Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) 426os


426os
őstag

IT services-nél netcsomagban feljebb lépni mennyire bonyolult/költséges? Gondolkodom, hogy most csak kisebb csomagot rendelek belépéskor, mert pár hónapig elég lesz és majd csak később váltok a 7Gb-ra.
Tapasztalat? Mondjuk max majd megkérdezem szerződéskötéskor, ha még nincs erről infó.

.

(#26552) DrBubo77 válasza 426os (#26551) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Felhívod a 1220-at és jelzed, hogy nagyobb netcsomagot kérsz. A beállítást 3 napra vállalják, de 1-2 nap alatt megvan. A flottakezelő nem is kell hozzá.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26553) Drughi


Drughi
addikt

üdv!

DPI-nél néztem ki egy Samsung A3 2017-et.
3-4 napja még fent volt az árlistában, meg legalább még 20 telefon.
A mai árlistában meg alig szerepel telefon.

Mi történhetett?

(#26554) huliganboy válasza Drughi (#26553) üzenetére


huliganboy
addikt

Nagy a kereslet a Valentin napi akció miatt, gondolom én...

(#26555) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

A Frondeo flottáról van valakinek gyakorlati tapasztalata, info-ja ?

Minden érdekel .

Hálózat, csomagok, árak, adatforgalmi csomagok, roaming .

Üdv.

Astra

(#26556) cincinatus válasza AstraCDX (#26555) üzenetére


cincinatus
tag

A részletes árakért, feltételekért regisztrálj be hozzájuk, teljesen megbízható flotta.

Az ügyintézés nagyon jó és gyors!

Roamingot és nemzetközi hívásokat be lehet kapcsoltatni.

5000 Ft-ért lehet belépni, már elvileg ingyen lehet behordozni a számot. (Nem kell Dominoba vinni.)

Alapcsomag bruttó 3000 Ft, 198 perc van és bruttó 6 Ft ezen felül a percdíj, + 30 ingyen Telekom SMS.

Alapból 500 Mb netet adnak, a plusz net viszont nem a legolcsóbb (Ez mondjuk a Telekom miatt van).

Belföldi korlátlan: 8000 Ft amely tartalmaz 7 GB netet.

EU korlátlan: 11000 Ft amely tartalmaz 7 GB EU netet.

Ha saját számot viszel be 15.000 Ft-ért lehet utána elhozni, amiből 2000 Ft Domino egyenleg visszajön, de normálisan elintézik.

(#26557) RiGS válasza McSpy (#26520) üzenetére


RiGS
tag

Ez nagyon jól hangzik.
Kérdés kinek a nevén lesz az előfizetés.
Gondolom az egyszeri 6 ezer, az a netegyesületnek megy.
Ha lehetne közvetlen a flottakezelőnél szerződni, akkor ez lenne az egyik legjobb flotta.
Főleg, hogy az 5 ezer kaució az visszajár.
Már csak a netárakat kéne megtudni.

(#26558) 426os válasza DrBubo77 (#26552) üzenetére


426os
őstag

Értem, köszönöm!

.

(#26559) qnadam válasza qnadam (#26516) üzenetére


qnadam
veterán

sehol senki? :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#26560) KILLERLALA válasza qnadam (#26559) üzenetére


KILLERLALA
tag

Itt vagyok !

Írjál már légyszíves pár betüt erről a 161-ről !

Köszi !

(#26561) qnadam válasza KILLERLALA (#26560) üzenetére


qnadam
veterán

nettó árak: 2e/hó, 180 perc és 40 sms benne van, belföldi és mobil 5 ft, sms 11, net nincs.
másodperc alapú, csatlakozási díj 6e, kaució 5e.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#26562) MPeter87 válasza RiGS (#26557) üzenetére


MPeter87
őstag

Az egyszeri 6ezer a flottakezelo nyeresege es van meg1x 6ezer, ami a netegyesulet tagdija. Az adatlapon irjak is.
A szam a kezelo neven lesz, ugynais nem szerepel kulon, hogy szerzodes kozvetlenul a szolgaltatoval.

(#26563) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

Jelenleg cégünk egy KÉK cégcsoport tagja, ahol ~20 céges SIM (havi bruttó ~170eFt) és ~12 dolgozói SIM (ezek forgalmi díjára nincs rálátásom) van használatban. Ezt szeretném leváltani, mert a díjaik már nem olyan kedvezőek.

A szolgáltató a Telekom és a számlát is tőlük kapjuk. Külön kapja a cég és a dolgozók is közvetlenül a telekomtól kapják. A telefonok 98%-a telekom függő, így célszerű lenne ezen szolgáltató valamelyik flottájába átigazolni, de ahogy nézem az összefoglalót és az összehasonlító táblázatot a jobb flották telenorosak :(
Kicsit sokba lenne a hálózatfüggetlenítés 15.000,-Ft/telefon áron. :U

A pár hozzászólással ezelőtt említett frondeo nem hangzik rosszul, egyetlen dolog, ami bepiszkítja a dolgot, hogy a parkolás/autópálya matrica díja csak univerzális egyenlegből teljesíthető, nem a telefonszámla terhére, ahogy eddig megszoktuk ... és ez a cégnél elég kaotikus lenne, hogy melyik számra mikor mit kell feltölteni ...
a jutalékból viszonyt ~1 éves privát telefonszámlám biztos meglenne :DDD

A telekomnál tényleg ennyire szegényes a kínálat flotta ügyileg? Esetleg tud valaki ajánlani egy jó telekomos flottát, ami az összefoglalóban nem szerepel? :B

Előre is köszönöm!

Bye, Fifi

(#26564) McSpy válasza KILLERLALA (#26560) üzenetére


McSpy
őstag

Amit itt írtam,az a 161

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#26565) cincinatus válasza Fifi (#26563) üzenetére


cincinatus
tag

Ennyi szám behordozásánál én a helyetekben direktben felvenném a kapcsolatot a Frondeo-val. Lehet simán meg tudnátok állapodni és megengednék a mobilvásárlást :D

(#26566) easoft


easoft
tag

Új tarifákat a mai nappal életbe léptette a szolgáltató az összes ügyfelünknél ! Aki az elmúlt 1 hónapban még nem került át az új tarifába és a régi rendszer szerint lett számlázva jóvá író számlát fog kapni a közel jövőben a szolgáltatótól !
Aktív csomagban 100 Mb-os csomag megszűnt, helyette 2 GB os csomagot adunk ugyan azon az áron !

Mai nappal már mindenki az új tarifacsomagot látja a myTelenorban is ! Körülbelül 1500 Ügyfelet érintett a csúszás ezekben az esetekben jóváíró számlát küld a szolgáltató !

(#26567) KILLERLALA


KILLERLALA
tag

Köszönöm azoknak akik írtak ! :R

[ Szerkesztve ]

(#26568) Thusor


Thusor
őstag

EuroQuattro korlátlan mobilnetjénél hogyan történik a számlázás? A levelezési címre jön számla vagy e-mailben elektronikusan?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#26569) hucsikoi válasza Tombi (#26550) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm, akkor nem ez lesz a nyerő.

(#26570) #79335424 válasza Thusor (#26568) üzenetére


#79335424
törölt tag

E-mail -ben biztos nem. Én még egy sort sem kaptam tőlük, pedig szerződéskötéskor kifejezetten e-mailes kommunikációt kértem.

[ Szerkesztve ]

(#26571) MADcat válasza Thusor (#26568) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

4100 forintos csak netes kártyát szimplán befizeted, átutalod a belépéskor kapott számlaszámra. Nem kapsz semmit semmiről. Minden hónapban magad figyelsz erre.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26572) Thusor válasza MADcat (#26571) üzenetére


Thusor
őstag

Ez az 5000 forintos plusz adatmegosztós net. Akkor minden hónapra beállítok emlékeztetőt és úgy utalok, hogy ne felejtsem el.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#26573) MADcat válasza Thusor (#26572) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

azt nem tudom :N :N :N
Ezt csak a bruttó 4100 forintos, nem hívható sima kártyára tudom mondani. Itt nem a telenor számláz, azért.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#26574) easoft válasza Thusor (#26572) üzenetére


easoft
tag

Ezt a Telenor küldi

(#26575) Thusor válasza easoft (#26574) üzenetére


Thusor
őstag

Postai úton? Mert sajnos a szerződésben elírták a címem, hiába szoltam a flottakezelőnek...

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#26576) AstraCDX válasza cincinatus (#26556) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Köszi !

Furcsa, hogy ez a flotta nincs benne a fenti összefoglalóban, pedig sokaknak érdekes lehet . :Y

Üdv.

Astra

(#26577) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

A segítségeteket szeretném kérni flotta választásban. Nekem tökéletesen megfelelne ez a flotta, de Telekomos flotta kellene. A jelenlegi számom nagyon régi és nem szeretnék 30-as számot más szolgáltatóhoz vinni. Tehát a lényeg, hogy 3 kártyára lenne szükségem, a havidíj kb kb 3000Ft,160 perc lebeszélhetőség, szolgáltatótól kapjam a számlát, 100-200 MB internet, éves tagság kb 3000 Ft és a szám az enyém maradjon. Minden megoldás érdekel. Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

(#26578) gyurkikrisz válasza MADcat (#26571) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ezt az opciót milyen néven lehet kérni? A táblázatokban csak nettó 5k-s korlátlant látok...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26579) #79335424 válasza gyurkikrisz (#26578) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy mesebeli csomag. Egyszer volt, hol nem volt. :) Amikor easoft december körül megemlítette ezt a lehetőséget, akkor páran rá hivatkozva hozzájutottunk ilyen csomaghoz. De, úgy tűnik, hogy "hivatalosan" nincs ilyen.

(#26580) khorvat válasza hucsikoi (#26577) üzenetére


khorvat
senior tag

Ember!
"A jelenlegi számom nagyon régi és nem szeretnék 30-as számot más szolgáltatóhoz vinni"
Ezen kajak padlót fogtam, éppen ez a számhordozás lényege, hogy nem bukod az 1000éves számod ki a francot érdekel, hogy a 30-as számodhoz a számlát nem a T-com-nak hanem a Telenornak fizeted be?
Aki hív ebből nem vesz észre semmit, akit te hívsz az sem. Sőt mondok jobbat lehet ahol a telefont használod ott a T-com a Telenoros tulajdonú átengedett hálózatra visz téged, mivel ezek összebarteloztak országos szinten. Ott a tökéletes flotta amibe egy fajta "márkahűség" miatt nem akarsz belépni.
Én a helyedben ezt átgondolnám haladni kell a korral, hordozni kell a számokat ha olcsó és jó flottát akar az ember! Egyébként a linkelt flottában nagyon jók az internet árak, ideális lehet egy sokat netező, keveset beszélő embernek, szal ezt a fórumozók nevében is köszönjük, mármint a linkelését!:)

(#26581) cincinatus válasza hucsikoi (#26577) üzenetére


cincinatus
tag

Sajnos olyan nyílt Telekomos flotta nem ismert, ahol kb. ilyen kondíciókkal a neveden marad a szám.

Telenor és Vodafone flották vannak vagy vállalod, hogy lekerül a nevedről.

khorvat

A kolléga szerintem arra gondolt, hogy nem szeretné azzal szívatni félrevezetni az embereket, hogy a régi-ismert 30-as száma valójában nem Telekomos.

(#26582) Pacino68 válasza #79335424 (#26579) üzenetére


Pacino68
tag

Igen, sajnos hivatalosan nincs. Ezt a választ kaptam én is 😫

"A 22-es csapdája"

(#26583) hucsikoi válasza cincinatus (#26581) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm a válaszod. Sajnos én sem találtam, pedig átolvastam a topikot. Akkor nincs más választás, a linkelt flotta lesz a befutó és hagyom a fenébe a régi számom. Jól gondolod, pontosan azért nem szeretném más szolgáltatóhoz vinni a számom, mert nem szeretnék senkit sem félrevezetni. A jelenlegi csomagomban is duplája a Telenoros és a Vodafonos számok hívása, mint a Telekomosnak.

khorvat: Remélem már sikerült feltápászkodnod a padlóról és sem fizikai, sem pedig lelki sérülést nem szenvedtél és fel tudod mérni, hogy amit írtál, nem igaz. cincinatus fórumtárs jól látja a dolgot. Azért nem szeretném más szolgáltatóhoz vinni a számom, hogy ne verjem át az ismerőseimet, barátaimat. Igaz, szerinted ennek semmi jelentősége sincs, de ez nem igaz. Vannak olyan, pl: T-comos vezetékes csomagok, hogy a T-comos vezetékes és mobil hívása is ingyenes, viszont a többi nem.. Kíváncsi lennék, hogy te mit szólnál, ha egy ilyenbe belefutnál hívóként. Szerintem akkor fognál csak igazán padlót és szidnád rendesen az illetőt amiért "átvert".

(#26584) #79335424 válasza hucsikoi (#26583) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, ezért veszek csak netet. A vezetékest megkülönböztetem hívásnál, de az eu bármelyik mobilszámát fityingekért hívom VOIP -on, ezért nem érdekel, hogy milyen szolgáltatónál van az illető. Ha olcsón akar velem beszélni, akkor hívja a nomadikus számomat, mert az vezetékes tarifával hívható.

Más: már a Telenornak is van 19Ft percdíjas, kártyás csomagja. MyMinute a neve, tegnap váltottam át rá. A "vezetékes hívó" szolgáltatás ebben a csomagban is aktiválható.

[ Szerkesztve ]

(#26585) MPeter87 válasza hucsikoi (#26583) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem az emberek harmadanak, felenek elhordozott szama van mar.. :))

(#26586) DrBubo77 válasza AstraCDX (#26576) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Pedig benne van az összefoglalóban. :W
C-E oszlopok.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26587) Zeki válasza #79335424 (#26584) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mennyibe volt a csomagváltás?

(#26588) #79335424 válasza Zeki (#26587) üzenetére


#79335424
törölt tag

(#26589) DrBubo77 válasza hucsikoi (#26583) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Mi az hogy átvert? El kellene már felejteni, hogy a körzetszám = mobilszolgáltató. Több, mint 10 éve van lehetőség a számhordozásra. A legtöbb tarifában nincs is jelentős különbség az irányok hívása között.
Ha mégis fontos, hogy milyen irány, akkor hívd díjmentesen a 1748-at vagy használd a *126* USSD kódot. Ezek megmondják, melyik szolgáltatóhoz tartozik a szám.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26590) cincinatus válasza hucsikoi (#26583) üzenetére


cincinatus
tag

Javaslom az IT Services flottát (flottatelefon.hu) ott a neveden marad a szám, továbbá beugrót és tagdíjat sem kell fizetni (így az összköltség kisebb). Telenoros az is. Amit írtál, az alapján megfelelhet nektek.

Ha maradnátok a Telekomnál akkor Frondeo. Most néztem, hogy már 216 perc van az alapcsomagban (én írtam rosszul nemrég a 198 percet).

(#26591) KILLERLALA válasza Zeki (#26587) üzenetére


KILLERLALA
tag

A tarifacsomag-váltás egyszeri díja 2000 Ft, mely összeg Feltöltőkártyás előfizetés esetén az egyenlegedből kerül levonásra, Számlás és Új Generációs Kártyás előfizetés esetén pedig a váltást követő számlában jelenik meg.

[link]

:C

(#26592) hucsikoi válasza cincinatus (#26590) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm a segítségedet, mindenképp megnézem őket. :R

(#26593) tothattila82


tothattila82
újonc

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban, hogy flottához szeretnék csatlakozni viszont a kezdő díj miatt bizonytalan vagyok, hogy nem lehúzás-e? Az olcsomobilpercdij.hu-t néztem meg a facebookon találtam egy jónak tűnőt "Kedvező üzleti flotta"! Valaki esetleg nem tagja valamelyiknek, hogy tudna mondani valami bíztatót! Köszi! Attila

(#26594) 426os


426os
őstag

Ma voltam bent megkötni a szerződést az IT Services flottára. Kicsit elhúzódott, mert az előző flottából (szintén Telenor, nem saját nevemen volt a számom) a kilépéshez kellett némi ügyintézés (meg pénzbefizetés...), de az IT-hez való belépés gond nélkül lezajlott. Egy időben intéztem az átírást, így nem kellett kihordoznom a számom, simán átírták a nevemre. Az internetet már itthon, telefonon rendeltem meg hozzá, viszont:
Az IT-től kapott tájékoztatóval szemben az adott adatkeret után nem 64/64Kbps a lassítás, hanem 0/0! Aki nem a legnagyobb csomagot választja (ahol a böngészés korlátlan), az figyeljen erre. (kíváncsi vagyok, hogy a gyakorlatban is így lesz-e)
2 év hűség van, a 20k-s kedvezmény készülékekre él (valami offos tartaléktelefonért még visszamegyek, ha lesz készleten a legolcsóbbakból)

.

(#26595) kano válasza tothattila82 (#26593) üzenetére


kano
nagyúr

Keress itt a topicban "Euro" vagy "Euroquattro" nevekre a facebookos csoporttal kapcsolatosan..

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26596) arnyekxxx válasza arcszesz (#26430) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Tegnap meg is jött a drága (4-én délután nyomtam rá a rendelésre, 9-én reggel hozta a postás, ez az eddigi ebayes sebességrekordom) azonnal megkapta a frissítést is, sebességben ugyanazt hozza mint a vadiúj telenoros tesója csak sokkal több mindent lehet benne állíthatni. Ennyiért ez egy baromi jó cucc

(#26597) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok,

Egy IT services tartifatáblázatot+mobilnet árakat, teló árlistát tudna nekem valaki priviben küldeni?

Köszönettel
Tamás

[ Szerkesztve ]

(#26598) 426os válasza tome0001 (#26597) üzenetére


426os
őstag

[link]

.

(#26599) DrBubo77 válasza 426os (#26598) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Kód szükséges hozzá, amit a FB-on lehet igényelni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26600) 426os válasza DrBubo77 (#26599) üzenetére


426os
őstag

Nálam működik így kód nélkül is (több böngészőben is próbáltam). Vagy ip címet jegyzett volna meg az oldal? (kb fél óra múlva jár le elvileg a kódom)

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.