Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) Tom1939 válasza AL (#51250) üzenetére


Tom1939
őstag

Szia!

Köszi szépen, megtaláltam :)
Ki is néztem ez az [LG-t] . Ez ahol venni akartam 100 felett van... Ez a commercial lite tv azt jelenti hogy kicsit strapabíróbb? Mert az anyóséknál jól jönne.

Illetve ez a Connax kártya bővíthetőség az ami kellhet a Digi műholdas tévénél ha nem akarunk plus boxot (az van ott, de ezek már csak rémlenek nekem a múltból)?

Köszönöm!

(#51252) kiki22


kiki22
senior tag

Hello ! Rendeltem 2 hete egy ilyen típusú készüléket QE55Q80TATXXH QLED . Az lenne a problémám mar most kijött rajta egy pixel híba . Vonatkozik erre valami garancia vagy ezt meg szívtam ?

(#51253) kecsawi válasza Tom1939 (#51251) üzenetére


kecsawi
senior tag

A digi már egy ideje nem ad kártyát csak boxot műholdhoz, ne befolyásoljon.

(#51254) Lacabooy válasza ron8 (#198) üzenetére


Lacabooy
csendes tag

Az biztos, hogy most mindenki TV vesz!
Tegnap elmentem megnézni a kiszemelt tv-ket a közeli Euronics és MM-ba és nem hittem el. Mindenki viszi a nagyobbnál nagyobb, olcsó szar tv-ket. Csak a méretet nézik, meg, hogy 4K. Teljesen fogalmatlannok, az eladóktól várják, hogy jó vételt csináljanak. Eszméletlen volt. Az eladók, meg nyílván a régebbi, nehezebben eladható darabokat mutogatták szívesen.
Az árak szerintem nyár előtt lesznek alacsonyan, a foci EB miatt. Addig én nem számítok komolyabb esésre.

(#51255) Kaba válasza Lacabooy (#51254) üzenetére


Kaba
veterán

Januárban és Februárban is szoktak kiárusítani,a foci EB megrendezése még nem olyan biztos.

(#51256) Tom1939 válasza kecsawi (#51253) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszi szépen, én is azt néztem éppen hogy már nem írnak ilyen opciót.

(#51257) Jegesmaci81 válasza Lacabooy (#51254) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Mindenki más igények alapján vesz Tv-t! Sokaknak a méret a lényeg a minőség nem. Tegyük hozzá, hogy a legtöbben a mai napig SD adásokat néznek ami egymillás csúcs oleden is pocsék. Sokan pedig a pénztárcájukhoz mérten a legnagyobbat keresik. Én pl a tárcámhoz képest a legjobb minőséget próbáltam megtalálni. Inkább a kép átmérőből engedve.

Amúgy vannak igazán jó akciók. Nem hiszem, hogy nyáron olcsóbban megkapod azt amit most az eredeti árhoz viszonyítva 50-100 ezer forinttal olcsóbban megvehetsz. Pl kétlem hogy a belépő olvedek ára 300 alá menne év végéig! Főleg a jelenlegi Ft és vírus állapotokat figyelembe véve.

(#51258) #18663680 válasza Jegesmaci81 (#51257) üzenetére


#18663680
törölt tag

Szerintem azért számít az embereknek a képminőség, csak sokaknak már egy belépő szintű lcd (pl. Samsung 7-es széria) is bőven megfelel kategória.

[ Szerkesztve ]

(#51259) Gigicuci válasza AL (#51248) üzenetére


Gigicuci
senior tag

AL,

szerinted érdemes lenne az MM-ben vásárolt OLED-hez utólag vásárolni ilyen garanciát? A beégésre úgy tudom nem ad fedezetet.

Köszi

(#51260) friccccc


friccccc
tag

Sziasztok
Edigitálnál megveszem a tvt végül. Olyan kérdés, hogy a sonyra ti melyik garit választanátok?
[link]
Érdemes rámenni a prémium garira, vagy sima standard ( valamivel csak ki kéne egészíteni )? Remélem ér is valamit euronics-éknál :D persze ne legyen rá szükség.

[ Szerkesztve ]

(#51261) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Sziasztok

Apamnak vennenk uj tv-t, csak kabel tv-t nez es ez lesz az elso flat tv-je :)
Melyik lenne ajanlottabb?
PHILIPS 43PFS5505/12 43" Full HD vagy HISENSE 43A7100F 43" 4k?

Koszi a segitseget!

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#51262) haddent


haddent
addikt

sziasztok
milyenek az OLED panelek, tv -k? Érdemes már beruházni egyre? Most szeretnék egy új TV -t, jelenleg egy 8 éves FHD Sony Bravia 50" VA paneles van.
Kritérium: 50-55", 4K és szintén újabb 8-10 évre terveznék vele. Tudnám értékelni, ha olyan OS lenne rajta, amire van natívan Jellyfin és natívan játszana le 4K HEVC -t is, nem kéne külön HTPC.

Alapvetően elhívatott Sony hívő vagyok, de most találtam egy 55" Philips 55OLED805 amihez ingyen jár egy 100 ezres Philips TAB8205/10 soundbar, így ergo a tv ára ~400, a legolcsóbb 4k oled ebben a méretben egy LG ami 350-400, és a Philips Android TV ami előny, nem WebOS, mint az LG.

Szóval, szerintetek ez megéri? Illetve mi mást ajánlanátok? Első sorban filmezés, másodsorban a későbbiekben majd valamikor esetleg PS5 játék
köszi

(#51263) rainman72 válasza Tom1939 (#51247) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Van kisebb méret a Philipsnek,idei model,24PFS5505,és még hozzá full hd [link]
Az eMagon volt akció,nagyobb tvhez adták gratis,ugy került hozzám!
Szüleimnél van,kábel tv- tökéletes!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#51264) zsotty4


zsotty4
tag

Sziasztok!

Kb 140 ezerrel bezárólag ti melyik 55" televiziót választanátok a listából?
https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/f:kepatlo-inch=55-55/?orderby=1&start=25

(igen tudom, hogy belépőszint és ne legyenek nagy igények)

Előre is köszönöm a segítséget.

(#51265) kolosszus87 válasza zsotty4 (#51264) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Ennyiért a Hisense H55U7B-t venném, az adja a legtöbbet ezért a pénzért.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#51266) AL válasza Gigicuci (#51259) üzenetére


AL
addikt

Szia. Én évek óta mindenhez veszek 3 év garanciát. Nekem már hétszer volt garanciális TV cserém. Mindig van valami probléma, ezért vagyok ilyen pesszimista. Volt cserém a Sonynál a 4.évben is , akkor volt először ilyen + garancia. Ha nem lett volna, akkor annyi. Persze, ha nincs semmi baj, akkor kidobott pénznek tűnik. A beégésre azt mondják, hogy nem érvényes, de a normál garanciára is be van ez írva. A biztosítás, pedig többféle van. Ha érdekel érdemes a vevőszolgálaton információt kérni. Az elmúlt héten valamelyik topickban láttam a teljes szöveget feltéve. Üdv.

(#51267) karmaresz válasza friccccc (#51260) üzenetére


karmaresz
senior tag

Egyiket sem, hanem utólag. a vásárlástól számított 360 napon belül a gyártói + 3 éves garanciakiterjesztést valamelyik márkaboltban. Ezt, ha partnertől veszed a készüléket, akkor nyugodtan megteheted. Sony fórumon volt téma, s bár a töréskárt kivették belőle, mert sokan visszaéltek vele, ha ez nem lényeges, úgy ez a leginkább teljeskörű. Nézd meg a Sony Közpomti Szalon és Sony Központi Márkabolt oldalain a kinézett tévét. Ott látni a garanciakiterjesztés díját. Néha van köztük eltérés, de ugyamazt nyújtja, úgyhogy vedd az olcsóbbat.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#51268) Gigicuci válasza haddent (#51262) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Szia!

Én sokkal inkább ezt venném a Philips helyett:
[link]

Üdv!

(#51269) friccccc válasza karmaresz (#51267) üzenetére


friccccc
tag

Köszi ! :R

(#51270) zsotty4 válasza kolosszus87 (#51265) üzenetére


zsotty4
tag

Mivel ad többet mint ez az LG pl ?
https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/lg/55un71003lb-p555050106/

Őszinte kérdés, nekem fogalmam sincs :U

(#51271) delibab válasza Gigicuci (#51268) üzenetére


delibab
senior tag

Csak érdeklődöm, hogy ez jobb mint egy lg 55cx? Csak mert pl az rtings az lg-t hozta ki mint top oled, de én is inkább a sony-t szeretem ezért is kérdezem.

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#51272) haddent válasza Gigicuci (#51268) üzenetére


haddent
addikt

Szia
Meggyőztél, viszont ez miben kevesebb?
[link]

(#51273) fojtviki válasza haddent (#51272) üzenetére


fojtviki
senior tag

Valoszinu ez kiallitott darab.

(#51274) kolosszus87 válasza zsotty4 (#51270) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Jobb általános képminőséget kapsz. Hisense VA panelos sokkal mélyebb feketével és kontraszttal, mint az ips panelos LG. Hisense ezen kívül local dimminget is tud, még ha csak 16 zónás akkor is, márpedig ebben az árkategóriában egyik másik gyártótól sem kapsz local dimminget. Ezen kívül nagyobb a fényereje ami a LD-vel kombinálva sokkal jobb HDR hatást produkál.
[link]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#51275) kolosszus87 válasza haddent (#51272) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Azzal sem biztos, hogy rosszul járnál, de az egy 2018-as modell, az A8H elődmodellje. Gondolom ilyen beragadt készlet lehet vagy bemutató darab, már csak azért is esélyes h bemutató mert nem küldik ki, csak üzletben lehet átvenni.

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#51276) Gigicuci válasza haddent (#51272) üzenetére


Gigicuci
senior tag

2018-as modell(!), jobb az idei.

delibab,
Fú nehezet kérdeztél és nem vagyok autentikus hiszen egyik sem volt nálam, de:
én nem mondanám, hogy jobb inkább vannak hagyományos Sony erősségei: színhűség, mozgás. Jól sikerült az idei modell. A rtings.com konklúziója egyébként nagyon jól összefoglalja a lényeget:

The Sony delivers slightly better picture quality, as it has better gradient handling and a much better color volume. On the other hand, the LG is a better choice for gaming, as it has a lower input lag, and it supports advanced gaming features like VRR and 'Auto Low Latency Mode'.

Ha amúgy is szeretted a Sony-t akkor szemed valószínűleg megszokta a színeit, ismered a menüjét stb, valószínűleg az LG-vel össze kellene barátkoznod. Én is átestem ezen, Pana után pl. a Samsung nagyon nehezen volt emészthető, a végén ismét a Panánál kötöttem ki. :) Szerintem ne kockáztass: az A8H kiváló tv, szuper áron adják (sose volt még olcsóbb), és van rá +3év gyári gari szinténe kedvező áron. Biztos nem fogsz csalódni. LG-t én csak akkor vennék, ha PC meg PS5/X játék hegyeket tolnék rajta és/vagy nem szeretném az Android menüt.

(#51277) haddent válasza Gigicuci (#51276) üzenetére


haddent
addikt

Biztos vak vagyok, de amit küldtél az nem A8H, hanem "KD-55A8BAEP", illetve a +3 év garis részt sem találom?

(#51278) delibab válasza haddent (#51277) üzenetére


delibab
senior tag

Szerintem erre gondolt:

[link]

itt 37k a + 3 év gari!

gigicuci
mivel oled szerintem a sony is bőven jó játékhoz is! A színek és a mozgás miatt lett legutóbb is sony. Nem vagyok elfogult fan csak simán szeretem a márkát és még nem volt negatív tapasztalatom eddig.

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#51279) Gigicuci válasza haddent (#51277) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Elírtam, az amcsi nevét használtam, bocsi. delibab megírta a tutit!
delibab,
megértelek, nekem is van PS, mégis Pana lett a legvégén. Elfáradtam a kísérletgezésben. :)

(#51280) TeebyKay válasza AL (#51248) üzenetére


TeebyKay
őstag

Értem, köszönöm!
Végül neten nézelődés után ez tűnik a legjobb ajánlatnak:
Samsung UE55TU7102KXXH
Holnap személyesen megnézzük euronicsban, csak még előtte egy végső áldást szeretnék kérni rá, fényes nappaliba filmnézéshez és ps4-hez 150ezer forint alatt jó választás lesz?

(#51281) AL válasza haddent (#51262) üzenetére


AL
addikt

Szia. Az Oled topicban olvasgassál, ott több infót is találsz. Sony és Philips tulaj csak néhány van, a többség LG hívő.
Sajnos nem sok esélyünk van rá, hogy 8 - 10 évig működjenek a mai tévék.
A LED tévékhez képest az Oledeknél képminőségre minimális a különbség ( talán a mozgásmegjelenítésben egy kicsi ), inkább a szolgáltatás és a külcsín van pluszban.
Nekem GZ950 es Panasonic van, ami most 1 éves.
Képre a gyári beállítások nagyon jók rajta és a hangja is vetekszik egy mélynyomó nélküli hangprojektoréval ( tiszta, érthető ). Ha nem játékra kell, akkor a Panasonic ajánlott.
Játékra inkább az LG - t szokták venni.
A kiszemelt Philipsed, ha jól látom nagyon új kiadás, ezért még kicsit drága és az ajándékkal próbálnak csalogatni. Az ajándék valóban máshol is 100 ezer körüli áron van. [link] , [link]
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#51282) Alex1978 válasza kolosszus87 (#51194) üzenetére


Alex1978
csendes tag

Kedves kolosszus87!

Köszönöm a hasznos infókat!
A Samsung esetében én is észre vettem a 120Hz-et, ami (a sok egyéb pozitívumot tekintve) szintén ezen TV mellett szól. :K Nem beszélve a "Features" és "Video File Formats" részben felsoroltakról. [link]

(Ez a másik összehasonlító oldal pedig nem tudom, mi alapján hozta ki picivel jobbra a Sony KD-55XH8096-ost a Samsung QE55Q70T-nél. Én csak a betekintési szögek esetében látom jobbnak minősítve a Sony-t, másban nem tűnik jobbnak. Mindegy.)

Mi a véleményed arról, hogy a Samsung Edge LED bevilágításos technológiát használ, a Sony pedig Direct LED-est?
(Talán egy 2020. áprilisban készült "Milyen TV-t vegyek?" cikkben olvastam pár napja, hogy az oldalról jövő fényhez, Edge LED-hez képest a teljes hátlapi, Direct LED-est "sokkal" :U jobbnak minősítette a cikk írója.
Bár az elmúlt napokban elég sok olyan jó, kiváló, ajánlott TV-vel találkoztam itt a fórumon, melyre rákeresve kiderült, hogy Edge LED-es. Tehát gondolom, az Edge LED azért csak nem lehet annyira rossz. :F )

"Nagy örömömre" a TV-t működés közben megtekinteni nem tudom, mert a békéscsabai Euronics-ban nincs ilyen, ahol lenne, ahhoz pedig elég messze kéne utazni. (Az idő pedig fogy.) Így nem tudom, hogy a Samsung Tizen 5.5 rendszere mennyire felhasználóbarát illetve mikre ad / nem ad lehetőséget. (De adott esetben majd megtanuljuk használni és kész.)

A kérdésem az lenne, hogy a Sony TV Android 9.0 Pie rendszerének van-e sokkal több pozitívuma a Tizen rendszerhez képest? Érdemes-e az Android és a Direct LED miatt a Sony-t választani?
(Az is igaz, hogy mindennel egyetértek, amit a Samsung TV-ről írtál. A "Features" lista is egyértelműen a Samsung mellett szól. De érdekelne, hogy az Android rendszerrel sok előnyre tennék szert? Mert a mobilom is Android-os, bár a lehetőségeket egyébként nem ismerem.)

S hogy bosszantson engem az Euronics, ma hajnaltól már azt írta ezen Samsung TV-nél, hogy "Csak üzletünkben". Tudja valaki, ez mit takar? (Persze szó szerint én is értem, de nincs itt valami svindli a háttérben, :F ha nem teszik lehetővé, hogy online megrendeljem?)

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv, Alex

[ Szerkesztve ]

"In a digital binary world, are you the zero or The One?"

(#51283) Kaba válasza Alex1978 (#51282) üzenetére


Kaba
veterán

Csak üzletünkben azt jelenti,hogy már csak egy adott üzletben kapható.A helyedbe azért felhívmám az üzletet,ha éppen nincs a közelben,nehogy hiába menjél oda.Ezek általában utolsó darabos termékek és nem mindig frissítik az állapotot.

(#51284) Alex1978 válasza kolosszus87 (#51195) üzenetére


Alex1978
csendes tag

Ah, igen! Felfogtam. A Sony XH80-nak jobbak a betekintési szögei. Jelen esetben ez nem feltétlenül elvárás részemről. Csak emiatt nem választanám a Sony-t.
Kérdéses az Android 9.0 Pie rendszer esetleges :F előnyei és a Direct LED vs Edge LED.

"In a digital binary world, are you the zero or The One?"

(#51285) TeebyKay válasza TeebyKay (#51280) üzenetére


TeebyKay
őstag

Közben felmerült egy kérdés:
Állítólag Samsung tv-k nem tudnak .avi fájlokat lejátszani, és nekem az összes filmem ilyen formátumban van, az egész vásárlás eredetileg abból indult ki, hogy tudjak a tv-vel hálózatról filmet nézni. Igaz ez?

(#51286) AL válasza TeebyKay (#51285) üzenetére


AL
addikt

Szia. Próbálkozzál a Samsung topickban érdeklődni. Ott biztos többen vették már ilyen készüléket. Üdv.

(#51287) Alex1978 válasza Kaba (#51283) üzenetére


Alex1978
csendes tag

Köszönöm, Kaba!

Úgy tűnik, igazad van, utolsó darabos termék lehetett. (Bár egy vásárlónak teljesen mindegy, hogy "csak egy adott" Euronics üzletben kapható, attól még az online megrendelésnek működnie kéne. A vásárló megrendeli online, s abból az üzletből, ahol még van az utolsó 1-2db, kiszállítják szépen a vevőnek. Fura, hogy csak mert "utolsó" 1-2db, azért már nem is hajlandóak szállítani :Y , én utazzak 100-150km-t érte.)

A probléma "megoldódott", mert mint látható [link] a nap folyamán valaki megvásárolta az utolsó 55"-es Samsung Q70T TV-t, ami az Euronics-nál volt. Már nem elérhető. Megszívtam. :W

Mi a véleményetek az eMAG cégről? Úgy tudom, külföldi székhelyű (Románia) a cég. Megbízhatóak? Vajon mennyire nehezített a garanciális ügyintézés náluk?
[link]
Kissé furán jelzik a garanciát a műszaki termékeiknél: "Termékgarancia: Magánszemély: 24 hónap". Ez vajon mit jelent? Gyári garancia vagy milyen?
S mi van, ha nem magánszemélyként, hanem vállalkozásnak vásárolnám a TV-t? Akkor már netán 1 év lesz a garancia vagy 6 hónap?

Ha valaki tudja a választ, ne habozzon, ossza meg velem.
Köszönettel:
Alex

"In a digital binary world, are you the zero or The One?"

(#51288) greg77


greg77
csendes tag

Sziasztok!

200k HUF-ig milyen 43-as és 49-50"-es TV-ket ajánlotok az alábbi igényekkel?
- főleg TV-csatornák, HBO GO (jelenleg Chromecastról megy), filmek, időnként sport
- zéró játék a TV-n
- szemből nézzük
- megbízható bolt / garanciális ügyintézés

A 43-as és a 49-50-es között még nem döntöttem, bár ezek így is kicsik lennének a kb. 3m-es távolsághoz - legalábbis az ajánlás szerint, főleg 4K időkben. Ahhoz képest a mostani 32"-essel is simán elvagyunk, immáron 10 éve (Pana TX, FHD, 100 Hz).
Szóval min. 43", max. 50".

Továbbá:
Van most valami nagyon jó ajánlat BF alkalmából?
Karácsonyra mi várható, érdemes azt megvárni?

Köszi a válaszokat!

(#51289) Kaba válasza Alex1978 (#51287) üzenetére


Kaba
veterán

Az Emag már nem román, egyesültek az edigitállal.Vannak már magyarországi üzletei.Nyugodtan vásárolhatsz náluk,nem szokott gond lenni.

(#51290) ktomi777


ktomi777
friss újonc

Sziasztok, két tv között vacilálok, kérlek segítsetek dönteni. Kb 70%-ban netflix vagy HBOGO-t használok. Melyiket javasoljátok a kettő közül? PANASONIC TX-40HX830E 4K UHD Smart LED televízió, 100 cm; vagy SONY BRAVIA KD-43XH8077SAEP 4K Ultra HD HDR Android Smart LED televízió, 108 cm
Köszi előre is :)

(#51291) HEAHEA válasza Alex1978 (#51282) üzenetére


HEAHEA
tag

"Tehát gondolom, az Edge LED azért csak nem lehet annyira rossz. :F )"
Biztos van tv és tv között különbség, de nekem egy edge ledes tévém van, nem éreztem hátrányát ennél a márkánál (Hisense H65U8B).

(#51292) AL válasza greg77 (#51288) üzenetére


AL
addikt

Szia. A Sony 49xg8377 szerintem megfelel a feltételeknek. Kicsivel drágább, 209 ezer. VA kijelző, natív 100Hz, androidos, triluminos kijelző. Üdv.

(#51293) Veron válasza Alex1978 (#51282) üzenetére


Veron
őstag

Én is vásároltam egy modellt, ami a vásárlás pillanatában online elérhető volt, majd rá néhány órára már csak üzletben. Tartani kellene a rendelt darabtól? Ha bontott, bemutató termékről van szó, azt valahol feltüntetik, nem?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#51294) Kaba válasza Veron (#51293) üzenetére


Kaba
veterán

Az online rendelt termék az általában új,kivétel ha feltüntetnek egyéb állapotot,ilyenkor a garancia is kevesebb,lehet hogy az utolsó darabok egyikét rendelted,de attól még új.

(#51295) #18663680 válasza HEAHEA (#51291) üzenetére


#18663680
törölt tag

Semmiképp sem rossz az Edge LED.
Samsung Edge LED-et hasonlítottam TCL Direct LED-es tévéhez, és nekem a Samsung képminősége meggyőzőbb volt (ami csak full hd tv volt ráadásul), mindkettő belépő modell...

(#51296) gyeniko válasza Alex1978 (#51287) üzenetére


gyeniko
őstag

Nekem van egy ilyenem, amelyet visszaküldenék. Az Euronics csütörtökön szállította ki, de péntektől óriási akcióban volt az LG OLED 55BX3 az MM-ben, gyorsan vettem egyet, ezt pedig visszaküldeném. 238 e Ft volt az ára.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#51297) gyeniko válasza Alex1978 (#51287) üzenetére


gyeniko
őstag

Az EMAG a Samsung TV-kre nem Samsung Electronics Magyar Zrt. garit ad, hanem "bolti" garit, vagyis nem a Samsung support-nál kell bejelentened az esetleges hibát, hanem az EMAG-nál.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#51298) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok! 100-115 ezer ft környékén milyen 43colos (108-110 cm) átlójú tévét érdemes venni. (Aminél nincs kodekprobléma mint a samsung egyes modelljeinél) . Samsung vagy LG a két kiszemelt gyártó. Digi kábeltévéhez lenne, szóval fontos ha lenne normális csatornakereső ami automatán intézi a dolgát és nem kell mókolni mint a Philipsnél. Emelett normális EPG-je legyen.
[link] ezek közül esetleg?

(#51299) Vanek25


Vanek25
tag

sziasztok!
Mit ajánlotok képbeállításnak egy 55Q80-ashoz?
Amit ajánl 'intelligens' megoldás nekem nem tetszik, egyelőre nem vagyok elájulva a tv-től...
A sima youtube videókat csúnyán jeleníti meg, sok videó csak 720p-ben van feltöltve és eléggé 'szétesik'. Főleg a sportvideóknál...

(#51300) Veron válasza Kaba (#51294) üzenetére


Veron
őstag

:R

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.