Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) sagesz93 válasza tjb007 (#28450) üzenetére


sagesz93
addikt

ja értem, ennyire nem vágom a badát még :N

(#28452) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Asszony keres mobilt, de én már feladtam mert olyan igényei vannak amiket nem kap meg olcsón :D
Ti jöttök:

-ne legyen fekete (fehér preferált)
-legyen érintőképernyős (qwerty nem fontos)
-PDF kezelés fontos
-Normális kamera fontos villanóval
-Samsung TouchWiz NE legyen

Várom a segítségeteket :R :R

Illetve én is telefon vásárlásom töröm a fejem. Nagyon szeretem az android rendszert, és a galaxy s 4" amolad képernyője egészen durván néz ki kézben, mondhatni elvarázsolt. Van egy rakás T hűség vackom, úgyhogy alapvetően olcsón hozzámvágnák, a havi 6ezer részletet pedig valahogy kinyögöm, mondhatni ezek alapján az ár nem számít. Viszont piszkálja a csőröm a samsung wave. Elég új rendszer kicsit tartok tőle, kinézetre sem az én stílusom, de meggyőzhető vagyok mivel olcsóbb. Várom a véleményeket (ha már 1000X leírtátok, linkeljétek, köszi..) :R :R

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28453) sagesz93 válasza daninet (#28452) üzenetére


sagesz93
addikt

ezekről ami elsőre eszembe jutott az az lg arena :D (igaz nem fehér, de közel áll hozzá)
de én nem ismerem annyira az összes mobilt, nekem ez ugrott be. PDF-ben nem vagyok biztos hogy kezeli, utána kell nézni. Mondjuk lehet jó lenne az lg optimus is fehérben (csak ott sz*r a kamera, viszont sokkal gyorsabb, meg hát android)
a galaxy is jó meg a wave is, szerintem a wave jobban megéri, a bada is jó irányba halad. ez saját vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#28454) tjb007 válasza sagesz93 (#28453) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az Arena kapható rózsaszín színben is :D

(#28452) daninet

Azt írtad, hogy kell a kamera mellé villanó is, ez a Galaxy S -ben pont nincs.

[ Szerkesztve ]

(#28455) korpicschess válasza daninet (#28452) üzenetére


korpicschess
veterán

Wave vs SGS csatában ezt nézd meg, nemrég írtam, talán segít valamit:
[link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28456) daninet válasza tjb007 (#28454) üzenetére


daninet
veterán

barátnőmnek kell.. számomra lényegtelen a kamera mindig van nálam fényképező
az arena már sajnos nem kapható a T-nél :( lehet napoljuk mert perpill nem vmi jó a középkategória nőknek is tetsző telefon választék

#korpicschess:
az a bajom a wave-el, hogy csúnya. lehalábbis nekem. nem szeretem a keskeny telefonokat. mondjuk az iphone dizájn se jön be de akkor már inkább az

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28457) sagesz93 válasza tjb007 (#28454) üzenetére


sagesz93
addikt

az első része az "asszony" telójára vonatkozik, a második pedig: "Illetve én is telefon vásárlásom töröm a fejem."

előzés történt :D

[ Szerkesztve ]

(#28458) daninet válasza daninet (#28456) üzenetére


daninet
veterán

ami nagyon tetszik kinézetre az az SE x10.. de az meg egy lassú dög...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#28459) tjb007 válasza daninet (#28456) üzenetére


tjb007
nagyúr

Okés, sorry, csak gyorsan átfutottam, azért nem vettem észre :)

[ Szerkesztve ]

(#28460) sagesz93 válasza daninet (#28458) üzenetére


sagesz93
addikt

nem feltétlen lassú az, mert a vas az adott, csak hát -még- szar a szoftver(1.6)

(#28461) benji96


benji96
csendes tag

nem tudtok jó telefonokat olyan 15.000 és 30.000 között?? a válaszokat előre is köszönöm!

(#28462) meroly válasza benji96 (#28461) üzenetére


meroly
veterán

Ez így elég tág. Mit tudjon, mire használnád? Hol vennéd, újonnan, használtan? Ha új akkor boltban vagy szolgáltatónál? Ha szolgáltatónál, akkor melyiknél és milyen konstrukcióban (előfizetés, kártyás)?

Impossible is nothing

(#28463) csigacsoki


csigacsoki
csendes tag

Hali.. valakinek van valami jó ötlete hogy milyen telefont vegyek a barátnőmnek?
érintőkijelzős, zene hallgatós, nem kell h profi képeket csináljon.. a lényeg h jól bírja a telefon. max 110 adnék érte.. előre is köszönöm a segítséget! :D
ja és újonnan szeretném.. "előny Vodafone és hűségnyilatkozat"

[ Szerkesztve ]

(#28464) Mian


Mian
aktív tag

Sziasztok!

Sony Ericsson W995 tud kezelni word, exel fájlokat?
Tesztben nem tettek róla említést. :F

Mian.

(#28465) korpicschess válasza Mian (#28464) üzenetére


korpicschess
veterán

Nemigen!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28466) littlelion21 válasza korpicschess (#28465) üzenetére


littlelion21
addikt

Elvileg van rá alkalmazás...

(#28467) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Sziasztok

Max 20 K-ért kéne egy igazán értékálló telefon használtban, mik tartják magukat a legjobban?
2. telefonnak szánom szifó 3g mellé :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#28468) <Krissz>


<Krissz>
csendes tag

Haly! Melyik mobilt érdemesebb megvennem az LG GM360 Viewty Snap-t vagy a Vodafone 845?

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=225541&langId=-11

https://secure.vodafone.hu/keszulekek/keszulek_kereso/keszulek_kereso_hu.aspx?deviceId=612

(#28469) tjb007 válasza <Krissz> (#28468) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vodafone 845, a kamerát leszámítva mindenben jobb mint a GM360.

(#28470) meroly válasza Miamiquake (#28467) üzenetére


meroly
veterán

6310i ;)

Impossible is nothing

(#28471) stevve válasza Miamiquake (#28467) üzenetére


stevve
nagyúr

Motorola V3xx vagy V8, használt árakban 20 alatt van, viszont értékálló.

(#28472) korpicschess válasza littlelion21 (#28466) üzenetére


korpicschess
veterán

Gyakorlatban viszont kevésbé működik.. ha ez egy fő felhasználási szempont, akkor nem ajánlom, amúgy nekem is W995-öm van, szeretem is, de arra nehezen használható.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28473) littlelion21 válasza Miamiquake (#28467) üzenetére


littlelion21
addikt

Csemegézz a Nokia 8xxx szériájából az aprók közt.

(#28474) Exini


Exini
csendes tag

Melyik mobil a jobb a Huawei ideos v. a Vodafone845 ?

(#28475) sagesz93 válasza Exini (#28474) üzenetére


sagesz93
addikt

ideos jobb + ha jól tudom 2.2 van rajt, így pláne

(#28476) #62853120


#62853120
törölt tag

Helló!
Nokia 5130 vagy 2730 Classic?
Jelenleg nincsenek nagy elvárásaim egy telefonnal kapcsolatban, Vodánál vennék, nézegetem a Nokia 2330-at is.
Esetleg valamilyen más készülék ebben az árkategóriában?

(#28477) k850 válasza #62853120 (#28476) üzenetére


k850
addikt

Nem tudnám eldönteni, hogy melyik jobb vétel, nagyon hasonló tudásúak. Annyit viszont tudok segíteni, hogy a nagyobb fiamnak 5130 van, ő sajnos nem tud vigyázni a telókra, de eddig az 5130 még nem volt gond, pedig nyüstöli rendesen. A kijelzője viszont nagyon könnyen karcosodik.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#28478) #62853120 válasza k850 (#28477) üzenetére


#62853120
törölt tag

Köszi a választ.
Az IQ-val arányos a telefon tudása. --> ezzel nem értek egyet :D

[ Szerkesztve ]

(#28479) Exini


Exini
csendes tag

Melyik Huawei mobilt vennéd meg?

T-Mobile Pulse (HuaweiU8220) v. Pulse Mini(Huawei U8110)
[link]

Vodafone 845(Huawei 8120)
[link]

Huawei Ideos
[link]

[ Szerkesztve ]

(#28480) meroly válasza #62853120 (#28476) üzenetére


meroly
veterán

2330c nem ajánlom. Bár attól függ mire használnád, mert pl telefonálásra jó, de képekre szar.
2730 és a 2700 jó szintén telefonálásra és elviselhető képekre.
Az 5130 meg plusz zenére.

Impossible is nothing

(#28481) tjb007 válasza Exini (#28479) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyiket sem.
Mellesleg ez nem egy felmérés készítő topik.

(#28482) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Lassacskán kell egy új mobiltelefon de nem tudom, hogy milyet vegyek. Sima, egyszerű, megbízható telefon kéne amit lehet nyűni. Lehetőleg nagy kijelzős, jó és erős hangminőséggel. Amire kéne:

- telefonálás
- SMS
- óra, ébresztő, naptár, emlékeztető
- adattárolás

Esetleg zenehallgatás, fényképezés... bár ezek annyira nem fontosak. Sokkal inkább fontos, hogy számítógépre csatlakoztatni és az adatokat ott megmunkálni lehessen.

Milyet tudnátok ajánlani?

A hozzászólásokat, tanácsokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#28483) meroly válasza BenJoe80 (#28482) üzenetére


meroly
veterán

Hát sima egyszerű hétköznapi telefon kell akkor ha jól látom.
Nokia 6303 vagy 6303i, mind a kettő micro usb-s, meghajtóként is felismeri a windows. A sima 4GB-is, az "i"-s 16GB-ig bővíthető biztonsággal.
Nem utolsó sorban jó áron is van és a képei is tűrhetőek. Zenei téren átlagos, nincsenek külön zenegombok....

Én csak a fém miatt nem veszem meg :(((

Impossible is nothing

(#28484) littlelion21 válasza tjb007 (#28481) üzenetére


littlelion21
addikt

Kb. én sem.
Mellesleg az Ideos még nem is kapható.

(#28485) cass válasza BenJoe80 (#28482) üzenetére


cass
aktív tag

Szia!

Egyértelműen a Nokia 6303-t ajánlom. :K Szép kialakítás, jó anyaghasználat, a képernyő megfelelő méretű, 3,2 mpx-es fényképező van benne. 4gb-ig bővithető memória. Zenét hallgatni lehet rajta, de ne várj szép hangzást! :)
Innen olvashatsz róla bővebben:
Nokia 6303

Üdv. MSI52

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#28486) theiron320


theiron320
aktív tag

Sziasztok!Segiségeteket szeretném kérni.Eddig egy iphone 3gs-t szerettem volna beszerezni, használtan de sajnos nem találtam :( .Ezért eldöntöttem, hogy veszek egy androidos telefont.
A két versenyző a samsung i9000 galaxy s és a htc desire.Azt szeretném kérdezni, hogy a kettő közül szerintetek melyiket érdemes választani és miért?
Ja és azt szeretném kérdezni, hogy mindkettő multi touch-os ?mert az eggyik helyen azt irják a másikon meg semmit nem irnak ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#28487) tjb007 válasza theiron320 (#28486) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindkettő multi-touch -os.
A kettő közül a Galaxy S -t érdemesebb választani.
4" -os Super AMOLED kijelzője van, nagy belső memória (8/16GB), 3.0 -ás bluetooth, 720p@30fps videofelvétel, DivX lejátszás. Sajnos a kamera mellett nincs LED villanó.

[ Szerkesztve ]

(#28488) theiron320 válasza tjb007 (#28487) üzenetére


theiron320
aktív tag

Ok.Köszi. :) Ennyiben különbözik csak a Htc Desire től?

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#28489) tjb007 válasza theiron320 (#28488) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez szerintem éppen elég :)
Annyi még a különbség, hogy a Galaxy S -ben jobb, nagyobb 3D-s teljesítményt nyújtó grafikus chip van mint a Desire -ben.

Mindkettő nagyon jó telefon, bármelyiket is választod jól fogsz járni vele :)

[ Szerkesztve ]

(#28490) theiron320 válasza tjb007 (#28489) üzenetére


theiron320
aktív tag

Ok.Köszönöm szépen. :R

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#28491) imatiger


imatiger
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy új telefont. (Gondolom eddig nem meglepő.)
Fontos, hogy Androidos legyen, netezésre (+Facebook, Twitter), zenehallgatásra használnám főleg, szóval fontos az is, hogy minél jobb legyen az akksi ideje. (Multi-touch előny) Mit ajánlotok?

(#28492) cass válasza imatiger (#28491) üzenetére


cass
aktív tag

Szia!

Nem tudom milyen árban gondolkodsz, én ettől függetlenül a Samsung i8000 Omnia II-t ajánlanám neked. :K Nagy 3,7-es kijelző, szóval azon nyomhatod a facebook-ot. :K Az akksi meglepően sokáig bírja, ha sokat nyomkodod akkor is. Ez a készülék, ha netántán zenét szeretnél hallgatni csodálatos hangzást biztosít! Ezt a mobilt már 80k-ért is beszerezheted újonnan Magyarországon.

Üdv. MSI52

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#28493) littlelion21 válasza cass (#28492) üzenetére


littlelion21
addikt

"Fontos, hogy Androidos legyen..." :U

mod: egy ár valóban nem lenne hülyeség...

[ Szerkesztve ]

(#28494) cass válasza littlelion21 (#28493) üzenetére


cass
aktív tag

Hoppá tényleg azt nem figyeltem, köszi, hogy szóltál :U

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#28495) cass válasza imatiger (#28491) üzenetére


cass
aktív tag

Vagy akkor Galaxy S-t ajánlom neked, de az jóval drágább. :U

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#28496) nagyesz13


nagyesz13
csendes tag

Csao hello mindenki,tiszteletem a hozzáértőknek és telóvásárláskor hozzám hasonlóan mániákusoknak!
Kéne nekem egy olyan teló amin van wi-fi hogy tudjak netezni,flash nem kell annyira mert minek?max youtube meg hírek,iwiwüzengetés ilyesmi.Jó ha van rajta gps.Jó képet és videót csináljon és zeneileg is jó ha nagyon hangos(ez nekem külön nagyon jó 6234 és 5130után) szeretem hangosan hallgatni telóról,ez előny.Már néztem lg arena-t,samsung omniát,nokia n82,n95-öt de biztos van még abban az árban amit szánok rá.Sajnos még van egy olyan kitételem hogy min 4 giga de inkább 8giga hely,microsd vagy belső.KÉRLEK NAGYON TITEKET MERT MÁR NAGYON KI VAGYOK ÉS EGY CSOMÓ KÉRDÉSEMRE NEM JÖTT VÁLSZ VÁLSZOLJATOK! 30 ezer a maximum amennyiért vennék használtan,annyiért asszem van mindhárom amit írtam de segítsetek,melyik legyen még mondhattok.Amúgy hogy mit fontos megnéznem ha veszek,tartozékok,mire figyeljek mi lehet hibás.Nem akarok szart venni.Nagyon megköszönök minden segítséget!

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#28497) imatiger


imatiger
csendes tag

Az ár... 110e-t költhetek erre (ennyi pénzt kerestem nyári melóval..), de ugye minél olcsóbb annál jobb. HTC Legend-en is gondolkoztam, de annak az üzemideje nem túl magas. A Galaxy S számomra egy tepsi, túl nagy nekem. :B

(#28498) littlelion21 válasza nagyesz13 (#28496) üzenetére


littlelion21
addikt

Az Omnia-t venném.

Ragaszkodj a személyes átvételhez, próbálj ki rajta minden funkciót, vigyél egy előre zenével/video-val/pdf-el feltöltött mem.kártyát, hívj fel róla 1-2 embert. Ha minden rendben van, kapcsold ki majd be, és próbáld újra mindezeket.

(#28499) theiron320 válasza tjb007 (#28489) üzenetére


theiron320
aktív tag

Ja és még azt szeretném kérdezni, hogy az galaxy a falsh tartalmakat megtudja nyitni?Csak mert a desire az igen.

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#28500) littlelion21 válasza imatiger (#28497) üzenetére


littlelion21
addikt

HTC Legend, bár ha komolyabban zenélni akarsz rajta, szinte biztos hogy 1-1,5 naponta tölteni kell.

Egyébként az Android és a minőségi zenehallgatás - jelen állapotában - eléggé összeegyeztethetetlen, miért nem veszel mondjuk egy Galaxy3-at, meg egy minőségi mp3 pléjert+normális fülessel? Olcsóbban kijössz azt garantálom, plusz a zene élvezeti értéke szempontjából sem mindegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.