Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) tresh válasza adolf72 (#40850) üzenetére


tresh
addikt

Hidd el ez is az lesz, nálunk a cégnél csak én meg egy kollégám tolja E szériával és csak mi nem rohangálunk minden órában töltőért mert lemerült volna telefonunk :)

(#40852) felhasználó2 válasza BassHead (#40814) üzenetére


felhasználó2
tag

Nehéz elhinni, hogy csak Rotate tudna segíteni és hogy csak a Blade lehetne jó választás. Segítsetek légyszíves! Mondjatok olyan készülékeket, amelyek a fő kritériumoknak megfelelnek! Tágítsátok a látókörömet. :C

(#40853) Domxc válasza felhasználó2 (#40852) üzenetére


Domxc
senior tag

Sajnos a Blade-nél jelen pillanatban nincs jobb ajánlat, ilyen igények és ár mellett.
Ha feltornászod 10-15k-val akkor esetleg kifoghatsz használt SE Xperia Mini-t/Mini Pro-t vagy SE Live with Walkman-t.
Itt jobb a hardver, a multimédia és pár fokkal minőségibb a készülék.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40854) dni válasza dni (#40844) üzenetére


dni
őstag

Az egyéb hasonló lehetőséget úgy értem, ha nem androidos, akkor mit volna érdemes választani?

(#40855) felhasználó2 válasza Domxc (#40853) üzenetére


felhasználó2
tag

Sok mobilarena tesztet elolvastam. Azok között bukkantam tejesen véletlen az LG KM900 - Arena-ra. Nagyon jó ár/érték arányú készüléknek tűnik.Róla mi a vélemény? (De csak feketében vagyok hajlandó elviselni). Meg is kapta a különösen ajánlott plecsnit.

Ezen kívül nézegettem még a LG GT500 és GT540-et és felbukkant ezen kategóriába a Nokia 5800 is.

Mind-mind az ajánlott kategóriába sorolva.

Egyre jobban úgy érzem, leteszek arról, hogy jó képet tudjon csinálni a készülékem, mert ahogy nézem a mai gépeket, leverik a régi Sony Ericcsonok a 3.1 megapixeles , vakus, cybershotjukkal. Meg kellene elégednem azzal hogy wifi van rajta és normálisan lehet a leendő készülékemen zenét hallgatni ? Ezesetben lehet találok még olcsóbb megoldást?

Eredetileg Blackberry vonulaton indultam el és a Qwerty billentyűzetek világába, aztán rám zúdult minden. Azok egyébként nagyon tetszenek pl. 8520

(#40856) tresh válasza felhasználó2 (#40855) üzenetére


tresh
addikt

Ezeknek egyike se ér fel a blade-hez semmi térben..kamera terén pedig el kell fogadni hogy egyik se fog domborítani...LG arena meg még viccnek is rossz maga idejében szép meg jó volt de nem több zárt op rendszer (az is baromi lassú) net/gps része is messze nem tudja hozni azt a szintet amit pl a blade ... régi nokia n széria ill se k szériába találsz jó kamerát de ott meg pont a többi része nem felelne meg neked pl net..

(#40857) AndrisBoy válasza latyak17 (#40810) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

;) egyetértek , köszönöm a megerősítést.

•°o.OO.o°•

(#40858) Domxc válasza felhasználó2 (#40855) üzenetére


Domxc
senior tag

Fu. Jó sok kérdés.

Na a KM900-at a GT500 és 540-t és az 5800-at ki is húzhatjuk. Kérlek hadd ne soroljam miért, mert egy nap is beletellene. Elég annyi, hogy öregek, butusok, lassúak és sz@r a szoftverjük. (emellett meg még számos amihez fáradt vagyok) 3-4-5 éve talán jó telefonok voltak, ma már nem.

"Meg kellene elégednem azzal hogy wifi van rajta és normálisan lehet a leendő készülékemen zenét hallgatni?"

Meg bizony. Sokkal több pénzt kellene kiadnod ahhoz, hogy ne kelljen kompromisszumokat kötnöd. Kamera szempontjából az egész piacon meg egyetlen elfogadható minőségű képeket készítő okostelefon létezik az, pedig az N8. Azt viszont a szoftver miatt nem ajánljuk.

Ha az Androidos telefonra ráraksz valami zenés ROM-ot, akkor kb. ott vagy a zenés beállításoknál, mintha valami Beats dedikált készüléket vennél. Erre mondjuk jó lenne egy Samsung Galaxy 3 vagy Mini meg egy Voodoo Sound Rom.

"Ezesetben lehet találok még olcsóbb megoldást?"

Nem. Olcsóbb megoldás a Blade-nél nincs, ha még elfogadható okostelefont akarsz venni. Attól, hogy kiveszed a jó kamerát az igények közül semmi nem változik. Mert, kb. egyik Androidos/WP7-es telefonnak sincsen jó kamerája, ahogyan azt már fentebb is írtam.

"Eredetileg Blackberry vonulaton indultam el és a Qwerty billentyűzetek világába, aztán rám zúdult minden. Azok egyébként nagyon tetszenek pl. 8520"

Hűha. 8520-t ne! Hogy miért? Ezért. Tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40859) molnarpeter válasza felhasználó2 (#40855) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Wifi+zenére galaxy 3 voodoo sounddal.

mp

(#40860) zola09 válasza zola09 (#40835) üzenetére


zola09
aktív tag

Bárki valami vélemény?

(#40861) Domxc válasza zola09 (#40860) üzenetére


Domxc
senior tag

Kellene egy ár. Anélkül ajánlhatok egy SGS3-at is, ha nem tudod megvenni.

Egyébként ha már Mini-ben gondolkozol akkor Mini 2-őt vegyél, az pár lényeges fokkal jobb, mint az elődje.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40862) Droid_ válasza zola09 (#40860) üzenetére


Droid_
tag

A mai piacon szerintem a Galaxy Mini bőven kimeríti a gagyi fogalmát, és a unaloműzés helyett inkább unatkozol, mert egyszerűen nem élmény használni a cuccot, fleg mod nélkül. Szerintem dobj még egy picit hozzá, vagy nézegesd az aprót.

(#40863) zola09


zola09
aktív tag

Nah akkor újra, lehet nem jó ötlet olyan későn forumoznom. A mini 2-t nézegettem, nem is a simát, azt elírtam. A keretet újragondolva 50e-nél nagyon nem szeretnék többet áldozni rá, pár ezressel lehet több, de ez a célkitűzés. :)

[ Szerkesztve ]

(#40864) molnarpeter válasza zola09 (#40863) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Használt Galaxy S?

mp

(#40865) Domxc válasza zola09 (#40863) üzenetére


Domxc
senior tag

Motorola Motoluxe, SE Xperia Ray, LG Optimus Black, Sony Xperia U (picit drágábban).

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40866) zola09 válasza molnarpeter (#40864) üzenetére


zola09
aktív tag

Elsősorban újban gondolkodom, nemigazán szeretek használt kütyüket venni. Kicsit sok a hiba, ezt sem írtam le. Sry. :W

(#40867) Droid_ válasza zola09 (#40863) üzenetére


Droid_
tag

Alcatel OT-995?

Hardverben oda-vissza veri a Mini 2-őt.

(#40868) zola09 válasza Droid_ (#40867) üzenetére


zola09
aktív tag

Az elég vonzónak tűnik, osztálytársam múlt héten újított egyet, oda-visza dícséri azóta. :D

(#40869) molnarpeter válasza zola09 (#40866) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Itt a hardveraprón sok megbízható ember van, csak meg kell nézni az értékelését, írni egy adásvételi szerződést, és gyártói garanciával rendelkező telefont kell venni :) Szolgáltatónál vennél telefont?

mp

(#40870) zola09 válasza molnarpeter (#40869) üzenetére


zola09
aktív tag

Nem feltétlenül, ott venném, ahol jobb ajánlatot találok. (tehát ha van valami jó kis hely, azt megoszthatnátok velem )

[ Szerkesztve ]

(#40871) zola09


zola09
aktív tag

/nem engedi szerkeszteni az előzőt, bocs a dupláért/

SE Xperia Mini Pro-ról mi a vélemény? Árban is jobban tetszik, meg méretben is. Nem szeretem annyira ezeket a tepsiket :DD

(#40872) gOldie válasza tresh (#40839) üzenetére


gOldie
tag

szia, köszi a választ, telenor előnyben, de egyébként mind a háromtól lehet

Boldi

(#40873) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok tudom eléggé bugyuta kérdés lesz .. de nem értek semmenyire a telefonokhoz..

milyen telot érdemes venni ? iphone 4s? vagy valami más van ami ettöl jobb ?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40874) Domxc válasza dvd_R+ (#40873) üzenetére


Domxc
senior tag

Árkategória? Igények? Első hozzászólás?

Tudom, nem szép, de ezt már sokszor eljátszátok.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40875) dvd_R+ válasza Domxc (#40874) üzenetére


dvd_R+
őstag

a lényeg h telefonalni tudjak :D de ha már veszek valami über durvát :D ezért az iphone mint köztudatban az egyik legjobb .. kb ennyit értek hozzá azért kérdeztem egy ilyen átlagos faxlama számára mi lenne a jó ?:D

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40876) punky10 válasza dvd_R+ (#40875) üzenetére


punky10
addikt

pl Nokia 2010 vagy 2110.Telefonálni még lehet vele,és tuti jobban megnéznek,mint egy Iphone 4-el... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40877) meroly válasza dvd_R+ (#40875) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem meg a nagy lepény tapitelefonok pont hogy nem menők, mindenkinek az van pár. iPhone folyik a csapból is, ezen felül aki a gombokhoz szokott, használhatatlan számára. Kétségtelen jó telefon, márcsak azért is mert Apple, de ha ingyen adnák se kéne főtelefonnak.

Egyébként ahogy a kollega mondta, 1. hsz!

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#40878) Domxc válasza dvd_R+ (#40875) üzenetére


Domxc
senior tag

Hozzád egy 3310 való. ;]

Viccet félretéve, mivel saját bevallásod szerint sem vagy olyan nagy szakértő a témában, ezért nyugodtan ajánlom az iPhone-t, ennek eléggé könnyű kiismerni a felületét és nagyon felhasználóbarát mellette.
Esetleg ha tetszik, akkor nézhetsz WP7-es készülékeket is. (Nokia Lumia 800-900)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40879) Droid_ válasza dvd_R+ (#40875) üzenetére


Droid_
tag

Ha a pénz nem lényeg, és nem értesz hozzá, akkor talán tényleg az szifon lenne a legjobb választás. Hamarabb össze fogsz vele szokni, mint egy droiddal.

zola09: azzal sem fogsz mellé, nem rossz teló. viszont élőbe tapizd azért meg. a mini túlságosan "nem tepsi". nagyon kevés az a 3 col, tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#40880) felhasználó2 válasza Domxc (#40858) üzenetére


felhasználó2
tag

nagyon sokat segítettetek ezekkel az indoklásokkal. én nagyon szerelmesedtem a Blackberrybe, valami tőlük, vagy ahhoz a formatervezéshez hasonló, qwerty választás lehetséges a számomra?

(#40881) Domxc válasza felhasználó2 (#40880) üzenetére


Domxc
senior tag

Ha mindenáron BB-t akarsz akkor egy 9360 lenne az ideális, ha gyűjtesz még egy kicsit, mert ebben már alapból van App World ami nagyot dob a készüléken.
Őszintén szólva, nem tudom milyen hasonlót merjek ajánlani, esetleg egy Nokia Asha 303, Nokia E5, E6 vagy egy E72, ezek korrekt készülékek csak az Asha-n kívül mindegyik picit öregebb, de szerintem találsz szép állapotú készüléket használtan közülük.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40882) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Na haza értem :D meg vettem az iphone 4s-t 100ért bontatlanul 16gb ost
:D

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40883) Tibee86 válasza dvd_R+ (#40882) üzenetére


Tibee86
veterán

Az elég olcsón meglett akkor. Független??

(#40884) Domxc válasza dvd_R+ (#40882) üzenetére


Domxc
senior tag

Hmm... Not bad. (főleg az ára)
Használd egészséggel. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40885) littlelion21


littlelion21
addikt

Tippeket kérnék hogy hány napon belül tiltják le, és ehhez képest hány napra/órára bukkan fel emberünk telesírni a csalós topic-ot. ;]

(#40886) Tibee86 válasza littlelion21 (#40885) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezért kérdeztem én is, hogy független-e. De ne legyünk gonoszak, biztos nem tiltják majd le ;]

(#40887) felhasználó2 válasza Domxc (#40881) üzenetére


felhasználó2
tag

Az az igazság, hogy nagyon buta vagyok ezekhez a készülékekhez, leragadtam fényévekkel korábban és nem is használnám ki nagy részét az alkalmazásoknak. Ezért is említettem azokat a készülékeket, amikről korábban írtam. Jelenleg egy SE W810i-m van. Szerinted értek az érintő képernyőhöz? :W
Ideadta az öcsém az xperia 8at és köszöntem szépen, a csörgő telefont nem tudtam felvenni :D 26 évesen? Miközben pc-n nőttem fel s napi szinte foglalkozok vele (tudom a kettő nem feltétlen összefüggő de akkor is)! :C

Szóval az igényeim nem nagyok, egy megbízható, strapabíró készülék, amivel tudok netezni és zenét hallgatni.Letettem totálisan a képkészítési igényemről, mert úgy látom, a mostani készülékek a cybershotot sem közelítik meg. Elég gáznak tartom ezt....Reméltem azt túlszárnyalhatom, de úgy fest, el sem érhetem.

Szóval így keresek én olcsó, nekem való telefont. Nem igazán akarok én lépést tartani az újításokkal a technikával, ilyen téren. Szerény igények, amiket szeretnék kielégíteni!
Ennek fényébe is marad a csak és kizárólag: Samsung galaxy 3, mini és Blade ajánlás?
Nem kekeckedni akarok, csak feleslegesen, nem szeretnék olyan telefont venni, amit tudom, hogy nem használok ki! App world, sajnos azt sem tudom micsoda :U

Asha-t már néztem korábban, de csak drágát találtam!

u.i: persze azért filmezni néha jó volna rajta, így utólag belegondolva :C

[ Szerkesztve ]

(#40888) KaiotEch válasza felhasználó2 (#40887) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Valahogy Te is így kezeled? :DDD

(#40889) felhasználó2 válasza KaiotEch (#40888) üzenetére


felhasználó2
tag

:D Azt sem tudom, eszik vagy isszák. Nyilván , gyorsan ráéreznék, de nem nagyon volt még a kezembe. Köszi ezt a vidit, feldobtad az estémet! :C

(#40890) Domxc válasza felhasználó2 (#40887) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát fene tudja. :B Én ezeknek fényében inkább a fennt említett Nokiákat ajánlanám, esetleg egy E66-al kiegészítve. Kezdő okostelefonnak ideálisak szerintem és könnyebben tanul rajta az ember, mint a Droidosokon. Egyébként az érintőképernyős telefonokkal való ismerkedésre, szerintem a Nokiák is tökéletesen megfelelnének neked öregebb Symbiannal, vagy Bellével, bár nem nagyon szoktam őket ajánlani.
Mondjuk egy Nokia 500 vagy egy C5-03.

Az App World egyébként egy olyan program a BB telefonokon, amin keresztül játékokat, alkalmazásokat és egyéb dolgokat lehet letölteni, mint más op.rendszerrel felszerelt készülékeken Android Market, vagy a App Store, vagy a Samsung Apps.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40891) dvd_R+ válasza Tibee86 (#40886) üzenetére


dvd_R+
őstag

T-mobile függő de ugy tudom hogy gieway vagy mivel bármelyik lehet független nem ?
egyébként garanciális bontatlan rendes számla bolti árral mindennel ismeröstől van 8 éve ismerem :D 100% h nem tiltják le :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#40892) felhasználó2 válasza Domxc (#40890) üzenetére


felhasználó2
tag

Találtam galaxy 3-at 14ért garanciával (csak el kell hozatni), minit 16ért szintén garanciával. A Blade már húzósabb sajnos az 17 körül kezdődik.

Nem tudom miért de én úgy beleszerelmesedtem a 8520as bb-be hogy csak na. Ezért a Nokiákat bár néztem korábban, de nem tudtam pozitívan fogadni (az volt az első irányvonal)

Skypet elég gyakran használok, az telepíthető ezekre a készülékekre?

[ Szerkesztve ]

(#40893) Domxc válasza felhasználó2 (#40892) üzenetére


Domxc
senior tag

Te tudod. Akkor vedd azt. Mindenesetre, szerintem semeddig nem tart bemenni a T-Mobile-ba, vagy valamilyen szaküzletbe és megtapizni/nyomkodni őket, hogy melyik tetszik jobban.

Készülj fel, a BB-nek nem olyan könnyű a menürendszere.

szerk.: Skype a Nokia C5-03-ra és az 500-ra szerintem van, a Blade-re és a Galaxy Mini/Galaxy 3-ra biztosan van, a 8520-ra pedig nem tudom, de valószínüleg nincs.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40894) felhasználó2 válasza Domxc (#40893) üzenetére


felhasználó2
tag

Nem ragaszkodok én, nagyon sokat ovlastam az elmúlt pár napba és nem véletlen jött a képbe az érintő képernyő is. BB-t már fogtam a kezembe, meg xperia mini-t is de arra nincs pénzem. az SE-t egyébként átalába szeretem, szerettem, jó lett volna azon a vonulaton elindulni. x8-a van öcsémnek de olyat már csak ezért sem szeretnék, a többi megfizethetetlen jelenleg a számomra :S
filmezni egyébként a bb-n tuti nem tudnék élvezhetően, míg a samsungon vagy a zte-n megkockázatom, hogy élvezhetőbben , ehhez szinte kétségem sem fér ( a kijelző méretéből adódóan). keresgélek még SE-be is.

Eddig az érintősök között valami olyasmi a sorrendem ( a jelenleg talált árak miatt) , hogy Galaxy 3, Mini, Blade

Szépek azért ezek a készülékek, de az érintőképernyőtől irtózom:

1. izzadok
2. csupa zsír az a szép képernyő
3. féltem , hogy szétcseszem, betörik, hűtlenül bánok vele és baja esik

A bb külön kategóriát képvisel, méltán :B

[ Szerkesztve ]

(#40895) Domxc válasza felhasználó2 (#40894) üzenetére


Domxc
senior tag

Mivel ROM-olni feltehetőleg nem fogod, ezért én is inkább a G3-t javaslom a szebb kijelző miatt.
Egyébként veszel rá egy keményebb tokot és kész. Igaz a BB-k és a Nokiák ebből a szempontból sokkal jobbak, ők jól bírják a strapát.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40896) Rotate válasza felhasználó2 (#40894) üzenetére


Rotate
veterán

a Galaxy Mini jóval gyorsabb mint a Galaxy 3 :) mivel romot valszeg nem fogsz cserélni, felesleges a Blade :)

(#40897) felhasználó2 válasza Domxc (#40895) üzenetére


felhasználó2
tag

ennek a rom-olásnak is utána kell keresnem mi a manó :B

(#40898) zola09 válasza Droid_ (#40879) üzenetére


zola09
aktív tag

A mostani telóm is 3,2-es, tehát nem lesz zavaró, + ugye itt fizikai bill. van, az sem fog kitakarni a képből mint a jelenlegi 5800-ámnál.

(#40899) Rotate válasza felhasználó2 (#40897) üzenetére


Rotate
veterán

gyakorlatilag az operációs rendszert tudod cserélni, olyanra, ami úgy van módosítva, hogy gyorsabb legyen mint a gyári :) dióhéjban :) vannak leírások neten, videók is, ha pontosan követed, akkor egyszerű, és elrontani sem lehet :)

(#40900) felhasználó2 válasza Rotate (#40899) üzenetére


felhasználó2
tag

köszönöm

nézelődöm még* azért de egyelőre e közül a 3 (+1) közül kerül ki a befutó. glxy3, mini, blade (kicsi bb). azért annak sem vagyok az elrontója, bármennyire is tanulatlan vagyok a témában, hogy a legjobbat kapjam a pénzemért!

egyelőre sokallom a balde-ért az átlag 20eFt-ot :Y (pedig talán az érintősök között , kinézetre ez kap meg a legjobban)

*érdekelt korábban a htc (de drága) és a huawei is, no meg keresem ,hátha találok Sony Ericssont, de egyelőre azzal hiába próbálkozom, ahogy nézem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.