Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#29013) szasanyi válasza sakal83 (#29010) üzenetére


szasanyi
félisten

A helyzet az, hogy most értem haza a MM-ból és "rosszabb a helyzet" mint előtte. :DDD Megnéztem a Samu Q9-es tévéjét, és ott seggre ültem. Fantasztikus képminőség, színek, fekete és még a betekintési szögek is. Persze 500k fölötti áron, szóval nem mérvadó számomra de tényleg lenyűgözött.
Ezután néztem meg a Q6FN-ot ami őszintén szólva nagyon szép volt még a Q9 után is (az árát tekintve különösen) és azután mentem a Sony XF9005B -hez. És csalódott vagyok mert az egyáltalán nem nyűgözött le, sőt... fakóbb színeket és gyengébb feketét mutatott mint a Samsung Q6FN :U
Persze nem ua. a demó ment mindegyiken, viszont mind maximum képminőséggel volt beállítva. A Samu képe még akkor is jobb volt, miután visszavettem a kép Élénk beállítást Normál-ra.

ßrainiac: azt egyrészt nem ajánlották, másrészt 55" kell mert nagyobb nem fér be.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.