Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25901) tomcsi23 válasza Khelben (#25900) üzenetére


tomcsi23
veterán

Persze, mert egy sor kimaradt:
"(Ténylegesen megtörtént egy francia bíróságon)". ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#25902) AMD Power válasza tomcsi23 (#25901) üzenetére


AMD Power
titán

Nem mondod?:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25903) fatal` válasza tomcsi23 (#25901) üzenetére


fatal`
titán

Persze. :DDD

(#25904) Rick4 válasza AMD Power (#25894) üzenetére


Rick4
félisten

Kb ennyit: [link] És ez is több mint 3 éves cikk. Szerintem tiltsd le azt aki ezt neked küldte, az életedre csak negatív hatással lehet a jelenléte... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#25905) amol válasza philoxenia (#25821) üzenetére


amol
addikt

A vasúti átjáró előtti utolsó kereszteződés után nincs már tábla, tehát onnantól 50, a kereszteződés 30, és a sinek után egyből van egy másik keresztutca ami után korábban kint volt a 60-as majd eltűnt egy időre.
A visszahelyezett táblát azóta kidöntötték, ott fekszik a földön. Lehet hogy mást is felbosszantott :D

(#25906) amol válasza SpeedR (#25842) üzenetére


amol
addikt

Szerintem pont az foglal le feleslegesen agykapacitást hogy eldöntse van-e értelme indexelni. Ha rutinszerűen csinálná ezen nem kéne törnie a fejét.

(#25907) amol


amol
addikt

Kifelejtettem: Bécsi úton a tuskónál kint maradt egy 30-as tábla útfelújítás miatt ami 2 hete befejeződött. Érdemes figyelni.

(#25908) Khelben válasza amol (#25907) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az út kezelőjének bejelentetted? Ugyanannyi lett volna oda írni egy emailt, mint ide egy hozzászólást... :U

(#25909) #64791808 válasza Khelben (#25908) üzenetére


#64791808
törölt tag

Hátőőőő... nem. :U

Nyomozza ki a közútkezelő elérhetőségét, írjon egy e-mailt, hogy aztán egy hónap múlva kapjon egy választ, hogy nem ők az illetékesek, átirányítják máshová, ahonnan meg közlik, hogy mellékeljen fényképet, ő megteszi, majd eltelik még egy hónap, és nem történik semmi.

Szóval jelentgetek én, hajaj. Volnának szívesek akkor a teljesítményadómat visszautalni...? :)

(#25910) AMD Power válasza Khelben (#25908) üzenetére


AMD Power
titán

Én inkább megköszönném neki az információt ,hogy megosztotta, :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25911) MaciG válasza amol (#25907) üzenetére


MaciG
addikt

Tipikus... Viszont a 43-as Szőreg felé vezető szakaszán meg eltűnt egy 30-as tábla. Egyszer kidöntötték az oszlopot, azóta nincs ott a tábla. Csak sajna ritka az ilyen mikor eltűnnek. :D

BANZAII

(#25912) AMD Power


AMD Power
titán

Pénz a legkevesebb.... :U

37 millió forintért tankolták az EU-elnökség autóit

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25913) amol válasza Khelben (#25908) üzenetére


amol
addikt

Ártottam én neked?
30-as levéve, kidöntött 60-as bebetonozva.

(#25914) lajafix válasza AMD Power (#25912) üzenetére


lajafix
addikt

tényleg lehetett volna 1-2 volvo buszt Ferihegy - Gödöllő útvonalra beállítani körforgalomba... :))

Rock'n Roll

(#25915) AMD Power


AMD Power
titán

Szánalmas...

Aki hülye, meghal

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25916) #64791808 válasza AMD Power (#25915) üzenetére


#64791808
törölt tag

A sorsnak olykor különös érzéke van az iróniához :D

(#25917) kételkedem válasza AMD Power (#25915) üzenetére


kételkedem
addikt

Az emberi hülyeség súlyosan károsítja az ön és környezete egészségét!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25918) AMD Power válasza #64791808 (#25916) üzenetére


AMD Power
titán

Nem kicsit!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25919) fatal` válasza AMD Power (#25915) üzenetére


fatal`
titán

Ez lehetne a fail definíciója. Aki hülye, meghal.

(#25920) philoxenia válasza AMD Power (#25915) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából mivel meghalt, még igaza is lehet, mindenkinek joga van olyan halálhoz, amilyet szeretne, ha másokat ezzel nem veszélyeztet.....
Mi a helyzet az orosz rulettel, a bikafuttatással, a többi hülyeséggel:[link][link][link][link] stb.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25921) MaciG


MaciG
addikt

Ha már motorosok. robogón (50cm3) kell fényvisszaverő mellény lakott területen kívül vagy elég a lámpa? Illetve bicikliúton mennyivel is lehet így haladni 10km/h?

BANZAII

(#25922) kételkedem válasza MaciG (#25921) üzenetére


kételkedem
addikt

Kerékpárosoknak, gyalogosoknak kell, robogósoknak nem, ugyanis a robogó ki van világítva.
Lakott területen kívül ráhajthatsz a kerékpárútra robogóval. Sebesség szerintem a max 40, mint bárhol máshol.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#25923) MaciG válasza kételkedem (#25922) üzenetére


MaciG
addikt

Akkor lakkot területen belül egyáltalán nem?

A kerékpár is ki van világítva ha teszel rá lámpákat. :)

BANZAII

(#25924) zsid válasza MaciG (#25923) üzenetére


zsid
senior tag

Lakott területen is felmehetsz smkp-ral lerékpárútra, de akkor asszem Vmax=20km/h.

<tRucKdriFteR>

(#25925) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ma este arra lettem figyelemz, hogy a rendorok sorra villogjak le az otokat es megy a kozuti ellenorzes, a masodik utan mar csakmegneztem, hogy mi volt az oka a nagy szrogalomnak, hat nem a kulfoldi rendszam ugy tunik tenyelg rajukkatantak

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25926) bobsys válasza neduddki (#25925) üzenetére


bobsys
addikt

Mondd, jol vagy? Mi lett a "helyesirasoddal"? :))

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25927) biker


biker
nagyúr

bicikliverseny
többet nem tudok írni, mert örök ban lenne belőle :(

ez meg a haverja
elvitte a motoros
a bringát magával is vitte, ha megnézitek

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25928) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Jól sikerült a produkció. RS Octi. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#25929) Lokids válasza tomcsi23 (#25928) üzenetére


Lokids
addikt

Pedig jó útnak tűnik egy kis rallyzáshoz. :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#25930) tomcsi23 válasza Lokids (#25929) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nagyon zsír terep, főleg egy ilyen "elfogóautónak". ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#25931) MPowerPH válasza tomcsi23 (#25869) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor e szerint mégis végig lehet menni büntetlenül 150-el a pályán? Mert a felüljárókról úgysem fognak utánam jönni, hacsak nincs valahol elfogóautó. Mennyi ilyenkor a bírság, ha mégis megteszik?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25932) tomcsi23 válasza MPowerPH (#25931) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez még a július 1 előtti állapot volt. :)
Azóta kicsit változott a rendszer, még nem tiszta nekem, hogy a gyakorlatban mit. :B

Amúgy eleve csak a közig bírság határára lőtték be a trafikat, alatta simán lehetett menni. Csak a biztos pénzre hajtottak, lustábbak annál.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#25933) MPowerPH válasza tomcsi23 (#25932) üzenetére


MPowerPH
félisten

És most hogy is van? Csak a pontrendszerre emléxem.

mod: Jah értem. Ezt jó lenne tudnom, mert nem akarom támogatni pintér sanyit és bandáját. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25934) tomcsi23 válasza MPowerPH (#25933) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mindenesetre az is változás, hogy az ittastól már nem feltétlen veszik el a jogsit. A függő balekot elengedjük, hiszen többször is meg lehet fejni, mit nekünk a biztonság. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#25935) MPowerPH válasza tomcsi23 (#25934) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze. Az ellenőrzések, a trafik nem a biztonságot szolgálják, hanem a pénzgyűjtés miatt van rájuk szükség. De ez ugye nyílt titok, csak most még észrevehetőbben csinálják pont ezekkel a változásokkal. Csak azt a maszlagot, hogy az autósokért van minden, a biztonság elsődleges stb.. amit a médián keresztül próbálnak elhitetni az emberekkel, a sok agyalágyult be is veszi.(tisztelet a kivételnek) Közben sz@rnak ők az egészre, dőljön a della a kasszába, ez a lényeg.

Don't Tread On Me

(#25936) Khelben válasza MPowerPH (#25935) üzenetére


Khelben
nagyúr

A halálos balesetek száma meg az időjárás miatt csökken, mi? :)

(#25937) MPowerPH válasza Khelben (#25936) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem. Az egyre biztonságosabb autók miatt. 10 éve könnyebb volt elpusztulni egy frontális karambolban, mint most.(lásd régi Swift frontálisan találkozott egy új Focussal. Swiftes azonnal meghalt, Focus -os enyhén sérült ;) ) Az autósok most is ugyan úgy nyomják a pedált. Autópályán meg különben sem a sebesség miatt vannak a balesetek, hanem a kamionok és az alvó sofőrök miatt. Lásd pár napja a 28 éves nő, és családja. Máig nem értem, hogy lehet átugratni a szemközti sávba.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#25938) Khelben válasza MPowerPH (#25937) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az elmúlt 3 évben mennyit változott az autók biztonsága? 1997-2007 között minden évben 1200-1300 halálos áldozat volt, 2008-ban 996, 2009-ben 822, 2010-ben 740. Az objektív felelősséget meg véletlenül épp 2008-ban vezették be.

[ Szerkesztve ]

(#25939) MPowerPH válasza Khelben (#25938) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ajj, megint jössz az adatokkal....

Na lépek is gyorsban...a sebesség legyen veletek. ;]

ui.: azért majd valaki leírhatná, hogy pontosan mekkora sebességtől büntetnek. Nagyon unom, hogy minden felüljáró vagy pihenő előtt vissza kell lassulni 140-re. :o

Don't Tread On Me

(#25940) Khelben válasza MPowerPH (#25939) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én legalább alátámasztom valamivel a mondanivalómat. A régi swift meg nem 10 éves fejlesztés, hanem 25.

(#25941) Calogero


Calogero
addikt

(#25942) Khelben válasza Calogero (#25941) üzenetére


Khelben
nagyúr

Sosem fogom megérteni az ilyeneket, hogyhogy nem féltik a kocsijukat. Én már egy nagyobb pocsolyánál is képes vagyok visszafordulni és más úton menni, ha nem tudom kikerülni. Főleg, ha mennek előttem és látom, hogy ellepi a kereket. Az már bejut a motortérbe, a forró motornak különösen jót tesz a hideg víz...

(#25943) dragonfx válasza Khelben (#25942) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyit ki kell/kéne bírnia egy autonak.tény valszeg én is visszafordulnék.de k kéne neki....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25944) Khelben válasza dragonfx (#25943) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egyszer-kétszer nyilván kibírja, aztán ha nincs szerencséjük, 200 km múlva szétesik valami, aminek nem tett jót a hőmérsékletingadozás. Akkor persze már nem fognak emlékezni a pocsolyára.

(#25945) AMD Power válasza Khelben (#25944) üzenetére


AMD Power
titán

Én biztos nem mernék átmenni egy ilyenen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25946) dragonfx válasza Khelben (#25944) üzenetére


dragonfx
veterán

a motor vasbol van annak ezt ki kell bírnia.
a többi meg megszárad.
még vizköről se bezsélhetünk mert ez természetes viz volt nem?? :U
küszövig érőn már átmentem...az elméletbe elérni már a motor alját lehet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25947) Khelben válasza dragonfx (#25946) üzenetére


Khelben
nagyúr

A forró fém + hideg víz a fém számára nem túl nyerő kombináció.

(#25948) AMD Power válasza Khelben (#25947) üzenetére


AMD Power
titán

Hátha megreped valahol... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25949) Rick4 válasza MPowerPH (#25939) üzenetére


Rick4
félisten

Nem kell visszalassulni, menjél 130-cal. De csak akkor, ha majd annyira fontos ember eszel, hogy megengedheted magadnak, hogy elkéss. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#25950) Rick4 válasza MPowerPH (#25935) üzenetére


Rick4
félisten

Az ellenőrzések, a trafik nem a biztonságot szolgálják, hanem a pénzgyűjtés miatt van rájuk szükség

Mondtam már másnak is, szúrj ki velük, és menj annyival amennyivel lehet. Aztán erre kell olyan büszkének lenni, nem a gyorshajtásra....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.