Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) #23310336


#23310336
törölt tag

Sziasztok!
IQ Pro mobilnet SIM kártyát hogyan kell lemondani? Írok nekik egy e-mailt és visszaküldöm postán? Vagy?

(#27852) Zeki válasza #23310336 (#27851) üzenetére


Zeki
nagyúr

Úgy, de várd meg a 20-át, és akkor küldd vissza, mert 25-e a számlázási forduló. És akkor törlik úgymond az előfizetésed, ha náluk a sim kártya.

(#27853) easoft válasza Andrewstarr (#27850) üzenetére


easoft
tag

Eq flottaba ki van kötve, hogy csak közös megegyezés esetén lehet módosítani szóval marad a lassítás és a mértéke is

(#27854) Maist


Maist
senior tag

Üdv! Aki használ EQ adatkártyát, esetleg adatmegosztóval, annak megy-e bármely kártyán a"net" apn? Szándékozom rendelni én is tőlük, de csak akkor, ha megy az említett apn mind a fő, mind pedig az adatmegosztó kártyán.

(#27855) MADcat válasza Maist (#27854) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen. Megy.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27856) PBA válasza Maist (#27854) üzenetére


PBA
aktív tag

Mindkét fajta kártyán működik, megrendeléskor jelezd nekik, hogy NET APN-nel kéred.

(#27857) easoft válasza Maist (#27854) üzenetére


easoft
tag

Nekem is mind a kettő be van állítva

(#27858) kory24 válasza pinnacle (#27817) üzenetére


kory24
őstag

Iqpro lehet 100-ra van irva lassítás, de valóságban 320 körül van . (le és fel is)

(#27859) t-shirt


t-shirt
veterán

Miért számít hogy NET APN legyen, mi a különbség pl az online-hoz képest?

(#27860) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék hordozható wifi modullal rendelkező mobilinternetre előfizetni. Nézegettem a szolgáltatók ajánlatait és talán 2-re tudtam szűkíteni a kört de meghallgatok más ajánlatot is.
1. Telenor 2 év hűség 25 GB vagy 50 GB verzió ami itt szóba jöhet 4000 ft illetve az utóbbi 4800 ft
2. Vodafone 2 év hűség 10 GB 4500 ft (első 6 hónapban 2245 ft)
Szerintetek milyen internetet válasszak ? Válaszokat köszönöm !

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#27861) madle


madle
őstag

Üdv,

tamto kolléga által linkelt flotta típusokról érdeklődnék, belépés, számlatulajdonos stb..Telekomos jöhetne szóba nálam is mert szántóföldeken csak nekik van normális térereje. Jól láttam, hogy ott az első csomagnál benne van 500Mb mobil net is? Mert amellett nem volt ár.

[ Szerkesztve ]

(#27862) pinnacle válasza kory24 (#27858) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! A belépési díjat nem számítva, jobb az EQ, mert ők is ennyire lassítanak. Egyébként azt mondták, ha 4 számot viszek, csak 3 után kell fizetni.

A 320-al már az online videó is megy? Korábban írta valaki, hogy az iQ használhatatlanságig lassított, az mi lehetett?

Attól tartok, DIGI nem lett, látván mit művel a Telekom, iQ, EQ-nál emelés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#27863) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

DPI tagoktól kérdezném, korábbi évek tapasztalatai alapján így húsvétkor várhatóak készülékekkel kapcsolatos akciók? Soha nem vettem szolgáltatótól telefont még, de most szemezek egy Honor 8-al, nem tudom érdemes-e még kivárnom azt a 3 hetet vagy nem szokott ilyenkor nagy változás lenni... előre is köszi a válaszokat!

(#27864) MADcat válasza t-shirt (#27859) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A technikai okát nem vágom. De nekem a mifi csak net apn-nel hajlandó rendesen működni. Akkor működik rajta minden funkció rendesen és a jelet sem dobja el.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27865) MPeter87 válasza Hompi01 (#27860) üzenetére


MPeter87
őstag

Ez flottás topic, de korlátlan csomagok:
Iqpro: nincs belépési díj, nincs hűségidő, nettó ~3.690 Ft/hó, adatmegosztó nem kérhető hozzá.
Euroquattro: br 5.000 Ft a belépési díj, nincs hűség, nettó 5.000 Ft/hó, adatmegosztó bruttó ~650 Ft-ért kérhető.
18% áfával számolj. Elvileg mindkét cégnél kérhető sim-es router hozzájuk, de ha mifit szeretnél, valószínűleg sokkal jobban jársz egy e-bay-es/aliexpress-es beszerzéssel.

(#27861) madle

Ezek a csomagok még csak elméleti szinten léteznek, de a kezelő nevén van a szám, elvileg a szolgáltató számláz és 5000 belépési díj rémlik, de lehet keverem mással, keress rá a hozzászólásaira.

[ Szerkesztve ]

(#27866) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

iQPro-nál az Online APN-t át lehet kérni "NET"-re? Ha jól értem az eddigieket, akkor a "NET" APN nem NAT-olt?! :F

Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#27867) MADcat válasza Hoorus (#27866) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ott nekem automatikusan átállt. De tuti beállítják ha kéred.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27868) qnadam válasza t-shirt (#27859) üzenetére


qnadam
veterán

nem natolt ip-t ad.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#27869) t-shirt


t-shirt
veterán

Köszönöm.

(#27870) goop válasza Orgi (#27863) üzenetére


goop
őstag

Várható, de csak új előfizetéssel volt eddig is, szóval nagy reményeket ne fűzz hozzá.

(#27871) khorvat válasza goop (#27870) üzenetére


khorvat
senior tag

Lehet lesz változás, mert a mostani akcióban már új és meglévő előfizetéssel is lehet kihozni ingyen a Navon 3G-s készülékeit!
DPI gondba lesz ha nem változtatnak ezen az üzletpolitikán!

(#27872) goop válasza khorvat (#27871) üzenetére


goop
őstag

Hehe, 3G s telefon. Kinek kell? :)

Nem hiszem, hogy gondban lennének, ár értékben nagyon jók, + neveden a szám, + telefon nélkül hűség sem kell.

(#27873) Tombi válasza goop (#27872) üzenetére


Tombi
senior tag

+ a telefon hűség senkinek sem kell :R

(#27874) nimfas válasza khorvat (#27871) üzenetére


nimfas
addikt

"Kedves Ügyfelünk! Akàr ùj, akàr meglévö elöfizetéséhez most NULLA forintért vàsàrolhat NAVON Okos telefonkészüléket. Az akciò ùj és meglévö elöfizetésekhez a KÉSZLET EREJÉIG érvényes. A részletekröl tàjékozòdjon a https://dpi.fidesz.hu cìmen. Fidesz"

Erre gondolsz? :)

(#27875) nimfas válasza t-shirt (#27859) üzenetére


nimfas
addikt

"NET" esetén nem natolt, publikus IP címet kapsz. Otthoni nethez ha használsz ftp-t, torrent-et akkor ez kell.
"ONLINE" esetén natolt ip-t kapsz, ez mobiltelefonba tökéletes. Kérésre átállítják egyébként.

(#27876) khorvat válasza nimfas (#27874) üzenetére


khorvat
senior tag

Igen, erre.

(#27877) pinnacle válasza nimfas (#27875) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Miért is jobb a NET-es APN? Egyedi IP-t kap így stabilabb az internetkapcsolat, mert nem kell "osztozni" másokkal?

(#27878) gyurkikrisz válasza #23310336 (#27851) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Írsz nekik egy emailt, hogy lemondanád, írnak egy címet, oda visszaküldöd, és ha 25-éig megérkezett, akkor a következő hónapot elvileg nem is kell kifizetni.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#27879) nimfas válasza pinnacle (#27877) üzenetére


nimfas
addikt

Nem az osztozkodás a lényeg, hanem pl. az otthoni szerveredet nem éred el távolról. Pl nekem netről kapcsolható a kert világítás.

Itt egy érthető cikk a difiről.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#27880) pinnacle válasza nimfas (#27879) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Azt hittem az lehet a gond, hogy valaki olyannal kell osztozkodnom, aki pl. folyamatosan letölt teljes sebességgel.

(#27881) #83057408 válasza madle (#27861) üzenetére


#83057408
törölt tag

Szia!

Igen, jól láttad hogy az első csomagban van 500MB mobilnet. Nincs hűség idő, egyszeri belépési díj van ami 5 ezer forint. A kártya a flotta kezelő néven van.

(#27882) MPeter87 válasza #83057408 (#27881) üzenetére


MPeter87
őstag

Ezek a csomagok mikortol lesznek elerhetoek? Vagy mar elnek is?

(#27883) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Tudtok olyan flottát ajánlani, ahol a számom a nevemen tarthatom, és ahol van olyan csomag, ami tartalmaz:
- korlátlan beszélgetést, SMS-t bármely belföldi irányba
- min. 20 GB adatot
- adatkeret oszthatóságot (2. SIM kártya)
- korlátlan EU roaming-ot a beszélgetésekre, SMS-ekre és adatforgalomra vonatkozóan is.

Emellett ne legyen internet sebességkorlátozás az adatkeret erejéig (max. 300 Mbit/s lefelé 4G+-on), és ne legyen problémás az ügyintézés (mindent a saját kezemben akarok tartani), tehát közvetlenül a szolgáltatónál intézkedhessek, ha szükséges.
Előny, ha a flotta Telekom hálót használ, de ez nem feltétel.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#27884) < CyberBob > válasza kory24 (#27858) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ez mennyire biztos, mert az IQ listája szerint 60 Kbps-re van lassítva?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#27885) goop válasza szabogabor10 (#27883) üzenetére


goop
őstag

Majdnem. Dpi vip, 18k / hó, korlátlan sms, beszéd belföldön, 24 Gb adat, neveden marad, telenoros, külföldön eu1 roaming ingyenes, és jelenleg csak 1 Gb adat jár külföldre. A net 150/50 nek van írva, nem tudom mennyit visz.

[ Szerkesztve ]

(#27886) elin


elin
tag

Hallottatok már erről a Vodafonos flottáról?
Én nem regisztráltam, árakat nem tudok, mert nem érdekel, de hátha valakit igen.

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#27887) #83057408 válasza MPeter87 (#27882) üzenetére


#83057408
törölt tag

Május elejére tervezzük az indulást.

(#27888) arkone válasza szabogabor10 (#27883) üzenetére


arkone
aktív tag

Ehhez nem kell flotta. Bemész bármelyik szolgáltatóhoz és kéred ezeket. Más kérdés, hogy a gatyád is ráfizeted.

Olyan flotta, ami tudja ezeket megfizethető áron, nincs. Általában ami már megfelelne neked, ott a szám nem a neveden van.

(#27889) MADcat válasza szabogabor10 (#27883) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha találtál, dobd be majd ide is! ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27890) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Tudtok ajánlani egy jó T-home-s flottát?
igények: legalább 1-2 gb net legfeljebb 5-6000 ár és lehetőleg a szolgáltatónál legyen a szerződés kötés, hogy a mobilszámom véletlenül se vesszen el. Illetve van esély így kedvezményes telóra is.
Eddig vodás voltam, Családi csomag 3 simmel. Nekem már decemberben lejárt a hűségem. A másik két sim a nyáron jönne át a flottába. Az feleségemnek csak a sok perc számít, a lányomnak meg inkább csak a net kell majd.
És nem érdekel voda meg telenor!
köcce

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#27892) #79335424


#79335424
törölt tag

Bocs, hogy ismételek, de eltelt egy hónap, és hátha van már vmi infó. A korlátlan adatkártyák (első sorban EQ) júni 15.-e utáni EU -s használatának a feltételei érdekelnének.

(#27893) 4Grider válasza #79335424 (#27892) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekünk az összes flottás adatkártyán roaming-tiltás van (Telenor keretszerződés szerint). Tudtommal a DPI-nél is így van. Az EQ-nál ezek szerint most lehet roamingolni az adatkártyákkal?

(#27894) #79335424 válasza 4Grider (#27893) üzenetére


#79335424
törölt tag

Fogalmam sincs. Még csak egy korlátlanom van otthon, a router -ben. Ettől az infótól függ, hogy átállok -e a kétkártyás opcióra. Most helyi kártyát használok a telómban külföldön. Ezt szeretném kiváltani az adatmegosztó kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#27895) szabogabor10 válasza goop (#27885) üzenetére


szabogabor10
veterán

Köszi. A dpi-ről hallottam már, de ezek szerint az ilyen csomagokat már majdnem publikus csomag áron adják. Jelenleg Telekomos vagyok, a hálóval teljesen elégedett vagyok, de az új csomagok kissé kiverték nálam a biztosítékot.

arkone: egyébként megmondom őszintén, én se reménykedem nagyon benne, hogy találtok ilyen flottát, csak gondoltam bedobom, hátha. :D

MADcat: oké. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#27897) cincinatus válasza szabogabor10 (#27883) üzenetére


cincinatus
tag

Ilyen speciális igényekre nehéz lesz flottát találnod.

Telekomosban (olyan ami a neveden marad) nem tudok olyan flottát, ami közelítőleg teljesítené ezeket a paramétereket.

Én egyébként megvárnám a nyarat a helyedben.

MADcat, Dracula72

Aki sokat beszél, különösen ha mindenfelé az országban, annak általában a Telekom nyerő.

[ Szerkesztve ]

(#27898) gabor9991 válasza < CyberBob > (#27884) üzenetére


gabor9991
őstag

Teljesen biztos, tegnap a lassított iQpro adatkártyával a kapcsolat 0,3mbit/s lefelé, 0,6 mbit/s felfelé sebességet tudott.
Ma már nem tudom megmérni, mert megújult az adatkeret.

[ Szerkesztve ]

(#27899) madle válasza #83057408 (#27881) üzenetére


madle
őstag

Köszi a választ, jónak hangzik, így akkor az összeg lebeszélése után jön a 7Ft-os percdíj, ami még mindig jó. Ha indul lehet benevezek.

(#27900) ittakary válasza tome0001 (#25902) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem lett érintve a téma

miért nem csökken az áfa?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.