Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 16:54:46

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Jelenleg feltöltőkártyás csomagban vagyok a T-mobile-nál, hűségem nincs mivel vártam a Digi mobil indulását, ami még nem indult és nem is fog még egy darabig ahogy néztem. Tehát elgondolkodtam azon hogy 1-2 hónapon belül ha lefogyasztottam a pénzt a feltöltőkártyáról, váltanék hűségidő nélküli flotta csomagra amiben kedvezőek a percdíjak, és az internet csomag ára is. Minap szembe jött velem egy reklám a facebookon, amiben a frondeo-t reklámozták. Erről mik a tapasztalatok?
Én átlagosan havi 120 percet beszélek, max 150 és 2-3 GB közötti internet adatforgalmat fogyasztok el. Ennek megfelelően keresnék egy olcsó csomagot. Mi érné meg szerintetek?
Jelenleg a feltöltő kártyás csomagomban 9/19 forintért beszélek, tehát ennél olcsóbb vagy ilyen percdíjakkal rendelekező csomagot keresek.

-Norbi-

(#27902) easoft válasza 4Grider (#27893) üzenetére


easoft
tag

Igen lehet van 500 Mb EU havi keret ra 900 Ft ert most is

(#27903) Zeki válasza elin (#27886) üzenetére


Zeki
nagyúr

9. A tarifák között kedvező díjak vannak, bruttó 0 Ft, 11 Ft, 19 Ft, 30 Ft, 40 Ft

Hehehe...

Domino Fix csomag 25Ft alapból mindenhova, de ehhez ingyen lehet Most opciót rendelni, és hálón belül 9Ft, hálón kívül 19Ft a percdíj és az sms.

Minek ehhez flotta?

(#27905) cincinatus válasza Norby86 (#27901) üzenetére


cincinatus
tag

Tamto kolléga május elején indít be egy flottát, ami olcsóbb mint a Frondeo. (Ráadásul a Telekom számláz, nem a cég.)

(#27907) GhostHunter válasza Norby86 (#27901) üzenetére


GhostHunter
tag

Hali !

EQ EU Aktiv XS ! :C

(#27910) Norby86 válasza cincinatus (#27905) üzenetére


Norby86
őstag

Erről van bővebb infó hogy várhatóan mennyibe fog kerülni? Vagy érdeklődjek nála?

(#27907) GhostHunter:

Mit takarnak ezek a rövidítések? :) Nem vagyok ennyire képbe.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#27911) #79335424 válasza Norby86 (#27910) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha jól értem, akkor az Euroquattro flotta "EU Aktív XS" csomagját jelenti. A tarifatáblázat linkjét megtalálod az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#27914) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A "Melyik a jobb mobilszolgáltató?" kérdéssel legyetek szívesek ide átfáradni!

(#27917) GhostHunter válasza Norby86 (#27910) üzenetére


GhostHunter
tag

..ahogy Somatom kollega irta ! :)

(#27918) Norby86 válasza GhostHunter (#27917) üzenetére


Norby86
őstag

Ez szimpatikus tarifa. :) Mondjuk még van azért 1-2 hónap mire váltok, mert most töltöttem fel a feltöltős kártyám nettel és percekkel. Ezt le kell forgalmazzam, de utána váltok.

-Norbi-

(#27919) hbalu


hbalu
tag

Sziasztok!

Jelenleg telekomos vagyok, de hónap végén váltanom kell díjcsomagot, így elkezdtem nézelődni a kínálatok között, rábukkantam a flottás ajánlatokra is.

Ami számomra fontos, az lényegében csak a mobilinternet. Kevés a hang- és sms-forgalmam, de adatforgalmam annál nagyobb, a jelenlegi 3 GB sose elég az adott hónapra. Épp ezért főleg olyan csomagot keresek, ami maximum 5.000-ért kínál minél több mobilnetet (4G elég nagy előny), normális percdíjakat és SMS díjakat, de utóbbi kettő a kevésbé fontos szempont.

Eddig 4800ért az alábbi flottás ajánlat a legszimpatikusabb, de gondoltam megkérdezem, hátha nektek van valamilyen javaslatotok, tippetek számomra.

Előre is köszi!

(#27920) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok

iqpro-s kártyámra publikus IP-t szeretnék kérni, tehát az "online" APN-t "net"-re cserélni. iqpro-nál kell kérnem ezt, vagy közetlenül a Telenornál? Továbbá az új beállításokat automatikusan kiküldik az eszközre? (jelenleg mobiltelefon, de hamarosan 4G router lesz)

Köszönöm

(#27921) easoft válasza hbalu (#27919) üzenetére


easoft
tag

Bruttó 5290 Ft korlátlan SMS minden irányban bruttó 9.5 Ft beszed minden irányba EU roaming díjmentes és 24 GB internet 4G, csomag árában benne van 200 perc lebeszelhetőség is.
https://www.facebook.com/groups/488791081326012/

(#27922) whbear válasza Hoorus (#27920) üzenetére


whbear
senior tag

Írsz emailt az Iqpronak. Semmit nem küldenek, átírod az APN-t és kész.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#27923) Predator2 válasza cincinatus (#27322) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Most van időm a témával foglalkozni. Iqpro 4 Gb-s adatkártya. Nem találok róla semmit a neten, csak a PH-s kommentek jelennek meg. Hol tudnék alaposan utána olvasni?

Havi ~1000Ft-ot szánnék rá, de csak és kizárólag mobilnetre van szükségem.

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#27924) MPeter87 válasza Predator2 (#27923) üzenetére


MPeter87
őstag

Szia, itt a topicban, hasznald a keresot, nem publikus flotta, igy normalis, ha gugli nem dob semmit.

(#27925) GhostHunter válasza Norby86 (#27918) üzenetére


GhostHunter
tag

Neked ez tokeletes lesz, HAJRA ! :)

(#27926) nimfas válasza Predator2 (#27923) üzenetére


nimfas
addikt

1700 Ft volt áfa csökkentés előtt, kicsit tegyél még az 1000 Ft-hoz. :)

(#27927) Predator2 válasza nimfas (#27926) üzenetére


Predator2
addikt

Rám írt egy ph felhasználó.

Egyszeri belépési díj van ami 5000 Ft / előfizetés

Legkisebb csomag az 4 GB os ez bruttó 1.260 Ft lenne egy hónapra.
Szolgáltató a telenor közvetlen tölük kapod a számlát.
Ha az adatforgalmi mennyiség elfogy akkor csak lassitják a netet.

Az a fránya belépési díj ne lenne, még tetszene is.
Ilyesmit keresek.

Mennyi lenne az a havidíj?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#27928) gabor9991 válasza nimfas (#27926) üzenetére


gabor9991
őstag

575 forintot :)

(#27927) 1575 havonta az iQpro 4GB.Az ajánlatot privátban az euro quattro flottájára kaphattad, náluk van belépési díj.
Az iQpro flottába nincs belépési díj, se semmi egyéb, az ajánlott levél költségét kell kifizetned amelyikben megkapod a sim kártyádat.

[ Szerkesztve ]

(#27929) nimfas válasza Predator2 (#27927) üzenetére


nimfas
addikt

Az amit ajánlottak priviben az EU flotta, iQpro-nál nincs belépési díj.

1,579.527559 Ft/hó (1700/1.27*1.18)

Beelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#27930) Predator2


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Ki lenne a szolgáltató? Csekken kéne/kellene fizetnem a számlát?
Ha az adatforgalmi mennyiség elfogy akkor csak lassitják a netet?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#27931) nimfas válasza Predator2 (#27930) üzenetére


nimfas
addikt

Flotta nevén a sim, számlát is ők küldik.
Adatkorlát elfogyás esetén lassítás van, mértékét nem tudom.

T-mobil pl 0-ra "lassít" az új szabályzás szerint, DPI 32k-ra elvileg, de szinte semmire nem elég...

(#27932) khorvat válasza Predator2 (#27930) üzenetére


khorvat
senior tag

IQ-nál a flottakezelő számláz, már amikor el is küldi és még jó is a rajta lévő ár! De cserébe adott a lehetőség, hogy hónapokig ingyen használd a netet a végén pedig eldöntöd kifizeted-e:D

(#27933) Predator2


Predator2
addikt

Rosszul fogalmaztam, kinek a hálózatát használják? Sajnos ahol dolgozom a T-com térereje egyenlő a nullával.

Az a fajta ember vagyok, aki rendezi a tartozását/számláját. :B

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#27934) khorvat válasza Predator2 (#27933) üzenetére


khorvat
senior tag

Telenor a szolgáltató, ha nem kapsz számlát a befizetés is nehezebb lehet:) Ez csak akkor érdekes ha vki pl. könyvelésbe el akarja számolni. EQ-nál a Telenor számláz de van belépési díj kérdés mi a fontosabb?

(#27935) pinnacle válasza khorvat (#27932) üzenetére


pinnacle
nagyúr

IQ-nál a flottakezelő számláz. Nincs ezzel probléma? Gondolom így a reklamáció is nehezebb. Esetleg olyat számláz, amit nem is rendeltem? Egyébként az IQ-nál, a Telenor online felületén lehet látni, hogy milyen szolgáltatás van megrendelve?

[ Szerkesztve ]

(#27936) cincinatus válasza pinnacle (#27935) üzenetére


cincinatus
tag

Sajnos, ha a Telenor számláz, hivatalosan akkor sem tudod megreklamálni, mert nem te vagy a szerződő fél :(

Ilyenkor is bele kell vonni a flottakezelő céget.

A követlen számlázásnak az az előnye, hogy így amit befizetsz, az biztosan eljut a Telenorhoz.

(#27937) kano válasza pinnacle (#27935) üzenetére


kano
nagyúr

IQ-nál a flottakezelő számláz.
Olvass egy kicsit vissza a topicban. Rengeteg baj van vele...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27938) pinnacle válasza cincinatus (#27936) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi cincinatus, kano! Lehet az összefoglalóban is érdemes feltüntetni, hogy ki számláz.

EuroQuattroval ugye nincs probléma?

(#27939) MADcat válasza pinnacle (#27938) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem nem volt, soha. Hozzáteszem, az iqproval sem volt nálam gond. De azzal másoknak bőven kijárt! :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27940) kano válasza pinnacle (#27938) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen szempontból nincs probléma? Lassú a kártyák aktiválása (de ez nem biztos, hogy az Ő hibájuk) és néha nem veszik fel a telefont (az Ő hibájuk). A számlázást viszont nem ők csinálják, így talán problémamentesebb lehet.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27941) Predator2


Predator2
addikt

Hol, és hogyan tudom megrendelni?

Ha mégis a kevesebb adat kellene (1-2GB) akkor abban még mindig a Telenor Klikk a nyerő igaz?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#27942) MPeter87 válasza Predator2 (#27941) üzenetére


MPeter87
őstag

1-2 gigás csomag nincs egyik említett flottánál sem, 4 gigás a legkisebb csomagjuk.
Kisebb csomagoknál a feltöltősek lesznek a nyerők.

(#27943) pinnacle válasza kano (#27940) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Igen, arra gondoltam, hogy olyat számláznak, amit meg sem rendeltem, de ezek szerint nincs ilyen probléma.

Egyébként gondolom a Telenor online-on az iQ-t, EQ-t is meg lehet nézni, hogy mi van aktiválva.

[ Szerkesztve ]

(#27944) kano válasza pinnacle (#27943) üzenetére


kano
nagyúr

EQ-t igen, a másikat nem tudom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27945) whbear válasza pinnacle (#27943) üzenetére


whbear
senior tag

IQ nem azt mutatja mint ami. Nekem pl 4Gb-os csomagot mutat de igazából korlátlan.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#27946) Norby86 válasza GhostHunter (#27925) üzenetére


Norby86
őstag

Most ez az Euro Quattro melyik hálózatot használja pontosan? Privátban azt irták nekem a Telenor-ét. De igazából az összefoglalóban a Vodafone-t is látom mint szolgáltató. Nekem a Vodafone hálózatából kellene ilyen flotta, mert a Telenor internete elég rossz azt tapasztaltam, plusz a 3G lefedettsége sem valami fényes, szemben a Vodafonnal. Nekem meg nincs B20 a telefonba hogy a 800 mhz-es 4G-t támogassa, igy jó esetben is max nagyvárosok egyes pontjain lenne 4G máshol meg általában még 3G sem.
Vodafonnal azt hallottam mindenhol van 3G.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#27947) goop válasza Norby86 (#27946) üzenetére


goop
őstag

Az lehet, hogy jó a vodafone 3G lefedettsége, de olyan flottát ahol akár 4Gb adatot kapsz tőlük nem találsz.
Az összes nagy vagy legalábbis jó ár/érték arányú adattal foglakozó flotta mind telenoros.

[ Szerkesztve ]

(#27948) easoft válasza Norby86 (#27946) üzenetére


easoft
tag

https://www.telenor.hu/internet/lefedettseg
Ezen a térképen rajta van a 3G és 4G lefedettség is

(#27949) Predator2 válasza MPeter87 (#27942) üzenetére


Predator2
addikt

Feltöltősökből melyikek jöhetnek szóba?

Iqpro 4 Gb-s adatkártyát hogyan tudnám megrendelni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#27950) Bferibörs válasza Predator2 (#27949) üzenetére


Bferibörs
addikt

jelenleg a dominó fix + maraton hozzá ami kártyásban szerintem jó, nem 30 napos ciklusok vannak henem 365 nap vagy amíg a kártya él, így annyit fizetsz amennyit használsz, nem annyit amennyit megsaccolnál vs. kb. használnál.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.