Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 22:35:52

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.03.25.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) kano válasza easoft (#27099) üzenetére


kano
nagyúr

Tudsz nekem olyanban segíteni, hogy a számlafizető lehet cég is? Egy haver akarná elszámolni a számlát.
Köszi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27102) 4Grider válasza kano (#27101) üzenetére


4Grider
nagyúr

Persze hogy lehet.

(#27103) Thusor


Thusor
őstag

EuroQuattronál az Unlimited XXL korlátlan hanghívás és korlátlan mobil adathoz lehet igényelni adatmegosztó kártyát? Ha igen, akkor lehet kettőt is vagy csak egyet?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#27104) Mobilflotta_ válasza Thusor (#27103) üzenetére


Mobilflotta_
csendes újonc

Lehet hozzá igényelni de csak egyet.

(#27105) Thusor válasza Mobilflotta_ (#27104) üzenetére


Thusor
őstag

Köszönöm a válaszodat.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#27106) nimfas válasza easoft (#27096) üzenetére


nimfas
addikt

Azt a fránya 5.000 Ft beugrót mindig elfelejted odaírni.... vagy a 4GB-os csomaghoz nem kell? Mert akkor engem is érdekelne :DDD

(#27107) khorvat válasza KILLERLALA (#27065) üzenetére


khorvat
senior tag

Azt nem írtad a feltételek között, hogy neveden legyen a szám az fontos.
Így már ez szerintem lehetetlen küldetés vagy a számot kockáztatjuk vagy többet fizetünk mindenért, ez a biztonság ára sajnos.

(#27108) easoft válasza Thusor (#27103) üzenetére


easoft
tag

Xxl csomagban az adat megosztó kartya ára benne van az árban

(#27109) KurtCobain válasza KILLERLALA (#27098) üzenetére


KurtCobain
őstag

Mennyit fizet az iqpro az állandó reklámozásért? Beszállnék én is. :)

Mmm'kay?

(#27110) Zolo1111 válasza DrBubo77 (#27055) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Köszönöm!!!! Igen már rájöttem :((

(#27111) #79335424 válasza KurtCobain (#27109) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó kérdés! Akkor viszont a PH szabályzatával ütközik, mivel üzleti célú reklám. :)

(#27112) KILLERLALA válasza KurtCobain (#27109) üzenetére


KILLERLALA
tag

Ha kicsit jobban figyelnél, látnád, csak akkor linkelem be a flottát, ha valaki adatkártyáról érdeklődik !
Soha nem írtam ki őket csak úgy spontán, hogy ide gyertek !
Így egyértelmű, semmi olyan dolog nincs amit írtál, amire céloztál.
Úgy gondolom nagyon jó hogy vannak, s szeretnék másoknak is segíteni, hogy mindenki megtalálja a számítását.
Adatra nincs náluk jobb itt, hívásos flottájukról nincs tapasztalatom.

De ha nem hiszel nekem, olvass vissza, mennyit sírtam, hogy nem tudtam annak idején bejutni hozzájuk.
( belsős ember nem így kezdené)

Amúgy mindenki azt gondol amit akar, nem fogok haragudni, mindenki tévedhet, de ha valaki adatot keres, javasolni fogom az iQpro-t, hisz ez a topik azért jött létre tudod ?!? " Mobil flottát de milyet ? "

További szép napot !

Üdv:Laller

(#27113) 4Grider válasza KILLERLALA (#27112) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te amúgy rendesen kapsz számlát tőlük? Mert én cégeket képviselek, akik az előlegbekérőkkel nem mennek sokra, a könyveléshez számla kell...

(#27114) KILLERLALA válasza #79335424 (#27111) üzenetére


KILLERLALA
tag

Ezt el ne mond easoft forumtársnak, még a végén megijed a szankcióktól, s többet nem tölt fel táblázatot ide !!! :D

(#27115) #79335424 válasza KILLERLALA (#27114) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kettőtök között lényeges különbségek vannak. Pl. az, hogy ő kevésbé elfogult, sokkal tényszerűbb. Nem pocskondiáz más flottát, és ami a legfontosabb, hogy nem csak reklámozni tud, hanem segíteni is.

(#27116) kano válasza #79335424 (#27115) üzenetére


kano
nagyúr

Na és kulturált is. ;)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27117) #79335424 válasza kano (#27116) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én úgy fogalmaznék, hogy éretten kommunikál.

(#27118) MADcat válasza #79335424 (#27117) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Listások lesztek, meglátjátok! :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27119) KILLERLALA válasza 4Grider (#27113) üzenetére


KILLERLALA
tag

Igen kapok !
Tudom számodra fontos a számla, általában figyelem, kinek, mikor, mi a a problémája !

Most egy fontos dolgot írok le, amit csak a legutolsó számlaértesítőnél vettem észre véletlenül !

Díjbekérő minden hó 25.-e után jön rendesen, gondolom mindenkinek, ezzel nincs is baj !
Számlaértesítő viszont eddig csak 2 db érkezett a postafiókomba, az öt hónap alatt !
Mivel számomra nem fontos ezen dokumentum, így nem is foglalkoztam ezzel.
A legutolsó számlaértesítőnél rákattintottam a számla letöltése ikonra, s láss csodát, minden befizetett számlám ott van ! Gondolom másnak is így lehet, így kell lennie.
Ugye a számlaértesítő email alján ott van PDF formátumban a számla, ami megnyitás után letölthető, ezért gondolom senki nem nyomott külön a számla letöltése ikonra külön, mint ahogyan én sem eddig !
Mivel a számlázz.hu rendszerében mindenki külön van regisztrálva (gondolom) így a saját számlái mindenkinek abban vannak.
Rendszerhiba lehet, hogy erről nem jön minden hónapban e-mail, de a számlák ettől függetlenül mindig elkészülnek.

Tehát azt javaslom próbálja ki mi történik ha az ikonra rányomsz a legutolsó számlaértesítődnél.

Remélem tudtam segíteni, s nem írtam nagy hülyeséget.

Üdv: Laller

(#27120) KILLERLALA válasza #79335424 (#27115) üzenetére


KILLERLALA
tag

Igen vannak különbségek !

"ő kevésbé elfogult "
Lehet, de nekem ez az első flottám, s az elsőt mindenki nagyon szereti, s soha el nem feledi !

" sokkal tényszerűbb "
Lehet, de az a fránya 5000 beugró mindig lemarad ha ír ! :D

" Nem pocskondiáz más flottát "
Én is csak akkor ha bántják azt, amibe vagyok, de van helyette aki megtegye !

" nem csak reklámozni tud, hanem segíteni is "
Próbálok maximálisan segíteni másoknak, néha lehet kevés tudom, de javítani fogok rajta ígérem ! :K

További szép napot !

Üdv: Laller

(#27121) #79335424 válasza KILLERLALA (#27120) üzenetére


#79335424
törölt tag

Félreérted. Te hiába igyekszel, nincs hozzá kellő kapcsolatod a flottával, és ha az iQpro üzletileg jót akar magának, akkor nem is lesz.

(#27123) Fifi válasza easoft (#27086) üzenetére


Fifi
őstag

"Aktív csomag másodperc alapú
Unlimited az korlátlan ott nincs jelentősége
1. zóna:"

Olvasod is amire írsz vagy csípőből tolod? :F
Nem a roaming hívásokról volt szó!

A nemzetközi hívásokból az unlimited csomagokban 1 másodperc sincs ingyen, azaz az alapdíj nem tartalmazza! És még szerintem nem is másodperc alapú a nemzetközi hívás, de erre majd rákérdezek én is.

Bye, Fifi

[ Szerkesztve ]

(#27124) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

1. zóna
Általában uniós vezetékes.... ;)

(#27125) Fifi válasza Andrewstarr (#27124) üzenetére


Fifi
őstag

Pont ez az. Hiába unlimited EU, ha felhívom Hans handyjét és azt hiszem, hogy trécselhetünk, közben meg a gatyám is elfizetem. :W

(#27126) Thusor válasza Andrewstarr (#27124) üzenetére


Thusor
őstag

Ne keverjétek már a roaming hívást és a nemzetközit. Ez a roaming 1-es zóna. Amit te linkeltél az amikor itthonról (Magyarország) telefonálsz külföldre. De amikor mondjuk a példa képpen Belgiumba utazol és onnan Magyarországra telefonálsz akkor roamingolsz, vagy Belgiumból belga számot hívsz. Amit te linkeltél az nemzetközi hívás, nem roaming.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#27127) Thusor válasza Fifi (#27125) üzenetére


Thusor
őstag

Miért fizetnéd el a gatyád? Nagyon egyszerű. Minden roaming az 1-es zónában korlátlan az unlimited XXL-el. De ha nemzetközi hívást indítasz értelemszerűen nem korlátlan, azt fizeted külön. Ennyi. Csak tudod, hogy milyen számokat hívogatsz.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#27128) Fifi válasza Thusor (#27127) üzenetére


Fifi
őstag

A faccebook oldalon írtak megtévesztőek szerintem:
"Unlimited csomagok korlátlanul ingyenesen indítanak és fogadnak hívásokat az EU-ban"

Ebből azt gondolná az ember, hogy az alábbiakból mindegyik ingyenes az unlimited csomagokban:
- Ausztriából magyarországi számot hívok (ez roaming ingyen van)
- Ausztriából német számot hívok (ez nemzetközi és nincs ingyen)
- Ausztriából ausztria számot hívok (ez EQ-nál nem tudom hogy minek minősül, valaki tudja? Más flottánál ez roaming.)
- Magyarországról ausztriai számot hívok (ez nemzetközi és nincs ingyen)

Vagy ezen fentiek mind ingyen van EQ-nál az unlimited csomagban?

Továbbá az kever, be, hogy a kapott tematikus nemzetközi csomagokban a roaming zónákra hivatkozik és nem a nemzetközi hívás zónáira.
Tehát ezen tematikus csomagokat megrendelve nem a nemezetközi 1. zónát, hanem a roaming 1. zónát hívhatja az ügyfél nemzetközi hívásként a csomagban megadott keret mértékéig "ingyen".

Szerintem meg van bonyolítva a dolog vagy én értek valamit félre. :U

Bye, Fifi

[ Szerkesztve ]

(#27129) Thusor válasza Fifi (#27128) üzenetére


Thusor
őstag

Leírtam, hogy mi van benne a korlátlan EU 1. roamingban. Azt olvasd el és értelmezd kérlek. Nincs ezen mit tovább ragozni és bonyolítani. Minden ami roaming és nem nemzetközi hívás az EU 1-ben az korlátlan. Ennyi.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#27130) cincinatus válasza Fifi (#27128) üzenetére


cincinatus
tag

Nagyon jól leírtad!

Ezek a kérdések a roaming és nemzetközi hívások kapcsán.

Szerintem nem is egységesek ezekben a flották, mert a szolgáltatók a fogyasztó javára eltérhetnek. Ezért mindenkinek a saját flottájában meg kell kérdezni, mi a szitu.

(#27131) Fifi válasza Thusor (#27129) üzenetére


Fifi
őstag

Akkor most leírnád a fenti pontajimra sorba, hogy melyik van ingyen EQ-nál az unlimited csomagokban, ha szépen megkérlek, hogy teljesen egyértelmű legyen? Így végképp tisztán látnám a dolgokat :B

Illetve arra is tudod a választ, hogy fent hivatkozott tematikus nemzetközi hívás csomagban miért roming 1 zóna van és miért nem nemzetközi 1.? Esetleg ez szimpla kedvezmény az ügyfél javára vagy elírás?

Gondolom ezek a tematikus csomagok az unlimitedek előtt voltak, ezért van benne roaming is, de ez unlimitedekből meg kimaradtak a nemzetközi hívások.

[ Szerkesztve ]

(#27134) qnadam


qnadam
veterán

:(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#27135) Thusor válasza Fifi (#27131) üzenetére


Thusor
őstag

Csak hogy tiszta legyen a kép. Én is most állok át Unlimited XXL csomagra. EQ azt a felvilágosítást adta, hogy az alábbi tevékenységek korlátlanok:

1. Belföldön korlátlan mobilinternet 300 Mbit/50 Mbit
2. Korlátlan roaming EU 1-es díjzónában (linkeltem a Telenor honlapjáról a linket, csak azon országokban érvényes, minden telefonra, vezetékes és mobil egyaránt)
3. Korlátlan belföldi hívás minden szolgáltatói irányba

És ami nem volt érthető. Roaming esetében az alábbiak korlátlanok. Pl. okán elutazol Ausztriába. Ebben az esetben ha Ausztriából haza telefonálsz Magyarországra akkor minden hívásod korlátlan lesz. A másik eset amikor Ausztriában osztrák számot hívsz az is korlátlan lesz. Remélem így érthető. EQ-nál ugyanúgy működik a roaming mint a Telenor bármelyik csomagjában.

Abban az esetben ha Magyarországról hívsz külföldi számot, az nem roaming, illetve ha Ausztriában vagy és onnan hívsz mondjuk belga számot, az sem roaming, az nemzetközi hívás, így az nem lesz korlátlan.

Abból a szempontból pedig lényegtelen amit linkeltél, mert nemzetközi hívásra nincs korlátlan csomagjuk, így teljesen mindegy hogy roaming 1 vagy nemzetközi 1 listát írnak, mindenképpen fizetni fogod ha nemzetközi számot hívsz.

Remélem így érthető, ennél jobban nem tudom leírni, de ha még mindig nem érthető, akkor javaslom hívd fel az EQ-t vagy fáradj be az irodájukba, esetleg Facebookon vagy e-mailben tedd fel a kérdéseid. Ők a biztos forrás.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#27136) MNDL válasza Fifi (#26563) üzenetére


MNDL
csendes tag

Szia,
A KÉK cégcsoportottal az árakon kívül másban meg voltál elégedve?
Náluk, hogy működik, te maradsz az előfizető?
Előre is köszi.

(#27137) qnadam


qnadam
veterán

luxemburg a telekomnál vagy a vodánál van? és melyik cég a kezelője?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#27138) peti020


peti020
csendes tag

Sziasztok!

Hát gyerekek nem tudom mivan, de ráírtam az iQpro-ra kb 1 hete, hogy megrendeljem a korlátlan netet de válasz nem jött tőlük :W , valaki tudna segíteni valahogy? :)

Ami nem öl meg, az nem elég büdös :D

(#27139) MPeter87 válasza peti020 (#27138) üzenetére


MPeter87
őstag

Arra a címre írtál, ami itt a topic-ban is megtalálható?
Ha igen, írj nekik még1et.
Nem tudom ki kezeli a maileket, de ez alapján gondolom nem olyan, akinek plusz bevétele származna belőle..

(#27140) ravgab válasza peti020 (#27138) üzenetére


ravgab
csendes tag

Szintúgy 1 hete rendeltem meg én is, csütörtökön még egyszer rájuk is írtam, de semmi :(

(#27141) Fifi válasza Thusor (#27135) üzenetére


Fifi
őstag

Ok, köszönöm :R
Teljesen tiszta már minden.

(#27142) Fifi válasza MNDL (#27136) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

2009. óta vagyunk náluk. Mindennel elégedett voltam/vagyok. Aki nemzetközi hívásokat is bonyolít (1, 2, 3 zóna) annak szerintem ennél jobb flotta nincs, ugyanis van olyan csomag, amiben ez is korlátlan.

Náluk is úgy működik, mint EQ-nál, hogy a KÉK cégcsoport az előfizető és a számlafizető leszel te. A Telekomtól közvetlenül kapod a számlát és Te intézel mindent a Telekommal. Van olyan ügy, amit csak meghatalmazással csinálhatsz, de egy e-mailben megkéred 2 napra rá nálad a meghatalmazás, mely csak 30 napig jó.

Amiért a váltáson gondolkodom:
1.) Csak cégek lehetnek a tagok, így ha egy dolgozó elmegy, nem maradhat a flottában
2.) A dolgozók által igénybe vehető csomag csak a plublikus csomagokhoz képest jó, más flottáktól nagyon elmarad, sőt már a feltöltőkártyák jobb ajánlatot adnak
3.) A kezdeti belépési díjon túl (amit már nem tudok mennyi volt) minden évben meg kell fizetni a KÉK cégcsoportba belépő cégnek egy ~70eFt-os adminisztrációs díjat (igaz ők nem csak telefonban, hanem sok minden másban adnak kedvező díjakat pl. írószer, üzemanyag, energia, gépjármű vétel/bérlés, utazás, biztosítás stb.), mi pedig csak a telefonszolgáltatás vesszük igénybe

Mint dolgozó én is a váltásban vagyok érdekelt, de azt azért nem szeretném, hogy a cégünk ezen meg bukjon, mert akkor megütöm a bokám :DDD

Bye, Fifi

(#27143) MNDL válasza Fifi (#27142) üzenetére


MNDL
csendes tag

Köszi!
Még egy kérdés:
Ha ők az előfizetők, kilépésnél (vagy bármilyen probléma esetén) hogyan kaphatod vissza a szám tulajdonjogát? Ez szabályozva van valahogy a szerződésben?

(#27144) peti020 válasza MPeter87 (#27139) üzenetére


peti020
csendes tag

Igen arra írtam először kaptam is választ, viszont a megrendelős e-mail címre semmit.

Ami nem öl meg, az nem elég büdös :D

(#27145) mobilflott válasza kano (#27101) üzenetére


mobilflott
újonc

Sziasztok!
Mobilflottákkal foglalkozom, forduljatok hozzám bizalommal. Minden levélre válaszolok.
*Egy új alternatív mobilszolgáltató ajánlatát közvetítem. Hivatalos cég, nincs éves tagdíj.
*Elérhető csomagok: magánszemélyek és társas vállalkozások részére
*Hűségidővel vagy anélkül
*A csomagok felénél a szolgáltatóval is lehet szerződni közvetlenül.
*Vodafone, Telenor vagy T-Mobil. bármit kérhetsz.

Köszönöm a figyelmet.
Majoros Tamás

(#27146) Fifi válasza MNDL (#27143) üzenetére


Fifi
őstag

Mint a többi ilyen flottánál: adnak kiengedési nyilatkozatot, mellyel Te intézed a továbbiakat a szolgáltatónál. Még nem volt alkalmunk tesztelni, hogy hogyan működik, de lehet pár hét és átesünk rajta.

A flotta megszűnésekor meg átraknak egy publikus csomagba elvileg.

(#27147) allfinanz


allfinanz
senior tag

Ez mar volt? :)

Lakossági mobilflották alacsony havidíjú tarifákkal.
Kedvezményes lakossági mobiltarifa ajánlat.
Hűségidő nélkül is vagy 2 év

Speciális: Korlátlan EU roaming, magyar számok hívása és adatforgalom ugyanúgy használható, mint Magyarországon. Nem minden csomag esetén.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#27148) pisti77


pisti77
újonc

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne, ha én március elején belépnék az iQpro-hoz egy 4 GB-os adatkártyával, akkor ugye az első havi számlát és a postaköltséget megküldik az elején az adatkártyával együtt (ha jól olvastam).
Szóval, miután az első számlát befizetem, a következő mikor jön? Majd csak április végén vagy már március végén (tehát az első számla csak beugró vagy az már márciusra szól) ?

Előre is köszi szépen a választ :R

(#27149) mobilflott válasza pisti77 (#27148) üzenetére


mobilflott
újonc

Ezek is az én csomagjaim..

(#27150) cincinatus válasza mobilflott (#27145) üzenetére


cincinatus
tag

Üdv a topicban!

Az alábbi kérdéseim merültek fel, ami szerintem mindenkit érdekelni fog

A belépési díj mennyi az egyes csomagokba?

Az első táblázatban (A1, A1-light stb.) melyik szolgáltató, ki lesz az előfizető és mennyi a hűségidő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.