Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-31 19:59:58

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (szín, RGB, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99213) Qru


Qru
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Felmerült az igény egy CPU léghűtés kibeszélő topik iránt, ami megnyitásra került.

A jövőben itt csak a konkrét választással/vásárlással kapcsolatos dolgok kerülnek a kibeszélő topikba pedig a minden más (tesztek, vélemények, tapasztalatok).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#87301) jozsi252 válasza fogtunder (#87299) üzenetére


jozsi252
veterán

Az az igazság hogyha a non-k proci miatt elég egy Pure Rock, vagy ahhoz hasonló, akkor azzal is megelégszek. Nem fontos feltétlen 15-20k tartományba vennem. Elvégre mégis csak 65W-os TDP-je van neki, így még turbó módba se hinném hogy egy Pure Rock kevés lenne neki.
De mindenképp ki szeretném kérni a véleményeteket hogy mit gondoltok erről a sima 9700-as proci hűtéséről. A szín nekem tök mindegy.
Nem tudom hogy a Dark Base 900-as ház miatt, de most egy i5-6600-as procit használok, alapból böngészés közbe 24-25 fokos a gyári hűtővel, és komolyabb játék alatt se megy fel 65-68 fölé. Ezért nem vettem ehhez külön hűtőt.
Viszont az i7-9700 már jóval nagyobb előrelépés, így mindenképp kell rá egy külön hűtő, de mivel nem lesz oc, így nem gondolnám hogy érdemes lenne egy Dark Rock -ra beruházni, inkább az olcsóbb szegmenst célzom meg. Így jött ez a 15-20k-s keret, de lehet még ennyit is fölösleges kiadni érte?

Speed(R)
65W a sima 9700-nak, és 150W-ot tud pl. a Pure Rock. 220W-ot pedig a fent említett Brocken 3.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#87302) Speed® válasza jozsi252 (#87301) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tudom mennyi gyárilag, de azt is, hogy kamu érték. Szintén 65Wos 8700 járt nálam, AVX terhelés alatt 130Wba belenyalt..de ugyanezt tette at R7-1700 és teszi az R7-2700 is..nem kell benyelni a gyártói marketinget, itt ilyen irányban, a hűtőknél meg a "PMPO" Wattok tekintetében..150Wnál már a B3 is határeset, a Pure Rock kb. 120Wig korrekt, de nem muszáj nagy kiadásokba bonyolódnod, ha csak a gyárinál hűvösebb/csendesebb et akarsz..SE-214X pl. 6k és ugyanazt tudja, mint a BNA/PureRock.

(#87303) mattheus válasza mattheus (#87293) üzenetére


mattheus
őstag

Esetleg erre valaki ?
Köszönöm!

(#87304) Paxker315 válasza mattheus (#87303) üzenetére


Paxker315
addikt

Alpenfohn Brocken3? Be quiet dark rock 4?

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#87305) SirRasor válasza jozsi252 (#87298) üzenetére


SirRasor
őstag

Pont azt írnám erre, amit utánad fogtunder írt. Sajnos csak közvetetten lehet viszonyítani, de ha áttúrsz vagy 10 tesztet, akkor már egymáshoz képest be fogod tudni lőni őket.

Make Love not war!

(#87306) mattheus válasza Paxker315 (#87304) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm! NH-U12S chromax black-ről mi a véleményetek ?

(#87307) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak a Cooler Master Hyper 212 RGB típusú procihűtőt, viszont olyan kérdésem lenne, hogy idővel cserélhető lenne könnyedén a ventije?
Rá lehet rakni egy ilyen ventit?

(#87308) abdulka1 válasza Dzsuri89 (#87307) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
Gond nélkül fel tudod rakni azt a ventilátort, mert a rögzítő furatok elhelyezkedése megegyezik az eredetiével, így fel tudod csavarozni a tartó konzolra.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#87309) Dzsuri89 válasza abdulka1 (#87308) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszönöm a segítséget! :R

(#87310) Grillo


Grillo
senior tag

Urak, belámultam megint. 8 éve raktam össze egy gépet, és akkor is sikeresen vettem egy nagyobb hűtőt, mint ami belefért a Silencio 550-be. Na, most fejlesztenék, és megint vettem egy kitűnő hűtőt a fórumos javaslatokra, csak gondolkodni felejtettem el.
Úgyhogy most van egy ma vásárolt, teljesen érintetlen Alpenföhn Brocken 3 hűtőm, csak a Silencio-ba nem fér bele. :DDD

Nincs valakinek cserébe egy Brocken ECO Advanced-je? Egy az egybe cserélném.

(#87311) fogtunder válasza Grillo (#87310) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én inkább a házat cserélném :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#87312) Grillo válasza fogtunder (#87311) üzenetére


Grillo
senior tag

:DDD
Hát, ha akarnék a gyereknek egy másik gépet, nem is lenne rossz, de még nem akarok.
Bár most megindult a vezérhangya. Viszont nagyobb házat nem akarok, szélesebb lehet, de akkor legyen más irányba kisebb, úgyis egy mATX-es alaplapot vettem.

(#87313) Yeffy


Yeffy
veterán

Sziasztok,

3600-as Rizsara keresnek (szerintem torony) procihutot, lehetoseg szerint max 165 mm magassagut.
Marka nekem tokmindegy, kinezet szinten nem annyira fontos, ami viszont lenyeges, hogy a leheto leghalkabb legyen a venti max terheles alatt is, ne csak idleben.
Tuning nem nagyon lesz, max PBO szerintem.

Nezegetem az Alpenfoehn Brocken 2 PCGH, illetve Brocken 3 sima/Black Edt. variansokat, egesz jonak tunnek, ugy latom, ajanlottak is, az adatlapjaikon levo zajertekek valosak?
Foleg a PCGH max. 18.5 dB-je impressziv, bar a 3 BE nem irja, h max, vagy atlagos terhelesnel hallatja magat 22 dB-lel.

Esetleg mas ajanlas/tipp?
Gondolom ekkora TDP-ju prockokra mar nem megoldhato ilyen felpassziv-szeruseg, mint mondjuk egyes VGA-kon lathato? :B

MSI TOMAHAWK/MORTAR MAX deszkara, CM Mastercase MC500P, MT vagy Pro 3 hazba, 2x8 GB 3200-es Crucial Ballistix Sport LT/AT memoria kit melle menne majd.

:R

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87314) fogtunder válasza Grillo (#87312) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Fractal Meshify Mini C pl, elég jó kis ház.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#87315) Speed® válasza Yeffy (#87313) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Előtted van egy jó vétel, veszel neki egy BEAt és megvan a B3 ;]
Viccet félretéve, az ajánlat is B3, halk üzemhez a legjobb kb. AM4re. Félpasszív üzemet az alaplapod támogat, csak be kell állítani a vezérlési görbét rendesen mellé.

[ Szerkesztve ]

(#87316) Yeffy válasza Speed® (#87315) üzenetére


Yeffy
veterán

Ooooo, okes :D
Rendben, koszi az infokat. Akkor Brocken 3 lesz.
Meg nincs meg a gep, most legozom ossze a komponenseket, 5 ev utan terek vissza PC-hez. :B

Jo tudni, h a deszka tamogat ilyet, hol talalok errol a vezerlesi gorberol bovebb infot?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87317) Speed® válasza Yeffy (#87316) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Spórolj, amin tudsz.
Én 2700Xet vennék,
a 3rd gen túlárazott.
BIOSban megleled..

(#87318) Yeffy válasza Speed® (#87317) üzenetére


Yeffy
veterán

Tudom, de hosszabb tavra tervezek.
Ok, de nem ismerem ennek a lapnak a BIOS-at, hogy mukodik ez a vezerlesi gorbe beallitas? Profilok vannak ra, vagy hogy kell elkepzelni?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87319) Grillo válasza fogtunder (#87314) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem kell ablak. Most a Silencio S400-at nézegetem, eh :D

(#87320) Speed® válasza Yeffy (#87318) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pontosan azért írtam a 2700Xet..IPCben nem sokkal gyengébb, de +2 mag/4 szál, ráadásul olcsóbb is (54k v. 60 épp Alzán, de bundle is jár mellé, amivel még jobb a matek) és értelmes hűtő jár mellé, ami elpattintható szintén jó áron.

[link]

(#87321) fogtunder válasza Yeffy (#87318) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is azt mondom, mint a kollega, de én még tovább mennék, ha nem lesz grafikai/videós meló rajta, egy 2600 is elég igazából, a legtöbb játék nem fogja kihasználni a 8 magot. illetve lehetne még tovább menni, az 1600-ból most éppen létezik Zen+ magos verzió, nevetséges áron, bár ott a memóriavezérlő még a régi.
a lapodba még a következő generációt is bele lehet majd rakni, én nem erőltetném nagyon a 3-as szériát egyelőre, bőven tudsz majd upgrade-elni, ha kell és egy 2600 is elég a legtöbb felhasználásra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#87322) Yeffy válasza Speed® (#87320) üzenetére


Yeffy
veterán

Most mar latom, mire akarsz kilyukadni.
Igazabol csak amiatt neztem, h nem latom, h lenne szuksegem a +2 magra, meg nicns is nagy ardiffi a ketto kozott, akor meg inkabb megyek a jobb IPC-vel rendelkezore.

De megfontolom, nezelodok meg a piacon, milyen arak vannak.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87323) Yeffy válasza fogtunder (#87321) üzenetére


Yeffy
veterán

na, itt mar talan nagyobb az ardiffi, nem rossz gondolat ez sem, utana olvasgatok majd ennek is, koszi a tippet mindkettotoknek!

annak kulon orulok, h megerositetted, h a lapomba belemegy majd a 4-es szeria is. :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87324) Speed® válasza Yeffy (#87322) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az új konzolgen portok miatt hosszútávon meghálálja talán magát..meg amúgyis. Szerintem ár/érték el van cseszve jelenleg a 3rd gen, nem hoz annyit, amennyivel drágább, aránytalanul.

(#87325) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

DeepCool IceEdge Mini FS V2 olcsó budget cpu hűtőt ajánlanám a topiklakóknak, bár biztosan sokan nem értenek majd velem egyet, szerintem 65W TDPs procikra nagyon is megfelelő.
Nyomattam 20 perc Linpacket a i5 8500 CPUn, és elég kedvező értékeket kaptam.
Max package power 108W
Max clock: 4 ghz
Max vid: 1.26V
Max core temp:
core#1 79C
core#2 80C
core#3 85C
core#4 78C
core#5 80C
core#6 77C
Zárt ház ambiens temp 22C.

[kép]
Ezek gyári hűtőnél sokkal jobb értékek.

(#87326) Bodz válasza bobalazs (#87325) üzenetére


Bodz
nagyúr

A kép a 20 perc átlaga?

(#87327) bobalazs válasza Bodz (#87326) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

ja nem, korábban inditottam a hwinfot. jópárszor felugrott a package power a 20 perc alatt, a cpu meg volt terhelve.

[ Szerkesztve ]

(#87328) Yeffy válasza Speed® (#87324) üzenetére


Yeffy
veterán

Igen, ezek megfontolando szempontok! :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87329) Raypapa


Raypapa
tag

Sziasztok!
Tanácsot kérnék a hozzáértőktől:
Egy be quiet! Pure Base 500 ablaktalan házba tennék egy Gigabyte Aorus Elite B450 lapba egy AMD Ryzen 5 3600X procira valamit, ami csendesebb a gyári cuccnál. Túlhajszolva nem lesz!
A ramok: Corsair DDR4 16GB (Kit 2x8GB) Vengeance LPX DIMM 3600MHz CL18
Az ár 15-25eFt között kéne, jó ha fekete, de nem feltétel. A "nagy légszállítás - jó hűtés a lehető legcsendesebben" lenne a lényeges. Elvárás lenne, hogy a házból hátrafelé fújjon ki, a házba épített ventilátorokkal összhangban. Max. 190mm magas lehet!
Mivel egy ilyen lesz mellette, olyan véleményt is kaphatok, hogy "elég neked a gyári venti meg egy olcsó füldugó is...", de mivel ennek fordulatszám szabályzós a ventije, munka közben akár le is állhat... ;)
Előre is hálásan köszönöm a szakértő ajánlatokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#87330) Speed® válasza Raypapa (#87329) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Brocken Eco Advanced / Brocken 3 / Brocken 3 Black Edition. Már az első is simán hozza, amit vársz, de maxicsend igénnyel a B3 jobb. Persze árban is erősebb..de a BE verzió csak akkor ajánlott, ha amúgyis kellene plusz egy jó venti a házba, maga a borda nem igényli.

Utóbbi esetben pl. a gyári 2db BQ mehet frontra intakenek, a 2. AF venti meg hátulra exhaustnak, a bordán lévővel Y csatin közösen vezérelve, így ha dolgozik a vas, automatikusan növekszik a kidolgozott levegő mennyisége is. Mondjuk a felsorolt összetevőkkel sok melegedés nem lesz, lévén <250W a teljes konfig..szóval csendben lenne.

(#87331) fogtunder válasza Speed® (#87324) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én személy szerint annak a híve vagyok, hogy azért kis ráhagyással kell méretezni. egy hatmagos rizsát azért nem nehéz eladni és ha egy-két évig igazából ki se használja a teljesítményt, akkor minek álljon benne a pénze? mire odajutunk, hogy emiatt esetleg jól fog jönni a 8/16 processzor, addigra lesz Zen 3 és az AMD valószínűleg lenyomja a mostaniak árát.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#87332) Speed® válasza fogtunder (#87331) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez rendben van..de kérdés ki-milyen távon gondolkodik ugye.
Mostanában akik építéssel megkerestek, 3++ évre terveztek,
így zokszó nélkül pakoltam befelé az R7X+32GB RAMokat ;p

Szerintem az árak nem fognak leesni, már nincs miért, jobb.
Azt pedig tudjuk a történelemből, hogy őket sem kell félteni,
piacszerzést követően szépen feltolják az árakat az egekbe.

(#87333) fogtunder válasza Speed® (#87332) üzenetére


fogtunder
nagyúr

RAM-ból, bár teljesen indokolatlan jelenleg, de az Alzás kuponos akció keretében én is bepakoltam a gépbe 32GB-ot, mert sejtettem, hogy nem lesznek sokáig ezek az árak. 22K-s MSI B450A Pro Maxot is addig fogom használni, amíg van mit belerakni, és engem nem zavar, ha két év múlva el kell adni a procit és venni egy másikat. ezzel a 3 éven túlra tervezünk egy PC-vel dolog nálam nem áll meg anyagilag, csereberélve egyszerűbb egy közepes gépet szinten tartani.
persze tudom, hogy van, aki nem akar ezzel szarakodni, se az eladással, se a szereléssel, de nekem belefér. szóval ha nem idegen az embertől egy processzorcsere, akkor én 2600-at vennék. de ha lett volna 1600AF, mikor vettem, akkor az lenne a gépben.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#87334) Speed® válasza fogtunder (#87333) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Már akción kívül vettem én is, de 34et nem sajnáltam rá (2x16 Aegis 3000C16), nem szeretek kioffolni semmit, ha épp játszhatnékom támad, 16 mellett viszont már volt rá példa, hogy elfogytam, azóta a legtöbb 26 volt használatban, szóval igazolt vétel :DDD
Egyébként az átlag ilyen, nem cserélget, használja, amíg tudja, aztán cserél. Persze CPU/VGA téren én is csereberélgetek, ha ár/érték indokolja, ezeket jó/jobb apránként szinten tartani :K

(#87335) Raypapa válasza fogtunder (#87333) üzenetére


Raypapa
tag

Így van, 5 évig most ehhez sem kívánok hozzányúlni, csak meghibásodás esetén!
Egy phenom II 965, HD7770 kombó lesz lecserélve most, gondolhatod mióta van meg kb... 😃

(#87336) mvkly válasza fogtunder (#87331) üzenetére


mvkly
senior tag

Engem is megfogtatok ezzel a 2600-al, a 3600 tényleg felesleges lehet, főleg egy rx570 4GB-al. Alzásított, 39ropiért szinte ajándék, nem is szeretném elhagyni egy darabig. [E] videó szerint egy gyengébb vga-val alig marad el a 2600 a 3rd gen-től. Aztán upgrade-nél majd át is lehet ugrani rögtön a zen3-ra (ha a 400-as chipseteket bevonják a támogatásba).
Bocs az off-ért, csak megörültem a felvetéseteknek.

(#87337) Yeffy válasza fogtunder (#87333) üzenetére


Yeffy
veterán

Jo kis eszmecsere, egyetertek mindkettotokkel.
Mindenesetre elultettetek a bogarat a fulembe, mert meg nem dontottem. :D

Ha tenyleg fogja tamogatni a Zen 3-at a deszkam zokszo nelkul, akkor az egy pont a 2600-nak.
Viszont pl 2600-al is menne a memoriatopikban ajanlott Crucial 3200-as KIT 3600-on? Annak a memvezerloje tamogatja? Tudom, marginalis a kulonbseg, de ha mar ott van benne, "ingyen", akkor miert ne "aktivaljam"? :B

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87338) Speed® válasza Yeffy (#87337) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

2nd gen mellett a stabil 3600ra kicsi az esély, ellenben nem is igényli, elég az olcsó 3000C16 is akár. Bár soknak hat 20% többlet, IRL minimális a hozama, nem éri meg szétfeszelni érte a SOC/IMCt.

[ Szerkesztve ]

(#87339) Yeffy válasza Speed® (#87338) üzenetére


Yeffy
veterán

Ertem. 3200-at azert tudja stabilan alapon, nem?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87340) Raypapa válasza Speed® (#87330) üzenetére


Raypapa
tag

Köszi a tippeket!
(Speed® küldtem privit.)
:R

(#87341) Stigma.HC válasza Yeffy (#87339) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

3200-es crucial van nekem is 2600x mellett. Minden gond nélkül megy annyin nekem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#87342) Speed® válasza Yeffy (#87339) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

IMCje válogatja. Official ami tuti, az ugye 2933, felette minden OC, tehát nem garantált. De a tapasztalatok alapján a 3200 nem gond az említett Ballistixekkel (az Aegisekkel sem mondjuk).

(#87343) Yeffy válasza Stigma.HC (#87341) üzenetére


Yeffy
veterán

Koszi a megerositest! :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87344) Yeffy válasza Speed® (#87342) üzenetére


Yeffy
veterán

Neked is az infokat!
Nem offolom tovabb a topikot :D :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#87345) fogtunder válasza Raypapa (#87335) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ezzel csak az a bajom nekem személy szerint, hogy időszakosan nagyon sok pénzt el kell locsolni rá. időközben sem lesz amúgy kevesebb, de könnyebben fizetek ki párhavonta pár tízezer forintot, mint egyben többszázat.
most ősszel gyakorlatilag annyiért váltottam új platformra, mintha csak a procit cseréltem volna a régiben egy i7-re. ha hagyom még pár évig, már kb semmit nem ért volna a régi cucc, és akkor legalább a duplája.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#87346) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

A Ryzen 5 2600-ra tudtok ajánlani a gyárinál hatékonyabb max 80 mm magas hűtőt, fekvő házba? Általános irodai felhasználásra, ritkán játékra menne a gép.

Hirtelen ezt néztem:

[link]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#87347) Speed® válasza kutga (#87346) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez kb. a gyári semmitérő Stealthel ~egyenértékű.
Ekörül kapsz Spire /RGBt, ~1.5X méret + rézmag,
a közölt felhasználáshoz teljesen megfelelő már.
A másik véglet egy Shadow Rock LP..de árban is.

[ Szerkesztve ]

(#87348) kutga válasza Speed® (#87347) üzenetére


kutga
nagyúr

Rendi, akkor nézek egy Spire-t.

Let the Zone take me if I am.

(#87349) Speed® válasza kutga (#87348) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha feltornázható a keret, fentiek közt félúton egy Pallas is akad, jóféle.
Kérdés persze, elférne-e, mivel a többi komponenst nem részletezted..
Mindenesetre ha igen, a csend mellett allcore OCban is partner lenne..

[ Szerkesztve ]

(#87350) Kiscsőke válasza kutga (#87348) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Azért vannak még ajánlott darabok kicsit olcsóbban is mint a Shadow

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.