Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41243) Dicker válasza half333 (#41236) üzenetére


Dicker
őstag

Az iPhone-t nyáron már nem tanácsolom megvenni, ha ősszel szokás szerint jön az új. Mert úgy sokkal olcsóbban kaphatod meg a 4-et akkor. Bár én nekem nagyon kevés lenne a 8 Gb-os változat, amiből még biztos van garanciás. De ha szerencséd van kifoghatsz 16-32-es változatot is garival, ami ritka, de nem lehetetlen. De 100 felett, már semmiképp sem jó vétel egy i4, főleg nem 16 Gb, vagy az alatti változat.
-
Droid téren tudnék másokat ajánlani, és ott is várakozásra biztatni, ha nem sürgős a dolog.
A keretet pontosan nem tudom. 70-110 között ajánlok: (nem bolti árak szerint, mert úgy még a i4 se férne bele, ez inkább piaci, de új telefon árak)
HTC One S - ajánlott vétel, ha be tudod szerezni 100 körül/alatt. De itt a PH-n is van egy most 80 körül. Főleg az S4-es procival szereltek a nagyon ütős darabok. De azt kifogni szerencse is kell.
Sony-k közül esetleg? Xperia U, Nem tudom mennyire tetszik az Xperia S vagy, ha lejjebb megy az ára, akkor az Ion.
SGS2 - az öreg, de megbízható telefon. Garanciával 90 körül megvehető, így a kijelzőtől se kell tartanod.
Na meg a Note. Ha valóban tetszik a nagy kijelző. :)

Amire megérné várni:
LG Optimus 4X HD
+ a rengeteg ősszel/nyár végén kijövő ránc felvarrott jelenlegi csúcs, és nem csúcskészülékek, amik miatt a mostaniak ára leesik úgyszintén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.