Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#54751) kaboska válasza creed33 (#54747) üzenetére


kaboska
aktív tag

Helló! Én direkt ezért néztem meg élőbe MM-be! 65"-ba Ugyan azokkal a tesztvideókkal nekem a samsung jobban bejött!De egyébként az lg se rossz!Az eladó aki értett is hozzá ( Ezt az elmondott infók alapján gondolom) is a samsung egy kicsit ütősebb !

"Fej vagy gyomor"

(#54752) rizla888 válasza kaboska (#54751) üzenetére


rizla888
csendes tag

De gondolom megfelelő beállítások mellett végezted a teszted vagy csak szimplán lejászottad, az is számít :))
Beállítva nem biztos hogy a Samut veszed :DD

"Ami elromolhat, az el is romlik"

(#54753) kaboska válasza rizla888 (#54752) üzenetére


kaboska
aktív tag

Milyen beállításokra gondolsz?

"Fej vagy gyomor"

(#54754) Kiskutya válasza rizla888 (#54752) üzenetére


Kiskutya
veterán

Egy ips tévét soha nem lehet filmezéshez úgy beállítani mint egy va panelest egy árkategóriában főleg ha sötétben is szeretné használni!

hmm...

(#54755) zsiz


zsiz
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Tegnap megrendeltem, ma ide is ért az új tv. LG 70UN7400 lett a kiválasztott. :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#54756) vendingo


vendingo
veterán

Segítsetek dönteni. Tu8002 vagy un7xxx?
Xbox series s, netflix használatra. Teszek fel egy sötétítőt az ablakra, így az ips se létszükséglet, viszont lg-nél tetszik, hogy kisebb a tükröződése, és nagyobb a hdr fényerő.

Illetve a tu8502 megéri a 15 ezer felárat a tu8002-höz képest?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54757) dj79 válasza vendingo (#54756) üzenetére


dj79
senior tag

A második kérdésre a válasz: nekem megérte.
Az rtings-en volt tu8000 teszt, kiemelték az alacsony input lagot játékmódban.

(#54758) vendingo válasza dj79 (#54757) üzenetére


vendingo
veterán

Miben jobb?
Lg-t is jónak írták játékra.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54759) dj79 válasza vendingo (#54758) üzenetére


dj79
senior tag

Jobb a fényereje, meg jobban tetszett a talpa a csirkeláb helyett :D

(#54760) Goblin12


Goblin12
őstag

Haliho.

Ti mit mondanátok?

LG 65NANO959NA 1300€
LG OLED 65CX9LA 1989€ ( <-- én erre tippelnék )

(#54761) F.B.I. válasza vendingo (#54758) üzenetére


F.B.I.
veterán

TU8002 elég lesz ha nem kell a középső láb. Hibátlan cucc, szerintem ár-értékben a legjobb, főleg sötétben mutatkozik meg, hogy mennyire jó panele van. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#54762) Spongi válasza q13579 (#54720) üzenetére


Spongi
csendes tag

Köszönöm válaszod, Q80T-t rendeltem...

(#54763) vendingo válasza F.B.I. (#54761) üzenetére


vendingo
veterán

Most, hogy többször szóbakerült a láb, megnéztem, és a 4 lábas megoldás el se férne a jelenlegi szekrényen. Jó, hogy többen felhívtátok rá a figyelmem. Így valszeg a samsung ki is esik, mert a tu8502-nél nekem a fekete szín nem ér ~20k felárat az un7400-hoz képest. Sajnálom, mert már beleélrem magam a samsungba. Holnap megyek, azért mind a kettő képét összevetem, de a samunak hatalmasat kell gurítania, hogy meggyőzzön a +20 ezerről. Van itthon ips és va paneles készülék is, mind a kettőnek nagy előnyei vannak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54764) Kiskutya válasza Goblin12 (#54760) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem egy kategóriák a kettő egyértelmű hogy a cx a jobb ha belefér a keretbe.

hmm...

(#54765) gabdev


gabdev
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen tv-t tudnátok ajánlani az alábbi elvárásokhoz.

1. Tévére szánt összeg, forintban?
Kb 30-40 ezer használtan.
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Raspberry pi lenne rákötve, azon filmezés, böngészés, YouTube
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
30-40"-ra gondoltam
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Leginkább félhomályban, sötétben, du/este nézném
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Csak szemből nézném
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Nem fontosak a szolgáltatások mert raspberry pi lesz rákötve, nem szükséges, hogy okos tv legyen.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
HDMI mindenképp szükséges, USB jó ha van, illetve optikainak is örülnék de nem létfontossagú.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Valamiért a Samsung féle húzok, de nem feltétel hogy az legyen. Megbízható márkát szeretnék.
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Nem tetszik ha túl vastag a káva, persze nem várom hogy ennyiért szinte káva nélküli legyen, de azért ne a legnagyobb kávájú TV legyen :D egyéb különleges elvárásom nincs. Szép legyen a képe (FullHD-t szeretnék) meg a hangja.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Használtat szeretnék, kipróbálási, esetleg 1 hónapos garanciával megelégszem, működjön az a lényeg.

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget :))

(#54766) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,
az 50PUS7805 amit hozott a futár emagról, ezüst színű, viszont feketét rendeltem mert csak az volt készleten. De ez jobban tetszik. A dobozán is ez szerepel. Később lehet belőle probléma ha elromlana és gariztatni kell?

(#54767) Kaba válasza RAiN91 (#54766) üzenetére


Kaba
veterán

A széria számnak kell egyeznie a Tv-n és a számlán.

[ Szerkesztve ]

(#54768) vendingo


vendingo
veterán

Voltam tv-t venni euronicsba. 123k volt neten, bementem, hogy vennék egy ilyen tv-t, de az üzletben lévő AKCIÓS ár 138 ezer. Üzletre nem vonatkozik a netes ár, így végül nem vettem semmit :(
Nem szívesen rendelnék tv-t online.
Nem tudom ki az a balek, aki ennyiért megveszi azt a tv-t (akciós áron).

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54769) Kaba válasza vendingo (#54768) üzenetére


Kaba
veterán

Az üzletben levő árak eltérhetnek a netes áraktól.
Rendelhetsz online is az Euronicsnál üzleti átvétellel terméket,akkor az online árat kapod és a szállítás így ingyenes lesz és a 2 hetes elállás is megillet majd.

[ Szerkesztve ]

(#54770) F.B.I. válasza vendingo (#54768) üzenetére


F.B.I.
veterán

Beszélsz az eladóval, hogy érdekel a készülék de csak az online áron. 5 perc és odaadják, mi is vettünk ott így készüléket. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#54771) vendingo válasza F.B.I. (#54770) üzenetére


vendingo
veterán

Paraszt volt, mondtam, hogy elvinném netes áron.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54772) F.B.I. válasza vendingo (#54771) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor szólni kell, hogy szóljon az osztályvezetőnek, parasztokkal nem kell foglalkozni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#54773) vendingo válasza F.B.I. (#54772) üzenetére


vendingo
veterán

Lehet lerendelem az üzletbe, és fizetéskor közlöm, hogy sajnálom, de a nálam lévő pénzzel nem tudok fizetni, el kéne mennem a bankba másik bankjegyekért, de ahhoz most nincs kedvem. Kb ugyanaz a kategória.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54774) Kaba válasza vendingo (#54773) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell ezt túlbonyolítani,beszélj az üzletvezetővel,a legtöbb helyen odaadják online árban,amennyiben nem lennél sikeres,akkor rendeld online az elállás előnyével.

(#54775) dj79 válasza Kaba (#54774) üzenetére


dj79
senior tag

Ennyi. Egyébként a mediamarktnál mondta a srác, hogy online rendeljek, bolti átvétellel, mert akkor 30 nap elállás van a tévére. Ott helyben megcsinálta, 10 perc alatt meg is jött az értesítés, hogy a termék átvehető.

(#54776) ittakary válasza RAiN91 (#54766) üzenetére


ittakary
nagyúr

nézd meg hogy a Profil / Termékgaranciák PDFen az a készülék van-e amit kaptál (Serial Number)

ha igen akkor nincs gond

(#54777) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!
Azt tervezem, hogy veszek használt tévét 32 collig. 25-30 ezer forintig (mert ennyit szánok rá) nagyjából (6)-8-10 éves LCD tévék jönnek szóba a kínálat szerint.
Ezek már jó képernyővel készültek? 3 évvel ezelőttig még CRT tévém volt, így nem tudom, nincs ismeretem, hogy a régebbi LCD tévék milyenek. Van ami kerülendő? Vagy mit kell tudni az ekkorjában készült tévékről képminőség szempontjából? LG, Samsung vonalon választanék. Esetleg még Sony, Sharp, Toshiba, Panasonic, de ezekből kisebb a kínálat.

[ Szerkesztve ]

(#54778) dj79 válasza Rodzser Mór (#54777) üzenetére


dj79
senior tag

Az idén 10 éves lg 32lk450 még mindig működik, 8 évig az volt a főkészülékünk, szerettem.
Mondjuk elég drága volt anno, de sok formátumot vitt pendriveról, használtam monitornak és xbox mellé is.
A talpa egy kicsit bizonytalan, de egyszer sem borult fel.

[ Szerkesztve ]

(#54779) Rodzser Mór válasza dj79 (#54778) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Tehát a képminőségével elégedett vagy/voltál?

Nagyjából 3-3,5 méterre az ülő/fekvőhelytől lenne a készülék, de nem mindig azonos szögből lenne nézve (szépen fogalmazva :D) , de nem is szélsőséges szögekből.

(#54780) Saccco válasza vendingo (#54768) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha online veszed, akkor 14 napig meggondolhatod magad. Nem vagyunk egyformák én boltban nem vennék. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54781) dj79 válasza Rodzser Mór (#54779) üzenetére


dj79
senior tag

Igen, addig elégedett voltam vele, amíg meg nem vettem az 50'-es utódját :).
Nem lesz kicsi a 32 ilyen távról? Lehet, hogy negyvenes készülékkel jobban járnál.

(#54782) Kaba válasza Rodzser Mór (#54779) üzenetére


Kaba
veterán

Ilyen 3-3,5 méteres távolságból azért egy 32"-colos már túl kicsi.Amennyiben oldalról is nézed akkor mindenképpen IPS legyen.

[ Szerkesztve ]

(#54783) Rodzser Mór válasza dj79 (#54781) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Oks, köszi az infót.

Nem lesz kicsi, mert most 55cm-es van (mert a CRT-t már nem akarom használni, ami 70cm-es) És ez a mostani kisebb is elég, bármilyen hihetetlen és a szemet nem fárasztja annyira (nekem). Emiatt nem akarok 32 collosnál nagyobbat, kicsit tartok is 32 collostól, hogym ár nagy lesz. De nincs nagy kínálat 70 cm körül.

Kaba

Sajnos sok leírásból nem derül ki, hogy IPS van-e benne. Még ha a típusa alapján sikerül gyártói manuált találni, abban sem írják sokszor.

Nagyon oldalról nem lenne nézve. Maradva a 3,5m távolságnál, kb 3méter szélességből lehetnek néző tekintetek :D Ez még 90 foknál is kisebb betekintés. De persze jobb lenne az IPS.

(#54784) vendingo válasza Saccco (#54780) üzenetére


vendingo
veterán

Soha nem éltem elállási joggal, inkább körültekintően vásárolok. Most van időm foglalkozni vele munka miatt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54785) Kaba válasza Rodzser Mór (#54783) üzenetére


Kaba
veterán

Biztos,hogy nem lesz nagy.Ez megszokás kérdése.Még egy 65"-ost is megszoknál pár nap után.
A Displayspecifications.com oldalon megtalálod a legtöbb tévénél,hogy milyen panellal van szerelve.

(#54786) RAiN91 válasza ittakary (#54776) üzenetére


RAiN91
őstag

Emagon van egy Garancia PDF, és egy számla PDF.

A Garancián rajta van:

1. A számla száma, ez stimmel a számlával

2. a "Termék gyártási száma/IMEI", ez viszont nem stimmel a TV dobozára kívülről ráragasztott vonalkódos papíron szereplő "SERIAL NO" számmal. De a formátuma is más, rövidebb az egész.

A jótállási jegy a TV dobozára kívülről ráragasztva, lefóliázva, ez teljesen steril, nincs kitöltve rajta semmi, a jótállási jegy szám mező is üres

[ Szerkesztve ]

(#54787) Kiskutya


Kiskutya
veterán

At elméletileg legjobb mozgás megjelenítésü sony tévének odaver a Philips érdemes megnezni mikor oldal irányba pásztáznak. Tudom ez csak videó de mozgásban látszik a különbség. [link]

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#54788) vendingo


vendingo
veterán

A qled és ips között mi a főbb differencia?
Van olyan jó nappal mint ips, vagy inkább va szint?
Találtam egy QE43Q60T-t, ez van is a helyi mm-ban, csak nem tudom mennyire jók ezek a qled tévék nappal világos szobában. 90%-ban nappal használom a tv-t játékra.
Kezdek nagyon túlmenni a keretemen, de ennek azért utánajárnék, mielőtt megrendelném az un7400-at. Felhasználás továbbra is 90% xbox 10% netflix.
Samsungnak nagyon tetszik a távirányítója, nincsenek rajta felesleges gombok. Csak hangerő állításra és kikapcsolásra használnám.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54789) Kiskutya válasza vendingo (#54788) üzenetére


Kiskutya
veterán

Világosban semmive nem rosszabb mint az ips de ugyan ez elmondhato a va panelröl is.

hmm...

(#54790) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

SAMSUNG UE43TU7102KXXH CRYSTAL UHD LED TV ajánlom mindenkinek 2hónapja sikerült megvennem, nem bántam meg..)

(#54791) Saccco válasza vendingo (#54788) üzenetére


Saccco
nagyúr

[Mi az a QLED tv és miért jó nekünk?]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54792) AL válasza vendingo (#54788) üzenetére


AL
addikt

Szia. A Samsung QLED tévék VA panelesek, de a színmegjelenítésük jobb a hagyományos VA paneltől, hasonló részletgazdag színeket jelenítenek meg, mint a Sony triluminos kijelzője.
[link] . Lényegében a hagyományos VA paneltől, ami az TU sorozat, jobb, szebb képet nyújt.
Üdv.

(#54793) Saccco


Saccco
nagyúr

Amúgy olcsó TV-nek bátran ajánlom ezt az LG 32LK510BPLD-t. Nem néztem ki sokat belőle, displayspec szerint VA paneles. Teljesen jó képe van. A betekintési szögei is nagyon rendben vannak, minimálisan tompulnak a színek oldalról nézve. Egy Raspberry Pi 3-at kapott Kodi-val, amivel tökéletes konyhai mozitévé lett belőle. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#54794) AL válasza Rodzser Mór (#54777) üzenetére


AL
addikt

Szia. Egy 10 éves tévéért kiadni pénzt nagy kockázat szerintem, mert manapság az is nagy szó, ha 4 - 5 évet bírnak.
A hagyományos tévékhez hasonlítva a mostaniaknak más a kijelzőmérete.
Más volt a CRT és a mostani LCD, LED tévék kijelzőjének képaránya is, ezért 3 méterről a 32" - nál kisebben már szinte semmit nem fogsz látni. Nem tudod élvezni a látványt, annyira elvesznek a részletek. Már biztos nézted a kínálatot : [link] : itt több oldalon láthatod.
Olcsón, csak úgymond névtelen márkák vannak, de legalább van rá garancia.
A javított készülékeket árusító ismeretlen üzletektől is tartózkodj, mert legtöbbször csak 1 év garanciát adnak. A 32" - osok 40 ezer körül kezdődnek.
A 10 - éves tévék közül még talán a mostani MINDIG TV műsorait sem tudod mindegyikkel nézni, mert nem mindegyikben volt a szükséges decoder. Az ismertebb márkák adatait ezen az oldalon megtalálod : [link] , csak a jobb felső sarokba kell a típusszámot beírni.
Üdv.

(#54795) vendingo


vendingo
veterán

Köszönöm a qled-re adott válaszokat.
Lenne még egy kérdésem, aztán döntök. 43NANO793 vélemény? 140-ért barátinak tűnik. Ha jól tudom ez is ips panelos. Érdemes foglalkozni ezzel a technológiával? Miben másabb mint egy sima ips?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#54796) ANDROID??? válasza vendingo (#54773) üzenetére


ANDROID???
addikt

Simán meg kellett volna rendelni Online személyes átvétellel az üzletbe és amíg átmész a DM-be borotvahabot / parfümöt venni addig megkapod az üzenetet, hogy átvehető. (ha minden jól megy)
Utána gúnyos mosollyal, "jöttem az online rendelt tv-ért" :D

(#54797) dj79 válasza vendingo (#54795) üzenetére


dj79
senior tag

Qled, ha belefér. A fekete az fekete, de legalább a hdr azon már élvezhető a tu8xxx szériánál nagyobb fényerő miatt.

[ Szerkesztve ]

(#54798) F.B.I. válasza vendingo (#54795) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vedd a Q60T-t, csak ugye szélső lábas.
Bár az LG légegér, jobb cucc, szerintem (apám is imádja) és nagyon jó kis panel van a 793-ban is.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#54799) temp123456


temp123456
tag

Sziasztok.

Már böngészem a netet a témában, hogy mit kellene venni, de hátha itt is kapok 1-2 jó információt, amit megköszönök.

1. Tévére szánt összeg, forintban?230k Ft körül szoktam általában venni. Ha 300K körül van, és tényleg megéri az árát, az még belefér. (ha csak többe kerülős van, max hitel segítségével, Q80T/X900H a teteje, oled nemkell)
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)70% játék ,30% filmnézés
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?2 méter játékhoz, 4 méter filmhez. 65-ösre gondoltam, ha nagyobb nembaj.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?Szoba teljesen be van sötétítve, de 1 sima 800lumen mennyezeti lámpa mindig ég, sosincs sötét
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?Egyedül, szemből csak.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)Ezek közül semmi, az egyéb-nél kifejtem.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)1 db HDMI, hálózat a NAS eléréséhez.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?Falra lesz szerelve
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)Ezek közül semmit, a jó ár/érték arányt azt igen :)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)Ezek közül semmit, játékhoz kell 4k/60hz minimum, low input lag. A gépem csak hdmi 2.0b kimenetes, bármilyen egyéb játékos plusz-t szívesen látok, mint pl g-sync, de nem kizáró ok, ha nincs. TV adást soha nem nézek, összes filmem hálózati NAS szerverről jönne etherneten vagy wifin??, csak 4k, HDR előny lenne, de csak akkor használnám ha tényleg bírja fényerővel a TV.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?Lehet használt is.

(#54800) vendingo válasza F.B.I. (#54798) üzenetére


vendingo
veterán

Akkor a nano793 jobb vétel mint az un7400?
Ez a nano valami újabb típus? Semmi tesztet nem találok róla se magyarul, se angolul.

dj79: közbe ki is esett a qled samsung a lábak miatt:(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.