Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) Synthwave válasza yusufhun (#28596) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak jobbat.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28602) dfdfdf válasza Synthwave (#28601) üzenetére


dfdfdf
őstag

hehe Dr. House-hoz tudnálak hasonlítani ;]

(#28603) jaffa 2843 válasza dfdfdf (#28602) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

De neki a keze sz*r nem a lába.
Ez akkor lenne vicces ha nem lenne nekem is phosh a csuklóm. :(

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#28604) Synthwave válasza jaffa 2843 (#28603) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De tény, hogy napok óta Flector-on élek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28605) ftomi74 válasza jakne (#28599) üzenetére


ftomi74
tag

Én is szerettem a Kova-t de meghalt benne a szenzor 2 év után, igy én biztos nem vennék még egyet.
Kana-m van most de tartósságról nem tudok nyilatkozni, nem olyan régi, jól működik, kényelmes.

http://www.youtube.com/user/ftomi74?feature=mhsn

(#28606) Bati0501 válasza Synthwave (#28601) üzenetére


Bati0501
őstag

Ez is ennyire rossz: A4TECH Bloody Gamming R7 ?

(#28607) dfdfdf válasza Bati0501 (#28606) üzenetére


dfdfdf
őstag

:DDD :K

(#28608) Bati0501 válasza dfdfdf (#28607) üzenetére


Bati0501
őstag

:/
Eredeti kiszemelt a G400 volt,de az már nincs.A G400s meg nem tetszik igazán+drága is.Meg mintha nem is lenne olyan jó,mint a ráncfelvarrás előtt.

(#28609) Synthwave válasza Bati0501 (#28606) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Véresen.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28610) jaffa 2843 válasza Synthwave (#28609) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

LÖL

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#28611) Prevent válasza Bati0501 (#28608) üzenetére


Prevent
aktív tag

Logitech G400.
2 Db
Europark-Mediamarkt
Ár:12.000 Ft
Hol?:Mezei egerek közt.
Mikor láttem?:Tegnap

:R

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#28612) ViZion


ViZion
félisten

Nah, keresgéltem... ide írom, hátha valakinek hasznos lesz.
Func MS-3 rev. 2 beszerzése nem lenne egyszerű, német webshopból vagy nincs kiszállítás, vagy 18 Euro... lehet május elején kimegyek, de hogy ahol leszek, ott lehet-e kapni, vagy egyáltalán lesz-e idő ilyesmire, rejtély.
Mionic Naos: több is tetszik kialakításra, 90 Euro a Naos 8200, ingyen hozzák... Viszont 28 k kicsit overkill nekem, ennyit nem játszom :D A Naos 7000 is 80 Euro sajna, szal. nézelődtem tovább.

Steelseries viszont tetszik pár... Ikari laser-t itthon nem találtam webshopokban, viszont van egy aprón és árban is jó lenne...csak ne újonc lenne a jóember :U
Ami itthon elérhető nekem nagykerből br. 20k alatt az a Sensei Raw Rubberized és a Rival rubberized. Rival is tetszik, videókon dícsérik a kialakítást, elég nagynak tűnik. Szenzorról meg a beállításokról is ódákat zengtek, nem tudom mennyire igaz. Játékban amúgy is csak a C4 ;]

Szal. Ikari Laser újonctól, Sensei Raw vagy Rival? Mi a sorrend, melyiknek van valami nyűge esetleg?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28613) cellpeti


cellpeti
veterán

Az egyetlen felület eddig amin meghal az M525 az az üveg

Tigris, tigris, csóvafény...

(#28614) Bati0501 válasza Prevent (#28611) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi szépen az infót ! :R

(#28615) Flashget válasza SP!T (#28593) üzenetére


Flashget
félisten

gondoltam veszek egy ilyen egeret.
tapasztalatok?

Realme GT Master Edition

(#28616) deadelon


deadelon
aktív tag

segítséget szeretnék kérni valakitől aki használ logitech gaming software-t.két profil között szeretnék váltani lehetőleg egérről de képtelen vagyok megoldani.a profilváltás gyorsbillentyűről sem működik bármit megadhatok neki e között a kettő ill 3 profil között szeretnék váltogatni [link].esetleg valami másik szoftver amivel helyettesíthetném?
előre is köszi a segítséget.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#28617) tecsu válasza nyunyu (#28514) üzenetére


tecsu
addikt

:Y Kínai Omron? :)) Az Omron japán cég.
Pont azzal reklámozzák a drágább egereket, hogy Omron kapcsoló van benne. :K
Hamisítványról, trükkösnevű utánzatról beszélsz? Azzal nem nagyon kérkedne egy Zowie, Func vagy Mionix de még egy Logitech sem. :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28618) nyunyu válasza tecsu (#28617) üzenetére


nyunyu
félisten

Kinai Omron:

Japan Omron:

Hmm, D2F-01F-et akartam linkelni, de ez is ugyanugy nez ki, csak ketszer akkora erovel nyomando.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28619) tecsu válasza Locutus (#28545) üzenetére


tecsu
addikt

Akár Japánból is megrendelheted vagy persze ésszerűbben német, angol, francia, spanyol, holland, dán, eBayről, Amazonról is. Nem zárom ki, hogy magyar székhelyű online bolt is árulná, talán fentebb ajánlották, csak te nem találtad meg.
Képzeld el, Ángliában sem lehet kapni úgy, hogy bemész a boltba és megveszed, hanem a netről kell rendelni, mint szinte már mindent. Ebből a szempontból Magyarországon pont jobb a helyzet. ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28620) deja vu válasza nyunyu (#28618) üzenetére


deja vu
addikt

Egyébként van olyan lista, hogy az ismertebb egerekben melyik van? Biztos sokan örülnénk neki.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#28621) tecsu válasza nyunyu (#28618) üzenetére


tecsu
addikt

Ok, részben igazad van, de gondolod, hogy a gyártó hangsúlyozná az Omron kapcsolót, ha kínai gagyi lenne?
Szerintem az említett cégek Func, Mionix, Zowie presztizsből is a kissé drágább kapcsolókat használja.
Durva lenne, ha 100 ft spórolás miatt a kínait építik be! :Y

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28622) nyunyu válasza nyunyu (#28618) üzenetére


nyunyu
félisten

Gagyibajtokban levo masik kinai Omron szeria:

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28623) Zigi válasza tecsu (#28621) üzenetére


Zigi
senior tag

Èn deathadder-ben cserèltem kínait japánra. A ganciaidőt kibírta azonfelül minden hónap ajándék. ;)

(#28624) nyunyu válasza tecsu (#28621) üzenetére


nyunyu
félisten

Ok, részben igazad van, de gondolod, hogy a gyártó hangsúlyozná az Omron kapcsolót, ha kínai gagyi lenne?
Szerintem az említett cégek Func, Mionix, Zowie presztizsből is a kissé drágább kapcsolókat használja.

Random gugli:

Func MS-3: kinai Omron, gorgo+tobbi gomb valami 6x6 nyomogomb, talan Panasonic EVQ-P0, de ebben nem vagyok biztos.
Mionix Naos 7000: mutatoba 2 kinai Omron, hogy el lehessen marketingelni, tobbi noname TTC
Zowie EC1 Evo: ket fo gomb fogalmam sincs, gorgo alatti Zhijnek tunik. Omront max fenykepen latott a tervezoje.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28625) tecsu válasza nyunyu (#28624) üzenetére


tecsu
addikt

Értem, köszönöm. Illetve nem értem, hogy akkor miben van japán Omron és miért nincs ezekben a jobb egerekben sem? :Y
Hiszen nem dobná meg az árát, csak minimálisan.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28626) ollie válasza tecsu (#28625) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egymillió egér legyártásánál már nem mindegy, hogy spórolnak-e 100 forintot egerenként, vagy nem.

***

(#28627) Synthwave válasza ollie (#28626) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem kb. 1 Ft-ot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28628) nyunyu válasza tecsu (#28625) üzenetére


nyunyu
félisten

2000 elotti dobozos Logitech egerekben meg japan D2F-F volt.
OEM egereikbe akkoriban Zhij jutott. *
Ahhoz kepest a 2000 ota minden egerukbe pakolt kinai Omron elorelepes. :DDD

MS meg a D2F-01F-et hasznalta az IMO1.1A/IME3.0-akban. WMO+ujabb egereikben viszont az elobb emlegetett Panasonic EVQ-P0 van, amit en szemely szerint nagyon ruhellek.

*: Nezegetem itt a regi L egereket, mindegyikben Zhij van. :Y
Mig nekem ennek az egernek az eggyel korabbi evjarata van, japan D2F-F-fel.
Illetve a legfelso linken szereplo OEM kivitelbol van fekete, Dell logos kivitelben, abban tenyleg Zhij van.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28629) vincenthanna


vincenthanna
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Azoktól szeretnék kérdezni, akik vezeték nélküli egeret használnak és online gamelnek vele (itt fps gamre gondolok inkább). Mik a tapasztalatok? Hozzák már azt a szintet, mint a vezetékes társai?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#28630) Synthwave válasza vincenthanna (#28629) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze, hogy nem.

Gondolom, az összefoglaló megvolt...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28631) tecsu válasza vincenthanna (#28629) üzenetére


tecsu
addikt

Persze. Már le is hagyták őket. Mostantól a vezeték csak akadály! :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28632) vincenthanna válasza tecsu (#28631) üzenetére


vincenthanna
csendes tag

Nekem laptopohoz kéne. Még amellett is van lag vagy kisebb kiesés?

(#28633) cellpeti válasza vincenthanna (#28629) üzenetére


cellpeti
veterán

Teljesen mindegy hogy mihez kell, akkor se fogja azt a szintet hozni a megfizethető egér, a nem megfizethető se sztem.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#28634) Locutus válasza nyunyu (#28514) üzenetére


Locutus
veterán

A G502-ben is kínai omoronok vannak. Viszont ha egyszer van rá 3 év gar, akkor nemtom végülis hol a gond, ha egyszer érzésre semmi gond velük... A mionixban is csak azért szarabb érzés, mint a többiben, mert a gombot visszaengedve koppan a gomb az üres házán az egérnek, és olyan furcsa hangot ad. Illetve a G502-n pl a jobb gomb olyan, hogy van némi játéka, szóval "pengetni" lehet. De a mikrokapcsolóval semmi gond nincs alatta...

Van arra valami tapasztalatunk, hogy az újabb egerekben tényleg hány kattintást bírnak ezek? Vagy csak a régi szériákban lévő kínai omronokra épül a vélemény?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28635) -KP- válasza ollie (#28583) üzenetére


-KP-
addikt

thumbs up! ez tényleg jó volt :)

(#28636) NPeete válasza nyunyu (#28622) üzenetére


NPeete
tag

Megvizsgáltam én is a Logitech M505-ömet, legalábbis amennyire tudtam. Omron van abban is, de jobban nem szedtem szét, hogy az oldalát is lássam. Volt tavaly szervizben, ahol majdnem cserélték is a kapcsolót, de nálam mégsem a kapcsolóval volt probléma, hanem a gomb műanyagja, ami benyomja azt kikopott pontosan a kapcsoló helyén... megvastagítottam a réteget egy darab szigszalaggal, azóta jó lett. Viszont a középső gombos kattintáskori elgörgetés javítható vajon ilyen sufnituninggal?

(#28637) atillaahun


atillaahun
veterán

Sziasztok, tudnátok nekem olyan egeret javasolni ami:
- BT-os, és jó eséllyel működne a Nexus 4 telefonommal (BT 4.0-t tud)
- 4000 Ft-ból kijön (akár használtan)
- megtűr különböző felületeket, pl. ágytakaró, stb...
- lehetőleg valami gyakori márka/típus amit jó eséllyel megtalálok helyi üzletekben kipróbálás céljából

[ Szerkesztve ]

(#28638) nyunyu válasza Locutus (#28634) üzenetére


nyunyu
félisten

Ujabb kinai Omronokra 5M, sot ujabban 10M kattot marketingelnek. (tipus vegen zarojelben 5 vagy 10)
Mivel ezeket alig par eve hasznalja a Logitech a gamer egereiben (Kb. a G400 ota), nem hinnem, hogy sok tapasztalat gyult ossze roluk.

Regi, jeloletlen szeriak adatlapjara 1M-et irtak, ugyanannyit, mint a japanokra...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28639) nyunyu válasza atillaahun (#28637) üzenetére


nyunyu
félisten

4k-ert meg rendes radiosat sem kapsz, nem hogy kekfogut.

Utobbiakat nagyitoval kell keresni a boltokban, annyira kicsi beloluk a kinalat, nagy gyartok szimplan hanyagoljak ezt a szegmenst.
Vagy megprobaljak radsozni almas egerkent dupla aron.

Egyebkent a 2.0 kekfoggal mukodo MX Revom siman ment Android 2.1 alatt, igy nem hinnem, hogy gondot okozna a telefonnak egy tetszoleges BT eger parositasa.
Max tobbet zabalna a telefon akkujabol, mint az energiatakarekos ujabb kekfogak. (3.0 vagy 4.0?)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28640) Redbullking


Redbullking
tag

Sziasztok!
Egér vásárlás előtt állok és szeretnék segítséget kérni tőletek.
10k forintom lenne eddig razer abyssust nézegettem nektek mi a véleményetek róla illetve mi a különbség ez illetve a mirror között?
Előre is köszi!

(#28641) izee válasza Redbullking (#28640) üzenetére


izee
senior tag

Összefoglaló kinyitása ▼

Utána CTRL+F azaz keresés aktuális oldalon. :K

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#28642) ViZion válasza ViZion (#28612) üzenetére


ViZion
félisten

Valaki esetleg még megerősítené?
Steelseries Ikari Laser vs Sensei Raw vs Rival hármas között mi lenne a sorrend, esetleg van-e valamelyiknek széria baja, ilyesmi? Köszönöm! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28643) atillaahun válasza nyunyu (#28639) üzenetére


atillaahun
veterán

INNEN a 7k alattiak között van valami érdemi különbség vagy vegyem bátran a legolcsóbbat?

[ Szerkesztve ]

(#28644) nyunyu válasza atillaahun (#28643) üzenetére


nyunyu
félisten

Amelyik neked szimpatikus.

Ha netan megsem valna be, akkor sem buktal sokat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28645) Redbullking válasza izee (#28641) üzenetére


Redbullking
tag

Köszi, de arra nem találtam választ, hogy mi a különbség a sima és a mirror között.

(#28646) zsoltyyy válasza Redbullking (#28645) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Mirrornak fényes a felülete.

(#28647) Locutus válasza nyunyu (#28638) üzenetére


Locutus
veterán

Takasta szerint 20M-esek vannak a G502-ben.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28648) afrojack1


afrojack1
senior tag

Hello

Van itt olyan ember aki fogot a kezébe razer deathaddert és razer taipant ?
Melyik a jobb és melyik a kényelmesebb és csúszásmentesebb?

SC: Herczku_Death

(#28649) deja vu válasza afrojack1 (#28648) üzenetére


deja vu
addikt

Mindenkinek más a kényelmes. A Deathadder azért nagyobb mint a Taipan. A Taipan minőségre jó, szerintem sokkal jobb a felülete mint a Logitech G szériának. A szenzor miatt a Deathaddert fogják ajánlani itt a topicban, egyébként nekem csak Taipan van, de nem szívesen vennék Logitech vagy más egeret, egyedül azon gondolkodom, hogy beszerzek egy Zowie AM PRO-t mert annak szerintem első osztályú lehet a felülete. Deathadder-t nem vennék mert az már nagy, szóval mondanám, hogy ami a kezedhez passzol azt vedd meg, de nem nagyon lehet ezeket kézbe venni sehol. Mondjuk nem biztos, hogy még egyszer adnék 23 ezret a Taipan-ért, jó minőségibb mint egy Logi G400 például, de akkor is csak egy szaros egér, és ebbe is gondolom csak szar fajta kapcsolókat rakatott a Razer, mondjuk ezen a többi márka is spórol.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#28650) afrojack1 válasza deja vu (#28649) üzenetére


afrojack1
senior tag

Köszi mert látom ár/értékbe jó a DA de a taipan drágább és jól mindod hogy ez csak egy egér! De mintha picit formásabb lenne nekem szerintem kézre állna! De majd valahol ''megfogdosom'' őket!
Még egyszer köszönöm!! :R :R

SC: Herczku_Death

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.