Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) Rotate válasza felhasználó2 (#40900) üzenetére


Rotate
veterán

a Blade-ből ki lehet hozni egy 30-40 ezres gyári Defy teljesítményét... ami szerintem nem rossz 20-as alatti befektetéssel :) illetve nagyon szép a kijelzője, ebben az árkategóriában meg tényleg :)

(#40902) felhasználó2 válasza Rotate (#40901) üzenetére


felhasználó2
tag

Kacérkodok vele de még meg kell hánynom-vetnem.
SE-nél nézegettem a Vivaz-t. Azzal mi a helyzet, ezt még szerettem volna megkérdezni!
Ahogy nézem összehasonlító oldalon, mintha megverné a minit és a galaxy 3-at is de még mintha a bladet is!

Ja és az ilyen Nokia C5-03 az is hulladék?

Nyilván nem fogok minden utamba kerülő készülékkel itt csövelni, hogy jó-e. Azért mondjátok amit javasoltok, mert azt gondoljátok jónak, de ezt a két készüléket még (különösen a vivazt) nézegettem.

[ Szerkesztve ]

(#40903) Rotate válasza felhasználó2 (#40902) üzenetére


Rotate
veterán

Vivazon a rendszer egy fos... a kamera viszont nem rossz... de akkor már inkább vegyél fényképezőt... nagyon fos az a symbian, hidd el, nem akarsz olyat :) maradj a Blade/Mini vonalon :)

(#40904) Droid_ válasza felhasználó2 (#40902) üzenetére


Droid_
tag

Érintős vonalon (qwerty-sen még elmegy) felejtsd el a Symbiant.

(#40905) meroly válasza felhasználó2 (#40894) üzenetére


meroly
veterán

Szépek azért ezek a készülékek, de az érintőképernyőtől irtózom:
1. izzadok
2. csupa zsír az a szép képernyő
3. féltem , hogy szétcseszem, betörik, hűtlenül bánok vele és baja esik

Ezzel maximálisan egyetértek!

Impossible is nothing

(#40906) Khelben


Khelben
nagyúr

Sziasztok, választani kellene a Motorola Defy és az Acer Liquid S100 között, melyiket választanátok? A célszemély telefonálásra, sms-ezésre, néha fényképezésre használja a telefonját, esetleg a legegyszerűbb kirakós jellegű játékokat teszi rá a gyerekeinek. Viszont fontos lenne a megbízhatóság, a kezelőfelület akadásmentes működése, fagyások, lassulások elkerülése.

(#40907) tresh válasza Khelben (#40906) üzenetére


tresh
addikt

Defy mindenképp mert egy kis "okosítással" hibátlan kütyü plusz ha gyerköc kezébe is lesz és le ejtené akkor jol fogja bírni hála a strapa mivoltának :) az Acer Liquid se rossz de a defynek hatalmas user támogatása van és már nagyon sok jó rom van amivel közel tökéletes kütyü lesz belőle a mindennapokra plusz az aksi is elég jól teljesít

[ Szerkesztve ]

(#40908) KaiotEch válasza Khelben (#40906) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát az Acer különösen ajánlottat kapott, de szerintem kicsi, én defy-re voksolok.

(#40909) meroly válasza Khelben (#40906) üzenetére


meroly
veterán

+1 a defy-nek, a strapa miatt ;)

Impossible is nothing

(#40910) Domxc válasza Khelben (#40906) üzenetére


Domxc
senior tag

A Defy-t könnyebben moddolja és strapabíróbb (ez a gyerekek miatt pozitívum), de a Liquidnek szerintem megnyerőbb a külseje és az teljesen laggmentes, ahogyan azt anno a Mobilaréna bemutatta.

Igazából a Defy-t ajánlanám, mert említetted, hogy fontos a megbízhatóság.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40911) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Lehet érdemes lenne írni a Motorola-soknak, hogy kéne csinálni Defy 2-t. 4"-os kijelzővel, dual-core-al, 1GB ram-mal, ics-vel, normális áron. Szerintem sokan vennék még.

(#40912) Khelben válasza Domxc (#40910) üzenetére


Khelben
nagyúr

Liquid van most, nagyon messze van a lagmentességtől, ezért akarja lecserélni. Kérdés, hogy Defy-re érdemes-e, de ahogy látom sokan mondják, hogy igen.

(#40913) tresh válasza Khelben (#40912) üzenetére


tresh
addikt

Mindenképp érdemes lecserélni defyre + egy defy+ os aksi egy jó rom és hibátlan :U

[ Szerkesztve ]

(#40914) KaiotEch válasza tresh (#40913) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Felejtsd el a defy-ben a defy+ -os akksit. Nem lesz jobb!

(#40915) tresh válasza KaiotEch (#40914) üzenetére


tresh
addikt

Nem tudom én anno amikor olvastam a topikját akkor dicsérték vele a sima defy-t..mind1 azon nem változtat hogy jobb választás mint az acer

(#40916) kisauto


kisauto
csendes tag

Melyik a legjobb és legolcsóbb Wifi-s telefon?

(#40917) tresh válasza kisauto (#40916) üzenetére


tresh
addikt

legjobb és legolcsóbb így nem fog összejönni mondj egy max árat esetleg rendszert és akkor lehet tudunk mondani neked megfelelőt..

(#40918) kisauto válasza tresh (#40917) üzenetére


kisauto
csendes tag

Maximum 30000 HUF, mindegy milyen márka, milyen rendszer.

(#40919) sdd2 válasza kisauto (#40918) üzenetére


sdd2
veterán

Nem tudom, hogy mire kell azon belül a wifi mert egy SE Elm-ben is van és az 15K körül kapható használtan. Bővebben nem tudod kifejteni, hogy mire is kellene?

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40920) tresh válasza kisauto (#40918) üzenetére


tresh
addikt

Értem akkor mondjuk egy Blade bőven bele fér elég nagy kijelzője van a nethez ha nincs más kritériumod.

(#40921) kisauto válasza sdd2 (#40919) üzenetére


kisauto
csendes tag

Nem kellene nagyon komoly telefon. Heti 2-3 óra Wifi-zés, internet használat miatt nem akarok drágát venni.

(#40922) sdd2 válasza kisauto (#40921) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor ott az ajánlott Blade, Skate és van egy jobb hardverű, szoftverű viszont kissebb kijelzős Xperia Mini.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40923) kisauto válasza sdd2 (#40922) üzenetére


kisauto
csendes tag

Köszönöm a választ, tresh-nek is!

(#40924) ifjabbf


ifjabbf
csendes tag

sziasztok! előző telefonomat nemrég ellopták(SE live with walkman). mindenképp megint sonyt v sony ericsont akarok venni, de a szolgáltatótol nem tudok venni hűség miatt. Ray vagy Neo V-ben gondolkodtam. találtam egy hivatalos gsm oldalt ahol elsőt 52000ért másodikat már 56000ért megkapom, amivel garancia is jár illetve nem kell kikodoltatni sem.
viszont hardverapron találtam 50000ért egy sony u-t, ami teljesen új egyszer használt, viszont nem telenoros szoval ki kell hogy kódoltassam. ha kötök adásvételit is, gondolom nagy less a kockázat, mivel semmikép se lesz garanciám a kikodoltatás miatt. 3. kérdésem, hogy mégis rayt vagy neo v t kéne vennem, érdemes tovább böngészni hardverapron egyszer használt telefonok után(rayt láttam mér 40k körül neo v-t pedig 50k körül) vagy az a gsm oldal árai nagyon alacsonyak.( http://partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?a=partnerogsm&o=sonyericsson )?

(#40925) Rotate válasza ifjabbf (#40924) üzenetére


Rotate
veterán

ne vegyél sem gsmboltból, sem előfizusat... mindkettővel csak a szívás van...

használtan keress gyári garisat... egyébként a kinézett telefonok megfelelőek :)

[ Szerkesztve ]

(#40926) tresh válasza Rotate (#40925) üzenetére


tresh
addikt

ahogy írták használt garisat nézzél vagy max gsmboltból gyári garisat de az nem 52ezer lesz ...

(#40927) Domxc válasza ifjabbf (#40924) üzenetére


Domxc
senior tag

Használt garisat keress inkább, az úgy még megbízhatóbb talán, mint egy rossz sufnigsm.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40928) zone


zone
őstag

A két éves Samsung S8500 leváltásán gondolkozom, az újnak legalább ilyennek kellene lennie. Tehát a minimum követelmények:
- karcálló kijelző
- wi-fi, gps, bluetooth
- 3,5 jack
- min. 3,3", samoled vagy hasonló kijelző
- min. 5MP kamera (min. 720p videó) + vaku
- min. 1500mAh akksi
- ne akadozzon használat közben

Árban 40-80e között lehet, akár használtan is. Ha lehet fémházas, de ez nem fontos. Az új Wave 3-ra gondoltam, de kipróbálnék egy Androidos telefont is.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#40929) edem96 válasza zone (#40928) üzenetére


edem96
senior tag

Skacok láttátok az új Nokiát?
Ma lesz 6-kor a MA!TVn.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#40930) KaiotEch válasza edem96 (#40929) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Vesz még valaki Nokiát? Már évek óta nem hozza azt a minőséget, amit régen diktált.

(#40928) zone: Mondanám a Motorola Defy-t, de nincs 720p(piros lencsésben asszem rávehető) és 80-ban bőven benne van újonnan is, sőt a Defy+(1700-as akksi) is.

[ Szerkesztve ]

(#40931) Domxc válasza KaiotEch (#40930) üzenetére


Domxc
senior tag

Khmm.. Lumia 900, 800, 710, 610?!!

zone: Samsung Galaxy Ace 2 (újonnan), esetleg egy Galaxy S II, ha ki tudsz egyet fogni használtan. Én mondjuk nem zárkóznék egy HTC One V-től sem.

Rotate: Lehet, de az is egy kellőképpen minőségi készülék lett.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40932) Rotate válasza Domxc (#40931) üzenetére


Rotate
veterán

900-at hülyeség venni...

(#40933) felhasználó2 válasza Domxc (#40893) üzenetére


felhasználó2
tag

a Nokia C5-03-on Symbian van. azt mondtátok az rémisztően messze elkerülendő, nem?

(#40934) KaiotEch válasza felhasználó2 (#40933) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De, az összes symbian kerülendő szerintem. Vegyél C2-01-et az java-s és nagyon fasza. Bár nekem sim-en vannak a contactok és néha be tud szaggatni ha túl gyorsan nyomkodom :D

[ Szerkesztve ]

(#40935) Domxc válasza felhasználó2 (#40933) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát, attól függ kinek. Csomószor írtad, hogy nem vagy valami tapasztalt okostelefonok területén, úgyhogy téged nem hinném, hogy annyira idegesítenének a hibái. Kezdő okostelefonnak ideális is lehet, talán, :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#40936) szimcsi válasza szimcsi (#40832) üzenetére


szimcsi
senior tag

Sziasztok!

Mobil telefon vásárlás előtt vagyok. Egyáltalán nem értek hozzájuk:)
Nem szeretnék sokat se kiadni rá (max 10-20 ezer, de máshogy is alakulhat).
Ami lényeges lenne, hogy vodafone-os (vagy független) legyen és mivel régi mp3 lejátszóm kezd tönkremenni, jó lenne ha ez a mobil felváltaná, tehát kb 1gb tárhelye is kéne kábé meg, hogy mini jack-dugós fülhallgatómat csatlakoztatni tudjam. Igazából sima billentyűshöz vagyok szokva, az kéne, de jó az érintős is
Remélem nagy baromságokat nem írtam:)
Van vkinek javaslata?
köszönöm

Irták, hogy a nokia 6300 lehet nem a legmegfelelőbb lenne a fentiek miatt, de én eléggé megbarátkoztam a gondolattal, hogy megvenném csak újonnan nem nagyon lehet beszerezni. Ez? https://shop.vodafone.hu/lakossagi/nokia_c2_01/elofizeteses#product_attributes/1 Nokia C2-01 Mennyivel rosszabb/jobb?

[ Szerkesztve ]

XP

(#40937) KaiotEch válasza szimcsi (#40936) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

C2-01-em (is) van, de ezen szerintem 3,5-es(szokványos) jack van. MicroSD kártyát viszi, szóval arra tudsz menteni zenéket, és valószínűsítem, hogy le is tudja játszani majd. Ha gondolod otthon kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#40938) felhasználó2 válasza Domxc (#40935) üzenetére


felhasználó2
tag

ne zavartál most már össze, akkor viszont SE vivaz :D

továbbra is nézegetem a Blade-et meg a galaxy 3-at , a minit már parkolópályára tettem.

(#40939) szimcsi válasza KaiotEch (#40937) üzenetére


szimcsi
senior tag

Kösz, nézd meg akkor:)
A 6300on milyen van ha nem 3,5-es jack? Meg amúgy mennyivel/miben gyengébb/jobb telefon a 6300-nál? Vagy egy kategória? köszi

XP

(#40940) felhasználó2 válasza felhasználó2 (#40938) üzenetére


felhasználó2
tag

elnézést: ne zavarjál össze :N

[ Szerkesztve ]

(#40941) KaiotEch válasza szimcsi (#40939) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem ugyan az, csak Te írtál mini-t :) Azt nem tudom, hogy melyik a jobb. E szerint a C2 jobb.

[ Szerkesztve ]

(#40942) szimcsi válasza KaiotEch (#40941) üzenetére


szimcsi
senior tag

A sima mezei fülhallgató jackdugójára értettem a minit (2,5mm), tehát az volna jó:) De gondolom vmi átalakító létezik.

XP

(#40943) KaiotEch válasza szimcsi (#40942) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jaaa hát akkor ez az a mezei, de akkor nekem rémlik rosszul, hogy 3,5mm-es? :F

[ Szerkesztve ]

(#40944) meroly válasza szimcsi (#40942) üzenetére


meroly
veterán

A sima jack 3,5, a mini jack 2,5.
Nokia X2-00-t vegyél, zenében sokkal jobb, mivel vannak külön zene gombjai. Vagy ha még olcsóbbat akarsz, akkor 5130. Ezek mint 3,5-es jackesek.
A 6300 2,5-es jack-es, meg ebből már ritka a szép újszerű példány, de egyébként jó teló.
Meg ahogy az előttem szólók írták, a C2-01 se rossz, bár nem kimondottan zenetelefon.
Szumma szummárum én az X2-00-ra szavazok, jól néz ki, jó kamera van benne és 3,5-es jack-es na meg zenegombos ;)

KaiotEch: akármi lesz is én csak nokiát fogok venni és igenis ki lehet fogni a maiak közül jó minőségűt ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#40945) szimcsi válasza meroly (#40944) üzenetére


szimcsi
senior tag

Kösz a tippet, ez tényleg jó lenne, bár sokkal drágább, mint amennyit áldozni akartam telefonra. Milyen tartozékot adnak hozzá alapból vajon? Találtam egy boltot, de itt nem írja, mit adnak. [link]

XP

(#40946) KaiotEch válasza szimcsi (#40939) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

No megnéztem. Szerintem abszolut vállalható, bár ugye én mp3-akat szoktam hallgatni, amiről alapból tudjuk, hogy nem a best minőség. Nos gyári fülesével hallgattam meg, nem rossz, de ugye nem zenetelefon, hogy dedikált gombok legyenek rajta. Persze sok múlik a fülesen is, de olyan mélyeket, mint egy hifivel ne várjon az ember :)

Ettől az X2-től kiráz a hideg, olyan ronda :D Egyébként ami még nem rossz telefon az a Nokia XM 5310. Ilyenem volt ezelőtt, telefonálni meg zenére jó. Persze újat esélytelen kapni, használtba van, 6k-ért adtam el :D

[ Szerkesztve ]

(#40947) meroly válasza szimcsi (#40945) üzenetére


meroly
veterán

Asszem ilyen agybadugós headsetet. De 20k-ban megáll, annyit szánsz rá nem?

Impossible is nothing

(#40948) szimcsi válasza meroly (#40947) üzenetére


szimcsi
senior tag

Tudsz olyan megbízható boltot, ahol annyiért kapni, újat persze? Mert amit linkeltem, ott majdnem 30 ezer. Töltőt adnak hozzá vagy csak a headset?

[ Szerkesztve ]

XP

(#40949) meroly válasza szimcsi (#40948) üzenetére


meroly
veterán

Töltő alapból jár minden telefonhoz, meg a gyári csomagban volt sztem memóriakártya is.
T-mobile nem jó?
Bár én használtan vennék valami jó állapotút.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#40950) szimcsi válasza meroly (#40949) üzenetére


szimcsi
senior tag

Újat vennék, függetlent legszívesebben, vagy vodafone.

[ Szerkesztve ]

XP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.