Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28501) tjb007 válasza theiron320 (#28499) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 2.1 -es szoftverrel (amivel gyárilag jön) csak a Flash Lite-ot-ot támogatja de a hamarosan megjelenő 2.2 -vel jönni fog a teljes értékű Flash.

[ Szerkesztve ]

(#28502) nagyesz13 válasza littlelion21 (#28498) üzenetére


nagyesz13
csendes tag

Nagyon köszönöm a választ.És jónak is tartom mert tetszik az omnia,de ennyiért úgy értem kb 30 ért szted benne kellene lennie ennek a 8gb memónak?Csak ha tudsz akkor válaszolj eddig is nagyon sokat segítettél.

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#28503) theiron320 válasza tjb007 (#28501) üzenetére


theiron320
aktív tag

Ok.Ismét köszi.Még ezt az eggyet kérdezném meg.Szerinted minőságileg jól össze van rakva?Vagy számitsak rá, hogy elkezd recsegni ropogni ?

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#28504) littlelion21 válasza nagyesz13 (#28502) üzenetére


littlelion21
addikt

A 8/16 GB beépített memóriát jellemzőn nem szokták kiszedni... :)

Itt keresgélhetsz is.

[ Szerkesztve ]

(#28505) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Nokia N82 vagy N78 szerintetek? Használtam kb egy árban mennek.

Beauty is pain

(#28506) korpicschess válasza Narancs (#28505) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

N78 az olcsóbb! Hidd el, hogyha kb. 1 áron vannak akkor pedig szerintem N82.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28507) Narancs válasza korpicschess (#28506) üzenetére


Narancs
őstag

Tuti?
Mert amúgy N82 olcsóbb. Legolcsóbb N78 25K és kopott, legolcsóbb N82 20K és kopott. 22K-ért már makulátlan N82 -van, míg N78 házcserével 30-ban lenne.

Beauty is pain

(#28508) littlelion21 válasza Narancs (#28507) üzenetére


littlelion21
addikt

Láttam én is, annyiért jó zsuga. Csak ragaszkodj a személyes átvételhez, plusz próbáld végig a telefon funkcióit úgy ahogy lentebb is írtam.

(#28509) nagyesz13


nagyesz13
csendes tag

2 nokia boltban voltam bent úgy hogy értek hozzá,én is gondolkodtam n82-n de azt mondták egy vakuzással a fél aksi lemegy,,,namármost ez jellemző lehet mert nem csak a vaku eszi az aksit

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#28510) Narancs válasza littlelion21 (#28508) üzenetére


Narancs
őstag

Alap :K

Beauty is pain

(#28511) tjb007 válasza theiron320 (#28503) üzenetére


tjb007
nagyúr

Páran (1-2 ember) panaszkodtak rá, hogy itt-ott nyekereg, én személyesen nem tapasztaltam, igaz nem is próbáltam előidézni :)
Ha van rá lehetőséged tapogasd meg, próbáld ki, hogy milyen. Ez a legegyszerűbb mód arra, hogy megbizonyosodj róla.

(#28512) theiron320


theiron320
aktív tag

Újjanon veszem :) .Háth majd kiderül.Egyébként most van egy iphone 3gs 8 gb függetlenitett amit ezzel közel azonos áron megtudnák szerezni.Szerinted melyket válasszam?

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#28513) korpicschess válasza theiron320 (#28512) üzenetére


korpicschess
veterán

Attól függ mire használnád... zenére iphone-t. Játékra iPhone-t. Viszont az iPhone csak JB-vel jó.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28514) theiron320 válasza korpicschess (#28513) üzenetére


theiron320
aktív tag

Ok.Háth végül is van időm.Nem kell sietve döntsek.

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#28515) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretne egy kicsúsztathatós telefont max. 35k-ból, de ha lehet, akkor olcsóbban. Általa preferált márkák: Nokia, SE, Samsung. Azt mondta más márkákra rá se néz. Nokia 3600-t és Samsung S3550-t nézett ki magának, de azok sztem. elavultak.
Javaslat?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#28516) korpicschess válasza vzsryl (#28515) üzenetére


korpicschess
veterán

Új vagy esetleg használt is?
Mert akkor akár egy SE W995 is kijönne belőle, szép állapotú, az pedig egy jó telefon :)
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28517) xXmartXx válasza korpicschess (#28516) üzenetére


xXmartXx
tag

Sziasztok érdeklődnék hogy szerintetek meik sony ericsont érdemes megvenni amit lehet használni zenehalgatásra is meg jó a kamerája is? :F és nem nagyon drága :)

Üdv. xXmartXx

(#28518) littlelion21 válasza xXmartXx (#28517) üzenetére


littlelion21
addikt

SE C901, C905, W995, K850i, esetleg K800i

Mit jelent az hogy drága? :U

(#28519) vzsryl válasza korpicschess (#28516) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Igaz, ezt nem is írtam a feltételekhez. Új érdekli csak. :K

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#28520) nagyesz13


nagyesz13
csendes tag

Sziasztok!
Légyszi megint(és remélem utoljára)segítsetek,,,,,végre megállapodtam magammal hogy veszek egy samsung omniát,,,,,egy tag azt mondta hogy az lg arénának szar az érintője és az a felület könnyen elromlik vagy a fene tudja na,,,de a mobilarénán meg jobban értékelték mint az omniát és ott nem nagyon mondtak ilyen panaszt,,,,nekem fontos a zene és az arénának sokkal jobb a zenei része,,,lehet a többi is de én a fene a fejemet nem tudom de már lázban égek,,,az aréna olcsóbb de ha jobb.Banyeg mit csináljak?????????Légyszi egy jó kiadást lassan öngyilkos leszek:)Amúgy az arénán nem tüntették fel hogy van e procija meg stb,op rendszere,,,,már nem vágom az egészet kérlek titeket segítsetek elveszett társatokon:)
köszönöm

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#28521) littlelion21 válasza vzsryl (#28519) üzenetére


littlelion21
addikt

Samu G600 (az egyik legjobb 5mpx-es optikával), U700, U900, bár ezek már nem mai darabok...
Vagy Nokia 6500, teljesen fém, csak 40k-nál kezdődik.

(#28522) nagyesz13


nagyesz13
csendes tag

Ja amúgy nem fontos a sok tróger program csak gyors legyen a teló,tudjak netezni,jó zene,jó kamera,max gps és filmnézés ami tényleg fontos még.

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#28523) littlelion21 válasza nagyesz13 (#28520) üzenetére


littlelion21
addikt

Az igazi tartós teszt mindig a fórum-hozzászólásokban van.
Olvass bele az Arena topic-jába, gyakorlatilag szoftverfrissítésről szól az egész, az LG másfél év alatt egy épkézláb fw-t nem volt képes kiadni, meg egészében véve is eléggé hullámzó a minőségük. Tehát én személy szerint nem vennék, hosszú távra/használtan semmiképp'.
Az Omnia sem a csúcs (főleg amire szánnád), de gondolom behatároltak az anyagi forrásaid...

(#28524) korpicschess válasza nagyesz13 (#28520) üzenetére


korpicschess
veterán

"nem tüntették fel hogy van e procija meg stb,op rendszere"
LoOl. Jót nevettem. :DDD Fel van tüntetve az oprendszer (amúgy enélkül sem működne), az LG saját fejlesztésű zárt rendszere, aminek S-Class 3D a neve. Ha nem lenne benne proci szerinted hogyan működne?:D Az órajelét nem közölték, de azt tudni, hogy milyen videót játszik le.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28525) korpicschess válasza korpicschess (#28524) üzenetére


korpicschess
veterán

Javítanám magam, ugyanis S-Class UI, és nem OS, csak felület, hogy mire épül azt Karma biztos meg tudná mondani.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28526) atv72


atv72
tag

Sziasztok,

még mindig töprengek, milyen mobilt válasszak, ezért írjtáok meg kérlek, mi az az Android alkalmazás, amit nagyon szerettek és nincs egy zárt oprendszeres telefonban (- merthogy ez a másik lehetőség). Köszi előre is, ez talán segít eldönteni, kell-e nekem androidos teló!

(#28527) Krisz79


Krisz79
őstag

Tegnap elbúcsúztattam az 5800-ám.
Na de hogyan tovább???
Merre nyissak???
Egy megszállott Nokiás...
:W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#28528) Teemu


Teemu
tag

Sziasztok
Két telefon közt nem tudok dönteni. E71, és E52. Mind kettő kb (50K előfizuval T-nél) 1 árba lenne nekem. A teszteket elolvastam és tudom, hogy mik a különbségek. Specifikáció alapján az E52 jobb választás, de sok helyen olvastam, hogy néha nem talál térerőt. Ami szerintem egy telefonnál alap dolog. Viszont az E71-nél ott a qwerty ami csábító, és nem olvastam róla eddig semmi elrettentőt, igaz régebbi modell. Ha esetleg tudtok valami mást ajánlani ilyen kategóriában miben van használható wifi, és gps azt is megírhatnátok nekem.
Előre is köszi.

(#28529) tjb007 válasza theiron320 (#28512) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nálam a Galaxy S felé billenne a mérleg de az én vagyok :)

(#28530) Krisz79 válasza Teemu (#28528) üzenetére


Krisz79
őstag

Valahogy Én a N97 mini felé kacsintgatok...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#28531) Ricardo válasza Teemu (#28528) üzenetére


Ricardo
félisten

A fórumokat olvasva az E71 előnye részben pont abban rejlik hogy régebbi. Kiforrottabb, és megbízhatóbb + a QWERTY szerintem nagyon jó dolog.
Az adatlap alapján viszont az E52 a nyerő, újabb, erősebb.
Ha sokat írsz, vagy fontos a kényelmesebb szövegbevitel, akkor mindenképpen E71.

(#28532) theiron320 válasza tjb007 (#28529) üzenetére


theiron320
aktív tag

Háth akkor én is azt veszem majd meg.Majd szólok amikor meglessz.Köszönöm a segitséget, mindegyikőtöknek.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#28533) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok!
Jött olyan ajánlat a pulse-omra, hogy nokia n78, függetlenül, full tartozékokkal.
Ki mit gondol, megérné ez nekem? Mert nekem alapvetően tetszik az n78.

(#28534) nagyesz13 válasza littlelion21 (#28523) üzenetére


nagyesz13
csendes tag

köszi a választ,,amúgy anyagilag korlátozva vagyok tényleg de inkább ez arról szól nálam hogy tudod,,,van az öltözködés,a bulik(nem pénz de ruhatárra kell),van minden más és a mobil fontos de soha sem ért nekem többet mint 25 ezer,,,így is elmegyek 30 ig de csak azért mert van rajta net.Ha milliomos leszek akkor sem veszek 30 fölött mobilt mert hülyeségnek tartom,az alatt van ami jó de ha rajkodni,nagyoskodni akarok is valamivel ott vagyok én magam,a pénz a kurvát csalja oda,a jó kinézet is de a második olcsóbb

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#28535) asdasdasd


asdasdasd
tag

Sziasztok. Milyen használt telefont vegyek?
Ami jelenleg van: E65
Amire használom most is és amit szeretném, hogy tudjon:
- telefonálás (ami nem érdekes: sms, zene, fényképezés)
- olvasásra (mobipocket, ..)
- GPS de nem online (jelenleg GarminXt + külső BT GPS)
- Wifi
- Internet (pl Opera mini vagy hasonló)
- használtan <40.000
- warez legyen hozzá
- Nokiát szeretem, de ha van más ötlet van az is érdekel.
Kösz

[ Szerkesztve ]

(#28536) korpicschess válasza Teemu (#28528) üzenetére


korpicschess
veterán

E52-t sokan szidják, nem csak szoftveresen, hanem hardveresen is gyakran romlik... inkább E71 ha a megbízhatóság számít, meg a qwerty, E52-ben csak a proci jobb.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28537) Ricardo válasza sagesz93 (#28533) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolom annak az állapota megfelelő. Ebben az esetben én valószínüleg cserélném. Bár sokan nem így tennének a droid miatt , mivel rugalmasabb rendszer (bár nekem nincs gondom a symbiannal sem).
Az ok amiért belemennék az hogy volt a családban Pulse. Nem volt meggyőző a hardver. A hangminősége (beszédhang) nem igazán hozta azt amit elvárt lett volna.

(#28538) sagesz93 válasza Ricardo (#28537) üzenetére


sagesz93
addikt

Igazából, azért gondoltam a cserét, mert úgylátszik sikerül vételeznem egy új ipod touch-t.
Ezáltal böngésző , wifi, játékok ilyenek már nem szükségesek, de azért a 3g kéne, hátha meg kell nézni valamit a neten.

Igazából semmi bajom a pulse-al, hangminőséggel sincs már baj, a hardver tényleg gyenge, de azért döcög, csak hát 2 tepsi már sok lenne a zsebembe :))

[ Szerkesztve ]

(#28539) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Eljutottam a döntőhöz :)

HTC Touch Diamond 2 vagy HTC Touch HD?

Melyiket érdemes megvenni? :)

És egy kérdés... vagy is még egy

Még nem volt ilyen telefonom, legalább is ennyire komoly, és ezért ilyen téren le vagyok maradva, a GPS, 3G netezés, Időjárás jelzés pénzbe kerül vagy ingyenesen használható szolgáltatások, vagy is a 3G-be biztos vagyok hogy fizetős, de a GPS is? Esetleg az időjárás jelentés frissít akkor is amikor Wifin kapcsolódom a netre? Itthon Wifis a router-ünk tesóm laptopja miatt, és ezért kérdezem, hogy ha Wifin kapcsolódom a netre, akkor a Google maps, és az időjárás jelzés ingyenes, vagy ezeket csak 3G-vel használhatom pénzért?

Remélem nagyjából érthető ^^ :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28540) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Barátnőm szeretne új telefont venni.
A Samsung S5230-ast szeretné nagyon, én az LG GD510 felé terelgetem. Melyik volna vajon a jobb?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28541) enginev3.0 válasza z0d1AK (#28540) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha meghallgatod a véleményem, szerintem bízd rá, én már használtam mind a kettőt legalább is átnézésként, és majd nem ugyan azt tudja mind kettő, talán az S5230 nőiesebb külsőre, viszont tesómnak LG GD510-e van, és az övének a kijelző felső része (ahol a menükben vissza tudna lépni) bedöglött, először fagyott a telefon, kikapcsolta, vissza aztán a kijelző felső része már halott volt, ezzel nem azt mondom, hogy feltétlenül az is bedöglik amit esetleg te vennél, sőt valószínűleg nem, csak sajnos ilyen tapasztalatom is van ezzel a telefonnal, a napelemes töltés pedig csak kikapcsolt állapotban működik ha jól tudom!

Én a helyedben rábíznám, szinte ugyan azt tudják, (telefonguru) de külsőre tényleg nőiesebb a Samsung :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28542) GabN73


GabN73
addikt

Hali!
Írnátok egy pár fullos teló nevet?:) Haver akar venni valami komoly gépet,illetve melyik most a legokosabb,legjobb teló? Ár nem nagyon számít nála :U

(#28543) Jadro válasza GabN73 (#28542) üzenetére


Jadro
veterán

Iphone4, Samsung Galaxy S, HTC HD2, HTC Desire hamarosan Nokia N8.
Kb ezek. Kérdés mit is akar.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#28544) GabN73 válasza Jadro (#28543) üzenetére


GabN73
addikt

neki mind1,csak szórja a pénzét ( van mit sajna...) Zene nála előtérbe szorul...meg azért bírja is a beszélgetést is

(#28545) enginev3.0 válasza GabN73 (#28542) üzenetére


enginev3.0
félisten

HTC HD2, mert Capacitive kijelzőt kapott, így nem kell, "szó szerint benyomni" a kijelzőt, csak megérinteni, ahhoz hogy érzékelje, ezek mellett, hatalmas kijelzője van és mindent tud amire szüksége lehet (szerintem!)

Esetleg ezen kívül még HTC MAX 4G, vagy iPHONE 4G

Hogy az iPHONE-ról is írjak valami jót, ... ő az aki multi touch kijelzőt kapott, így több érintést képes egyszerre érzékelni. Viszont, személy szerint nem használnám ki, lehet ő jobban használja az ilyen funkciókat, azonban ha nem, akkor én inkább a HTC-t ajánlom! :K

Alattam lévő korpicschess:

Szerintem, igen csak megnéznének egy HTC 4G-vel vagy egy HD2-vel is :) Fele annyi az ára, és még is a TOPon vannak azok is, nem sűrűn fut vele össze az ember az utcán

Szerk2.: igen tudom, több telefon is megkapta a capacitive-t, csak nem mind, szép vagy nem mind tud sokat ez mellett, viszont egy iPHONE vagy HTC ami capacitive-t kapott azért mást is tud ezen kívül, remélem egyetértünk ;)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28546) korpicschess válasza GabN73 (#28544) üzenetére


korpicschess
veterán

Zenére és villogásra egyértelműen iPhone 4, az a legdrágább...
enginev3.0:
rengeteg telefon kapacitív érintőkijelzős, köztük az iPhone is.. Multi-touch pedig nagyon hasznos dolog, amíg nem próbáltad nem tudod igazán értékelni.
:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28547) -B- válasza enginev3.0 (#28545) üzenetére


-B-
senior tag

a fent említettek mind multitáccsosak.

(#28548) z0d1AK válasza enginev3.0 (#28541) üzenetére


z0d1AK
veterán

Már csak azért sem tudom rábízni, mert ajándékként lepném meg.
A bajom a Samsunggal, hogy régi, és kifutó modell, illetőleg nem csípem a márkát.
Az LG előnye, hogy kisebb, jobban elfér a zsebében. A napelemes töltő meg nem gyári tartozék (legalábbis függetlenül, Voda nem tudom hogy adja de függetlenül újonnan is egy tízessel olcsóbb).

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28549) enginev3.0 válasza -B- (#28547) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igazad van!

És nem akarom lebeszélni egy iPHONE-ról sem, 4G-t még nem használtam, csak én személy szerint,( ha már a véleményünket kérte), akkor a HTC-t ajánlom! :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28550) z0d1AK válasza z0d1AK (#28548) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jah, meg hát a MicroUSB is az LG mellett szólna.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.