Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) Maist


Maist
senior tag

Üdv! Előfordulhat, hogy nem olvastam el elég figyelmesen a topicot, de olyat lehet-e Iqpro-nál, hogy a korlátlan alatti csomagokhoz kérni adatmegosztót? Tehát vennék egy 7 GB-os csomagot, és hozzá x Ft/hó áron egy adatmegosztót?

(#27252) MPeter87 válasza Maist (#27251) üzenetére


MPeter87
őstag

Egyik csomaghoz sem lehet kérni náluk adatmegosztót.

(#27253) Maist válasza MPeter87 (#27252) üzenetére


Maist
senior tag

Köszönöm a gyors választ!

(#27254) easoft válasza MPeter87 (#27252) üzenetére


easoft
tag

Kar hogy nem lehet pedig az jó dolog és csak bruttó 640 Ft havonta

[ Szerkesztve ]

(#27255) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy a DPI flotta már teljesen le lenne zárva?
Mert én abban a hiszemben küldtem jóatyámat a szegedi Fidesz irodába, hogy tud csatlakozni. Ott viszont egy hölgy arról tájékoztatta, hogy tavaly június óta nem lehet csatlakozni.

Erről én biztosan nem tudtam, ha így lenne. Vagy esetleg félre tájékoztatták volna? (én anno egy levélváltás után csatlakozhattam, és a párom is, jóatyámat hűsége meg most ketyegett le)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#27256) khorvat válasza vegyszer (#27255) üzenetére


khorvat
senior tag

Ez érdekes a kapcsolattartók valóba felszívódtak itt is, szerintem hívd fel a flottakezelő MobileForce Kft.
Ha kell privibe tudok adni telszámot hozzájuk csak meg kell keresnem én is itt kaptam!

(#27257) vegyszer válasza khorvat (#27256) üzenetére


vegyszer
addikt

Én épp írni akartam nekik...

De erről volt szó, hogy lezárták volna? Mert ok, hogy október elején elszállt a net a csomagból, de attól még szeretjük.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#27258) grabber válasza Hoorus (#27221) üzenetére


grabber
addikt

Nálam szintén ez volt és ma meg is jött a SIM :)

(#27259) Pacino68 válasza arnyekxxx (#27246) üzenetére


Pacino68
tag

Én meg alapból Net APN-el kaptam(korlátlan adat SIM) 😎

"A 22-es csapdája"

(#27260) Warek


Warek
tag

Sziasztok

Olyan flotta elérhető amivel nem csak Magyarországi hanem bármilyen EUs telefonszámot korlátlanul lehet hívni Magyarország területéről és nem csak roaming esetén?

(#27261) cincinatus válasza Warek (#27260) üzenetére


cincinatus
tag

Elvileg a Frondeo EU korlátlan ilyen.

(#27262) ratobi válasza vegyszer (#27255) üzenetére


ratobi
senior tag

De ha Te is tag vagy, akkor mintha a weboldalon azt láttam volna, hogy pár embert beléptethetsz. [Elég dpi tagnak lenni 😀😁😂]

(#27263) ratobi válasza BoC1ka (#27241) üzenetére


ratobi
senior tag

Kicsit nekem olyan már mint a kutyagumi, könnyen bele lehet lépni, de aztán vakargathatod.

(#27264) EyElEs?!


EyElEs?!
tag

Sziasztok!

Korlátlan beszélgetésre lenne szükségem és a net se ártana legalább 2-4 gb
Jelneleg vodafone, céges, szám maradjon a cégnél mindenféleképp
.
Mobilflottacentrumtól kaptam eddig a legkezdvezőbb ajánlatot - New York korlátlan ~7200 Ft nettó - korlátlan - 10 gb net, +15k belépési díj.

Mit gondoltok erről?

Köszi!

(#27265) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Páromnak keresek Telekomos Flottát.
Most Next S-ben van.
Vmi hasonlót szeretne.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#27266) hbala válasza easoft (#27254) üzenetére


hbala
aktív tag

Egész pontosan 690.

(#27267) nmolnar válasza hbala (#27266) üzenetére


nmolnar
csendes tag

Szia!

easoft jól írta, bruttó 640 Ft már.

Az áfa csökkentés ezt is érintette.

Legalábbis nekem az utolsó számlán már 640 Ft-tal számolt a Telenor.

Norbi

(#27268) papi77 válasza khorvat (#27256) üzenetére


papi77
addikt

Úgy tudom,hogy már csak aktív tagok tudnak újakat bevinni!

Az első: NOKIA 1611

(#27269) poffsoft válasza grabber (#27258) üzenetére


poffsoft
addikt

Csak a számlázás... Azóta sem reagáltak...

[ Szerkesztve ]

(#27270) easoft


easoft
tag

Bocsánat, hogy ide rakom a táblázatot csak sokan írnak Privat üzenetet, hogy az általam mondott árak mások mint az összefoglaló táblázatban levő árak ! Ez azért van, mert az egy régi táblázat ezek az új árak. Áfás arak flottaba lépés egyszeri költsége 10.000 Ft

(#27271) tvse1995 válasza easoft (#27270) üzenetére


tvse1995
senior tag

Plusz ha új számot kérsz akkor 10ezer előleg amit valahogy senki nem mondott és elég kellemetlen volt amikor mentem személyesen szerződést kötni és nem volt nálam annyi plusz pénz...
Egyébként ezt mindenkinek rendben levonták az első havi számláiból?

(#27272) qnadam válasza easoft (#27270) üzenetére


qnadam
veterán

hűség van-e?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#27273) easoft válasza tvse1995 (#27271) üzenetére


easoft
tag

új szám esetén van de az Telenorba kerül befizetésére előlegként és le forgalmazható már az első hónaptól !
Telenoros befizetési igazolást kapsz róla és a saját új számodra kerül befizetésére

[ Szerkesztve ]

(#27274) easoft válasza qnadam (#27272) üzenetére


easoft
tag

Nincsen

(#27275) tvse1995 válasza easoft (#27273) üzenetére


tvse1995
senior tag

Ezt én értem. Az zavar, hogy se itt nem mondta senki se ők telefonon meg email-ben. Meg az, hogy a szerződésen csak egy 20000 forintos belépési díj szerepel és sehol nincs említve, hogy ebből 10000 leforgalmazható lenne.

[ Szerkesztve ]

(#27276) cincinatus válasza p2pp (#27265) üzenetére


cincinatus
tag

Mi benne a szempont? A korlátlan beszéd a Telekom irányba vagy az 1 Gb net?

Kiszámoló flottában van ilyen félkorlátlan csomag jó áron, csak kevesebb nettel.

(#27277) easoft válasza tvse1995 (#27275) üzenetére


easoft
tag

új szám kiadása meg fog szűnni és csak Hordozas során lehet majd bekerülni a flottaba akár praktikum kartya is lehet amivel bejössz ez esetben nincs előleg fizetés csak belépési díj !

(#27278) tvse1995 válasza easoft (#27277) üzenetére


tvse1995
senior tag

Ez még mindig nem ok arra, hogy a szerződésben miért ez van írva:
Belépési díj:20.000 Ft(szerződéskötéskor)/hívószámok... :U
Nem ez fog visszatartani attól hogy belépjek csak mégis korrektebb lenne ha normálisan benne is lenne a szerződésben.

(#27279) easoft válasza tvse1995 (#27278) üzenetére


easoft
tag

Az a baj gondolom, hogy nem fejeztetek be a szerződést. Ha így lett volna kaptál volna egy igazolást a 10.000 Ft befizetéséről amin látszik, hogy leforgalmazható.

[ Szerkesztve ]

(#27280) easoft


easoft
tag

Egyébként van most akciós belépés a flottaba ha veszel egy Iphone 7 128 GB-os telefont (Jet Black Rose Gold ) nem kell belépési díjat fizetni. Akciós ára a készüléknek 200.000 Ft 2 év garancia van a készülékre. Hűség nélkül

[ Szerkesztve ]

(#27281) DrBubo77 válasza easoft (#27270) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Az összefoglalóban átlinkeltem erre a táblázatra, hogy ezt találják meg az érdeklődők. Köszi, hogy betetted. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#27282) easoft válasza DrBubo77 (#27281) üzenetére


easoft
tag

Koszi

(#27283) GhostHunter


GhostHunter
tag

Hali easoft !

A flottaban mukodik a MyTelekom, MyTv, mobilparkolas, toto, lotto, konferenciahivas stb..?
Koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#27284) easoft válasza GhostHunter (#27283) üzenetére


easoft
tag

Igen minden működik csak a mytelekom nem :) De a MyTelenor megy

[ Szerkesztve ]

(#27285) Dracula72 válasza GhostHunter (#27283) üzenetére


Dracula72
senior tag

MyTelenor.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#27286) GhostHunter válasza easoft (#27284) üzenetére


GhostHunter
tag

Hali

Koszi, igen a myPannon-ra gondoltam ! :C :R

(#27287) okiszPSX


okiszPSX
tag

Nálam most annyi a tapasztalat EQ-ról, hogy megkaptam az első teljes havi számlát, ami még mindig nem volt teljesen frankó. Mármint a szerződésben megkötött csomagok egy XXS és két XS csomag árai nem pontosak ezek amiket itt linkelt easoft kolléga, hanem párszáz forinttal több.
Valamint nem 200perc lebeszélhetőség van a csomagban, hanem kevesebb szerintem. (PL. anyum csomagja az XXS, amire fizettem most 3400ft-ot és 140percet beszélt összesen a hónapban ami elvileg 2900 lenne). Kiszámoltam mindent, aztán végül felhívtam Timit, hogy mi a helyzet a táblázatban foglalt adatokkal és ahhoz képest a számlán lévőkkel.
Azt mondja tudnak róla, valamint telenornál is és hogy minden vissza lesz majd számlázva - le lesz vonva a következő számláimnál majd.
Ezen kívül minden ok, az sms is korlátlan a net is nagyon gyors, semmi rosszat nem tudok elmondani.
Amire még kíváncsi leszek, hogy amit belépéskor befizettem a 10e Ft-okon felül, mikor lesz majd jóváírva a számlákon. 3*4000 ft-ot kellett, de ezt már akkor mondták, hogy a 2-4hónapon belül jóvá írják majd a számla fizetéskor.
Nagyjából ennyi. Nem bántam meg, hogy beléptem, ha ezek a csomagárak pontosodnak és vissza fogják valóban adni a túlszámlázási értékeket, akkor pedig főleg ajánlott lehet.

(#27288) easoft válasza okiszPSX (#27287) üzenetére


easoft
tag

Igen sajnos ez csak azokat az ügyfeleket érinti aki február 8 előtt lépett be a flottaba, nem sikerült január 8 al átállítani a Telenornak a számlázási rendszert és meg a régi tarifa rendszer szerint ment ki a Szamla. Február 8 tol már mindenki az új rendszerben van és ha megnézed a mytelenort már az is jól mutatja a tarifa csomagot pl 200 percet fog mutatni. Január 8 és február 8 közötti időszakra jóváírást fog küldeni a szolgáltató ! Amit Szamhordozas során kellett fizetni az maximum a 4 havi szamlabol jóváírásra kerül !

[ Szerkesztve ]

(#27300) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok!

Olyan flottat keresek, ami vodafone halozatos, es korlatlan, vagy legalabb 5-7 Gb mobilnetet ad, esetleg halozaton belul ingyen hivast, a tobbi nem fontos, SMS, mas halozat percdija nem erdekel, husegidos is lehet.
Szamomat szeretnem megtartani, de ha ez nem megoldhato, akkor szamvaltas se gond.
Elore is koszonom! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.