Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) MPeter87 válasza cincinatus (#26800) üzenetére


MPeter87
őstag

1500 körül akkor már inkább iqpro 4 gigás csomag. Se hűség, se belépési díj és 4x annyi netet kap kb ugyanannyiért.

(#26802) cincinatus válasza MPeter87 (#26801) üzenetére


cincinatus
tag

Csak a kért 60 perc beszéd nélkül, az 1 GB internet ebben a példában havi 500 Ft alatt van.

(#26803) MPeter87 válasza cincinatus (#26802) üzenetére


MPeter87
őstag

Hogy van 500 alatt? Első 3 hónap 1390 Ft összesen, azt értem, de ebben nincs lebeszélhetőség és utána havonta ennyi. És mellette utanúgy nem beszélt.

(#26804) Szállító76 válasza cincinatus (#26800) üzenetére


Szállító76
tag

Köszi.

Számhordozással lehet Dominó most kártyát venni vajon?
Nem nagyon látok róla infót.

[ Szerkesztve ]

(#26805) cincinatus válasza MPeter87 (#26803) üzenetére


cincinatus
tag

Lehet kérni új feltöltő kártyát ingyen és újból indul a 3 hónapos buli :D (Ezért írtam, hogy kis mókolással.) A hanghívás a Domnio Most-on menne.

Szállító76

Igen lehet, nekem múlt nyáron asszem 1700 Ft volt Domino-ra behordozni, de abból valamennyit le lehetett beszélni.

(#26806) bepken


bepken
veterán

sziasztok,

flottát szeretnék váltani, ehhez kérném a segítségeteket. jelenleginél egész jók a díjak (netto 5 forintos percdíjjal ~3400HUF szokott lenni a számla), viszont már a hideg ráz a telekomos mobilhálózattól, meg a 16kbps mobilnet lassításuktól...

szeretnék egy olyan csomagot, ahol kb ennyiből kijövök havonta. tehát:
- netto 5-6 HUF/perc (legalább 150-200 perc lebeszélhetőség)
- minimális mobilnet csomag, amit csak lassítanak (telenonál azt hiszem, max 64kbps)
- ne legyen (magas) éves díj
- a szám az enyém legyen

ilyesmit találtam már (Mobilfotta 9, Idealflotta) de a biztonság kedvéért megkérdeztem, hátha tudtok ajánlani jobbat :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#26807) Tombi


Tombi
senior tag

Sziasztok!

Korlátlan hang és legalább 1gb adattal rendelkező flottát keresek, hűség nélkül.
Fontos, hogy Telenor legyen a szolgáltató!
Telekomos (forensis) flottából ugranék ki -> számhordozással.

euroquatro 6600 ft-os korlátlanja tűnik a legjobb megoldásnak 4gb-os nettel sem vészes az ár.
Jobb ajánlatot tudtok? :R

[ Szerkesztve ]

(#26808) Fifi válasza cincinatus (#26792) üzenetére


Fifi
őstag

Köszönöm!

Ahogy írtad viszont ezek mobilnetben jóval gyengébbek :(
Még mindig az EQ tűnik a legszimpatikusabbnak (elfogadható percdíj, sok internet), ha eltekintünk a beugrótól.

Bye, Fifi

(#26809) Fifi válasza Tombi (#26807) üzenetére


Fifi
őstag

Miért fontos, hogy Telenor legyen a szolgáltató?
Miért váltasz Telekomról Telenorra, ha nem vagyok indiszkrét? :B

Bye, Fifi

[ Szerkesztve ]

(#26810) Zolo1111 válasza bepken (#26806) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

nézd meg esetleg a www.flottatelefon.hu oldalt szerintem nem rossz.

(#26811) Tombi válasza Fifi (#26809) üzenetére


Tombi
senior tag

Fifi - vidéki falu, telenorral van térérő egyedül

(#26812) cincinatus válasza Fifi (#26808) üzenetére


cincinatus
tag

Mobilnet árakban az EuroQuattro-nál és az IQpro-nál nem tudok jobb árat.

Nekem pl. elég kb. 150-200 Mb mobilnet egy hónapban, így nekem a hanghívás a fő szempont.

(#26813) Fifi válasza Tombi (#26811) üzenetére


Fifi
őstag

Köszönöm a választ, így már értem!

(#26814) bepken válasza Fifi (#26809) üzenetére


bepken
veterán

nálam is épp ez a helyzet. a telekom lefedettsége tapasztalataim alapján sokkal rosszabb, mint pl telenor. (leginkább beltéri lefedettség) - illetve adatkeret elhasználása után lehetetlen sebességre korlátoznak...míg egyik-másik telenoros ismerősöm youtube videót néz, meg viberezik korlátozott nettel.

lehet, hogy ilyen igénnyel egyedül vagyok, de én leginkább ezért keresnék jó telenoros flottát

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#26815) Fifi válasza bepken (#26814) üzenetére


Fifi
őstag

Nálunk is a net a fontosabb, a flottán belüli ingyen beszéden túl. Beszéd max 2-3 óra. Szerintem EQ valamelyik telenoros Aktiv csomagja lesz a befutó, aztán majd meglátjuk.

(#26816) Tombi válasza Fifi (#26815) üzenetére


Tombi
senior tag

Egyelőre nekem is bár várom az infókat még a flottatelefon.hu-tól !

(#26817) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Mobilflotta_ telefonon egyeztetett velem, nagyon korrekt, ajánlott!

(#26818) arcszesz


arcszesz
aktív tag

Szerintetek flottás adatkártya miatt lehet a telenor ügyfélszolgálatát hívni?
Már régóta szívok és még mindig nem aktívak a kártyáim :(

(#26819) Zeki válasza arcszesz (#26818) üzenetére


Zeki
nagyúr

A flottakezelő tud csak intézkedni.

(#26820) arcszesz válasza Zeki (#26819) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Köszi, akkor várok és remélek :)

(#26821) Mobilflotta_ válasza Tombi (#26807) üzenetére


Mobilflotta_
csendes újonc

-

[ Szerkesztve ]

(#26822) Tombi válasza Mobilflotta_ (#26821) üzenetére


Tombi
senior tag

láttam :R

(#26823) easoft


easoft
tag

Sziasztok ! Ha valakit érdekel Telenoros asztali Huawei E5186s router hűség nélkül flottában bruttó 30.000 Ft 300 Mbps tud !

(#26824) nimfas válasza easoft (#26823) üzenetére


nimfas
addikt

"Ez kicsit karcsú, legalábbis a DHCP menüpont alatt csak a tartományt adhatjuk meg, nem tudjuk piszkálni az egyes eszközöket és nem adhatunk azoknak fix IP-t, pedig ezt a korábbi Huawei router tudta. Ez egyébként akkor lényeges, ha van mondjuk NAS, vagy kamera a hálózatban, aminél nem árt, ha mindig ugyanazon az IP-n érhető el."

Kérdés hogy ha mögé van lanon kötve egy felkonfigolt Tplink 1043router. Akkor tud-e a Huawei csak átjáróként működni? Ftp elérése wan oldalról?

(#26825) KILLERLALA válasza easoft (#26823) üzenetére


KILLERLALA
tag

Még beletolok 9589 Ft-ot és van egy Huawei B525, flotta nélkül ! :D :D :D

Kicsit drágán adjátok, de valakinek lehet jó lesz ! :))

[ Szerkesztve ]

(#26826) Kornel


Kornel
veterán

Sziasztok,

Ki milyen flottát ajánlana, havi 50 perc és legalább 3-4 GB mobilnet jó lenne, ha lenne, persze az se baj ha minél olcsóbban.
A számom szeretném, ha a saját nevemen lenne.

Köszi!

(#26827) nimfas válasza KILLERLALA (#26825) üzenetére


nimfas
addikt

ez?

Mivel tud többet amúgy mint a 30eFt-os?

(#26828) MPeter87 válasza Kornel (#26826) üzenetére


MPeter87
őstag

Ennyi beszélgetés mellett jobban jársz szerintem egy 4 gigás iqpro adatkártyával + valamelyik olcsó percdíjas feltöltős csomag, ha dual sim-es a telód. 50 perc beszélgetéssel így kb 2500ból megúszod/hó. Adat + hang flotta nem lenne ennyiből saját néven. Mondjuk a kezelő nevén sem valószínű. :D

[ Szerkesztve ]

(#26829) Kornel válasza MPeter87 (#26828) üzenetére


Kornel
veterán

Nem opció a két kártya, ezt elfelejtettem mondani.
Így is megvan a 2 SIM, céges + saját.

(#26830) MPeter87 válasza Kornel (#26829) üzenetére


MPeter87
őstag

Akkor talán olcsopercdij.hu, ha még létezik a prohardveres csomagjuk, +kiegészítő net.

(#26831) cincinatus válasza Kornel (#26826) üzenetére


cincinatus
tag

Ami a neveden is marad It Services alapcsomag (149 perc) + 3 Gb kiegészítő net.

De lehet, hogy 50 perc beszédre feltöltő kártyával a 3 Gb net olcsóbban kijön.

(#26832) nimfas válasza cincinatus (#26831) üzenetére


nimfas
addikt

Domino Fix EXTRA?

Domino Fix Extra SIM csomag
Üzleteinkben: 1990 Ft
Honlapunkon:990 Ft
80 perc lebeszélhetőség minden irányba
1 GB adatforgalom belföldi mobilinternetezéshez
366 napos rendelkezésre állási idő

Riasztóba pl ideális, de annak is aki keveset beszél :)

(#26833) kory24 válasza nimfas (#26832) üzenetére


kory24
őstag

Jól értelmezem, hogy az 1gb net és a 80 perc lebeszélhetőség egy évig elérhető?

(#26834) Zeki válasza kory24 (#26833) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#26835) impact2 válasza easoft (#26823) üzenetére


impact2
tag

Szia.
Aki veletek szerződik az rögtön belép a flottába és használni is tudja külföldön, vagy van türelmi idő? Számhordozás, több darab.
Viszonylag gyorsan kellene lépnem?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#26836) Merlini válasza Kornel (#26826) üzenetére


Merlini
tag

Telenor MyMinute 50perc 950Ft, 3GB mobilnet 2290 Ft összesen 3240Ft.

A beszéd díj többféleképpen csökkenthető:
Vezetékes számok 9Ft/perc +9Ft kacsolási díj - Vezetékes-hívó

+ Alkalmanként egy-egy 7 napra szóló mymenu-s ajánlattal:
„Beszélj percenként 9 Ft-ért kártyásként bármely hálózatba!”
„Perccsomag” 5Ft hálózaton belül, „Korlátlan hálózaton belüli csomagok”
„Perc+SMS+Hipernet” /
ha kifutottál az aktuális 3GB 30 napból, pár napnyi internetre jó lehet /Ezekkel azért csínján kell bánni, mert gyakran rendelve emelkednek csomagdíjak.

3GB mobilinternet első alkalommal történő megrendelésénél figyelembe kell venni a kártyás ciklust. (telenor.hu -n belépve lehet látni a ciklus kezdő és vég napját.)
Ha 30 napra kevés a 3GB, akkor rugalmasan ki lehet bővíteni 2GB+Deezer csomaggal, Somatom fórumtársunk írt erről.

Ha van külföldön lakó/tartózkodó ismerősöd akkor a Vezetékes-hívó díja + 3-5Ft VOIP percdíjjal hívható a fél világ. Dióhéjban behívod a VOIP szolgáltató budapesti vezetékes számát 003618088122,00XY12345678# (Local Access), Ők a telefonszámodról beazonosítanak és kapcsolják a hívott telefonszámát (példában a 00XY12345678 telszámot). VIOP szolgáltatónál feltöltőt egyenlegből vonják a percdíjat, erről bővebb infó a szaktopicban.
Magyarországi mobilok is hívhatóak így, a második perctől már kedvezőbb áron mint a MyMinute 19Ft-os percdíja.

[ Szerkesztve ]

(#26837) MPeter87 válasza Merlini (#26836) üzenetére


MPeter87
őstag

Lassan jobban megéri feltöltősnek lenni, mint flottásnak. :DDD

(#26838) cincinatus válasza MPeter87 (#26837) üzenetére


cincinatus
tag

Igazából pont ezért félig off csak a feltöltőkártyáról beszélgetni, mert egy csomó ember ha utána számol - jelenleg - feltöltőkártyával jobban jár.

100-150 perc beszéd alatt szerintem nem is érdemes flottában gondolkozni, max. a családon belüli ingyen beszélgetés miatt.

1 Gb alatti havi mobilinternet igény alatt meg nem érdemes szintén flottába lépni.

Ha valakinek meg főleg mobilinternet kell, arra pedig vannak itt kiváló ajánlatok :)

(#26839) MPeter87 válasza cincinatus (#26838) üzenetére


MPeter87
őstag

Mostanában nagyon keveset telefonálok és többnyire engem hívnak, úgyhogy valószínűleg át is fogom váltani domino most-ra az alőfizetésem. Egyedül annyi zavar benne, hogy feltöltősnél a választott net csomag elfogyása után lekapcsolják, nem lassítják. Illetve a Most esetében még annyi problémám van, hogy nem találtam meg, hogy milyen választható net csomagok vannak hozzá. Help! :DDD

(#26840) Merlini válasza MPeter87 (#26837) üzenetére


Merlini
tag

Aki keveset beszél telefonon, annak nem éri meg flottázni.
DPI-ban voltam, de amikor havi perckeret negyedét beszéltem le, az már 40+ Ft percdíjat jelentet.
Amikor a Voda Tutival elindította feltöltő kártyás díjcsökkentést + Telenor a 200MB-os mobilkeret felhasználása után használhatatlanra lassította az internet (ment itt erről a diskurzus), akkor ki is szálltam a flottából.

cincinatus: Így van. Dominósoknak 9/19Ft nagyon jó percdíj nyár közepéig. Ha már internetezni is akarnak, akkor 1GB/hó-ig jobb a Telenor MyMinute és a Vodafone Tuti.

Flottázni manapság egyre inkább az internet miatt éri meg. :D

(#26841) MPeter87 válasza MPeter87 (#26839) üzenetére


MPeter87
őstag

Megtaláltam. Így viszont valószínűleg telenor vagy voda lesz a nyerő, olcsóbban kijönnek. Max visszahordozom telekomhoz a számom, ha vacak lesz a térerő. :D

[ Szerkesztve ]

(#26842) Merlini válasza MPeter87 (#26839) üzenetére


Merlini
tag

Dominónál elég ködös és drága a mobilinternet.
Válasz Dominó 5 díjcsomagot és mellé 1GB Maraton csomagot 1845Ft-ért. Így kicselezve a napinet-et.

Dominó Fix díjcsomagnál már nincs napinet. Napinet nélkül pedig lehet csak NetPlusz csomag mellé lehet Maratont rendelni. Egy bő hónap múlva kiderül, addigra lesznek tapasztalatok Telekomos fórumon.

Addig is Dominó 5 és mellé NetPlusz 2*2 hónapig négyszeres adatmennyiséggel (200mb*4 és 500MB*4)
NetPlusz itt katt a "Nincs még net a díjcsomagodban?" fülre.

Két SIM-es telefonban, negyedévenkénti kártyacserével kihozható jelenleg 500Ft-ból 1GB 30 napra.
0Ft-ért SIM kártya ingyenes kiszállítással. Kártyás ciklus (fentebb írtam) első napján 1500Ft al feltölteni, Majd utána Klikk 1 GB 1390Ft "Rendeld meg most és két hónapot ajándékba adunk."

Ha kevés 1(-2)GB és van/lesz dual SIM-es teló, eseleg Mifi, akkor remek fórumban vagyunk. :C

[ Szerkesztve ]

(#26843) huan


huan
őstag

Sziasztok!
DPI előfizetésben lévő alap 400Mb mellé milyen további adatcsomagot lehet előfizetni?
A dpi.fidesz.hu-ra belépve ilyeneket olvasok:
Új DPI tarifa
Új DPI Mobilinternet szolgáltatás
Új DPI Mobilinternet tarifa

DPI-hez lehet MobilOnline, vagy Hipernetet kötni?

(#26844) huan válasza huan (#26843) üzenetére


huan
őstag

Illetve mit jelentenek a kedvezményes havidíjak a listákban?

(#26845) khorvat válasza huan (#26844) üzenetére


khorvat
senior tag

Kedvezményes havidíjak érvényesek rád!

MobilOnline csomagok köthetőek és a jóhír, hogy ilyenkor a kötelező 400MB 445Ft-os ára beleszámítódik a megrendelt nagyobb csomag árába azaz az ott látható díjakat csökkentik 445Ft-al!

Hipernet az külön adatkártya de az is rendelhető DPI mellé!

(#26846) KILLERLALA


KILLERLALA
tag

Jó tudni ! Figyelni fognak mindenkit !

[link]

[ Szerkesztve ]

(#26847) arkone válasza KILLERLALA (#26846) üzenetére


arkone
aktív tag

Hogy féltik az életüket. :)

Nem mernek belemenni abba, hogy győzzön az, aki jobban meg tudja tartani a vevőt. Versenyezzenek csak a külföldi ajánlatokkal!

(#26848) cincinatus válasza MPeter87 (#26839) üzenetére


cincinatus
tag

Sajnos a net csak az elején jó hozzá a Telekomnál, adnak 1 Gb ajándékot, utána 3 hónap emelet adatkeret. Ezzel mondjuk 4 hónapot ki lehet backelni.

Ha a dual sim opció, akkor utána egy IQpro-s 4 Gb karival kiegészítve a Domino Most verhetetlen párosításnak tűik a kevés beszédre.

Mivel cikkeztek róla, hogy a magyar előrefizetésekhez milyen gyalázatosan kevés net jár, ezért nem tartom kizártnak, hogy levigyék a mobilnet árat lakossági vonalon is a közeljövőben. Flottáknál meg emelésnek kéne lennie.

(#26849) gyurkikrisz válasza arkone (#26847) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A Telenor/Telekom/Voda meg tartsa fent abból a hálózatát, hogy te külföldi szolgáltatóknak fizetsz. Teljesen valós elképzelés. :U :W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26850) PBA válasza KILLERLALA (#26846) üzenetére


PBA
aktív tag

Hűha! Ajjaj! Most akkor mi lesz? :)
Nyilván publikusak lesznek a játékszabályok, amiket be kell tartani, ennyi.

Sokaknak nehéz megérteni, hogy a szolgáltatók nem tudnak ugyanolyan árakat adni a különböző országokban, mert országonként eltér:

- az ÁFA,
- a működés adóterhe (beleértve a különadókat is nálunk!),
- a foglalkoztatáshoz kapcsolódó adóteher,
- és más a helyi piac nagysága is.

Ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.