Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27451) Yocooka


Yocooka
csendes tag

Nos, megjött az iqPro kártyám, és a 4GB net is sikeresen aktiválva lett.
Ma hívott egy szám, a csávó valami Bélát keresett, mondtam neki téves. Aztán láttam, hogy a netes kártya számán hívott és persze egyből megjelent a MyTelenorban, hogy 556 forint az aktuális fogyasztásom.
Mondjuk, ha a részletekre megyek, akkor ott 2db hívást mutat, pedig csak egy 25 másodperces volt, de a hívások időtartamára meg 00:00:00 -t ír
Ezek után érdekelne, hogy valahogyan le lehet-e tiltani a kártyára bejövő hívásokat?
telenoros ügyfélszolgálaton nem vagyok jártas.

[ Szerkesztve ]

(#27452) easoft válasza Yocooka (#27451) üzenetére


easoft
tag

Nekem ez mindig felfoghatatlan volt elvileg Magyarországon hivas fogadásért nem kérhet pénzt a szolgáltató mindegy milyen a kartya típusa nem is értem

(#27453) Hoorus válasza Yocooka (#27451) üzenetére


Hoorus
őstag

Fogadott sms után is kell fizetni? My telenorba akarok belépni, de sms-t küld a szolgáltató a belépési kóddal. Vajon ez is fizetős? Korlátlan netes kártyám van iqpronál..

[ Szerkesztve ]

(#27454) poffsoft válasza easoft (#27452) üzenetére


poffsoft
addikt

Nem is kér.
Olvass utána.

Nekem ez mindig felfoghatatlan volt

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#27455) Thusor


Thusor
őstag

EuroQuattronal hogy működik az előfizetés lemondása? Jelenleg van egy korlátlan mobilnetem adatmegosztóval. Ezt szeretném lemondani. Mától nem is használom a kártyákat nehogy fordulóra belefogyasszak. Unlimited EU XXL csomagra múlt hét előtt hétfőn szerződtem velük személyesen az irodában. Ott azt mondta a hölgy, hogy majd 8-ai fordulóval elindítják a csomagom lemondását de erről nem adtak semmilyen papírt. Az új szerződéshez a SIM kártyákat már feladták csak még nem érkezett meg a postával. Próbáltam őket elérni Facebookon, emailben és viberen is, nem válaszoltak és szerintem nem is igazán intézik a dolgot. Telefonon nem tudom felhívni őket mert lemondtam a régi hanghívásos csomagom, várva az új euroquattros csomagom miatt de most hoppon maradtam....

Nagyon jó a szolgáltatásuk mert a Telenor jól szolgáltat és számláz de ha ügyintézni kell akkor megáll az élet...

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#27456) easoft válasza Thusor (#27455) üzenetére


easoft
tag

Mindig hívható szám ügyfélszolgálat 06204441052 mindig felveszik. Amikor lemondást kered jelzik a Telenornak és 8 napon belül megszűnik maximum.

[ Szerkesztve ]

(#27457) Thusor válasza easoft (#27456) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi, holnap megpróbálom felhívni. Kell hozzá valami a személyi adataimon kívül hozzá?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#27458) easoft válasza Thusor (#27457) üzenetére


easoft
tag

Nem de most is hívhatod nyugodtan mindig felveszik 0-24

(#27459) Zeki válasza Yocooka (#27451) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezért szopás az elvileg adatkártya. Mert csak elvileg nem hívható. Gyakorlatilag meg amint kap egy hívást, azonnal kiszámlázzák az elvárt beszédforgalmat.
Talán a telefon menüjében a hívásátirányításnál belehet állítani valami trükköt.

(#27460) zeon.hu válasza Zeki (#27459) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem mifiben van, így a hívások kizárva.
Sms már jött rá, de nem fizettem abban a hónapban többet.

#?*@&!

(#27461) easoft válasza zeon.hu (#27460) üzenetére


easoft
tag

Kiváncsi voltam nekem is van Telenoros adatkartyam de nem lehet hívni ....hivas indítás se megy róla csak net

[ Szerkesztve ]

(#27462) Bferibörs válasza Zeki (#27459) üzenetére


Bferibörs
addikt

A tmobilelnál ez nem így van, hívni nem lehet a kártyáról, sms-t lehet küldeni persze elég drágán 50-70 Ft , nem tudom pontosan, viszont sem a kapott hívásért, sem a kapott sms-ért nem kell fizetni, ez nonszensz lenne szerintem , bár nem is tudom,hirtelen, hogy hívható e a kártya egyáltalán .
A kimenő hívást azért tiltották le pár éve mert 150 Ft/perc körül mozgott az ára és jópáran elszálltak a véletlen használattal.

Az meg végképp szívás ha előzőleg nem adat kártya volt amit kap az ember és az előző tulaját hívogatják vagy sms-el bombázzák az új tulajt :Y

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#27463) kano válasza easoft (#27461) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen jó volna, ha már nekem is aktív lenne. Akkor nekem is lenne 2db adatkártyám. :C De nem akarja az igazat. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27464) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

DPI belépéshez van valakinek kontaktja? Privát üzenetben, megköszönöm...

E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#27465) easoft


easoft
tag

Ez a router nagyon jó ! 300 Mbps és tényleg nagyon stabil

(#27466) khorvat válasza easoft (#27465) üzenetére


khorvat
senior tag

Itt van egy teszt is róla! Ha jól lőttem be a pontos típusát:)

CineDOG1: Huawei LTE CPE E5186s

[ Szerkesztve ]

(#27467) Zeki válasza easoft (#27465) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tipusa?

(#27468) bepken válasza easoft (#27438) üzenetére


bepken
veterán

tegnap reggel felhívtam őket, azt ígérte a srác, hogy intézkedik. ő sajnos - nem túl biztatóan - szintén 15 napot mondott, ami 2-3 munkanap is lehet. nem lehet ezt máshogy is megsürgetni? feleslegesnek tartom, hogy nyaggassam őket, de ha az kell, telefonálok még egyet...csak tényleg fontos volna, mert hát korlátlan csomagból jöttem egy elvileg korlátlan csomagba :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27469) easoft válasza khorvat (#27466) üzenetére


easoft
tag

Igen ez az ma vettem a flottatol 30.000 Ft eddig nagyon jónak tűnik

(#27470) nimfas válasza easoft (#27465) üzenetére


nimfas
addikt

Fizetett "politikai" hirdetésünket hallották ;]

Nekem ez jött meg... igaz nem 300MBit-es a jelenlegi 60/40-es netemhez megfelelő... felújított, németből jött 1 héten belül, 14.000 Ft alatt volt postával. :D

Tegnap jött, még tesztüzem van, úgyhogy nem írom róla hogy "tényleg nagyon stabil". Ki fog derülni gyakorlat közben. :) (utána van kötve egy beállított tplink 1043 Openwrt rendszerrel)

(#27471) bepken válasza nimfas (#27470) üzenetére


bepken
veterán

ha jól látom, a stick is vagy 12-15 ropi.... nagyjából ugyanott vagy, csak két eszközzel + mókolással oldottad meg (bár nyilván annak, akinek van 4G stick, jó megoldás lehet)

én abban reménykedek, hogy a vodánál nem kell majd leadnom a R216-ot, ahhoz kérek majd feloldó kulcsot. de egyelőre nem tiszta számomra, hogy megtarthatom e....szóval meglehet, hogy én is hasonló mókolásra vetemedek majd :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27472) nimfas válasza bepken (#27471) üzenetére


nimfas
addikt

Van stick is, huawei 3372.
Ezt próbából vettem, ha beválik akkor a stick mehet anyámhoz :)

A tplink be van lőve, tűzfal, portok átirányítása. (FTP,SSH,Transmission)

Tplink-ről elég sok minden fut. Az új szerzemény csak wan oldalra kellett. :)

(#27473) arnyekxxx válasza nimfas (#27470) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nálam lassan egy hónapja megy ugyanez, eddig megkaphatja a "tényleg nagyon stabil" jelzőt, nem volt vele gondom.

(#27474) nimfas válasza arnyekxxx (#27473) üzenetére


nimfas
addikt

Egy bajom van vele, de ez már nagyon off, nem tudtam eddig megoldani, hogy az utána kötött tplink(Wan:192.168.1.10, Lan:192.168.2.1)-re kötött géppel lássam (be tudjak) lépni a Huawei(192.168.1.1)-be.. és fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#27475) poffsoft válasza nimfas (#27474) üzenetére


poffsoft
addikt

Wan dhcp kliens, és minden működik.
Semmi mást nem kellett állítani.
Viszont irigylem az 5-ös térerőt... Itt 2, néha 3.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#27476) arcszesz válasza nimfas (#27474) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Én a második routeremet wifi repeaternek konfigoltam. A B593 felé kliens, klienseknek meg access point. Nincsenek kábellel összekötve és ugyanazon a subneten vannak. Jól megy az egész, a két router szépen lefedi wifi-vel az egész házat.
Nálad persze lehet hogy másra van szükség, nem tudom.

(#27477) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezzel legyetek szívesek valamelyik routeres témába menni. Köszönöm!

(#27478) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Tudnátok flottát ajánlani?
A szolgáltatóm: Telekom(Domino csomag, nem előfizus)
Mobilnet amire szükségem van: Legalább 1 GB
Hálózaton belül(szóval 30-as számokra): Legalább 2-3 óra vagy korlátlan beszélgetés.
Halózaton kívül nem beszélek.
Árban minél olcsóbban szeretnék kijönni. :R

(#27479) Zeki válasza #04441088 (#27478) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dominónál maradva: Domino S csomag havi 4 ezerért korlátlan hálón belül, plusz Maraton 4GB net 4000Ft, de ennek nincs lejárati ideje, nem újul meg.

(#27480) edk- válasza #04441088 (#27478) üzenetére


edk-
őstag

3 óra hálón belüli beszélgetés Domino MOSTtal 1620 Ft-ba kerül.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#27481) #04441088


#04441088
törölt tag

Köszi mindkettőtöknek. :R

(#27482) GhostHunter válasza bepken (#27468) üzenetére


GhostHunter
tag

Hali !

Hol tartasz ?
Mennyi ido volt ez az egesz procedura ?

(#27483) arkone válasza nimfas (#27470) üzenetére


arkone
aktív tag

Mit jelent az, hogy felújított? Mit kell felújítani egy ilyenen?

(#27484) khorvat válasza arkone (#27483) üzenetére


khorvat
senior tag

Mondjuk púpos kondenzátorok?

(#27485) bepken válasza GhostHunter (#27482) üzenetére


bepken
veterán

igazából fogalmam sincs :)
mytelenor webes felületen ma azt írta az "új gen dolgozói" csomagra, hogy "státusz: megszüntetve" - letöltöttem telefonra az alkalmazást, ott meg már a fent említett "Üzleti előfizetés" szerepelt aktívként + 4GB net (vagyis Unlimited XS)

zavart viszont, hogy kétféle adatot látok, gondoltam hát törlöm a szerződést a fiókból és újra hozzáadom....FAIL: aszongyanekem nem lehet hozzáadni üzleti szerződést a fiókhoz

rendben, semmi baj. töröltem az egész fiókot. gondoltam, regisztrálok újra....FAIL: akármilyen adatokat írok be, nem engedi a regisztrációt a számommal. valami lehetetlenül hosszú hibakódot ír, hogy erre hivatkozzak ügyfélszolgálaton, ha ismét sikertelen a regisztráció. telefonos ügyfélszolgálaton meg kb fél perc alatt rázott le az ügyintéző azzal, hogy 8-16 között foglalkoznak üzleti előfizetőkkel...

úgyhogy most nem tudom, hol is tartok :D de nagyon remélem, hogy tényleg benne vagyok a csomagban (SMS még nem jött ugyen)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27486) nimfas válasza arkone (#27483) üzenetére


nimfas
addikt

Used, refurbised. Használt, felújított.
Ennyi állt a hirdetesben. Többen vásároltak már innen ilyet ezért mertem megvenni.

(#27488) bepken válasza bepken (#27485) üzenetére


bepken
veterán

regisztrációnál ez az oldal jön be... [link] - bármilyen email/felhasználónév/jelszó kombinációval próbálok regisztrálni (tehát gondolom a telefonszámmal van kínja....)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27489) arkone válasza khorvat (#27484) üzenetére


arkone
aktív tag

Ilyen megy éjjel nappal 2004 környékétől. (akkor lett internetem, utána vettem nem sokkal) Nem kellett felújítani. Ezért nem értem miért kell. Amennyiben fel kell, akkor nem megbízható. Nekem ez a véleményem. :)

(#27490) csapee válasza arkone (#27489) üzenetére


csapee
senior tag

Ez milyen flottas?
Nem lehetne privátban? :U

Csapee

(#27491) arkone válasza csapee (#27490) üzenetére


arkone
aktív tag

Nem lesz több. :) Jogos.

(#27492) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!

Nekem csak tisztán netes kártya kéne telefon nélkül.
kb. 2-4 Gb adattforgalommal, esetenként külföldön is.

Mit ajánlanátok?
Előre is köszi!

(#27493) nimfas válasza Joeker67 (#27492) üzenetére


nimfas
addikt

IQpro 4GB 1700Ft volt 27%afaval... Vagy van a másik népszerű ott pár 100-al olcsóbb, viszont van 5000 beugró.

(#27494) arcszesz válasza arkone (#27489) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Nem felújított hanem újracsomagolt. Valszeg csak bevizsgálták őket. Amúgy ipari használatra szánt cuccok ezek, épp a megbízhatósága miatt szeretik a szolgáltatók is.

(#27495) GhostHunter válasza bepken (#27485) üzenetére


GhostHunter
tag

Hali !

Alakulgat.. :K
Konkretan hany nap telt el, mig ide jutottal ?

(#27496) easoft válasza nimfas (#27493) üzenetére


easoft
tag

Router vagy telefon vasarlasa esetén nincs beugró :)

(#27497) Yocooka


Yocooka
csendes tag

Ma kaptam egy sms-t a Telenortól, hogy elkészült az új számlám, melynek összege 41.429 Ft :D
A minap a bejövő téves hívás, melynek hatására máris beszédforgalmat számláztak az adat előfizus kártyára, most meg ez az sms. Háát eddig nem lopta be magát a szívembe az IQpro :D

Egyébként a bejövő hívások letiltására találtam egy jó appot, de ahhoz még rootolnom kell a telót.

(#27498) Bferibörs válasza Yocooka (#27497) üzenetére


Bferibörs
addikt

"..41.429 Ft......A minap a bejövő téves hívás, melynek hatására máris beszédforgalmat számláztak az adat előfizus kártyára"

azért ez nem semmi, így felejtős lesz számomra a flotta valszeg :U

kér csak netes kártyám is van jelenleg, egyiknél sem fordult még elő több év alatt, hogy bárki hívna vagy a szolgáltatón kívül sms érkeznem ez így elég gázos a flottás netes szolgáltatásoknál :Y :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#27499) nimfas válasza easoft (#27496) üzenetére


nimfas
addikt

Ő sim kártyát keresett.... Write only mód? ;]

(#27500) gabor9991 válasza Yocooka (#27497) üzenetére


gabor9991
őstag

Az iQpro flottához sms-ben küldi az értesítést a telenor?Nekem soha nem jött sms akkor se amikor a telenortól jött a számla, és akkor se amikor az iQpro küldte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.