Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1940) joey04 válasza Vandit. (#1938) üzenetére


joey04
titán

Lehet ám minimum olyan jó képeket csinálni egy K810i-vel is mint amiket a D900 tud.Makróban meg videóban veri, ez tény.kijelzője is szebb a D900nak.Sötétben készült képeknél viszont K810 nagyon veri.Tehát kb ugyanolyan képeket csinálnak csak a D900 jobb makróban meg videóban a K810 meg sötétben.A csatlakozókhoz,zenéhez: veszel egy HPM-70-et nekem már több mint egy éves lassan, semmi baja!És akkor az headset is és talán a legjobb mobil-füles is egyeben.Az SE sokkal jobban személyre szabható ha ez esetleg még fontos.A 6500 majdnem olyan jó képeket csinál mint a K810-D900 videóban pedig sokkal jobb náluk a gyári fülese rosszabb viszont az anyagok minősége nem semmi. De az meg drága.Az árát amúgy a K810 sem éri meg szerintem, a K800 jobb választás.W-s SE az tényleg a W960 lenne jó neked de az meg brutlis áron jön.Ha megszoktad már az SE-t, és elégedett vagy akkor szerintem a K800 lenne a legjobb választás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.