Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40012) alex89


alex89
senior tag

üdv!

Néhány éve még eléggé jártas voltam mobilos témában, mára már nem követem annyira nyomon a mobilpiacot. A nagy érintőkijelzős és egymáshoz meglehetősen hasonlító mobilok olyannyira elterjedtek, hogy már igen nehezen látom át a kínálatot, ebben kérnék egy kis segítséget ugyanis szeretnék hamarosan venni egyet.

Valószínűleg használt, de újszerű állapotú készüléket vennék nagyjából 50e forintos összeghatárig.
Elvárásaim - jó kamera , minimum egy erősebb ledes villanóval (örülnék neki ha a jelenlegi sony c905-om szintjét hozná képalkotás terén, esetleg azt meg is ugorná)
- jó testreszabhatóság , Android vagy valami hasonló nyílt (azt sem tudom pontosan manapság mik vannak :B ) operációs rendszer
- minőségérzet és jó összeszerelés
- wifi, gps stb.. ebben a kategóriában már adott

Ezen kritériumoknak biztosan több telefon is megfelel, kicsit egyszerűbben kérdezhetném úgy is, hogy melyik készíti a legjobb képet használtan 40-50k-ig bezárólag, ugyanis telefonálás után ez a második általam legtöbbet használt funkció egy készülékben.
Válaszokat észrevételeket előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.