasza KILLERLALA (#26972) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért van még más különbség is a két flotta között. Az euroquattro-nál te vagy a számlafizető. Azaz amíg az egyik belépési díjat kér, a másik ugyan nem kér, de folyamatosan többet számláz, mint amit ő fizet a szolgáltatónak. Tehát az utóbbi is pont annyira lehúz, mint az, aki egyszeri ügyintézésért és a sim-ért elkéri a belépési díjat. Nem akarom a két flottát szembeállítani, de ez alapján akinek csak rövid időre kell előfizetés, egyértelmű, hogy melyikkel jár jobban. Én cég nevében járok el, nálunk nem jó a továbbszámlázós, előlegbekérős megoldás, inkább fizetem a belépési díjat.

(#26974) #79335424 válasza KILLERLALA (#26971) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megint kezded túltolni. Mi ebben a sumákság? Úgyis csak netre tudod hqsználni, arra meg tökéletesen működik. Korlátlan, fix havidíjjal, tehát nincs jelentősége annak, hogy az adott hónapban több, vagy kevesebb adatot használsz. Arról nem is szólva, hogy hosszú távon még mindíg olcsóbb, mint az iQpro.

(#26975) #79335424 válasza 4Grider (#26973) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem teljesen igaz. A 4100Ft -osnál az Euroquattronak utalok. Szerintem ez úgy van, hogy minden teljes árú korlátlan nethez megkérik az adatmegosztót, aztán, amelyik fő kártyához nem igénylik, azt az Euroquattro külön csomagként értékesíti olcsóbban. Ezért nincs hírdetve, és ezért van csak korlátozott mennyiségben.

[ Szerkesztve ]

(#26976) MADcat válasza #79335424 (#26974) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én sem értem, mi ebben a sumákolás. Konkrétan el lett mondva, hogy milyen kártyát kapok és miért. Semmi zsákbamacska nem volt. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26977) KILLERLALA válasza #79335424 (#26975) üzenetére


KILLERLALA
tag

Ez természetes, hogy nekik fizetsz ! :K
Ők megigénylik 690 Ft-ért az adatmegosztót, és adják tovább 4100 Ft-ért. :C
Ez az ő kis bizniszük. :K
Persze azért van korlátozott számban, mert ha nem tud eladni főkártyát, nincs adatmegosztó sem. :DDD

Csomaguk így néz ki:
Unlimited 4101Ft, itt nem kérhető adatmegosztó, ( mert már megosztott karit kapsz valószínű ) :K
Unlimited Extra 7043Ft ez korlátlan adat + adat megosztó 690Ft

Nincs ezzel baj, csak a tisztánlátás végett írtam le.

(#26978) KILLERLALA válasza MADcat (#26976) üzenetére


KILLERLALA
tag

Ja, de itt akkor miért nem így reklámozták ???

(#26979) cincinatus válasza KILLERLALA (#26972) üzenetére


cincinatus
tag

A különbség még csak annyi, hogy az EuroQuattro-nál eddig senki nem számolt be folyamatos számlázási anomáliákról, kilépési problémákról és általában el lehet őket érni.

Egy fórumtárs pedig arról számolt be, hogy az EuroQuattro már évek óta működő flotta.

Ezek lehet, hogy megérnek 5-10 eFt belépési díjat, pláne ha visszajön pár hónap alatt.

(#26980) KILLERLALA válasza cincinatus (#26979) üzenetére


KILLERLALA
tag

Így van cincinátus !

Örülök, hogy valamiben végre veled is egyet tudok érteni !

Ez a dolog pedig csak egy szó: Lehet !

De ne is ragozzuk a dolgot, mindenki eldönti mi a jó neki, de fontos ehhez tisztán látni a helyzetet !

További szép napot nektek !

Üdv: Lala

(#26981) -=MrLF=- válasza KILLERLALA (#26977) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

[#25373] Unlimited pontosítás, két kártyára bruttó: 6590,-
(5000*1,18=5900 +br.690 megosztó)

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#26982) sanyika007


sanyika007
csendes tag

Sziasztok,

immáron 2 hónapja vagyok az IQPro (hang+adat) flottában, eddigi tapasztalataim:
- december végén megjött a sim, könnyen aktiváltam, ment minden. 100 mega nettel kezdtem, fordulónappal aktiválódott a 4 giga. A belépés simán ment.

DE!
- a 4 giga januárban működött, fordulónap után viszont nem nullázódott. Február eleje óta lassított nettel nyomulok. Ez is elég használható, de a youtube videók már nyögdécselnek vele, és nem ezért fizetek.
- továbbá: nekem telenor küldött számlát a januárról. Ebben szinte semmilyen kedvezmény nem volt érvényesítve, 5000 forint feletti összegről szólt (az előre megbeszéltek szerint 3000 körül kellett volna lennie, - ha valaki nem sokallná - ez majdben a duplája). Ebben benne volt a nettó 800-800 minimum hívásdíj, amit előtte levélben megbeszéltünk, hogy 400-400 lesz, így elég értetlenül állok a dolog előtt. Az internet is inkább tűnt a 7 gigás árának, mint a 4-esnek (míg ahogy írtam, a 4 sem volt meg februárban).

Írtam a flottakezelőnek a problémával kapcsolatban, amire válasz is érkezett. Elvileg következő hónapban már jól érkezik a számla, de a két levélben is feltett kérdésemre (hogy miért lassult le a net) nem érkezett válasz. Bízom benne, hogy most fordulónapon felgyorsul ismét a kártyám és nem arról van szó, hogy esetleg a 4gb-t is szétdobálják adatmegosztóval (ha létezik ilyen).

Nagyon szeretném, hogy működjön a dolog és bízom benne, hogy fog is, de nem szeretnék egy közel korlátlan csomagárat fizetni érte. Aki nyugalmat szeretne és biztos számlázást, az lehet hogy jobb, ha kicsit tovább nézelődik, vagy fix árú csomagot kér (adatcsomagok), mert azoknál csak egyszer kell jól eltalálni a számlázást, utána gondolom jó is marad.

(#26983) khorvat válasza -=MrLF=- (#26981) üzenetére


khorvat
senior tag

Elfogulatlanul, de ott a pont a sok felesleges hülyeség és fröcsögés helyett előbb utána kéne nézni és számolni!
Csak ezek után kimondani, leírni!

(#26984) KILLERLALA válasza khorvat (#26983) üzenetére


KILLERLALA
tag

Igen, de ezeknél szinte havonta változnak a dolgok !

Én még a régi árazást néztem !

Van ami valakinek hülyeség, de másoknak aranyat ér !

S kérlek tedd OFF-ba az ilyen hozzászólást, ne szemeteld tele a topikot, a másokról alkotott magán véleményeddel !!!!!

(#26985) MPeter87 válasza sanyika007 (#26982) üzenetére


MPeter87
őstag

A hang+adat előfizetésnél nettó 800+800 van szerintem, csak adatkártyánál van a 400+400, mikor valami hívás vagy sms miatt kiszámlázzák, nem?
Szerintem a korlátos netre nincs adatmegosztó, csak a korlátlanra.
A lassulásnak lehet az volt az oka, hogy a telenornál nem kattant át fordulónappal a dolog. Az elején hasonló dolog miatt én is szívtam, de aztán váltottam inkább korlátlanra.

(#26986) PBA válasza KILLERLALA (#26972) üzenetére


PBA
aktív tag

Édes istenem... :) Alacsony a kerítés és így tovább...

Tudod, miután _személyesen_ bementem az Euroquattro irodába, és mindenről pontos tájékoztatást kaptam, örömmel fizettem ki ennek a "lehúzós cégnek" a belépési díjat, és jelenleg 6 db kártyát használunk már ebben a flottában.

Befejezhetnéd már a fikázást. Ettől még nem fogja a te szeretett flottádat több ember választani. Ugyanis az értelmes emberek nem a fikázás alapján döntenek, hanem tájékozódnak, és kiválasztják a számukra megfelelő flottát, bármelyik legyen is az. Kár kapálózni.

(#26988) edk- válasza PBA (#26986) üzenetére


edk-
őstag

Merre van az irodájuk? Google Cinkotai utat talál, az az?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#26989) kano válasza KILLERLALA (#26972) üzenetére


kano
nagyúr

"olyan emberkék mint TE"
Milyenek? :) :F
Egyiknél sincs előfizum. Azt látom, hogy az egyik elérhető a másik nem. Az egyik össze-vissza számláz a másikról nem hallani ilyet (lehet, hogy az is). Melyiket venné az ember ezek után???

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26990) gyattil


gyattil
csendes tag

Egy hete igényeltem adatkártyát az euroquattrotól , másnapra válaszoltak, hogy mik kellenek a szerződéshez ezt beküldtem nekik azóta semmi. Mennyi ideig szokott tartani míg küldik a szerződést?Várjak még nyugodtan vagy kezdjek türelmetlenkedni ?

(#26991) PBA válasza edk- (#26988) üzenetére


PBA
aktív tag

Írjál nekik vagy hívd fel őket, a belvárosban vannak. Pontosan el fognak mondani mindent. nekem előfordult, hogy nem vették fel a telefont, de később visszahívtak.

(#26992) bepken válasza gyattil (#26990) üzenetére


bepken
veterán

én másnap megkaptam a szerződést. szerintem hívd fel őket (én most már a kártya miatt izgulok, hogy mikor kapom meg :)) )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#26993) nimfas válasza Fifi (#26965) üzenetére


nimfas
addikt

Én itthon vettem... azóta kissé felment az ára...
Arra figyelj, hogy NON HILINK (NEM Hilink) verziós legyen.

1043 v3-as routerem van, "Rooter firm" kellett rá (Openwrt ez is), ezzel simán megy a stick.

(#26994) easoft válasza KILLERLALA (#26971) üzenetére


easoft
tag

Megosztó kártyát nem lehet megosztani ! Felhívtam őket azért nem akarjak csinálni a 4100 Ft-os adat kártyát, mert nem akarnak ok számlázni !!! Ezért adnak bruttó 6500 Ft-ért 2 db korlátlan kártyát ! 3250 Ft-ra jön ki darabja és a szolgáltató számláz ennél jobb ajánlat ma nincs :)
Másik cégnek is biztosan vannak jó ajánlatai de szerintem fontos, hogy a szolgáltató küldje a számlát és ne a flotta !

[ Szerkesztve ]

(#26996) MPeter87 válasza easoft (#26994) üzenetére


MPeter87
őstag

Adatkártyánál kb mindegy, hogy ki küldi a számlát, viszont az, hogy a szolgáltató küldi a számlát, még mindig nem azt jelenti, hogy a szolgáltatóval szerződött az ügyfél. Nem mindegy. :)

(#26998) easoft válasza MPeter87 (#26996) üzenetére


easoft
tag

Ki lehet kérni a flottatol az erre vonatkozó megállapodást ! Flotta felhatalmazza a Telenort arra, hogy ha a flotta megszűnik a szolgáltató átrakja az ügyfeleket publikus csomagba ! Ezért fontos, hogy a szolgáltató számláz, mert tudja az ugyfel nevet és címét ! Ügyfélnek csak az a feladata ebben az esetben, hogy bemutatja a kártyát !

(#27000) MPeter87 válasza easoft (#26998) üzenetére


MPeter87
őstag

Mobilflotta_ már írt ezzel kapcsolatban, de nem sikerült még tisztázni a dolgot.
Ha a flottával bármi történik, akkor a flottának kell tennie valamit vagy a szolgáltató automatikusan intézi a dolgot?
Ha az ügyfél lépni szeretne, az ehhez szükséges meghatalmazást a flotta a szerződés megkötésekor átadja, vagy kérni kell a flottától, amikor az ügyfél menni szeretne?
Nem volt még ilyennel dolgom, de ilyen esetben nem hajt el a szolgáltató? Attól, hogy az ügyfél a számlafizető, még mindig a flotta az előfizető, tehát én úgy gondolom, hogy ebben az esetben az ügyfél ugyanúgy nem tud semmit sem intézni, vagy rosszul gondolom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.