Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) aerosmith válasza schawo (#43100) üzenetére


aerosmith
őstag

az egyik az szlovák webbolt a másik meg edigital. valami olcsóbbat/megbizhatóbbat keresek.

(#43102) Sleek válasza Zozzer888 (#42925) üzenetére


Sleek
senior tag

Szerintem ezzel jobban járna :)
5200mm

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#43103) PRO-peller válasza Sleek (#43102) üzenetére


PRO-peller
senior tag

Ugyanez egy filléres lencsés teleszkóp és kompakt fgép párossal. Kenje a hajára a canon. :DDD

(#43104) scapegt válasza PRO-peller (#43103) üzenetére


scapegt
senior tag

Mivel pontosan? Érdekelne :)

(#43105) Imperius


Imperius
csendes tag

Sziasztok! :)
segítségetek kérném új gép vásárlásban

50körül néztem gépet mert egyéb tartozékokra is szükségem lesz
ha találok használtat jó áron, az is szóbajön

bridge-t szeretnék, ami leginkább tetszik az ára miatt: sony-dsc-h200 (44e Ft)

must have:
-manuális beállítások legyenek iso, rekesz, záridő
-SD memóriakártya -van egy class 4es 16gb-om, remélem nem lesz probléma vele

előny a választáskor:
- záridő 30 mp fölött
-3,1 vagy kisebb értékű rekesz

kell vennem állványt, töltőt, táskát is
kezdő vagyok, egyetemen egy tantárgy keretein belül ismerkedek a dolgokkal

válaszokat előre is köszönöm

(#43106) vendingo válasza Imperius (#43105) üzenetére


vendingo
veterán

Ha komolyabban szeretnél foglalkozni a dologgal, akkor lehet egy picivel többért egy használt milc gépbe kéne fektetned a pénzed.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#43107) schawo válasza Imperius (#43105) üzenetére


schawo
titán

50-ig használtan, kicsit komolyabb feladatokhoz:
[link]
[link]
[link]

Kicsit fölötte:
[link]
[link]
[link] + [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43108) pitetomi


pitetomi
csendes tag

Sziasztok!
Nagyszülőnek kellene születésnapra egy fényképezőgép. Az ár max 25k lenne, unokák fotózására kellene.
Amiket nézegettem:
- Nikon COOLPIX L27
- Samsung ES95
- Olympus D-750.
Ezek közül melyiket ajánlanátok? Vagy van jobb ezeknél ebben a kategóriában?
Előre is köszi a segítséget.

Üdv: pitetomi

(#43109) fess


fess
őstag

sziasztok
40-50k körül milyen fényképezőgépet tudnátok ajánlani,ami automatán a lehető legszebb képet készítené? Családi gép lenne,minden ésszerű hely/napszak előfordulhat,bár az éjszakai kép nem gond ha nem jó,a nappali legyen szép. Ha lehet beépített aksis kellene,de nem kizáró ok,ha mégse lenne az

(#43110) a000


a000
őstag

Sziasztok!

Milyen fényképezőgépet ajánlotok 30-50eFt között? Normál használatra. Én tg-320-at néztem ki, met előfordulhat, hogy leesik, de ha van jobb ötleteltek akkor szívesen veszem.

Köszi.

(#43111) Padam


Padam
aktív tag

Egy kedves ismerősöm 150.000 Ft -ig bezárólag szeretne fényképezőgépet venni. Mit ajánlatok ebben az árkategóriában?

(#43112) Đusty válasza Padam (#43111) üzenetére


Đusty
addikt

Ez egy jó kompakt vagy egy használt régebbi tükrös ára, el kell döntenie melyiket preferálja, mit szeretne vele.

(#43113) schawo válasza Padam (#43111) üzenetére


schawo
titán

Vagy éppen egy új tükrösé vagy egy új tükörmentesé.

Mit szeretne fotózni, zavarja-e az objektívcserélgetés, méretbeli igények?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43114) Rogiii


Rogiii
aktív tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni, új fényképező vásárlás miatt. Amire kellene családi fotózás(kirándulások, események), ami a lényeg sokszor beltérben.Most egy Fuji s5600 gépem van és hát beltérben elég rossz képeket csinál.
Amiket elvárok a géptől jó képminőség(csak jpeg-ben fotózom), ami nem fontos video és nagy zoom átfogás.
A keret max. 130k.
Amikret kinéztem:
Canon g15
Olympus xz-2
Panasonic lx7
Nikon d7700

Ti melyiket ajánlanátok az igényeimhez? Ha van esetleg más típus ami nincs felsorolva az is érdekel.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#43115) liszi70 válasza Rogiii (#43114) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Amire kellene családi fotózás(kirándulások, események), ami a lényeg sokszor beltérben. Amikret kinéztem:
Canon g15
Olympus xz-2
Panasonic lx7
Nikon d7700"

Nekem Pana LX7-em van, bátran merem ajánlani, különösen a beltéri-fotózás igényed miatt. Igen fényerős Leica optikája van, f/1.4-ről indul. A Canon G15 is jó gép lehet, nekem szimpatikus, bár arról nincs személyes tapasztalatom.

(#43116) Rogiii válasza liszi70 (#43115) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Ha írnál kicsit részletesebben a gépről azt megköszönném. Pozitív negatív dolgok, esetleg néhány tesztkép. Nagyon megköszönném.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#43117) Lassú Víz válasza liszi70 (#43115) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A családi fotózás beltérben gyakran szobát jelent. A 24-es ekv. induló gyújtótávolság is billenti a mérleget az LX7 felé.
Nem gugliztam ki mindegyikét, érdemes összevetni ezt is.

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#43118) Grop77 válasza Rogiii (#43114) üzenetére


Grop77
csendes tag

Panasonic lx7 jó fényerő.
Olympus xz-2 Olympus Mintaboltban 3 év gari 100k. Dönthető érintő kijelző. Olympus jpeg képeit nagyon dícsérik.
Pentax MX-1 Mostanában nagyon jó áras lett. Dönthető kijelző, százezres ár, szép képek, jó makrófotó.
Esetleg még Fujifilm FinePix X10 Manuális zoom, optikai kereső.

Tesztek, képek:
Panasonic Lumix DMC-LX7
Olympus Stylus XZ-2
Pentax MX-1
Fujifilm FinePix X10

Canon PowerShot G15
Nikon COOLPIX P7700

(#43119) Rogiii válasza Grop77 (#43118) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Na megnézegettem atesztképeket.
Nálam leszűkült a kör. Az lx7 és az xz-2, és a g15 maradt versenyben.
Egyszerűen nem tudom eldönteni, mindegyik gyönyörű képeket készít. A mostani gépemhez képest meg fényévvel szebbek.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#43120) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Kompaktot keresek általános célra. Ami fontos, hogy 20k legyen kb. és minél szélesebb látószögön kezdjen, egy 5x zoom minimum jó lenne, valamint HD videófelvétel. Eddig ezt néztem ki: Sony W710Esetleg valami más ötlet? Pl. a Samungokról nem sok jót hallottam. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#43121) schawo válasza Rogiii (#43119) üzenetére


schawo
titán

A nagyobb látószög és a fényerősebb objektív miatt az LX7-et javaslom.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43122) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Új gép vásárlása előtt állok.

Két fő szempontom van:

1. Férjen bele max 85 ezer forintba.
2. Legyen rajta fókuszgyűrű, ami video felvétel közben is használható.

Elég sokáig kerestem, de csak egyetlen jelöltet találtam, ezt:Fujifilm FinePix HS30EXR

Tudom, hogy a Fuji nem a prémium kategória vezérharcosa, de azért érdekelne hogy mi a véleményetek róla.

A gép egyébként egy lelkes kezdő kezébe kerülne, aki a fényképezés mellett youtube-ra szánt amatőr kisfilmekkel szeretne próbálkozni.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#43123) schawo válasza lacibacsi (#43122) üzenetére


schawo
titán

Olympus XZ-2 a Mintaboltból 15% speciális kedvezménnyel pont megvan 85-ből. Ugorj át a négyharmados topicba, biztos tud valaki segíteni egy Olympus klubos vásárlásban.

Ha nem tetszik ez a megoldás, akkor Olympus XZ-1.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43124) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan kompakt (méretű) fényképező, ami tudja legalább a most használt Pana FZ38-am tudásást/képminőségét, és nem heroinárban mérik?

Teljesítménytúrázni járok, és ott nem túl szerencsés egy ekkora bridge gépet hordozni, a képminőségből viszont nem szeretnék lejjebb adni. (ebből adódóan sok a tájkép -> széles látószög előny)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43125) schawo válasza Alg (#43124) üzenetére


schawo
titán

Mennyibe kerül a heroin?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43126) Alg válasza schawo (#43125) üzenetére


Alg
veterán

:)

Még nem tudom mennyit szánnék rá (mennyiért menne el az FZ38...25-30K?) - olyan max. 50-60 körül gondolkodnék, akár használtan is. MILC is szóbajöhet, bár nem tudom az mennyiben lenne hordozhatóbb (obi miatt)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43127) k1csi válasza Alg (#43126) üzenetére


k1csi
senior tag

bár nem tudom az mennyiben lenne hordozhatóbb (obi miatt)

Pana 14 f/2.5-öt nézted már? Nem hiszem, hogy a súlya/mérete kezelhetetlen lenne...
Igaz fix obi... Nagyobb látó pl. 9-18 (ami zoom is és nem túl fényerős) már sokkal drágább...

Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

(#43128) Alg válasza k1csi (#43127) üzenetére


Alg
veterán

Még nem jutottam el odáig, hogy komplett rendszereket nézegessek :DDD :U

Jelenleg képlékeny a dolog, bár jobban belegondolva egy MILC lenne talán a helyes út, nehogy aztán 1-2 év múlva ha változik az igény megint teljesen új masinát kelljen keresgélni...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43129) schawo válasza k1csi (#43127) üzenetére


schawo
titán

A költségvetésbe nem hiszem, hogy belefér egy váz meg a 14/2.5

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43130) Alg válasza schawo (#43129) üzenetére


Alg
veterán

Apróban van egy PL1 ezzel az obival 60-ért, az még talán éppen...

Bár az meg nagyon másra nem jó... (vagy igen?)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43131) k1csi válasza Alg (#43130) üzenetére


k1csi
senior tag

Cserélhető obis rendszer, más obit is rá tudsz tenni. Az viszont tény, hogy ettől még nem lesz alkalmas pl. sportfotózásra ha a sakkot most kihagyjuk.

Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

(#43132) Lassú Víz válasza Alg (#43130) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Egyetlen objektívnek egy 28 mm-es ekv. gyújtótávolságút nem javaslok. Tájképre biztosan jó lesz, de így eléggé célgéppé válik. Ha meg másikat is raksz rá akkor a kitobjektívet leszámítva rögtön megdupláztad az összeget.

Biztosan van olyan aki vesz egy MILC-et az alap kb. 28-85 ekv. zoom kitobjektívvel és soha nem rak rá másikat. De ha már cserélhető akkor kéne fényerősebb, meg nagyobb látószögű, meg makró, meg milyen szépen rajzol az fix és mennyivel szűkebb a DOF mint a kitobié. A MILC rendszerbe is simán lehet tolni annyi pénzt mint a DSLR-be, csak könnyebb lesz cipelni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#43133) Alg válasza Lassú Víz (#43132) üzenetére


Alg
veterán

Most a következő dolgok között kellene kitalálni hogy mi legyen:

- Marad az FZ38 - semmi bajom nincs vele a méretén kívül, a képminőség nekem elég, de akkor kell valami hordozhatósági megoldás - övtáska (nyakba/vállra akasztós megoldás nem nyerő nekem)?
- Megy az FZ38, és jön helyette egy hasonló képminőségű kompakt (ez nem tudom mennyibe lenne, igazából ötletem sincs, még típusban sem)
- Megy az FZ38, és jön helyette egy olcsó MILC (PL1-et láttam kitobival már 45-ért is, kérdés hogy mennyit nyernék a hordozhatóságon)

Felhasználás 90%-ban tájkép, túraképek (ha hazaérek linkelek majd albumot), maradék a szokásos családi/buli képek.

Most így leírva, belegondolva talán mégis az első kettő lenne az üdvözítő megoldás, a harmadik inkább akkor ha árban nincs különbség, ellenben megvan a lehetőség az obi cserére.

Nem tudom mi legyen, lehet végül marad minden a régiben, és próbálok 6km/órás sebességnél fotózgatni túra közben valahogy...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43134) Alg válasza Alg (#43133) üzenetére


Alg
veterán

[link]

Például az ilyen képeknél már nagyon zavar hogy nem tudom rendesen átfogni. A linkelt képen egyáltalán nem jön át az élmény, pedig az ország egyik legszebb kilátása van ott, és az időjárás is jó volt.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43135) vwpolooo


vwpolooo
csendes tag

Sziasztok!

Otthoni használatra kellene egy jó fényképezőgép, 50-60e körül.

Nem túl sok beállítással, kis fényviszony, pl lakásban is szép kép készítése.

Video nem fontos, arra van kamera.

Előre is köszi.

Üdv: Gábor

(#43136) schawo válasza Alg (#43134) üzenetére


schawo
titán

Ha az átfogást szeretnéd növelni, akkor az mélyebben zsebbenyúlós lenne. Az FZ38 ekv. 27mm-t tud, az m4/3-ad alap kitobik pedig 28mm-t, tehát még egy picit szűkebbek is.

24mm-t ennyi pénzből csak használt kompakttól kapsz, annál még szélesebbet pedig csak jóval mélyebben zsebbenyúlósan. m4/3-ra pl ekv 18mm-es objektívet használtan 120 körül vehetsz. Ez viszont már egyáltalán nem a kompaktok játszótere, ide cserélhető üveges gép kell.

Ez 22mm-es nagylátóval rendelkezik, de a képminősége közel sem fergeteges. A mostanit azért talán hozza.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43137) mikk2000 válasza Alg (#43134) üzenetére


mikk2000
őstag

Lehet hogy hülyeséget mondok, de mondjuk panoráma kép? Vagy eleve 16:9-ben képet készítő gép (ami nem a 4:3-ból vág csak) mert úgy látom neked inkább a horizontális méret növelése kellene...

(#43138) Alg válasza schawo (#43136) üzenetére


Alg
veterán

Köszi, így már nagyjából képben vagyok :)

Szerintem egyelőre marad a masina, valahogy megpróbálom megoldani hogy futtában is könnyen elővehető helyen legyen.(mert a jelenlegi leveszem a hátizsákot - elő a gépet - fotó - eltesz - hátizsák fel megoldásból ilyen 10 képes túránkénti albumok születnek...)

A kilátópontokon meg majd próbálok valami panorámakép-szerűséget összehozni, bár azt kézből kell megoldani, maga a gép nem tudja. (állványnak meg max. a túrabotomat lehet használni)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43139) Lassú Víz válasza mikk2000 (#43137) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A panoráma rendben van. Ami a 16:9-et illeti megnéztem a Panasonic GH2 felbontását. Hosszabbik oldalon 4976 a 4608 pixellel szemben. Több, több, de a világot nem fogja megváltani az a néhány %.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#43140) schawo válasza schawo (#43136) üzenetére


schawo
titán

átfogást szeretnéd növelni = látószöget szeretnéd növelni

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43141) Lassú Víz válasza Alg (#43138) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Elég macerás "beöltözni" de a legkényelmesebb egy ún. top loader táska amit a hátizsák derékpántján is rögzíteni lehet. Azért is, mert a táska vállpántját rövidre állítva a hátizsákom vállpántjain lévő füleken átfűzöm. Ettől ez viszi a súlyt, a derékpánt csak azt biztosítja, hogy a táska és benne a gép ne lengjen össze-vissza. A gép könnyen elővehető, elrakható.

Panoráma:
Állított géppel készítsd és hagyj elegendő min 20% átfedést. Kb. középre mérj fényt és azt az értéket állítsd be M módban. Próbáld meg a gépet az optika fókuszpontjában forgatni amennyire lehet. Aztán sok sikert az összefűzéshez!

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#43142) Alg válasza Lassú Víz (#43141) üzenetére


Alg
veterán

Hordozáshoz most adtál egy ötletet: kell egy éppen elég méretű tok, és azt fel tudom karabinerezni a (nagyobbik) zsákom derékpántjára (van ott direkt ilyen hely) - viszont ez a mostani kicsit túlméretes LP-val nem egyszerű...
Vállamon már próbáltam, de nem jó, már 20-30 km-en is megérzem az asszimetrikus terhelést

Panoráma: köszi, holnapután intersporton próbálok majd valamit a Kevélyről alakítani.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#43143) Lassú Víz válasza Alg (#43142) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Nem aszimmetrikus, mert a táska és a gép elöl van (hasi-tasi :) ). A hátizsák egy forclaz 30-as. Ha rákeresel a forgalmazó honlapján van olyan kép amin látszik mindkét vállpánton a kb 15 cm kerületű hurok. Azokon fűzöm át a fotós táska saját hevederét. Így a "súly" eloszlik mindkét vállra.

A karabíneren fityegés szerintem nem jó ötlet.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#43144) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

Üdv!

A barátnőmnek szeretnék venni fényképezőgépet teljesen általános felhasználásra (kirándulások, beltéri családi képek.. ) olyan 50000 Ft-ért.
Igazából eddig főleg telefonnal meg ritkábban egy öreg kis fujitsu géppel lövöldözött, de felmerült benne az igény a jobb képminőségre.. :D
Szerintem ebben az árkategóriában már minden minőségi ugrás lenne az eddigiekhez képest, de a kérdésem, hogy esetleg van-e bestbuy termék ennyiért, vagy mi lenne ajánlottabb?
Köszönöm előre is a segítségeteket. :R

(#43145) gyilkos répa


gyilkos répa
tag

Sziasztok!

Nekem is 20-35 ezres árkategóriában kellene valamilyen elfogadható kompakt, vagy ultrakompakt. Van esetleg bármilyen javaslat?

Eddig a Sony DSC-W730-at, ill. a Panasonic DMC-SZ3-at néztem, de mindkettőről írnak hideget-meleget.

M a meg kellene vennem...

Köszi,
GyR

(#43146) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Nincs valakinek régi oly C740 UZ? Az sem baj, ha nem működik nekem csak a kijelző kellene...

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#43147) PRO-peller válasza bb0t (#43146) üzenetére


PRO-peller
senior tag

Őszintén szólva nem ragaszkodnék egy bontási darabhoz. Ha kapnék működőt attól se ódzkodnék. Ismerem ezt az fgépet. Van egy ismerősömnek. Kissé túl élesített képeket készít a mai ízlés szerint. De a mai 1/2.3" szenzorosokat alázza.

(#43148) bb0t válasza PRO-peller (#43147) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Az a helyzet, hogy kölcsönbe kaptam valakitől még a nyáron és a nagy meleg miatt tönkrement az lcd-je és mindenképpen szeretném hibátlan állapotban visszaadni. Egy időben sokat használtam mert a mai kompaktokhoz képest gyöngyszem, no de, hogy túlélesített? az milyen? :)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#43149) scarabaeus válasza PRO-peller (#43147) üzenetére


scarabaeus
őstag

"De a mai 1/2.3" szenzorosokat alázza."
Nagyon nem. Ugyan nem volt ilyen 2003-as C740-esem, egy nála is öregebb S40-esem volt (és van is, csak már eléggé érzéketlen a gombjaira) 2002 óta, nem 1/2,5" szenzoron oszlott el 3,2 MP, hanem 1/1,8"-en a 4 MP-e. Szerintem jobb volt annak a képminősége, de nem hasonlítanám a mai 1/2,3"-es gépekhez, vegyük példának az SX220-asamat. Ja, a fenti képek ISO 100-on illetve ISO 50-en készültek, mert hát, ugye, 100 fölött semelyiket sem volt ildomos használni egy évtizede. Ma már mindenféle elvárások vannak ilyen téren is, amik akkor nem is léteztek.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#43150) schawo válasza bb0t (#43146) üzenetére


schawo
titán

Elfekvő C725 UZ-m van, annak talán azonos a kijelzője.
Pixinfón a 740-re 1,5" 110k pixel írnak, a 725-re 1,5" 114k-t. Mivel ezek nagyjából egykorúak, szerintem a különbség csak a kerekítés mértékéből fakad, nem hiszem, hogy különböző LCD-ket akart volna beletenni az Oly. Biztosat viszont nem tudok.

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.