Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34401) Roland93


Roland93
aktív tag

sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik telót érdemesebb megvenni Samsung Galaxy S PLus vagy LG Optimus Black P970?

A fent említett mobilokban van multitasking? :)

(#34402) tomika13 válasza Roland93 (#34401) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

Én az S+-t választanám.
Kijelző mérete, minősége nagyon jó, a processzor erősebb, mint az LG-ben.
A többi sablon, pedig ugyan úgy fut mind a kettőben.

Multitasking van mind a kettőben.

Üdv: Tom

(#34403) Babetta-X válasza Babetta-X (#34382) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Erre valaki? :B

(#34404) Roland93 válasza tomika13 (#34402) üzenetére


Roland93
aktív tag

huh vettem észre ezt a SonyEricsson Xperia Ray-t is erről mi a véleményed?

ebben is van multitasking? (nekem ez nagyon fontos) :)

(#34405) sagesz93 válasza Roland93 (#34404) üzenetére


sagesz93
addikt

az összes androidos telefonban van.. :K

(#34406) tomika13 válasza Roland93 (#34404) üzenetére


tomika13
tag

Szerintem a ray alapvetően nem rossz, de a kijelzője kicsit kicsi, egyedül a fényképezőgép ami pixelben nagyobb, de, hogy őszinte legyek, szerintem mindegy, hogy 8, vagy 5.
A kijelző és a proci miatt még mindig az S+.

[ Szerkesztve ]

(#34407) Roland93


Roland93
aktív tag

Köszi a válaszokat!
Már csak el kell döntenem. :D

(#34408) tomika13 válasza Babetta-X (#34403) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

Nem ismerem igazából a tattot, de hogy őszinte legyek inkább a HTC.
Az android szerintem jobb, mint a symbian, főleg, hogy az N95, már régebbi model.
Az androidban az a jó, ami régen a symbianban is jó volt, ha valamilyen programra szükséged van, telepíted.
Az android, most így működik, csak jobb minőségben.

Szerintem HTC

Üdv: Tom

(#34409) Roland93


Roland93
aktív tag

DivX-et mind a 3 teló lejátszik?

(#34410) tomika13 válasza Roland93 (#34409) üzenetére


tomika13
tag

Igen. Program kell hozzá, de működik!

[ Szerkesztve ]

(#34411) Babetta-X válasza tomika13 (#34408) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi! És hardveres részről? Kissé aggaszt, hogy a Tattoban 3Mpixeles kamera van, míg az N95-ben 5Mpixeles.

(#34412) tomika13 válasza Babetta-X (#34411) üzenetére


tomika13
tag

HTC: http://mobilarena.hu/teszt/htc_tattoo_tetko_kicsiben/multimedia_market.html

nokia: http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n95_vagyak_kontra_valosag/kamera.html

Nézd meg a tesztképeket, szerintem így tudod a legjobban eldönteni.

(#34413) Emszi válasza Golf4 (#34400) üzenetére


Emszi
csendes tag

Tisztelt Golf4!

Ha a Mini Pro és az Ace között vacillálsz én mindenképpen a Mini Pro-t javaslom volt szerencsém mindkettőt hosszan tesztelni és az a 0,5 colos képernyőkülönbség ránézésre sok viszont ha 2- évre veszel telót a mini pro jobb választás sorolom miért összehasonlításban és tapasztalatom alapján:
Valamiért az Ace 800 mhz-e nem igazán passzol az Ace-hez a Mini proval összehasonlítva be be laggol (nem annyira észreveheteő de a Mini pro mellett látszik a gyorsaság különbség) Ha játszani szeretnél az Angry Birds a Mini Pron egyáltalán nem laggol az Ace-n szinte minden pályán vannak akadások. Filmnézésben hasonló a helyzet. a mini Prot jobban testre lehet szabni + a netezés is jobb nekem bár nagyobb kijelzőn jobban szeretek de a Mini Pro gyorsabb és jobb érzés vele netezni. A kijelzőről annyit hogy a Mini Pro szerintem az IPS és az Amoled-hez hasonlít viszont inkább természetesebb színek vannak... A billentyűzet meg külön élmény jó vele írni ha tehetném az szg-s billentyűzetemet is erre cserélném :D Röviden ennyi ha még lenne kérdésed akkor írd nyugodtan :)

Emszi

(#34414) mrdan206


mrdan206
tag

Hali. A Nokia e52 -nek belehet kapcsolni állandóra a ledes villanófényét??

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#34415) tomika13 válasza mrdan206 (#34414) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

Szerintem valamilyen programmal biztos, hogy meg lehet oldani, ha gyárilag nincs ilyen lehetőség, de talán jobb, ha ez E52 fórumban érdeklődsz, ahol használják is a telefont.

http://mobilarena.hu/tema/re_nokia_e52_femes_mindenes_9_9_millimeterben/friss.html

Üdv: Tom

[ Szerkesztve ]

(#34416) mrdan206 válasza tomika13 (#34415) üzenetére


mrdan206
tag

Telefon váltás előtt vagyok és nekem fontos a lámpa a telefonon. Jelenleg 3720-am van azon biztosra belehet kapcsolni a ledet. A csillag gombbal gyorsan belehet a 3720on de az e52nek a csillaggombján nem látom csak a bluetooth-t, de gondolom ennél is belehet csak az üzleti miatt lehet a bluetoothot rakták előnybe.

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#34417) tomika13 válasza mrdan206 (#34416) üzenetére


tomika13
tag

Én is így gondolom, hogy működik rajta ez a funkció, mert ez mindig benne volt, de biztosra azok tudják megmodani, akik ahsználják.
Ha véletlenül ki is hagyták volna ez az opciót, a symbian miatt, valamilyen program tuti, hogy van, ami ezt megoldja.

Tom

(#34418) meroly válasza mrdan206 (#34416) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem az E52-n nincs LED lámpa funkció.

tomika13: sajnos még mindig nincs olyan program, anno 5630-ra keresgéltem, hogy azt vegyem de nem volt semmi normális, csak a kijelző meg a gombok világítottak.

gsmarena-ról idézek:

stonyReportRating0

hey guys i have a problem .. how can i use the flash of the camera as a torch!??... and when i use the video can the flash light give light till finished the video ??

Reply2011-01-30 09:0304$r Q
ashReportRating0
> In reply to Raffik @ 2011-01-27 11:08 from Let9 - click to read
a few torch applications are included in ovi store .That is by using screen light,we cannot use camera flash light as torchlight

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#34419) mr.kocka válasza mrdan206 (#34416) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Én régen, valami olyasmit olvastam, hogy nem lehet használni a vakuját lámpának, mert kiégne ha hosszú ideig be van kapcsolva.. De ez nem 100% lehet keverem..:)

meroly: Remélem neked van igazad.. :) Régen volt Nokiám.. :D

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34420) meroly válasza mr.kocka (#34419) üzenetére


meroly
veterán

Ez amúgy baromság. Ugyanaz a LED flash van a 3720-amban is és volt hogy nyáron sátorban 1-2 órát égett míg olvastam, kicsit meleg lett ugyan, de semmi baja. ;]

Impossible is nothing

(#34421) mrdan206 válasza mr.kocka (#34419) üzenetére


mrdan206
tag

A Vaku -t azt nem lehet folyamatos bekapcsolni mert tényleg kiég. Sony ericcsonoknál van pl: k810i. A Nokiánál led van és már csak az a kérdés hogy belehet e kapcsolni.

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#34422) Babetta-X válasza tomika13 (#34412) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi, ezeket nézegettem, de nem jutok dűlőre :) Az N95-ben van vaku, autófókusz és 5 megapixel, a Tattoban 3 megapixel autófókusz nélkül. Ennek ellenére, ha végignézem a képeket, nem nagyon tudom eldönteni, hogy melyik készült a papíron jobbik telefonnal.

(#34423) nagyjoci78


nagyjoci78
csendes tag

Sziasztok!

Nagy dilemmám van segítsetek!
Melyiket válasszam?

Motorola Defy vs SE Xperia Mini

A trémobilnál hasonló áruk van, a nagy kijelző, por csepp mentesség, gorilla glass és Android 2.1 szemben a jobb kamerával, hd videóval és a MAGYAR 2.3.3-as androiddal!

Segítsetek!
Köszi

(#34424) mr.kocka válasza nagyjoci78 (#34423) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Szia,
Az a Gorilla Glass se annyira nagy szám, nekem is karcolódott szinte minden ilyen üveggel felszerelt telefonom.
Illetve megy most a balhé, mert lehet mégse annyira vízálló a Defy, panaszkodnak sokan..
T-nél 2.2-vel adják már a telefonok nagyrészét, de ha nem akkor megtehető még számitógép se kell hozzá, csak wifi 3katt az egész.

Ha nem probléma a kisebb kijelző, akkor Xperia Mini. Hardveresen sokkal jobb..

[ Szerkesztve ]

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34425) nagyjoci78 válasza mr.kocka (#34424) üzenetére


nagyjoci78
csendes tag

Köszi Mr.Kocka!

Most is SE X8-am van és semmi gondom vele. Az Xperia Mininek ugyanekkora kijelzője van, úgyhogy nem probléma.
Nem tudod véletlenül, hogy SE X8-ra nem lesz 2.2 vagy újabb?
Azt láttam, hogy főzött romok vannak, de jobban szeretnék gyárit, ha lehet....

1:0 az SE Mininek!

Thanks......

(#34426) mr.kocka válasza nagyjoci78 (#34425) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Nem lesz! Akkor már rég kijött volna..:) Már minden gyártó a 2.3-at adogatja ki..

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34427) nagyjoci78 válasza mr.kocka (#34426) üzenetére


nagyjoci78
csendes tag

Köszi!!!!

(#34428) sedo


sedo
tag

Hali!

Új telefont keresek magamnak:
- szembemenve a trendekkel én elsősorban továbbra is telefonálásra használnám, így fontos a jó hangminőség: engem is jól halljanak, és én is jól halljam
- fontos, hogy legalább e-mailek olvasása szinten lehessen rajta netezni, bár ennek manapság alighanem minden telefon megfelel. jelenleg n82-t használok, amennyit ez tud ilyen téren, az nekem bőven elég
- nem szükséges sem qwerty, sem érintő kijelző, szeretem a hagyományos gombkiosztást, de ha mégsem az akkor is legyen minőségi.
- legyen elviselhető üzemideje, nem bánnám, ha nem kéne minden nap tölteni
- összeszerelés minősége is legyen jó
- ezen kívül sem gps-re, sem 50megapixeles kamerára, sem tablet méretű kijelzőre stb nincs szükség

Fogalmam sincs milyen árban kaphatóak manapság ilyen "hagyományos" telefonok, nem bánnám, ha lenne 20-30 környékén, de ha ez kivitelezhetetlen, akkor kíváncsi vagyok mit ajánlotok legjobb ár/érték arányúnak :)

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm :R

(#34429) Babetta-X válasza sedo (#34428) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Mi a baj az N82-vel? :)

(#34430) mr.kocka válasza sedo (#34428) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Sok jobbat nem fogsz találni, az N82 egy remek készülék. :) Nem mai, de teljesen jó..
Esetleg nézd meg az N79-et, nem sokkal jobb, talán gyorsabb egy picit, viszont újabb. Ha, ezen a Nokia @ Symbian vonalon akarsz mozogni, ez az alternatívád maradt kb.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34431) sedo válasza mr.kocka (#34430) üzenetére


sedo
tag

Lehet rosszul fogalmaztam akkor feljebb :) Nem akarok feltétlenül nokia és symbian vonalon maradni, és egyáltalán nem akarok jobb telefont mint az n82. Másmilyen telefont akarok :P
Például mint a Samsung C3322. A fentebbi hozzászólásomban leírt követelményeknek az n82 nem is igazán felel meg, amúgy :P

(#34432) meroly válasza sedo (#34428) üzenetére


meroly
veterán

Nokia C5
T-nél egész jó áron van.

Impossible is nothing

(#34433) mr.kocka válasza sedo (#34431) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

6303?
20-ért osztják a Saturnba azthiszem, új, független. Eléggé megéri. :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34434) meroly válasza mr.kocka (#34433) üzenetére


meroly
veterán

Azon nemigen van e-mail..... :(
C5 elég jól sikerült úgy hallottam, alap symbianban verhetetlen üzleti készülék.
Vagy talán még egy E52, de az meg nem fér bele a 30k-ba.

Impossible is nothing

(#34435) mr.kocka válasza meroly (#34434) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Dehogy nincs. :)
Vagy, igen C5 is jó.

Ha jó a használt is, E52 simán belefér. 25-28ért lehet kapni, szép állapotú, viszonylag sok garisat.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34436) Golf4 válasza Emszi (#34413) üzenetére


Golf4
csendes tag

"Tisztelt Golf4!

Ha a Mini Pro és az Ace között vacillálsz én mindenképpen a Mini Pro-t javaslom volt szerencsém mindkettőt hosszan tesztelni "
Köszönöm az infót, de a mini pro árban nekem kicsit sok, a sima Mini-t néztem, arról esetleg nincs infód?

(#34437) sagesz93 válasza Golf4 (#34436) üzenetére


sagesz93
addikt

ugyanaz mint a pro, csak a qwerty hianyzik rola. ugy is jobb valasztas mint az ace :)

(#34438) sedo válasza meroly (#34434) üzenetére


sedo
tag

Először is, köszi a segítséget mindkettőtöknek!

A c5-nek utánaolvastam, nagyon jónak tűnik, csak sajnos van két gyenge pontja, ami engem éppen érzékenyen érint: a hangminőség és az üzemidő :/
A 6303 classic valamivel közelebb áll ahhoz amit keresek, de nem kimondottan tetszik, és kicsit már talán túl fapados :)

Ha tudtok még mondani hasonlókat azoknak is szívesen utánaolvasok :P Köszönöm a türelmeteket és a segítségeteket! :R

(#34439) mr.kocka válasza sedo (#34438) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

6700? Picit drágább, de az is jó lehet. :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34440) meroly válasza sedo (#34438) üzenetére


meroly
veterán

Na ez új infó számomra, akkor nem ajánlgatom :B

6700 is jó, csak nagyon drága, akkor már inkább egy E52. A 6700-ban a design-t kell megfizetni.
C3-01-et nézted? Az se olcsó mondjuk, de azt is nagyon dícsérik. Nemtom ezekben a normál telefonokban milyen az e-mail kliens, még sose emaileztem telefonról, illetve de E51-ről a céges exchange-t, de hamar meguntam. A telefon nálam is általában telefonálásra van, meg néha fotózásra. ;)

Impossible is nothing

(#34441) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Sziasztok!

Egy egyszerű kérdésem lenne:

Samsung Wave II vs Motorola Defy ??

A bada egy kicsit visszariaszt a wave-nél, a defynél pedig a gyengébb vas.

(#34442) mr.kocka válasza n0rbert0 (#34441) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Defy.

Annyira nem gyenge az a vas és elég jól húzható. :)

De, mire használnád a telefont?

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34443) n0rbert0 válasza mr.kocka (#34442) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Sok netezés (3g és Wifi is), gps használat napi szinten, néha fényképezés. Jah és persze (elég sok) telefonálás :) Napi 2-3 sms.

Olcsón tudom mind két telót megvenni ezért lennék kíváncsi, hogy melyik lenne a jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#34444) mr.kocka válasza n0rbert0 (#34443) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Hát, erre jó lehet a Wave is..
Igaz GPS program nem sok van rá, ingyen meg főleg, de ha nem akarod nagyon testre szabni, programokat telepíteni, stb.. akkor jó a Wave.
Amúgy, Defy.... arra van normális GPS progi, az én Defy-m nagyon gyorsan talált jelet..:)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34445) tomika13 válasza n0rbert0 (#34443) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

Szerintem erre a célra Defy.
Nekem wave 2-m van, de a GPS iszonyat gyenge, a beágyazott flash tartalom szintén.
Androiddal ezek jólműködnek.
Kijelzőben sokkal jobb a wave, de a fenti két dolog miatt, inkább Defy.

Üdv: Tom

[ Szerkesztve ]

(#34446) tomika13 válasza meroly (#34418) üzenetére


tomika13
tag

Hello!

Megnéztem most kollegánál a telefont, az egy dolog, hogy nagyon lassú volt a telefon, de nem volt benne gyárilag ilyen lehetőség.
Wave 2-re simán volt ilyen program, korábban nokia 6600-ra is volt olyan, ahol a kijelző fehéren világított.
Ismerősnek volt 5800, ott viszont meg lehetett valahogy oldani, és szintén symbian, ezért gondoltam, hogy van rá valami ilyesmi.

Tom

(#34447) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Kicsit off, de nincs rá jobb topic: Nokia 2610-re szeretnék tokot venni, mert a régi már besárgult és megkeményedett.

A legjobb az lenne, ha régi, klasszikus szilikon tok lenne, ami teljesen beborítja, és úgy lehet használni a telefont, hogy benne van a tokjában.

Merre induljak, merre keressek ilyet? Hol van pesten nagy választék telefontokokból?

(#34448) tomika13 válasza tomika13 (#34446) üzenetére


tomika13
tag

Na akkor mégegyszer így utoljára foglalkozva ezzel a dologgal.

E52 fórum.:

Megkérdeztem, hogy meg lehet-e oldani, ez jött rá:

(#17387) Kobak77 válasza tomika13 (#17386) üzenetére.

Meg. Phonetorch a te szoftvered. Pénzes, keresni kell de találni működő letölthetőt.

Üdv: Tom

(#34449) mr.kocka válasza DeFranco (#34447) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Speedshop?
Vagy, nézd meg a 4-6os villamos mester utcai megállójánál van egy bolt, Narancssárga a kirakatuk. Telefont nem vennék ott, de elég sok kiegészítőjük van. :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#34450) Gaerity


Gaerity
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni. Eljött az ideje, hogy lecseréljem a Samsung 5230-as telefonomat. A probléma "csak" az, hogy nem tudom milyen készüléket válasszak...Mindenképpen érintőképernyős "okostelefonra" gondoltam, kb. 40-50 ezer HUF körül tudok rááldozni. Telenoros vagyok és most fog leketyegni a hűség, de az sem baj ha független a telefon. Mindenképp új készüléket szeretnék. A neten és a mobilarénán is utána néztem a kínálatnak és a teszteknek, találtam is pár lehetséges phone-t. (Galaxy Ace; telenor hűséggel 45.000, Samsung Wave II; függetlenül 42-45.000, Gsmline-nál) Alapvetően Samsung párti vagyok de más lehetőség is érdekelhet :) A Wave II-n erősen gondolkodom de kicsit tartok a Bada OS-től és támogatottságát nézve jobb az Android platform...Nem tudom. A telefont netezésre, közösségi oldal látogatásra és mail lekérésekre is szeretném használni - de átlagos internethasználatra gondolok - nem egész nap a neten lógva... :)
Remélem tudtok segíteni! Előre is köszönöm! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.