Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) Rotate válasza latyak17 (#40800) üzenetére


Rotate
veterán

3G öreg rák már, Ace meg sosem volt jó, annyiért meg pláne...

(#40802) latyak17 válasza Rotate (#40801) üzenetére


latyak17
tag

30ig, 20-25 be már lehet kapni.. de ezek csak saját vélemények

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#40803) sdd2 válasza mitisz (#40799) üzenetére


sdd2
veterán

T-mobile nem értékesíti a Sola-t. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40804) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nem lesz valami Defy 2 ami ugyan úgy IP67-es szabvánnyal van, csak mondjuk 4,3-as kijelzővel?

(#40805) sdd2: Akkor nem kifejezetten Defy, hanem valami más ugyan ezekkel a cuccokkal? Persze erősebb is legyen mindben.

[ Szerkesztve ]

(#40805) sdd2 válasza KaiotEch (#40804) üzenetére


sdd2
veterán

Nem hallottam róla...

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40806) punky10 válasza latyak17 (#40800) üzenetére


punky10
addikt

Mármint inkább az Ace2...
Szerintem...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#40807) AndrisBoy


AndrisBoy
aktív tag

Sziasztok.

HTC Sensation-t megéri lecserélni Iphone 4s-re?

Nagyon Almácska felé húz a szivem ;)

•°o.OO.o°•

(#40808) Rotate válasza AndrisBoy (#40807) üzenetére


Rotate
veterán

azt bármire megéri cserélni :) 4S-re meg főleg :)

(#40809) AndrisBoy válasza Rotate (#40808) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

bármire? azért az túlzás , én megvagyok vele elégedve maximálisan ;) tudja amit tudnia kell.

De iphone 4s , hmmm :$ az bejövős

•°o.OO.o°•

(#40810) latyak17 válasza AndrisBoy (#40809) üzenetére


latyak17
tag

Simán 4s mocsok jó választás szerintem a piacon:))))

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#40811) felhasználó2


felhasználó2
tag

Sziasztok

Arra gondoltam, lecserélem régi , SE W 810i készülékemet, valami okosabb telefonra.
15 eFt-ba maximalizáltam az árat.
Számomra a multimédia a legfontosabb. A zene és a kamera, valamint örülnék ha videót is nézhetnék rajta. Ezen felül célként tűztem ki, hogy wifizhessek vele így elláthatom a mailjeimet, valamint egy gps-t is hasznosnak találnék.

Nagyon szerettem régen a Sony Ericcson-t de nem ragaszkodom a márkához, ahogy néztem nincs is számomra megfizethető készülékük (legalábbis újonnan).
Apropó "új"ság. Tisztában vagyok ,hogy ennyiért, nem lehet új készüléket vásárolni, de biztonságérzetet ad ha van a használtra is rá garancia.

Tudnátok készülékeket ajánlani? Pár készüléket már kinéztem, de nehéz dió. Kérlek ezekkel a paraméterekkel, segítsetek, ha tudtok!

Köszönöm

(#40812) mercenaire válasza felhasználó2 (#40811) üzenetére


mercenaire
tag

Nokia 5800 szerintem neked, ilyen paraméterekkel éppen megfelelne :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#40813) Rotate válasza mercenaire (#40812) üzenetére


Rotate
veterán

5800-t semmiképp sem ajánlanék...

(#40814) BassHead


BassHead
tag

Sziasztok!

Maximum 80-85 db ezresig milyen új, kártyás androidos telefont érdemes venni?
Ami fontos lenne: 4-4,2-es kijelző böngészés miatt, 5-8mp kamera, HD felvétel-lejátszás, és azért egy jobb minőségű zenelejátszó /bár ez nem is annyira fontos, mert van rá céleszközöm/, valamint gyors, akadásmentes használhatóság.
Eddig ARC-S-t nézegettem, tetszik is, de hátha tudtok valami jobb választást, vagy esetleg valami hamarosan megjelenő telefont, amit érdemesebb lenne megvárni.

Köszönöm!

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#40815) Rotate válasza BassHead (#40814) üzenetére


Rotate
veterán

sztem az a 0,2" már nem nagy eset, esetleg nézd meg az Ace 2-t, hardverben elég erős, és T-től webshopból 72 kártyásan... a több ram miatt jó eséllyel akadás mentesebb mint az Arc S...

(#40816) felhasználó2 válasza Rotate (#40813) üzenetére


felhasználó2
tag

és mit tudnál ajánlani ? :))

(#40817) Rotate válasza felhasználó2 (#40816) üzenetére


Rotate
veterán

esetleg használt Blade-et, kamerában gyengébb, de többet tud, mint az 5800... elsőre kéne rá egy rendes rom, de aztán nem kell bántani...

(#40818) Devergo7


Devergo7
tag

ACE 2 nem rossz telefon, ár/érték megfelelő.

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#40819) felhasználó2 válasza Rotate (#40817) üzenetére


felhasználó2
tag

mi az a rom? csak a cd rom-ot ismerem :)
remélem kapok még pár javaslatot, mert többek közül szeretném meghozni a döntésem

olyanokat néztem eddig mint

Huawei ideos x-3
LG km900
Samsung Galaxy Mini

de nagyon örülnék ha kapnék még javaslatokat, különösen a képi világ minőségében volna jó javulni ezekhez képest

(#40820) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Nokia E6 sokkal jobb, mint egy E72? Nagyjából tudom a különbségeket, kérdés, h megér-e 15-20k különbözetet?

Let's begin, de gozaimasu!

(#40821) sketchifun válasza _ak_ (#40820) üzenetére


sketchifun
senior tag

Szerintem megér, de szubjektív, kinek mennyi ér meg. Dönts egyéni belátásod szerint.

Az biztos, hogy az újabb mindig jobb, de lényegében a te döntésed, hogy az E6-ban rejlő plussz kell-e neked. Ha olyan dolgokban jobb, amire neked nincs szükséged, akkor is egyértelmű.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#40822) prolad válasza _ak_ (#40820) üzenetére


prolad
őstag

Inkább az e6-t választanám.

(#40823) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hali!
Életem első smart phone-át venném,ebben kérném a segítségeteket,mert nem használtam még sosem.
Átlagos felhasználásra kellene.
wifi,net,sms,pár fotó a gyerekről,ezek lennének a főbb paraméterek.
Az árakról nem tudok semmit,mert a jelenlegi telefonomat is 6 éve használom.Az újat is hosszútávra venném.
Jó lenne kártya függetlenül 50k alatt megúszni,de nem zárkózom el a hűségszerződéses megoldástól sem.
kösz és üdv

(#40824) ablack válasza hfrankee (#40823) üzenetére


ablack
senior tag

melyik szolgáltatónál vagy ?

(#40825) hfrankee válasza ablack (#40824) üzenetére


hfrankee
senior tag

Dominós vagyok,tmobilos a számom.

(#40826) Domxc válasza hfrankee (#40823) üzenetére


Domxc
senior tag

Nokia Lumia 610, Sony Xperia U, Motorola Motoluxe, Samsung Galaxy Ace 2, HTC Radar (itt még marad is pénzed :) ).
Ezeket tudnám szívem szerint ajánlani, nézegesd meg őket és amelyik felület/külső jobban bejön az válaszd.
Én a Windows Phone 7-et csak ajánlani tudom, elég megbízható OS ezekre az igényekre, de az Androidot inkább akkor ajánlanám ha nem zárkózol el a telefon moddolásától, mert akkor lesz igazi.

Két cikk amit érdemes elolvasni a mobilos operációs rendszerekről: WP7, Android.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40827) thomasbaker


thomasbaker
csendes tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy Telenornál vennék mobilt, és 3 készülék van aminek az ára is tetszik, meg néztem róluk pár tesztet és elég jónak is tűnnek. Szóval a 3 készülék a Sony Xperia sola, Huawei Ascend G300, Motorola Defy+ a kérdés pedig, hogy melyik éri meg a legjobban szerintetek?

(#40828) ezanickem


ezanickem
tag

Sziasztok!

Régebben már kérdeztem Itt
Akkor a választás Nokia Lumia 710-re esett. Most eljött az idő a beszerzésére. Még mindig megéri őt választani ? Ami tetszett benne az az hogy gyors volt, de leírtam még annak idején az igényeimet.

Köszönöm a segítséget előre is!

(#40829) Domxc válasza ezanickem (#40828) üzenetére


Domxc
senior tag

Maradhat a 710, nagyon jó kis készülék. :K

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40830) hfrankee válasza Domxc (#40826) üzenetére


hfrankee
senior tag

:R

(#40831) KaiotEch válasza thomasbaker (#40827) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

No nekem sima Defy-m van kollegám most vett telenyomornál egy G300-ast. Hát a grafikai rész kicsit erősebb a G300-ba a mali400 miatt, nagyobb kijelző 50px-elel kisebb felbontás, nem víz, por, ütésálló, led-je gyengébb, GG-s az is és IPS panel. Gyárilag mind2-re csak Froyo van. Sola meg ahogy látom Defy csak mali400-asba, persze nem IP67-es.

[ Szerkesztve ]

(#40832) szimcsi


szimcsi
senior tag

Sziasztok!

Mobil telefon vásárlás előtt vagyok. Egyáltalán nem értek hozzájuk:)
Nem szeretnék sokat se kiadni rá (max 10-20 ezer, de máshogy is alakulhat).
Ami lényeges lenne, hogy vodafone-os (vagy független) legyen és mivel régi mp3 lejátszóm kezd tönkremenni, jó lenne ha ez a mobil felváltaná, tehát kb 1gb tárhelye is kéne kábé meg, hogy mini jack-dugós fülhallgatómat csatlakoztatni tudjam. Igazából sima billentyűshöz vagyok szokva, az kéne, de jó az érintős is
Remélem nagy baromságokat nem írtam:)
Van vkinek javaslata?
köszönöm

XP

(#40833) ablack válasza szimcsi (#40832) üzenetére


ablack
senior tag

a Vodafonnál
ha érintőset szeretnél akkor a Vodafone Smart II jó vétel lehet
ha maradnál a billentyűzetesnél akkor a Nokia C3-00

egyébként a Vodafonenál előfizetéssel vagy feltöltőkártyásan vennéd ?

(#40834) szimcsi válasza ablack (#40833) üzenetére


szimcsi
senior tag

Kösz a választ! Utánuk nézek. Feltöltőkártyásan venném.
Samsung C3322 vagy nokia 6300, amit még néztem, szerinted?

XP

(#40835) zola09


zola09
aktív tag

Üdv.
Telefon vásárláson gondolkodom, de nemigazán tudok dönteni. Nem szeretnék egy túl drága készüléket, viszont gagyit sem. Normál felhasználásra lenne, néha unaloműzésre(meg wifi-zésre). Mindenképp androidos kellene. Samsung galaxy mini-n gondolkodtam, szerintetek? Bármi jöhet, márka terén nincs megkötésem, csak nokia ne legyen. ^^

(#40836) kisauto válasza kisauto (#40794) üzenetére


kisauto
csendes tag

Én ezeket találtam: Nokia X3-02, Sony Ericsson Xperia X8, Sony Ericsson Xperia mini pro. Vélemény?

(#40837) tresh válasza szimcsi (#40834) üzenetére


tresh
addikt

Nokia 6300 zene hallgatásra nem jó választás 2,5 jack abba nem teszed bele a saját fülesed csak átalakítóval plusz a hangminősége is gyenge..az aksi meg még inkább.. amit a kolléga javasolt (Vodafone Smart II )az remek választás és mobilarenán ott a teszt is róla érdemes elolvasni..szerintem tökéletesen megfelel neked :)

(#40836) kisauto : pl egy Blade?(messze veri a felsorolt telefonokat amiket néztél)

[ Szerkesztve ]

(#40838) gOldie


gOldie
tag

Sziasztok, elofizetessel szeretnek androidos telot venni, kb 40 ezer forintot szannek ra, elofizetes kb havi 3000 korul lenne, kb100MB (esetleg tobb) nettel.
SE Xperia Ray-t neztem ki, a telefon ajandekba lesz, tulajdonkeppen az elvaras az lenne, hogy ne legyen orjitoen lassu (nekem SE X8 van, de egyszer szet fogom verni, nagyon lassu)
Szoval fo kerdes, Xperia Ray (elofizus) arkategoriajaban tudtok ajanlani esetleg gyorsabb/jobb androidos telefont?

Koszonom a segitseget

Boldi

(#40839) tresh válasza gOldie (#40838) üzenetére


tresh
addikt

Melyik szolgáltatónál vennéd?

(#40840) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Másodlagos telefonnak keresnék Vodás vagy független készüléket (használt is szóba jöhet) iPhone mellé, elsősorban telefonáslásra használnám, jellemzően, akkor ha nem akarom magammal vinni az iPhone-t. Jó volna, ha a névjegyeket, esetleg naptár bejegyzéseket viszonylag egyszerűen tudnám szinkronizálni a két platform között és a microsim-sim átalakítót könnyen tudnám ki-be helyezni. Akár olcsó Androidos készülék is szóba jöhet, de gyagyi telefont, amitől kihullik a hajam semmiképpen nem szeretnék.

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#40841) oba válasza dni (#40840) üzenetére


oba
addikt

ZTE Blade, max 20k -ért már tudsz venni
google accountos névjegyeket és egyéb dolgokat pedig egyszerűen rá tudod syncelni, mivel android

vagy ha egy kicsivel több pénzed van akkor 30-ért ZTE Skate

(#40842) adolf72


adolf72
csendes tag

Sziasztok

Eddig Nokia telefonjaim voltak csak (1996 -ban vettem az elsőt) és a legútóbbi típusból 6 -ot fogyasztottam el: Nokia 6310i.
Ha lehetne még valahonnan újat venni nem is biztos, hogy vennék mást, kocsiszett meg, kihangosító (ami töltő is egyben), miegymás miatt.
De kezdi magát megadni, mit ajánlanátok reális utódaként 50-60e Ft -ig.
Azt hallani a Nokia gubanc miatt azt már nem szabad venni, igaz ez?
Köszi a segítséget előre is!

T-Mobile előfizetős vagyok

[ Szerkesztve ]

(#40843) tresh válasza adolf72 (#40842) üzenetére


tresh
addikt

Feltételezem sokat telefonálsz és fontos a hosszú üzem idő.. 6310i után tudom nem mai darab de e52 remek választás...nekem is egy e71 van az sgs mellett mert csak az tud 4-5 napot egy töltéssel vígan elmenni sok beszélgetéssel :)

Ez a nokiát nem szabad venni szerintem hülyeség... ez a tipikus egyszer fent egyszer lent esett áll fent a nokianál és most lent vannak ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#40844) dni válasza oba (#40841) üzenetére


dni
őstag

Mérete miatt inkább a Blade, egyéb hasonló lehetőség.

(#40845) prolad válasza adolf72 (#40842) üzenetére


prolad
őstag

E52 jó lesz neked remek telefon.

(#40846) adolf72 válasza tresh (#40843) üzenetére


adolf72
csendes tag

Hát igen alapvető szempont, hogy sokat lehessen vele beszélni illetve a készenléti ideje is hosszú legyen. Régen fontos - mikor utoljára telefont kerestem, kb 7-8 éve - volt, hogy jó sok nevet leheseen tárolni benne, de gondolom ez ma már alap.
Még szintén fontos a strapabírás, ezért ezek az érintőképernyős csecsebecsék nem nekem vannak kitalálva. Netezni pl tuti nem fogok rajta. GPS a kocsiban van, max még talán a jó fényképezés lehet szempont.

(#40847) sdd2 válasza adolf72 (#40842) üzenetére


sdd2
veterán

Ahogy rták az E ajánlatos neked. Tényleg nem friss modell de akkor még a telefonálás volt a legfőbb szempont.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40848) tresh válasza adolf72 (#40846) üzenetére


tresh
addikt

Hát fényképezés terén nem domborít az e52 viszont a mobilarenán anno rommá dicsérték..2-3 napot kihúz simán ha aktívan használod.. symbian van rajta így névjegyek terén a "nadrág méretét és hogy milyen kávét iszik" is hozzá rendelheted..ezekkel az elvárásokkal szerintem neked megfelelő lehet ..viszont a teszted olvasd el róla ill a fórumot :)

(#40849) sdd2 válasza adolf72 (#40846) üzenetére


sdd2
veterán

Fényképezésra ha nem vársz tőle sokat meg leszel elégedve. Csak a legszükségesebbekete fotózd le vele, ha teheted használj fényképezőt, az a legjobb. :K Tudom, hogy nem mindíg van az embernél de egy kis kompakt is lehet akár a táskában, zsebben. Igaz én nem hordok de kid tudja kinek mire van szüksége.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40850) adolf72 válasza tresh (#40848) üzenetére


adolf72
csendes tag

Köszi, a fényképezés alapjában nem lényeg.
Már utána is néztem, nem könnyen beszerezhető, de megoldható!
Egyébként eltévesztettem, nem 6310 -ből, hanem 6230 -ból fogyasztottam 6 db -ot, szerintem mint mobiltelefon és nem más, tökéletes volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.