Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) #08205312 válasza PBA (#26850) üzenetére


#08205312
törölt tag

Egyértelmű mi lesz: azok a tarifák lesznek szolgáltató által figyelve, amelyek hazai kisker díjai alacsonyabbak, mint a roaming nagyker ár.

Ami górcső alatt lesz: minden mobil adat, és a flat-rate tarifák.
A többivel nem fognak foglalkozni.

(#26852) Kornel


Kornel
veterán

Srácok, ne itt védjétek a munkáltatótokat.
Köszi.

(#26853) KamuMazsola válasza PBA (#26850) üzenetére


KamuMazsola
őstag

& gyurkikrisz:
Mi köznük nekünk ahhoz, hogy itt-ott mibe kerül a szolgáltatónak? Mi a sz@rt véditek őket? A felsorolásból persze kihagytátok, hogy mo-on kevesebb a munkabér amit a dolgozóknak kifizetnek! Meg egy nemzetközi cég, ha esetleg itt nálunk csak nullszaldós, akkor mi van? Más piacokon kompenzálja nem? Én a magam részéről csak úgy engedném be a külföldi cégeket, ha itt is garantálják azokat az árakat, mint saját hazájukban (kedvezőbb lehet).

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#26854) Kornel válasza KamuMazsola (#26853) üzenetére


Kornel
veterán

+1
Sajnos van akinek lemegy a lila köd, utána már nem lát tőle.

(#26855) #08205312 válasza Kornel (#26854) üzenetére


#08205312
törölt tag

hát ja....
Annak idején (2-3-4 évvel ezelőtt) hogy ment a rizsa: szegény szolgáltatók ilyen adók, olyan adók....Azért kell megemelni a percdíjakat 2 Ft-tal mert a matelcsi adó már nem fér bele a 45 Ft-os percdíjba...aztán idén kiderült, hogy még a 19 Ft-osba is belefér.
A legszánalmasabb a vodafone topikban lévő 2-3 ember: foggal körömmel védik a kenyéradójukat.
Remélem egyszer csak lesz digimobil: akkor majd kiderül, hogy még 10 Ft-os percdíjjal is megéri szolgáltatni.

(#26856) Vangelis válasza #08205312 (#26855) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Majd visszatérítik a különbözetet mint a devizahitelnél :D

... jah hogy nem ugyanaz :D ... pedig évtizedekig raboltak tőlünk.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26857) Kornel válasza #08205312 (#26855) üzenetére


Kornel
veterán

Úgy úgy.
Akkor minden kiderül.
Egyébként mint a legtöbb szektorban, itt is jelentős tétel a munkabér, akár közvetlenül a szolgáltatóknál, akár a viszonteladóinál jelentkezik, mint tétel.
Jelenleg ott tartunk, hogy Románia és Bulgária szintjét közelítjük, azaz ők zárkóznak hozzánk, a többiek pedig lassan, de folyamatosan zárkóznak a nyugati szinthez.
Akkor mi a kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#26858) #79335424 válasza KILLERLALA (#26846) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogy előrébb lesznek! Hazajövök, kártya be a routerbe, és indul ezerrel a torrent. Miért jó ez nekik?
A másik fontos kérdés esetünkben sztem az, hogy ki az ügyfél? A flotta, vagy én? Vagyis, felszólítják a flottát X kártyával kapcsolatban a szokásainak megváltoztatására, vagy közvetlenül engem, mint használót szólítanak fel? Nagyon nem mindegy!

[ Szerkesztve ]

(#26859) Zeki válasza #08205312 (#26855) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amíg nem volt Vodafone, addig megvolt magyarázva a 100Ft-os percdíj is, meg amíg ment a westel450, addig a hívásfogadás is fizetős volt náluk. Az is megvolt magyarázva, mondván hogy használod a hálózatot.

Magyarázat még a sz.rra is van, hogy miért az. De csak a hülyék meg az elfogultak kajálják be.

Emlékszem a Digi előtt a kábeltv + műholdas tv magas ára is megvolt magyarázva, hogy azon már nincs mit engedni...

De nyugodtan fizethet mindenki mindenből tripla annyit is adott szolgáltatásért, ha annyira szívén viseli szegény szolgáltatóját, nehogy már miatta legyen veszteséges, és szívbajt kapjon a havonta milliókat hazahordó vezetőség, meg a részvényesek,

(#26860) #83057408


#83057408
törölt tag

Sziasztok! :)

Az alábbi árakkal tervezünk elindítani egy mobilflottát, várhatóan márciustól (legkésőbb áprilistól). Gondoltam megosztom veletek az árakat, hogy tudjuk mennyire lenne ilyen árak mellett igény a flottára. A flotta Telekom hálózaton üzemel majd. Természetesen nincs rejtett költség, nincs haví tagdíj és nincs belépési díj sem.

Várom a véleményeket és a kérdéseket.. ;)

(#26861) Dracula72 válasza #83057408 (#26860) üzenetére


Dracula72
senior tag

Szvsz a korlátlanokra nem lesz túljelentkezés, Inkább 10e egyszeri. de a 7500+áfa siralmas.
Az alap 3000. 3600-ért 300perc van.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#26862) Zolo1111 válasza #83057408 (#26860) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Helló! Hát nem ez az igazi flotta. Jelenleg a servicesnek ahol én is vagyok sokkal előnyösebbek az árai, és kb juniustől meg lejebb fognak menni. És az sem egy hátrány, hogy én maradtam a számlafizető, és a saját nevemen van az előfizetés. Hát az EU-s csomagra nekem ez tökéletes. Én nem sokat vagyok külföldön, és szerintem az átlag ember sem. De az EU-s csomagod jó.(szerintem)
EU Roaming
Havidíjas EU roaming szolgáltatás rendelhető ügyfélszolgálaton keresztül.
Havidíj: bruttó 1500 Ft (Nincs hűség!)
80 perc hívásindítást, korlátlan díjmentes hívásfogadást és 100 MB adatroaming

80 perc után a hívásindítás díjja bruttó 40 Ft/perc. Az adatkeret felhasználása után az adatforgalmat korlátozzuk, amelyet az egyszeri Extra 500 MB adatjegy (bruttó 1 990 Ft), vagy az alábbi két havidíjas adat opció megrendelésével lehet bővíteni:
Extra 1 GB havi adat: bruttó 3 490 Ft
Extra 2 GB havi adat: bruttó 5 990 Ft

Szerinted??

[ Szerkesztve ]

(#26863) 426os válasza Zolo1111 (#26862) üzenetére


426os
őstag

Ez, hogy nyártól lejjebb fognak menni vajon meglévő ügyfelekre is vonatkozik majd vagy a hűség miatt nem valószínű? (Elő a jósgömböt! :) )
Tegnap kicsit gondolkodtam, hogy lehet várni kellett volna még fél évet. Bár ha azt nézem, hogy végre a nevemen van a számom és tulajdonképpen az árral is elégedett vagyok, akkor nem gáz, csak lehet kicsit zavar majd, hogy akkor még olcsóbb csomagok lesznek.

.

(#26864) Zolo1111 válasza 426os (#26863) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Itt a flottatelefon.hu nál ha lejebb megy akkor lejebb megy. Már volt rá példa. A hűség időn belül is. De ha nem akkor összetöröm a jós gömböt☺

(#26865) KILLERLALA válasza #83057408 (#26860) üzenetére


KILLERLALA
tag

Hát ez elég drága flotta lesz.
Szerintem még alkudjatok az árból a Tréékomnál !
A korlátlan 5-6 ezer (bruttó) + min 3GB net biztos befutó lenne, de így elvérzik a konkurencia miatt.

(#26866) #79335424 válasza #79335424 (#26858) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak jelzem, hogy ezt a kérdést már másodszor teszem fel. Sztem jó lenne, ha a "flottaközeliek" odafigyelnének rá, mert előbb-utóbb a flottákra nézve is sarkallatos pont lesz. Feltettem a kérdést az Euroquattro -s flottakezelőmnek is, de még nem kaptam választ arra, hogy mi várható júni 15. -től. Arról nem is szólva, hogy korlátlan csomagom van, ami lehet, hogy más elbírálás alá fog tartozni. A "még nem tudjuk" is egy érthető, és elfogadható válasz, viszont a "fülünk botját sem mozgatjuk" az semmiképpen sem az.

(#26867) cincinatus válasza #83057408 (#26860) üzenetére


cincinatus
tag

Kinek a nevén lesz a szám? Lesz-e hűségidő? Kilépés esetén lesz-e kötbér?

Ha flotta nevén lesz a szám, nem lesz versenyképes. (Ilyen ajánlatból Telekom vonalon az EuroQuattro és Frondeo is jobb.)

Korlátlan beszéd bruttó 6 ezerért is van, úgy hogy a neveden marad a szám.

Ráadásul árcsökkenés is várható a közeljövőben.

(#26868) MPeter87 válasza cincinatus (#26867) üzenetére


MPeter87
őstag

Melyik flottaban van brutto 6ezerert korlatlan?

(#26869) MPeter87 válasza #79335424 (#26866) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem senki nem tudja meg, hogy nyar kozepen mi lesz. Gondolom elotte 1-2 hettel megegyeznek majd.

(#26870) Kornel válasza MPeter87 (#26869) üzenetére


Kornel
veterán

Kivárnak a DIGI miatt.

(#26871) gyurkikrisz válasza KamuMazsola (#26853) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Annyi közünk van, hogy ők a bevételekből fejlesztenek. És ha nincs bevétel, akkor nincs fejlesztés.

Arra mondjuk nem tudom rájött-e valaki, hogy az EU-s rendeletben is csak IDEIGLENES használat esetén szűnnek meg a roaming díjjak. De nem baj, dögöljön meg a szolgáltató.

Kornél: ennyi hozzászólással a hátad mögött is képes vagy ekkora hisztit nyomni, mert nem tetszik, amit írtam. szép.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26872) Kornel válasza gyurkikrisz (#26871) üzenetére


Kornel
veterán

Kérlek ne személyeskedj, hagyatkozz a tényekre helyette. :R

(#26873) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Várjátok ezt az egészet mint Jézus eljövetelét, ne legyen igazam, de semmi érdemi nem fog történni. Ugyanúgy marad minden, mint eddig, esetleg 1-2%-os áresés lesz. Digi bejön? És akkor? Minden csak találgatás. A lakosság nagy része le van kötve hűséggel, mert máshogy nem képes telefont venni, vagy az emberek lusták és/vagy képtelenek olcsóbb lehetőségeket felkutatni. Ezek után gondoljátok le fog esni az előfizetés ára? Ugyan. Ameddig le lehet húzni a magyart, a multik meg is teszik.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26874) gyurkikrisz válasza Kornel (#26872) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

persze. de csak miután bemutatod a munkavállalói szerződésem az egyik szolgáltatóval, ha már az alkalmazottjuk vagyuk. :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26875) Kornel válasza gyurkikrisz (#26874) üzenetére


Kornel
veterán

Úgy látszik megszólítva érezted magad.
Tudod, akinek nem inge... :U ;]

(#26876) #79335424 válasza MADcat (#26873) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én igenis várom. Havonta két hetet külföldön vagyok, nekem számít, hogy mi lesz. Mondjuk, a Digire nem alapozok, sztem semmilyen befolyással sem fog bírni az árak alakulására. Egyébként sem olcsóbb hazai árakat, hanem jobb roaming használhatóságot szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#26877) MADcat válasza #79335424 (#26876) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Persze én értelek. Nem is neked szólt, mert mint mondtad sokat vagy külföldön. De ez a része sztem így is lesz. Csak a jelentős áresés marad sztem el...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26878) Vangelis válasza MADcat (#26877) üzenetére


Vangelis
nagyúr

4es kartell sem lehetetlen :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#26879) cincinatus válasza MPeter87 (#26868) üzenetére


cincinatus
tag

Rodosz flotta a mobilflottacentrum-nál. De mintha láttam volna máshol alacsonyabb belépési díjért is.

gyurkikrisz

Mindig az a hivatkozás a magyar szolgáltatók részéről, hogy fejleszteni kell és azért magasak a díjak. Kicsit unalmas már. Érdekes módon más EU-s országokban ugyanígy fejlesztenek és többet adnak kevesebbért.

[ Szerkesztve ]

(#26880) #08205312 válasza Vangelis (#26878) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ismerve a magyar és a román piacon való eddigi szereplésük: ki van zárva.

(#26881) MADcat válasza Vangelis (#26878) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Erről beszélek... Durván nagy a kísértés rá és hibátlanul fel tudják osztani a piacot ha akarják. De ez csak találgatás. Majd ha jön és itt lesz, látom a reklámot a tv-ben és be tudok csattogni egy ügyfélszolgálatra érdeklődni, akkor elhiszem a Digi negyedik szereplős jelenlétét. Addig csak durván szétoffoljuk jelen topikot és Bubó elfenekel minket... ;] :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26882) #79335424 válasza MADcat (#26877) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, én nem vagyok annyira biztos ebben. Egyrészt azért, mert a korlátlan csomagok más besorolás alá tartoznak az EU -rendelkezés szerint. Másrészt azért, mert ha az ügyfél tudja igazolni az adott ország felé való kötődését, akkor a szolgáltatónak ezt el kel fogadnia a jogos roaming használat indoklásaként. Ezt a német munkaszerződésemmel tudnám is igazolni, csakhogy a szolgáltató felé nem én vagyok az ügyfél, hanem az Euroquattro.

(#26883) Dracula72 válasza cincinatus (#26879) üzenetére


Dracula72
senior tag

6400ft Bruttóban, nem is lenne rossz, csak az a rablánc 2 évre ne lenne, meg az 500Mb kicsi.
Ja és az sms se korlátlan.
Br.6606-ért korlátlan az sms is, és 4Gb van. Picit jobb.
Tudom tulajdonjog, én se adom a számom, mert 2 simes a telóm és így könnyebb új számmal.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#26884) LA1703


LA1703
tag

Sziasztok.

iQpro-s ügyintézéssel kapcsolatban mi a vèlemènyetek?
Tegnap előtt érdeklödtem náluk. Hamar jött is az e-mail a válasszal.
Majd el küldtem a szemèlyi és lakcìm kártyám fénykèpèt.
Azóta semmi reakció.
Vissza szoktak ilyenkor jelezni vagy csak küldik a kártyát ès a szerződèst?
Várjak türelmesen vagy hìvjam fel őket holnap?
Körülbelül mennyi idő szokott lenni az ügyintèzès?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.
LA1703

http://fektigumi.hu/

(#26885) MPeter87 válasza LA1703 (#26884) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem kedden már nálad lesz a szerződés. A kártyát egy ideje már talán csak a szerződés visszapostázása után küldik ki, de ebben nem vagyok biztos.

(#26886) DrBubo77 válasza MADcat (#26881) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A Digi szerencsére még nem vitte el a topik irányát.
De a szolgáltatók árazási politikáját ne itt tárgyaljuk ki!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26887) LA1703 válasza MPeter87 (#26885) üzenetére


LA1703
tag

Köszönöm szèpen :R

http://fektigumi.hu/

(#26888) arkone válasza gyurkikrisz (#26849) üzenetére


arkone
aktív tag

Nem. Jöjjön elő olyan kedvező ajánlattal, hogy a külföldi innen veszi a simet.

(#26889) arkone válasza MADcat (#26873) üzenetére


arkone
aktív tag

Ugyan ilyen véleménnyel voltak kábeles internetnél is, ha jól emlékszem. De cáfoljatok meg, ha tévednék. Ahol szolgáltatást indított a Digi (tudom, hogy sűrűn lakott területeken elsősorban) ott drasztikusan csökkentek a többi szolgáltató díjai.

Valószínű mobilnet téren is hasonló lesz. Lesz egy szegmens, ahol betör és lenyomja az árakat.

(#26890) gyurkikrisz válasza arkone (#26888) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Elég nagy fogalmi zavarban vagy. Mert ez a rendelet továbbra sem az EU-n belüli szabad szolgáltatóválasztás lehetővé tételére van, hanem arra, hogy ne kelljen sokezret fizetned, ha például elmész üzleti útra havi egyszer 2 napra.

Én a Digitől személy szerint nem várok sokat. Amennyire tudom, kevés frekvenciájuk van, a lefedettség így nem lesz éppen fényes. Így meg adhatják a korlátlan netet olcsóért, csak éppen alig tudod majd használni.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26891) arkone válasza gyurkikrisz (#26890) üzenetére


arkone
aktív tag

Köszönöm a kiigazítást.

(#26892) poffsoft válasza LA1703 (#26884) üzenetére


poffsoft
addikt

Nekem visszajeleztek, 2 napra rá jött a kártya, szerződés, szàmla.

[ Szerkesztve ]

(#26893) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.

Iqpro-nál hogy megy a fizetés?Ők adnak számlaszámot vagy a szolgáltatónak fizetek?Ha esetlegesen gond van a szolgáltatással akkor hozzájuk kell fordulni vagy a szolgáltatóhoz?
Ja és hűségidő van náluk vagy nincs ehhez: Teljesen korlátlan adat+net (150 Mbps): n.3690.-Ft?
Kérdeztem tőlük ezt emailban de nem válaszoltak
Köszönöm előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

(#26894) nimfas válasza hevizms (#26893) üzenetére


nimfas
addikt

Küldenek díjbekérőt, azon van számlaszám, bele kell írni a telefonszámot az utalásba....
Számlát kapsz róla, a cég küldi nem a szolgáltató (Telenor), ha bajod van szintén hozzájuk kell fordulni.
Hűségidő, belépési díj nincs.

Ha 2 korlátlan sim kéne akkor van olcsóbb nettó 5000 (Sim1)+ bruttó 690 adatmegosztó (Sim2). Ez másik flotta, itt van 5eFt beugró a főkártyára. Hűségidő itt sincs.

(#26895) KILLERLALA válasza nimfas (#26894) üzenetére


KILLERLALA
tag

A megjegyzés rovatba kell a telefonszámot írni !

(#26896) nimfas válasza KILLERLALA (#26895) üzenetére


nimfas
addikt

Nyilván nem a számlaszám helyére.... gondoltam ennyi esze csak van :)

:Y :W

(#26897) Tombi válasza nimfas (#26896) üzenetére


Tombi
senior tag

;]

(#26898) KILLERLALA válasza nimfas (#26896) üzenetére


KILLERLALA
tag

Értem én, én sem gondoltam, hogy oda írná ! :DDD
De mivel nem vagyunk egyformák, valaki még félre értheti.
Ezért gondoltam korrigálok a kifejezéseden.
Ha egy fontos dolog többször van hangoztatva, jobban megmarad ! :D

Üdv: Laller

(#26899) 4Grider


4Grider
nagyúr

Euroquattro-hoz tud valaki telefonszámot? Mert az e-mailemre nem igazán reagáltak eddig...

(#26900) papi77 válasza 4Grider (#26899) üzenetére


papi77
addikt

Ment pü

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.