Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) tresh válasza randras (#40200) üzenetére


tresh
addikt

akkor nem nagyon használtad :DDD én sgs-el max 1,5 nap 2G-n normál használattal (erős igénybe vétel 3g mellett max 1 nap ) :P és azért a DHD nak nagyobb kijelzője van ismerősnél is max 1 napot megy 2g-n :(

[ Szerkesztve ]

(#40202) randras válasza tresh (#40201) üzenetére


randras
veterán

"email, hírek, net, gps, zene esetleg, internet megosztás"

Mindegyikre használom és használtam a telefonomat az ésszerűség határain belül. Csak kell hozzá a megfelelő kernel, rom, radio, governor és scheduler. ;]

(#40203) papeti01 válasza randras (#40202) üzenetére


papeti01
senior tag

kernel, rom... nem is értem... illetve ennyire nem szeretném beleásni magamat :)

(OFF)nemrég Iphone4-em volt, az teljesen elég volt, hogy reggeltől estig kihúzta...(/OFF)

#proudfather

(#40204) randras válasza papeti01 (#40203) üzenetére


randras
veterán

Akkor minek akarsz Androidot? Pláne iPhone után?

(#40205) papeti01 válasza randras (#40204) üzenetére


papeti01
senior tag

Iphone gevey-es volt, ami überszívás... meg nem birom a megkötéseket... jobban bejön az android.

#proudfather

(#40206) randras válasza papeti01 (#40205) üzenetére


randras
veterán

Nna, hát akkor itt az Android. Veszel egy androidos telefont azzal, hogy fingod sincs a lent leírt szavak jelentéséről, és soha nem is fogod megtudni. Aztán egy-két hét/hónap múlva már vágni fogod az egészet, mert utánajársz, ez ilyen. ;)

szerk.: nekem meg a gevey nem mond semmit, pedig mostanában már ROM-okba nyúlkálgatok bele, és 1 éve még iPhone-om volt, szóval nem kell félni. :P

[ Szerkesztve ]

(#40207) tresh válasza randras (#40204) üzenetére


tresh
addikt

Mert rájött hogy szódásszifon van már otthon 1 minek kettő ;]

[ Szerkesztve ]

(#40208) papeti01 válasza randras (#40206) üzenetére


papeti01
senior tag

így lesz :)

#proudfather

(#40209) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
25-ezer forintig mien nokia készüléket ajánlotok
Nokia ha lehet
Keresztanyámnak kellene a C5-03 helyett

 iPhone 15 Pro

(#40210) sdd2 válasza Nescafé (#40209) üzenetére


sdd2
veterán

Mire kellene? érintős? valamit azért írj még infónak.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40211) Nescafé válasza sdd2 (#40210) üzenetére


Nescafé
őstag

Érintős meg wifi legyen benne.

 iPhone 15 Pro

(#40212) sdd2 válasza Nescafé (#40211) üzenetére


sdd2
veterán

Annál jobbat ennyiért nem tudnék most mondani...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40213) Kezdő vagyok válasza randras (#40183) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
Igen,eldöntöttem,ha megadja magát az akksija,ami az első még benne(!!!),akkor veszek majd új telefont.
Telefonálni+SMS-ezni tök jó vele. :)

punky10:Én mondjuk csavarhúzó(nem túl nagy)fejével dörzsölgettem meg az érintkezőit.
Kontaktspray-vel jártam már úgy(nem telónál!),hogy megmarta a műanyagot...

[ Szerkesztve ]

(#40214) Nescafé válasza sdd2 (#40212) üzenetére


Nescafé
őstag

Csak az a baj hogy fagy a teló.
Valami megbízhatóbb kéne.

 iPhone 15 Pro

(#40215) sdd2 válasza Nescafé (#40214) üzenetére


sdd2
veterán

Nokia 500 sokkal jobb de nem 25K :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40216) punky10 válasza Kezdő vagyok (#40213) üzenetére


punky10
addikt

A fizikai szennyeződést egy leselejtezett fogkefével szoktam eltávolitani(bár van legslább 3 féle porecsetem...)a kontaktspray pedig olyan legyen,amit pl nyomtatott áramkörök tisztitására is ajánlanak.Ilyen pl a Kontakt PCC,de a Würth és a Nicro is gyárt joféléket.Ezeket nem is kontaktspray-nek nevezik,hanem elektronikai tisztitonak,a kontaktspray elnevezést inkább már a villanyszerelési tisztitokra használják.Ha ismertebb nevű tisztitot veszel,az nem bánthatja a müanyagot.Esetleg használhato még sebbenzin és fültisztitopálcika is,de a sebbbenzin okozhat néhány müanyagon elszineződést,ezzel tehát ovatosan... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40217) Kezdő vagyok válasza punky10 (#40216) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

96 százalékos alkoholról mi a véleményed tisztításra?

(#40218) punky10 válasza Kezdő vagyok (#40217) üzenetére


punky10
addikt

Az érintkezőket azzal is lehet...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40219) G3R!94


G3R!94
aktív tag

Sziasztok!
Mostanában előbújt belőlem a kalandvágy és szeretnék egy Lumia 710-est.
Galaxy W-m van és 1 az 1-ben tudom cserélni 1 hónappal fiatalabb Nokiára.(mind2 Telenor-os,2 év gari)
De félek ha csalódok egy idő után akkor a nyakamon marad. Ha eladásra kerül a sor ér annyit mint a W-m?

Remélem ez még belefér ennek a fórumnak a kereteibe. :D

(#40220) ricsike81 válasza G3R!94 (#40219) üzenetére


ricsike81
aktív tag

ismerőssel beszéltem, azt mondta, hogy felejtsem el a nokia lumiálkat, mert fagynak, net kapcsolat gykran bomli, vagy nem kapcsolódik nethez, sok a probléma vele. Inkább vegyélk xperia minit, prot, vagy u,p, s készüléket. sonyk most nagyon jól megbizhatóak.

(#40221) ricsike81


ricsike81
aktív tag

szerintetek mikor jelenik meg tmobilnál xperia sola ? Mennyi lesz majd az ára ? Ics mikor várható tmobilnál ?

(#40222) punky10 válasza G3R!94 (#40219) üzenetére


punky10
addikt

Azt,hogy melyik telefon mennyit fog érni fél év,vagy egy év mulva a használtpiacon,senki nem tudja 100%-ra.Elég egy gyártoi,fejlesztői bejelentés,egy természeti katasztrofa,vagy egy ujonnan kiderült bug, hogy változzon.Ha ki szeretnéd probálni a MS platformját,akkor a Nokia jo választás.S hogy ráfizetés nélkül vissza tudsz-e térni s droidhoz?Ha beleszámitjuk,hogy a tapasztalat=tudás,a tudás pedig pénz,akkor mindenképp... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40223) prolad válasza G3R!94 (#40219) üzenetére


prolad
őstag

Szerintem nyugodtan cseréld el,ha megunod jó droidokra lehet cserélni.

(#40224) prolad


prolad
őstag

Valaki az alcatel ot986 megjelenéséről és itthoni forgalmazásáról tud valamit?

(#40225) G3R!94 válasza punky10 (#40222) üzenetére


G3R!94
aktív tag

Köszi a választ!
Neked is prolad!

(#40226) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Szerintetek melyik nem okostelefonnak van a legjobb kamerája? Lehet régebbi telefon is, a kamera a lényeg.

Köszi.

(#40227) tresh válasza Arthuro_Adam (#40226) üzenetére


tresh
addikt

Hát ez azért elégé tág kör mert smybian, android vonalon is van jó pár...érintős nem érintős stb.. kicsit több infó kéne amúgy most ha a kamera lenne a lényeg én az N8-at ajánlanám :)

(#40228) Arthuro_Adam válasza tresh (#40227) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

A lényeg, hogy ne legyen okostelefon, ha van ilyenből normális kamerával telefon.
Utána jön a normál candybar, de okostelefon (N82 vagy N86 a jobb kameraszempontból?).

(#40229) tresh válasza Arthuro_Adam (#40228) üzenetére


tresh
addikt

hát k850 van még akkor alternatíva ként de én az n82 re szavazok volt olyan készülékem és gyönyörű képeket csinál plusz este se hagy cserben mert a xenon vakuval bőven élvezhető képeket készít :)

[ Szerkesztve ]

(#40230) punky10 válasza Arthuro_Adam (#40228) üzenetére


punky10
addikt

Sony Ericsson K750/D750.Ez ugyan csak 2Mp,de szinhűségben szerintem máig etalon .Esetleg a SE K800/810,ez LED helyett vakut használ.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40231) rii


rii
nagyúr

hello

a nokia e51- e 52-es vonal megszünt?
az e52 után már nincs semmi?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#40232) meroly válasza rii (#40231) üzenetére


meroly
veterán

Nem igazán :(

Impossible is nothing

(#40233) prolad válasza Arthuro_Adam (#40228) üzenetére


prolad
őstag

Ugyan okostelefon és szétcsúsztatható is de a legjobb kamerája a samsung innov 8-nak van.(és nem is túl drága)

(#40234) prolad válasza rii (#40231) üzenetére


prolad
őstag

Hát az e52-es irányvonal megszűnt,ahogy a fél qwerty-s testvérének az e55-nek se lett utódja,a qwerty-s variánsnak(e72) lett még utódja az e5.Ma már a nokiának csak s40-es touch and type gépei maradtak.Viszont az e52 még ma is bőven megállja a helyét.

(#40235) lecsoo4


lecsoo4
tag

Lehet nem ide tartozik, de htc cha cha telefonnal tapasztaltatok olyat hogy a kepernyo ill a hatlapon a fem resz felmelegszik?

(#40236) prolad válasza lecsoo4 (#40235) üzenetére


prolad
őstag

Volt alkalmam kipróbálni és bizony melegedett rendesen.A fém már csak ilyen,a kijelző meg szinte minden érintős telefonnál melegszik(nekem arc S van és töltés közben ha nyúzom akkor forrósodik rendesen).

(#40237) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Nekem kamerákkal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Egy N95, N97 Mini és Milestone közötti párharcban melyik telefon készíti a legjobb képet? Nekem eddig N95-el van tapasztalatom az nagyon szép képeket csinál, a többit sajnos nem annyira ismerem.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv:

Zoltán

(#40238) prolad válasza Babetta-X (#40237) üzenetére


prolad
őstag

Szerintem ebből a trióból az n95 csinálja a legjobb képeket.A n97 mini a második,nagyon erős villanója is van.A milestone se lő rossz képeket de házon belül maradva inkább az xt720 a nyerő(kb egy árban is vannak ,igaz,az xt720 nál nincs qwerty).

(#40239) Babetta-X válasza prolad (#40238) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Ezeken a telókon kívül még az ot-990-as alcatelen gondolkozom, hát majd eldől mi lesz. Köszönöm a válaszodat. Ha valaki még tud írni valamit ezekkel kapcsolatban azt nagyon megköszönném.

(#40240) lecsoo4 válasza prolad (#40236) üzenetére


lecsoo4
tag

Koszi a gyors valaszt. Csak fura volt, mert ez a 3. erintosom xperia x8 es motorola fire utan, de ezeknel nem tapasztaltam, pedig azon is ment jatek boven. Itt elofordulhat olyan hogy vmilyen kar keletkezik a teloban a tulmelegedes miatt?

(#40241) prolad válasza lecsoo4 (#40240) üzenetére


prolad
őstag

Nem hiszem hogy rövid távon problémát okozna.Hosszútávon biztos nem tesz jót a gépnek de ez inkább években mérhető(volt egy évig egy e52-m nyáron sokszor hátlap nélkül használtam,mert a tűző napon sok nyúzással forró volt a hátlap,most is tökéletesen működik,lassan fél éve használok arc S-t ami szintén elég jól melegszik,de eddig semmi baja).

[ Szerkesztve ]

(#40242) punky10 válasza lecsoo4 (#40240) üzenetére


punky10
addikt

Az alunak azért jobb a hővezetése,ezért érzed melegebbnek.Használat közben az akksi 40 fok fölé is mehet,a proci pedig még jobban melegedhet.Én jobban aggodnék a kijelző melegedésén... :U

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40243) transmission válasza Babetta-X (#40239) üzenetére


transmission
tag

Ezek közül az N95 :)

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#40244) tresh válasza transmission (#40243) üzenetére


tresh
addikt

N95 nek még egy szavazat nagyon jó képeket lehet lőni vele bár xenon végett n82 jobb választás ha nem zavar a kinézet és a rizsgomb :)

(#40245) Babetta-X válasza tresh (#40244) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Volt N82-őm, nem igazán jött be. Az N79 még jobb, kicsit más is van ráírva a hátuljára.
Igazándiból valahol sajnálom, hogy ezt írtátok, mivel az Android mint rendszer jobban bejön, de ha a tényeket nézem, nagyon sokat fotózom a telefonommal, az android pedig tetszik, de az n95 is tudja azokat a dolgokat csak kicsit nehezebben.

(#40246) tresh válasza Babetta-X (#40245) üzenetére


tresh
addikt

Hát ha kamera lenne a lényeg akkor n8 ami tényleg bitang jó képeket csinál...most már ez a fotós dolog nem menő már így android vonalon nem nagyon van olyan kütyü ami az n95 színvonalát tudná hozni fotó terén :)

(#40247) Babetta-X válasza tresh (#40246) üzenetére


Babetta-X
senior tag

n8 még drága egyenlőre. Most egy Vivazt használok, de nagyon nem tudtam megbarátkozni vele, visszasírom az n95-öt. Lehet, hogy n95 8gb lesz, ott a záridő is gyorsabb valamivel.

(#40248) tresh válasza Babetta-X (#40247) üzenetére


tresh
addikt

A vivaz-t nem ismerem nagyon de olvastam/ ismerősnek is volt Ő se volt hasra esve érte..kamerába fénykép terén tuti veri az n95 ;) Nem tudtam mennyi a keret rá bár már azért az n8 se vészes én lehet arra váltanék és picit gyűjtenék

(#40249) kissj83


kissj83
tag

Sziasztok!
Szertném tudni milyen mobilt ajánlanátok 30e Ft körül!
Nagyrészt csak telefonálásra használnám, de szertném ha lenne benne jó GPS, ha esetleg új helyre vagy külföldre kellene mennem. Tehát érintőképernyős kell, hogy legyen. Ezt nem sokat használnám, de esetenként jól jöhet.
Ezen kívül nincsennek különös igényeim. Lehetőleg megbízható legyen, jó aksival.
Jelenleg nincs sim kártyám, így újonnan érdekelne, kártyás csomagban, lehetőleg a T-mobiltól,de szóbajöhet a Telenor is.
Ha mégis olcsób lenne kártyafüggetlenül, úgy is érdekel a dolog, mivel az egyik ismerősömnek fölöslegessé vált egy sim-kártyája.

Gonodolom ebből az összegből nem jönne ki ütésálló készülék, mert nem volt még érintőképernyős telefonom és félteném. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#40250) Babetta-X válasza tresh (#40248) üzenetére


Babetta-X
senior tag

A vivazban 8 megapixeles van, bár az optikája jóval kisebb. Hogy őszinte legyek az n95-nél nagyobb optikát nem is nagyon láttam még. Anno 6630-am volt, az simán leverte a 2 megapixeles mezőnyt, sőt néha még a 3,2-est is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.